Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY LADNE kobiety ,moga sie nie podobac ???

Polecane posty

Gość gość
Kiedys tez niby podobala mi sie brazowa karnacja ,chcialam miec taka ,ale po czasie widze,ze bylam w bledzie ,najpiekniejsza karnacja to jasna mleczna - różana,typ skory Krolwej smiegi,Krolewny sniezki ,one maja w sobie niesamowity urok i o wiele dluzej wygladaja mlodo ,niz te z brazowa,zolta karnacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciółkę moim zdaniem najpiękniejsza laska na świecie, a są faceci którzy kręcą na nią nosem a inni wzdychają. inną którą jedni faceci mówią że taka gorąca a inni, że im się wcale nie podoba. więc tak ładne kobiety mogą się nie podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo jestem kobietą ale wzrokowcem uwielbiam rysować... i czasami zagapię się na ładną kobiete, chociaż o rysy twarzy mi chodzi... i mimike .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ,ze moga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zrobic kobieta z brzydkim cialem ,byla otyla -brzydkie cialo pelno celulitu ..schudla cwiczyla ,ale cwiczenia zbytnio nie pomogly ,zeby cialo bylo ladne,nadal brzydkie cialo jest !!.. ??? co teraz zrobic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
więc tak ładne kobiety mogą się nie podobać >>raczje kobietom podoba sie co innego tez to zauwazylem ze kobietom podobaja sie inne kobiety niz facetom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego,co ma na to wplyw ,ze dana kobiecie podoba sie dana kobieta ,a jaka facetowi ?`jak to wytlumaczyc ,co ma na to wplyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
pytaj antropologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie to zjawisko,czy faktycznie inne kobiety podobaja sie kobietom,a inne facetom ?? czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mega delikatna, dziewczeca buzie, cos jak selena gomez czy miranda kerr... zadnych ostrych rysow, jeszcze te doleczki przy usmiechu, dopiero wygladam jak dziecko ale na brak zainteresowania nie narzekam. zalezy co komu sie podoba i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SElena gomez w ogole mi sie nie podoba ,wyglada jak dziecko... :( nie jest kobieca..moze podoba sie pedofilom,facetom lubicym dzieci... Mi sie podobaja kobiety z charakterem ,majacy charakterstyczny oryginalny wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
czy to prawda ? >>tak to prawda sprawdzilem na wielu osobnikach :D kobiety zwracaja uwage na calkiem co innego np. ze ktos ma bardzo ladne wlosy i przez to uwazaja taka kobiete za atrakcyjna a 90% facetow nie zwroci na to uwagi bo uzna ze co inneog ma brzydkie wiec o wlosach nawet nie pomysla. bylem raz na wakacjahc z grupa znajomych i jedna faktycznie ma fajne wlosy i inni ludzie zawsze jak opisywali ją a nie znali jeszcze nawet imienia to kobiety mowily "ta z tymi ekstyra wlosami" "juz na lotnisku zwrocilam uwage na jej wlosy" a faceci "ta lekko gruba" itd. :D wtedy sie przekonalem ze innaczje widzi sie to samo, w sumie to dopiero jakl mi te dziewczyny powiedzialy ze ma ekstra wlosy to sam to zauwazylem mimo ze znam ja od lat :D bo to dziewczyna mojego dobrego kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie i ja mam taka urode, zero ostrych rysow, nawet mnie do niej porownuja... ciezko byc kobieca, jak sie ubierzesz elegancko to wygladasz jak stara malutka... dmam 20lat ale wygladam jak dziecko. taka uroda...baby face...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
mam 20lat ale wygladam jak dziecko.>>nic sie nie przejmuje jak bedziesz miala 30 i bedziesz wygladala na 20 to bedziesz bardzo zadowlona kwestia czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podobaja kobiety z duzymi gebami jak u baby ze wsi :O :O TO NA TO wychodzilo by ,ze mezczyzni nie potrafia dostrzec urody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci chyba dzialaj jak kobieta wedlug nich ma cos jednego niezbyt ladnego ,to juz uwaza ja za brzydka ?? a wazny tak naprawde jest calkoksztalt ,mila twarz + ladne cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
uroda to pojecie wzgledne po prostu dla kobiety co innego jest urodziwe i tyle. nawet w tym temacie ktos narzeka ze wyglada zbyt mlodo zamiast sie cieszyc :D kobieta to istota ktorej nikt nie zrozumie nawet ona sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kobietom podobaja sie inne kobiete,a facetom jeszcze inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne sa gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie wiele gwiazd uznawanych za piekne w ogole mi sie nie podobaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie to zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden lubi kolor niebieski ,drugi woli zielony ,itp itd ,jeden lubi podoba mu sie muzyka rockowa,drugi woli metalice ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nieraz widzialam jak malolaci jakas grupka chlopczykow krzyczala na przechodzaca dziewczyne ze jest pasztetem,ale ona wcale brzydka nie byla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy malolaci nie znaja sie na urodzie...nie potrafia dostrzec piekna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele znam kobiet co mi sie podobaja pociagaja mnie ,a innych kumpli nie..itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero teraz to zauwazyles ,ze sa rozne gusta? to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nieraz koledze jakas kobieta sie nie podobala ,a mi bardzo dla mnie miala to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą się nie podobać ładne kobiety. Mi Siwiec się nie podoba, nawet nie wiem czy jest ładna. A Angeliny Joli nawet bym nie w*****ał. Nie wiem jak można mówić, że ona jest piękna, toż to w najlepszym przypadku średniej urody kobieta, która zrobiła z siebie operacjami dziwoląga. Lubię naturalne, kobiece, zadbane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszytsko to co naturalne ladnie ,dobrze wyglada ,nie oszukujmy sie :) a Angelina Jolie jest bardzo ladna ,ma typu urody oryginalny ,charakterystyczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×