Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz W

Tabletki na trądzik czy bardziej skuteczne od maści?

Polecane posty

Gość gość
Teraz już mogę powiedzieć że nie ma nic lepszego jeżeli chodzi o leczenie trądziku niż tabletki IQFACE.Nie mogę uwierzyć że po tak krótkim czasie stosowania moja skóra wygląda tak dobrze.Pięć lat bezowocnej walki różnymi preparatami a z tymi tabletkami wystarczyły niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne spamujecie? :o :o :o Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaZeTka
To nie istotne czy to tabletki czy maść, bardziej zależy to od tego czy sama substancja dziła jak powinna, ja się wyleczyłam używając epiduo, mam znajomego któremu clerasil nie pomógł różnie to wygląda najlepiej spytać się dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :oPrzestań SPAMOWAĆ tym epigooownem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam tabletki na trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów produktu który bardzo polecam. Jego skuteczność została potwierdzona. Moja znajoma stosowała i była bardzo zadowolona. Tutaj jest link do stronki z której można zamawiać i dowiedzieć się czegoś więcej. http://nplink.net/EXrsDyJZ Jeżeli ktoś chce jakieś dodatkowe informację proszę śmiało do mnie pisać. wojtimil@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybór tabletek jest tak duży że az moze wystraszyć, dlatego zalecałbym pierw sobie dobrze poczytać jaki rodzaj trądzika nas dotyczy, jakie są możliwe przyczyny i co najlepiej bedzie paswowało do naszego typu skóry, zobaczcie sobie tutaj http://sposobynapryszcze.com/ mam nadzieje że to troche rozjasni i pomoze, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo to bardzo dobry lek na trądzik zdecydowanie polecam bo znam go z autopsji i bardzo dobrze działa, udało mi się wyleczyć trądzik i nie mam nawrotów. Czego więcej potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tabletki szkodzą i nie pomagają. słuchaj póki możesz . Nie bierz tego jak masz tow yżuć do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tak nie mogłam znieść tego swojego tradziku, ze postanowilam skorzystac z zabiegu leczącego go, żadne masci czy inne rzeczy nie działały na mnie. Zabieg w klinice www.kurban.com.pl zadziałał perfekcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki, które mogą pomóc, nic nie reklamuje.. po prostu radzę zastosować, podaje coś co wybróbowałem na sobie http://www.dermi-suple.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilniak
trądzik to powszechny problem...przyznam, że zmagałem się z nim przez wiele lat pomógł mi preparat Nonacne warto zajrzeć http://tabletkinatradzik.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę kolagen ze złotem i srebrem koloidalnym oraz laktoferyną która działa przeciwzapalnie i przeciwtrądziokwo. 50ml starcza na jakieś 2-2,5 miesiąca przy stosowaniu 2x dziennie. Więcej info na: https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co lekarz przepisze. Stosowałam sama maść. Alaclarin sie nazywa. Choc w sumie stosowałam tez zel do mycia twarzy tej firmy. Nie było potrzeby w lekach. Ale moze to dlatego ze natychmiast po pierwszych objawach trądzika zaczęłam go leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o Ala goooowno spamerska ciiipo!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka_955
Na trądzik jest wiele sposobów od naturalnych metod po antybiotyki przepisane przez dermatologa polecam poczytać: http://tabletkinatradzik.net.pl świetne źródło informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekL
czesc, ja tez borykam sie z problemem tradziku od kilku dobrych lat, powiem szczerze chyba tylko dzialanie od wewnatrz jest skuteczne, chociaz nie musza to byc jakies antybiotyki od razu po co sie nimi faszerowac na na przyklad stosuje dopiero od 3 tygodni takie na bazie naturalnej polecone przez moja szwagierke kosmetyczne i powiem w miare cos juz moze i widac, kilka pryszczy zniknelo, nowe na razie nie wychodza, takaze chyba mam swoj strzal w dziesiatke- poczytaj o nich wiecej na stronce http://www.dermi-suple.pl/ moge je polecic, bo bardzo zaciekawil mnie ich sklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nic nie pomagalo, zmagam się z trądzikiem ponad 10lat (mam 30), żadne maści, żadne leki, żadne zabiegi, żadna dieta, zmiany w pielęgnacji. Wszystko zbadałam co się dało zbadać, nic z tego nie wynikło. Dopiero napar z czystka, popularny w ostatnim czasie - po miesiącu, rewelacja, nie wiem jak będzie dalej ale póki co nadzieja wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos sie chce dowiedzeic wiecej na temat tradziku to zapraszam na kanal na youtube Michal Undra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny i chlopaki ;p jesli macie problemy z cera zrobcie badania na gronkowca, koszt ok 25 zl wiec nie majatek a naprawde bardzo czesto wsrod znajomych, ktorym powiedzialam tak wlasnie wychodzilo w badaniach, ze maja gronkowca. Sama uslyszalam ta podpowiedz od mojej kosmetyczki i dziewczyna miala racje! Badajcie sie najpierw pozniej ewentualnie leczenie. Pisze szczerze nie zalezy mi na rozsiewaniu nieprawdy, ale nie moze byc zbiegiem okolicznosci, ze na tylu moich znajomych z problemami 1/3 miala wyniki pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAMIETAJCIE G R O N K O W I E C !!! Po co wydawac na leki, najpierw zrobcie badania dla samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odebralam swoje wyniki dzisiaj i na swiezo mam czarno na bialym GRONKOWIEC, rozsiewa sie droga kropelkowa i jest winny calemu temu dziadostwu na buzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooka29
Wyleczyłam się lekiem Epiduo, bardzo mi pomógł polecam wszystkim z problemem trądzikowym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość adam
Przede wszystkim musisz wybrać się do dermatologa, istnieje wiele rodzajów trądziku i aby rozpocząć leczenie, musisz miec tego świadomość. Jeśli boisz się lekarzy i chcesz kupić dobry środek, to kup taki na wszystkie rodzaje trądziku np Trioxil lub Nonacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×