Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 latka panicznie boi sie INNYCH DZIECI

Polecane posty

Gość gość

corka ma 3,5 roku. boi się innych dzieci. ja jestem na acierzynskim (syn 7 m-cy) I jestem w domu. Mała ma kontakt raczej z doroslymi, sporadycznie z dziecmi. Jesli kogos zna juz dobrze, to potrafi się bawic, ale jesli nie to trzyma się mojej spodicy i nie puszcza. na placu zabaw bawi się tylko jak jestesmy sami, jak są inne dzieci musze z nią wszędzie chodzic za rękę i najlepiej najdalej od innych dzieci. czym to moze byc spowodowane?? tym, ze nie ma kontaktu z dziecmi? zapisac ją na jakies dodatkowe zajęcia?? nie wiem co robic ale widzę że zaczyna byc coraz gorzej - inne dzieci garną do siebie a ona ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja jeszcze nie ma 3 lat a mam to samo, straszny wstydzioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko moja jest ogolnie bardzo odwazna, z doroslymi rozmawia bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój młody - dziecko żłobkowe więc społeczny bardzo. Teraz ma 4 latka i ładnie się bawi.Nie unikajcie miejsc gdzie są dzieci, oswoi się. A może potrzebuje więcej czasu, nie naciskaj, ale zachęcaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam zeby dac ja do przedszkola chociaz na 4 h dziennie, ale czesto choruje i ciezko przechodzi choroby, wiec odpuscilam, bo nie dosc ze ona by pewnie czesciej chorowala, to do tego pewnie jeszcze synek by sie zarazal... myslalam o jaichs zajeciach z innymi dziecmi, jedna sala zabaw niedaleko takie oferuje (1 h pod okiem animatora), ale nie wiem czy to cos da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tak mial. Do doroslych nawijal caly czas, sam zaczepial itd, a przed dziecmi uciekal. Jak poszedl do przedszkola to zaczelo mu to przechodzic. Teraz ma 7 lat i nadal bywa niesmialy czasami ale ogolnie jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chetnie idzie do dzieci, ale ma z nimi duzo kontaktu. ma 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×