Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mam psychofanke na forum

Polecane posty

Od kilku miesięcy, na forum mam chora psychicznie psychofanke, która ma obsesje na moim punkcie. W każdym moim temacie pisze, że jestem gimbusiarą, obojetnie jaki temat założe, nigdy nie napisze postu na temat, tylko zawsze musi mnie obsesyjnie obrazać i pisać że jestem gimbusiarą :D ma tez obsesje, by mi udowodnić, że na tym forum nikt mnie nie traktuje poważnie, ostanio gdy pisałam z jakąs pomarańczką o muzyce metalowej, ona oskarzyła że sie wylogowuje i pisze sama ze sobą bo to niemozliwe żeby ktoś ze mną normalnie rozmawiał :D Laska chyba na serio ma nie po kolei w głowie, bo normalny człowiek dałby sobie spokój i nie atakowałby tak obsesyjnie, nie wpisywałby sie w kazdym temacie, tylko by po prostu ignorował moje tematy, jakby na serio mnie tak nie lubił :D Co z tym zrobić, bo to na serio robi sie irytujące? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że to nie jedna osoba ale wiele różnych pisze to co widzi czyli to samo :P ale nie martw się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle że to jedna osoba, bo uzywa tych samych wyrażeń - "SZOK!", "jakiegoś metalu", "haha ha", poza tym pisze w taki obsesyjny sposób, jakby nie mogła zdzierżyć mojej osoby i za wszelką cene chciala mi wmówić że jestem gimnazjalistką i że każdy sie ze mnie śmieje, mimo iż tak nie jest, ludzie w większości normalnie ze mną dyskutują, nawet jak sie nie zgadzają. charakterystyczne jest też to wpisywanie sie nagle, nie na temat, w każdym moim temacie, i jej pewnośc, że neutralne wypowiedzi innych osób i są albo tak naprawde ukrytą kpiną ze mnie, albo ja sama rozmawiam ze sobą, bo to przecież niemożliwe żeby ktoś normalnie ze mną dyskutował :D obsesja, schizofrenia.nikt normalny nie uwziąłby sie tak na jakąś anonimową laske z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jesteś gimbus jak się takimi rzeczami przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/czy-to-nietypowe-ze-dziewczyna-lubi-grac-w-gry-komputerowe-p_6005482 spójrz na ta dyskusje, toczy sie normalnie, aż tu nagle o 18:36 wpada moja psychofanka i pisze znienacka nie na temat, że jestem gimbusiarą :D http://f.kafeteria.pl/temat/polecajcie-mi-jakies-gry-w-stylu-serii-gothic-p_6010580 Podobnie tu, wpis z 22:59 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę na kafe on kilku dni a już zdążyłem mieć ciebie dość. Ludzie lubią ci dowalać bo jesteś potwornie irytująca. I nie, to nie jedna osoba wysyła ci złośliwe wiadomości, bo sam też je wysyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta jedna osoba robi tak od kilku miesięcy, poznaje po stylu wypowiedzi, który już opisałam. Tacy trolle poboczni, jak ty, nie są tacy obsesyjni i irytujący. Jestem pewna że to jedna osoba, jakaś chora umysłowo baba co bez przerwy siedzi przed komputerem, i żyje kafeterią, pewnie na punkcie noxelii tez ma obsesje, bo w tematach o noxelii widziałam podobny poziom obsesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej ty masz obsesje na jego/jej punkcie niz na odwrot. Nikt normalny nie jaralby sie jak ty, ze ludzie jej dopier****** na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się Kasia :classic_cool: ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie utożsamiaj mnie z twoimi fanami lub antyfanami ale napiszę ci coś, a że umiem czytać ludzi to wiedz że to prawda otóż - za bardzo pochłonął cię metal, zapragnęłaś aby stał się on dla ciebie antidotum ale stał się twoim jedynym portem do którego możesz zawinąć bo wydaje ci się że jest najlepszy, przez to straciłaś poczucie rzeczywistości - nie żebym uważał to za negatywny postęp - to tylko fakty. Jednak taka stagnacja nie wpłynie na ciebie dobrze i będziesz musiała się uwolnić choć teraz wydaje ci się że tak się nie stanie wiedz że tak się stanie i czym szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej. Ale moc cię poprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle co jest we mnie tak potwornie irytującego, co? :P Ja jestem całkiem fajna, wystarczy mnie nie irytować i nie gadać jakichś bzdur, i nie wymądrzać sie bez sensu na tematy, na których znam sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że widzisz tylko to co chcesz. Otwórz drugie oko to pogadamy jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzierasz nosa, nie słyszysz i nie chcesz zrozumieć co inni chcą ci powiedzieć bo ty oczywiście wiesz najlepiej, wciskasz wszystkim do gardła ten cholerny metal i zarzucasz, że skoro go nie doceniamy, to pewnie disco polo słuchamy . Wymieniać dalej czy już ci coś zaskoczyło w pustej głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wpisałam sie do jakiegoś twojego wątku 1 raz i zapewniam cię, że jesteś mi KOMPLETNIE OBOJETNA, zwykle nie wchodzę na twoje wątki a twoje obsesje obchodzą mnie tyle co wczorajsza kupa. Jesteś nudna i w życiu nie poswięciałabym ci dłuższego czasu. Chciałabyś mieć psychofankę, ale zdaje się, że jest to wiele różnych osób i wcale nie same kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychofanka znowu atakuje: f.kafeteria.pl/temat/ja-kiedys-zabije-moja-siostre-p_6030287 Jej typowe teksty: "Ludzie, przestańcie rozmawiać z tym gówniarzem!" "Nie. Piszę o Tobie, dziecko. Gimbazo." "Twoje teksty są tak infantylne, że szok. Ile masz lat? 12?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama podbijasz sobie temat o "psychofance" kiedy już wszyscy wiedzą, że jesteś dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzieckiem bo co? Uzasadnisz psychofanko? czy nadal bedziesz zasmradzać każdy mój temat swoimi nudziarskimi tekstami? znowu pojawiłaś sie po dłuższej przerwie, wiesz że w międzyczasie na forum zrobiła sie już fajna atmosfera, mogłam normalnie dyskutowac, i znowu ty wracasz i mnie irytujesz? Dlaczego po prostu nie przestaniesz wchodzić na moje tematy raz na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem akurat tą psychofanką, po prostu rozbawił mnie temat. Jesteś dzieckiem bo zakładasz takie tematy, przecież to niemożliwe żeby dorosła osoba była tak infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje przekonanie, że tylko jedna osoba myśli, że jesteś dzieckiem. twoja chęć zwrócenia na siebie uwagi, głupie prowokacje, łatwość z jaką się irytujesz, zero umiejętności obiektywnej oceny, zero samokrytyki...cechy typowe u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest projekt, dajcie spokój. Przecież studentka nie może być takim debikem, ludzieeeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że jest po prostu dzieckiem/młodą nastolatką, ale nie chce się przyznać. Nie ma nic złego w byciu dzieckiem (kiedyś z tego wyrośnie), a sama sytuacja jest całkiem zabawna. W każdym razie biorąc pod uwagę, że ona naprawdę może nie mieć nawet 16 lat to wyzywanie jej jest trochę moralnie nieodpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje przekonanie, że tylko jedna osoba myśli, że jesteś dzieckiem." Jedna osoba wpisuje mi namiętnie bez przerwy te same drętwe teksty o gimbazie jakie przytoczyłam. Powtarzające sie. W kazdym moim temacie jaki zobaczy. "To jest projekt, dajcie spokój. Przecież studentka nie może być takim debikem, ludzieeeeeee!!!" Nie wiem dlaczego uważasz mnie za debilkę. Zakładałam tu wielokrotnie tematy mądre, dotykające spraw powaznych - smierci, rodzimowierstwa słowiańskiego, religii. Może ich nie rozumies,z dlatego uwazasz mnie za debilke? " twoja chęć zwrócenia na siebie uwagi, głupie prowokacje, łatwość z jaką się irytujesz" Bo to forum służy rozrywce i tu tak mozna? Większośc tematów tutaj to pyskówki, uwazasz, ze tylko ja sie tu łatwo irytuję? "zero umiejętności obiektywnej oceny, zero samokrytyki" Dla was obiektywna ocena to często 2+2=5 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja myślę, że jest po prostu dzieckiem/młodą nastolatką, ale nie chce się przyznać" No dobra, wkleje wam zdjęcie mojego indeksu, z kartką że to ja i datą, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla ciebie wyzywanie ludzi i denerwowanie się kiedy cię wyśmiewają albo odbijają piłeczkę to "rozrywka" to naprawdę musisz mieć nudne życzie. I chyba jesteś bardzo samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mozesz wyjsc z zalozenia ze lepsza psychofanka niz kompletny brak fanow :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój, to projekt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×