Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co z tym forum mamamistrz?

Polecane posty

Gość szukajacadobregoforum
W sumie i tak zle i tak niedobrze. Logowanie to ambaras, z gościa jest szybko i często chamsko. Dlatego ciągle szukam, w sumie kafe byłaby super gdyby nie brak kultury. Bo tu nie można mieć czasem swojego zdania, aby nie być nazwanym szmata czy k/urwa. To moim zdaniem jest nienormalne, tak samo jak radocha, ze komuś się tam coś nie udalo, oraz wylewanie tu swoich żali na swoje rodziny - tego juz w ogóle nie kumam. Swoje brudy pierzmy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieskie logujce sie zamiast pisac goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
22:00 ??????? Gdzie ja to forum zachwalam? Krytykuje kafe, tak. Ale o tamtym forum zdania nie mam, oceniam to co widze- ładny kolor (mi pasuje) plus kilka pojedynczych wpisów. Wiem tyle co ty bo tyle widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania frania
Zarejestrowałam się na tym drugim forum bo z pierwszym był problem. Zaraz zaloguje się na tym działającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
22:00 ??????? Gdzie ja to forum zachwalam? Krytykuje kafe, tak. Ale o tamtym forum zdania nie mam, oceniam to co widze- ładny kolor (mi pasuje) plus kilka pojedynczych wpisów. Wiem tyle co ty bo tyle widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajacej
masz mnostwo for w internecie gdzie kulturalnie ludzie sie wypowiadaja bo administrator tego pilnuje. Dlaczego nie pojdziesz na wizaz, gazete pl? Kolejna sprawa to taka ze trzeba naprawde byc przewrazliwionym aby przejmowac sie wyzwiskami na kafe. Ja zawsze pisze w danym temacie na temat, a ze mnie jakas nazwie suka, idiotka? A co mnie to obchodzi? Nie znam tej osoby, nie przejmuje sie jej opinia. Odnosnie nowego forum to zeby odnioslo sukces to trzeba miec najpierw uzbieranych znajomych ktorzy pomoga rozkrecic (nie wazne czy z realu czy z internetu) piszac i reklamujac wszedzie dane forum. A najlepszym sukcesem jest forum bez logowania, autorka forum mamamistrz na brak czasu nie cierpiala wiec moglaby usuwac "brzydkie" wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
W sumie wizaz nie byłby glupi ale nie Lubie for gdzie sa userki co maja po tysiące postów, z moim pierwszym poczulabym się jak mroweczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znoszę słodkopierdzącego klimatu wizażu. Już kafeteria jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajacej
no tak, mają tysiące postów, ale na kafe ludzie tez mają tysiące postów a jakoś piszesz. Lepiej ci bo licznika nie widać? No to w takim razie kafe jest dla takich jak ty, bo nawet jak zaczniesz pisać na nowym forum to za 2 lata nowe nie bedzie, ty bedziesz miala tysiace postow a pojawi sie taka kolejna szukajaca i co? I to forum na ktorym ty zaczelas pisac tez bedzie dla niej zle. Pozostaje kafe. Jest dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
No, z tym się zgadzam, licznik mi przeszkadza. W sumie gdyby nie chamstwo i wulgaryzmy to kafe jest super. Sory za wcześniejsze uniesienia, głodna chyba byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajcej
chamstwo ignoruj a z wulgaryzmow sie smiej. Nie m sie co przejmowac, ludzie sa rozni jak i w zyciu tak i na kafe:P Zjedz cos i nie badz glodna, a zaraz i tak jakas ci napsize ze pewnie masz wielki tylek jak jesz o tej godzinie:D Uroki kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacadobregoforum
E, tyłek mam właśnie koscisty, a ten jeden cukierek będzie moją tajemnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez chooya do papy i sie zamknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama agata
No pewnie, zawsze jesteś bardzo kulturalny. Nie wiem, czemu się czepiłam. Wybacz, ciężki dzień mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu coś się popieprzyło z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum znowu nie dziala.Co tam sie ku/rwa wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wyjasnienie.Profesjonalistka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie uważała się za profesjonalistkę. od początku pisała, że to na próbę. że to tylko internet, że jak forum nie wypali to je wyłączy. no i wyłączyła. dziewczyna jest słowna, i ty.le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce zaloguj sie.Dlaczego wylaczylas gdy zostalas zdemaskowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:28 ERCE hahha zaloguj się kłamliwa suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem erce, jestem "uczestniczką" tamtego forum, które nie wypaliło. a Ty gościu czemu się nie zalogujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dziwnym trafem, zamknęła swoje forum w przeciągu kilku minut po demaskacji. :D Za słaba jest na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniewaz nigdy nie mialam nicka drogie erce,i nie bede go wymyslac specjalnie dla ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vikernes a ty też na tym forum u erce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem erce i nie zamierzam się pod nią podszywać. nigdy nie miałąm tu swojego nicku. a Ty nie licz na to, że ktoś się będzie logował na Twoje życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vikernes >>> hahaha dobre :D tylko osoba o tak długiej i nieciekawej stopce mogła wpaść na taki debilny pomysł z założeniem forum hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan miauczec,zaloz kolejne forum,tylko tym razem zmien stopke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na tej strlonie nie pisal jądrowy tylko jego dupa sie zalogowala na jego konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Oczywiście, że nie. :) Nie gustuję w takich pseudo-poważnych projektach, gdzie trzeba pisać posty z myślą o złej Pani Administratorce, która za jedną "düpę" da Ci dożywotniego bana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×