Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY LADNE kobiety ,moga sie nie podobac ???

Polecane posty

Gość gość
Faceci lubią wyrazistość i laskowatość. Jak taka nie jesteś to jesteś stawiana w drugiej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do dmuchana tak ale na dłuższą metę wybierają raczej skromniejsze niż kojarzące się głównie z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka taka wstreta ,a ma takiego fajnego przystojnego ladnego faceta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, te proste, nie lubią bardziej atrakcyjnych od siebie w swoim otoczeniu. " myslisz ze tak naprawde jest ? Prostaczki owszem, zabiłyby za ładniejsze oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego to zależy... od g****a psiego, kobiety to idiotki, wytłumaczcie kretynce dlaczego jednej osobie podoba się kolor biały a innej czerwony, ona tego nie ogarnia jak to możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak faceci lubia laleczkowatosc ,doskonalosc w kazdym szczegole...niz normalna kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niego jak ci się tak podoba. Może się okazać, że jesteś bardziej wstrętną od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednemu podobaja sie roze biale,drugiemu czerwone,a trzeci woli rozowe itp ,itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to co ładne, ale to co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne kobiety mogą się nie podobać. Brzydkim, zakompleksionym kobietom! Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca,bo kumplowi podoba sie pewna laska ,a mi ona w ogole sie nie podoba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą się nie podobać jak typ urody nie ten dla faceta, kobieta może być np. wysoką blondynką, z okrągłą twarzą, z chłopięcą figurą a facet lubi małe, kobiece, z dużym biustem i bardziej wyrafinowaną twarzą. I pierwsza, chociaż niebrzydka, dla wielu uważana za ładna, w tych czasach są jacyś amatorzy chłopięcych kształtów hehe, za c****j się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytlumacz mi ,ze jeden facet mowi o dziewczynie ze ona ladna podoba mu sie,a drugi mowi ,ze jest brzydka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi chce mu obrzydzić lub przypadek z wcześniejszego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne sie mogą nie podobać a brzydkie się mogą podobać, znam faceta który twierdził że kocha kobietę o wygladzie enerdowskiej koszykarki, a raczej koszykarza, 2 m wzrostu, bary, szczęka Gołoty, zakola, z daleka wylądali jak 2 facetów. Ale może to kwestia orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozenka z klanu nie ma urody ;) Ona mi szczerze mówiąc przypomina trochę takie dziecko z downem... Moze gdyby zoperowala nos, pokombinowala cos nie wiem z twarza ,ustami to jakos by zakryla ta szpetote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojecie "ladne" sie rozni w zaleznosci od osoby.ja np uwazam za brzydki poludniowy typ, ciemne wlosy krecone i oczy oraz ciemna karnacja, moi rodzice uwazaja ze takie sa piekne i raczej za ladna nie jestem bo tak nie wygladam.dla nich paskudne sa rude wlosy i ze dyskwalifikuja, a wg mnie sa piekne, szczegolnie z jasniutka kremowa cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie nie podoba uroda typu Transwestyta-latynoski.. a niektormy podobaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co dla kogo ładne. ja np. mam specyficzny gust i wiele celebrytek powszechnie uważanych za szczyt seksapilu dla mnie są po prostu odpychające, np. taka Angelina Jolie - nie jestem w stanie pojąć, co ludzie w niej widzą. bardziej podchodzą mi kobiety o delikatnych rysach twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma mordę jak pałąk od wiadra a w du..e kij od szczotki i jest się gburem to wygląd nie pomoże... nie ma co się łudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie ANGELINA JOLIE-ona ma charakter wlasnie te rysy twarzy nadaja jej charakteru,nie jest jakas metna tak jak Selena,selena gomez ona mi sie w ogole nie podoba nie pociaga,natomist ANGELINA JOLIE ma to cos w sobie ,piekna jest jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie podoba monika belluci mmm a nie jakas Siwek -Siwek jets okropna dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie naprawdę piękne kobiety to np. Cara Delevingne, Kaya Scodelario, Audrey Hepburn, Jessica Alba, Adriana Lima, Anna Przybylska, Barbara Palvin... One wszystkie są piękne w taki niewulgarny sposób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Bellucci kompletnie mi się nie podoba - jakoś jej uroda kojarzy mi się z brazylijskim serialem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne mogą się nie podobać, pięknie - nie mogą. To jest zasadnicza różnica. Piękna może się podobać mniej lub bardziej,ale nikt nie powie, że jest brzydka. Np. Bellucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej znajomej podoba sie facet,ktory mi sie w ogole nie podoba,dla mnie jest okropny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nudno by bylo gdyby kazdemu to samo sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie pieknoscia byla Rose McGowan sprzed 10 lat.Miala klasyczna urode,ktorej mysle,niejedna kobieta jej mogla pozazdroscic no i piekna bardzo blada karnacje,co uwazam za duzy atut u kobiety(opalona skora mi sie np.w ogole nie podoba),mowie to jako kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×