Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Nie ma brunetów

Polecane posty

Gość gość
Bo są zajęci w domkach swoimi dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_który_robi_na_złość
smutne tak czytać Ciebie Fiku Miku tak długo trwasz już w poszukiwaniu tej swojej miłości dlaczego nie zrobisz coś w tym kierunku, dlaczego nie poszukasz go w realu? wyjdź do ludzi i zapomnij o świecie wirtualnym, to nie bajka, tu nie ma rycerzy... kobiety są czasami zdumiewające, szukają buty w sklepie mięsnym... takie z was kaczki dziwaczki :P trzeba wyjść do ludzi i ich poznawać, co ważne nie zakładać, że szukasz bruneta o piwnych oczach bo możesz wiele stracić... gdybym do tej pory szukał swojej "bogini" kierując się starymi wytycznymi, to nigdy nie poznał bym mojego "bursztynka"... otworzyła mi oczy na kobietę, na jej wnętrze, na osobowość, ta potrafi być bardzo piękna i dodaje wiele uroku... miłość to nie wielbienie okładki, nie kocha się kogoś za to jak wygląda tylko za to kim jest... głębokie relacje nie są oparte na powierzchowności... Fikuska proszę Cię dorośnij i wyjdź ze strefy fantazji i marzeń do świata realnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dorosnę w tym sensie, że zapomnę o ideałach (nie chodzi o ideał faceta, a ideały jako takie, życiowe). Gdzieś czeka na mnie "mój" "brunet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_pogromca_wiatrów
Fikuśka Twój awatar przypomina mi kogoś kogo nosił bym na rękach każdego dnia, gdyby tylko mi pozwoliła... Dziś jest szczęśliwą zapewne żoną i ma dziecko, ale z innym... Bardzo to mnie bolało, ale wiesz co? Sam sobie winny jestem, bo nie pozwalałem sobie na uwolnienie siebie. Rozumiesz? Najgorsze co może być to więzić samego siebie we własnym świecie. Uwolnij siebie Fikuś i zacznij oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wyglądam jak kobieta, którą się nosi na rękach ;) Jestem inną kobietą niż ta, która przyszła jakieś 3-4 lata temu an forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_na_jabłonce_życia
Ewolucja Fikuśki? Kobieta jak wino.. ;) Każdy się zmienia i w jakimś stopniu dojrzewa do zmian. Mi to zajmuje stanowczo za dużo czasu. Czasami jestem zły sam na siebie. Odpowiedzialność bywa jednak męcząca i czasami podjęcie wyzwania wymaga wiele siły. Oderwanie się od starych złych nawyków bywa nie lada wyzwaniem. Czasami jestem zły na fora, czaty, Internet, sam siebie, zmarnowany czas... ale to mnie ukształtowało. Jestem teraz zlepkiem tych wielu chwil. Pora może dojrzeć i spaść z tego drzewa. Tylko czy marzy mi się rozpoczynanie procesu gnicia na zimnej glebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_rozbujany
Fikuśka zatańcz na scenie życia swojego walca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sznycel_po_wiedeńsku
W Wiedniu tańczy się Walca! W Wiedniu jest pięknie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, nie wiedziałem, że próbuję prowadzić rozmowę z jakimś mutantem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obrazek imo? Czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wkopany_do_połowy
Zapewne w kopalni węgla brunatnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_prawde_powie
Konin, Bełchatów, Adamów, Sieniawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes az zal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_który_spadł_z_drzewa
to ja odpadam, jestem strasznie głupiutki :D i nie brunet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_troche_filozof
Fikuśka pożyć schematy! Zaszalej i wyjdź poza okalające Ciebie ściany. Kreowanie we własnej głowie wzorca jest złe i nas ogranicza. Ja szukałem kobiety o czarnych włosach i piwnych oczach. Jak taka poznałem to mnie zemdliło od jej gburowatości i tandety. W zachwyt popadłem gdy niepozorna szara jeszcze panna od czasu do czasu nietypowym uśmiechem wzbudzała moje mieszane uczucia. Z czasem okazało się co piszczy w środku tej myszki i wiesz co? Gdyby Bóg mi pozwolił nigdy bym tej mojej myszki nie zamienił na nic innego, nawet na konia arabskiego czystej krwi. Dlaczego? Czy dumny, piękny, dostojny czempion jest lepszy od szarej myszki? Może to tylko efekt naszego umownego postrzegania rzeczywistości. Tak samo jak jeden papierowy banknot potrafi być cenniejszy od książki składającej się z 500 stron papieru. Lecz co nas ubogaci? Ten banknot czy treść zawarta na kartach powieści, którą jest nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam kreskę. Fikuśna, może czas ruszyc się z kafe? Bardziej mam na myśli nie forum, a swego rodzaju maskę. Bo nie ukrywam byłam zdumiona, że po takim czasie wciąż podobne tematy zakładasz. KW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_omyłkowy_byk
miało być porzuć schematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ze_wspomnieniem
kiedyś pisało się fiku miku i juz jestes w moim pamiętniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_brodzący_w_słowach
raczej tkwisz w tym samym bagienku od jakiegoś czasu tak jak my wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_robaczkiem
każdy kto jest wierny ideałom traci tylko, że uczymy się na naszych błędach niektórym nauka zajmuje więcej czasu może pewnego dnia Fikuśka zrozumiesz swoje błędy tak jak i ja zrozumiałem dla mnie chyba jest już za późno czasami żałuję czasami nie przekrój społeczeństwa który napotykam na swej drodze jasno daje mi do zrozumienia to, że tych wartościowych i "dopasowanych" do mnie jest niewielu i nawet gdybym miał reflektor o jasności słońca trudno było by wpaść na właściwą osobę... Bóg dał mi pstryczka w nos... pokazał, że bursztyn jest cenniejszy od diamentu... pomyślałem, jak to? bursztynów jest więcej niż diamentów, dlaczego ich wcześniej nie widziałem? Bóg na to, a widzisz chłopcze, bo byłeś ślepy na piękno wnętrza. Nawet jeśli w środku tkwi robaczek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×