Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY LADNE kobiety ,moga sie nie podobac ???

Polecane posty

Gość gość
"wygląd, imprezujemy, ona mi się podobała, kumpel powiedział, żeby nie" :D pustaki Macie coś w głowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwować się o 2 rano. polki są najładniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-http://e5.pudelek.pl/780bfa895f7f699d9da6b819d6d5b8f794d14776 -http://bi.gazeta.pl/im/1/6673/z6673481Q,Magdalena-Frackowiak.jpg -http://us.cdn281.fansshare.com/photos/magdalenafrackowiak/magdalena-frackowiak-shared-picture-249109569.jpg Pozdrawiam myślących ludzi którzy umieja wyrazić swoje zdanie i maja na tyle mózgu, że kumaja, że ktoś może być ładny, ale nie w ich typie. JA na Limę nie powiem że jest brzydka mimo że mojego oka na dłużej nie przyciąga, to jednak uroy jej odmowic nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scarlet jest za bardzo nalana, ta Watson jest paskudna... Megan mi się podoba a ktoś ja tu skrytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scarlett jest okropnie przereklamowana. Nigdy jej nie lubiłam. Choć rozumiem że cos tam można w niej dostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego na niektore dziewczyny niektorzy mowi ,ze sa brzydkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megan ma tandetną urodę robioną pod masę (dosłownie robioną - prosto spod noża chirurga). To ten sam typ co Siwiec czy Pietrasińska (czyli dwa klony, obczaj sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie że wszystkim facetom podobają się pociągłe na twarzy blondynki. to by była tragedia!. Cała reszta pań zadowoli się wibratorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna twarz to OWAL ,a nie jak geba gruba duza,jak u baby ze wsi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łapie to dalej, ze wszystko zależy od DANEJ osoby. Ale jak lubisz owal w typie Anji Rubik, to okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JOLIE ? kwadratowa szczena i się zachwycają, jak mogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego jedni ludzie o danej kobiecie mowia ,ze ladna,a drudzy ze brzydka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to kwestia GUSTU. Albo zazdrosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale od czego zalezy ,ze dana kobieta jednemu facetowi sie podoba,a inny powie ,ze brzydka ? od czego to zalezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto sie zachwyca ? to paskuda jest:P zart:classic_cool:, ale ta dolna jej obwisla wara z tym peknieciem w srodku jest oblesna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wydaje mi się ze kwestia gustu ale i otoczenie czyli jak wyglądają kobiety w jego rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OD GUSTU. Od tego jaki typ urody ktos preferuje. Ronaldo. Niektorzy mowia, ze przystojny, ale nie każdemu się podoba. No brzydki nie jest. Ale może nie byc w kogoś typie urodowym. Załapalaś? Ale faceci raczej i tak by sie przespali z ładniejsza, ale nie w ich typie. NA stałe jednak wydaje się że wybieraja najbardziej w ich typie albo po prostu te z ktorymi najlepiej się dogaduja, niekoniecznie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakis żabol z geby :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JOLIE ma za duże wary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto zabol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzelina Joli piekna kobieta mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to kwestia gustu ?? i od czego taki gust jest zalezny ?? a i dlaczego zazdrosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od preferencji i tyle, o matko. Tak jak ty wolisz pieska od kotka etc. Nad czym sie tu zastanawiac. no z zazdrości, bo laski często zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ronaldo np dla mnie osobiscie jest brzydki w ogole nie meski.. :( w ogole mi sie nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ,mowila ostatnio o naszej wspolnej kolezance ,azczela wymieniac jej wasy,jakby sie nabijac z jej wygladu,a sama moim zdaniej gorzej wyglada od tamtej z ktorej wygladu sie nabijala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolie jest piękna. Najgorsze są te chłopięce, bez biustu, pupy, bioder. Megan i Siwiec nie są tandetne ;) tandetną urodę to ma np. Bożenka z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wasy * tylko wady :) zaczela wymieniac nasmiewac sie z naszej wspolnej zanjomej wygladu ,a sama lepiej nie wyglada,twierdze nawet ,ze gorzej od tametej z ktorej sie wysmiewala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chłopak tamtej z której się nabijała nie chciał się w nią nabić :D to proste Kobiety, te proste, nie lubią bardziej atrakcyjnych od siebie w swoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" to proste Kobiety, te proste, nie lubią bardziej atrakcyjnych od siebie w swoim otoczeniu. " myslisz ze tak naprawde jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez Siwiec i reszta MAJĄ tandetny typ urody takiej lali do dmuchania, ma maxa wyrazistosc i laskowatość, ale tylko tyle nudne są jak cholera po prostu i powtarzalne Jolie była ładna jak była młoda, teraz gorzej. Ale sądzę że ona nie jest piękna, po prost bardzo przyciąga oko, ale rysów nie ma klasycznie ładnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×