Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzychu111111111

warunek jaki musisz spelnic kobieto

Polecane posty

Gość krzychu111111111

mam tylko keden warunek , musisz mieć ciasna muszelke , reszta się nie liczy jest tu ktoras ciasna jak japonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mietek 47 lat
Ja mam ciasny anusik, wchodzi w to, słodziaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
muszelka ma być ciasna anal nie wchodziw rachubę czytac nie umiesz ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mietek 47 lat
Dobrze ciągnę, jeśli ty też pociągniesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertson_______
Powinienes jej BARANIE odpisac , ze nogi w szpilkach ladnie wygladaja , na twoich ramionach , a tak zj***les! Na pewno ktoras ci teraz napisze , ze ma ciasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
dursley , a tobie ile palcy wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tu rozdaje fotki , prze ******* les!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dursley
A skad ty o tym wiesz , gosciu?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
większość zolnierzy amerykańskich przywiozła z Wietnamu lalke do domu wiecie dlaczego? jade do Azji w poniedziałek , jestem taki podjarany , podziurawie je jak sito najbardziej mi się podobają brunetki , delikatnie podgolone, najbardziej mi smakuje kuchnia azjatycka k***a co ja tu jeszcze robie z tymi rozklapiochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
ostatni raz jak byłem mowie do gościa żeby zalatwil mloda prostytutke a on mowie ze zostały same stare po 25 lat muslalem ze spadne ze stolka zamowilem dwie bo wystarczylo kupic 2 drinki odciągnęli z karty , patrze w konto a te k***y pociagnely 200 usd, zadzwoniłem do banku i powedzialem ze zgubiłem karte, bank uniewaznil transacje,******nko bylo za darmo, skośnooki do tej pory pewnie mnie przeklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
dursley reka wchodzi jak soki pociekną , przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ale gdyby ktoś jednak miał jakieś fajne jotpegi do rozdania, to proszę o mnie pamiętać ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
wchodzę do restauracji , przynosz menu i wszystko w krzakach podchodzi kelner i się pyta co a ja biore to menu i klade palec w przpadkowym miejscu przynieśli mi polmisek kaczych lbow myslalem ze jebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
mieszkałem 3 miesiące w hotelu przy wzgórzu po tygodniu przyjechaly ciezarowki , wysiadł chyba z milion kitajcow ze szpadlami i roznieśli to wzgórze w 2 miesiące, zrównali z ziemia, potem zaczeli hotele stawiac myslalem ze jebne jest tu jakas z ciasna cipka jak japonka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
wzial nas burmistrz 2 lata temu za miasto na pole i pokazuje mapki ze tu będzie 8 pasmowka w wie storny i będą roze pomiędzy i tak wokół miasta 80km przyjezdzam po roku i k***a jest dwupasmowka z rozami ja j***e mowie do niego unfackin unbelievable dawal te d***** i mi już o pasmowkach nie p*****l weszla co ta reka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
wchodzę do kasyna w makau a tam k***a pusto , pytam się co jest a oni mowia ze strajk bo krupierzy chcą 20% więcej nie ma gry ale promocja na d***** po 5 usd kazda wziolem 3 , jak budde kocham to było tydzień temu dursley, zabrać cie na wycieczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Witaj Dursley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
A ty nie spisz jeszcze.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu11111111111111
szkoda ze ukraina to nie japonia, już bym jechal po którąś , jeszcze bym wzial ze 3 na handel jak byłem w tokyo na wymianie to się nei moglem opedzic, wysoki blondyn to tam jak najlepszy okaz****aki nie robilem nic oprócz spełniania ich fantazji fantazja nr 1 przespać się z białym fantazja nr 2 przespać się we dwie babki i do tego jeden bialy co ja się nar****lem to ksiazke synowi napisze żeby na picke nie wyrosl co tam laska? czemu nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Reszta chyba już u morfeusza. Zajrzałem na30+ ale tam ciemno i głucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×