Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz W

Tabletki na trądzik czy bardziej skuteczne od maści?

Polecane posty

Gość gość
Ja poradziłem sobie z trądzikiem jak zamówiłam preparat ze strony preparatynatradzik.co.pl Teraz faktycznie trądzik ustąpił chodź wcześniej stosowałam wiele innych nie skutecznych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie tkaie rzeczy w ogole nie są skuteczne, przynajmniej na duzy tradzik. U mnie pomogly dopiero wizyty u ginekologa www.one-med.pl polecam kazdemu kto ma problemy z wyleczeniem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
mnie od jakiegoś czasu pomaga krem qcera, natrafiłam na niego przypadkowo ale sprawdza się bardzo dobrze przy dużej ilości wypryskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!! q góoówno spamerska KUUURWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsze sa wizyty u ginekologa, mogę polecic Ci www.one-med.pl mi udalo się z tego wyleczyc po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek880
Moim zdaniem epiduo na prawdę da radę, polecam bo to bardzo dobry lek na trądzik. Polecam bo dzięki Epiduo wyszłam z tego paskudztwa raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tabletki mozna zaczac brac wtedy, gdy maści nie pomagają. U mnie najpierw byl Unidox, a potem byłam na kuracji Izotekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka2
Poczytaj sobie blog http://blogilla.pl/ o zdrowiu. Mnóstwo interesujących informacji o zdrowiu. Znalazłam tutaj świetny artykuł o trądziku, bo ten problem również mnie dotyczy. Super inspiracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, że tabletki to raczej ostatteczność i lepiej najpierw wypróbować różne ogólnodostępne na rynku kosmetyki. No i zmiana nawyków żywieniowych to podstawa, należy wykluczyć z diety przede wszytskim czekoladę i to co ma dużo cukru. Mi na trądzik w końcu pomógł żel punktowy stosowany z tonikiem formy Floslek, łagodne środki, a do tego skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie IQFACE to jest to obecnie najskuteczniejszy i najlepszy środek do walki z trądzikiem jaki można dostać na rynku. Sama brałam IQface 3 miesiące i po trądziku nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałem z IQface, choć patrząc na komentarze to liczba Panów jest mikroskopijna, to ja nie ukrywam, ze ja dbam o swój wygląd, choć zaznaczę, że nie jestem żadnym żelowanym klaunem, jak przykładowo większość osób występujących na boiskach piłkartskich. I tez jestem zadowolony z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!! won spamerskie kuuuuurvvvvvy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie tabletki na tradzik? mi pomogl izotek z tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że krem jest zdecydowanie skuteczniejszy, ponieważ działa w miejscu problemu. Poza tym pamiętajmy, że przyjmowanie tabletek może mieć negatywny wpływ na naszą wątrobę. Nieprawidłowa praca gruczołów łojowych na skórze powoduje powstawanie wykwitów. Pierwszym krokiem w walce z trądzikiem jest regulacja wydzielanego sebum, by powstrzymać pojawianie się nowych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati883
Ja mogę podzielić się z Wami moim doświadczeniem z walką z trądzikiem. Przechodziłem młodzieńczy trądzik,był on bardzo dla mnie uciążliwy,a nawet wstydziłem się trochę, cała twarz w pryszczach strasznie to wyglądało;/ Mama kupowała mi różne maści, płyny do przemywania twarzy, tabletki niestety jakoś nie działały byłem bardzo rozczarowany w końcu myślałem,że pozbędę się tego świństwa z twarzy;( Któregoś dnia postanowiłem sam czegoś poszukać i nie zawracać mamie ciągle głowy tym samym. I tak na forum odbywała się dyskusja na temat tabletek Nonacne i postanowiłem,że zaryzykuję znalazłem stronkę http://natradzik.milejdi.pl na której można kupić fajne zestawy a co najważniejsze w przystępnej cenie. Moja opinia co do tego produktu: Działanie jest silne, znikają moje pryszcze a najważniejsze nie pojawiają się nowe zmiany na mojej twarzy.W końcu będę mógł cieszyć się gładką skórką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy Gość
Uzywał ktos Fusion żel do mycia twarzy? Ponoć dobry na trądzik ale poki co opiniii szukam. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
Polecam Trioxil. Żel łagodzący objawy trądziku młodzieńczego i różowatego. Trioxil jest uniwersalnym dermokosmetykiem pozbawionym skutków ubocznych. W składzie znajduje się innowacyjny składnik Bisazulene 14%. http://nplink.net/Gi1k2riw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta kas
Córka stosuje żel aquaclin i jest skuteczny a jak wcześniej próbowaliśmy tabletki to nie pomagały:( A ten żel przyśpiesza gojenie się niedoskonałości i zapobiega powstawaniu nowych, i nie podrażnia żołądka. Teraz trądzik to najmniejszy problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiulinkooo
Bez recepty, ja w aptece kupuję za około 20 zł, w sumie nawet działa. Wolę się nie faszerować tabletkami, bo szkoda wątroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiabos
To racja szkoda naszej wątroby :) Z tego co wiem to ten żel jest bez recepty i można go stosować już od 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacey
Ani krem, ani serum. Najlepsze co w tej kwestii mi się zdarzyło to olejek od Alqvimia. Trądzik jest znacznie mniejszy, a skóra się nie uczula co w moim przypadku było koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole tam coś skuteczniejszego. POlecam Acnedin. on dopiero zwlacza trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten żel o którym mówiono kilka wpisów wcześniej, że można stosować od 12 roku życia to pewne czy nie trzeba iść do dermatologa bo ja mam umówioną wizytę ale dopiero na marzec. A może do tego czasu coś sprawdzonego warto stosować. Czy to jest żel do mycia czy po prostu nanosi się go jak krem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też najstarsze walczy żelem Aquaclin - nakłada się miejscowo i można stosować od 12 roku życia. Ładnie złuszcza wypryski, ale jest delikatny nawet dla takiej młodej skóry. Do lekarza warto iść, bo nie wiadomo jakie Twój trądzik ma podłoże. Może coś z hormonami się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja zaczelam uzywac nonance,swietny produkt ! Dzieki niemu wyleczylam tradzik, poczytajcie nawet opinie o nim na internecie, warty ceny, naprawde http://nplink.net/951uWPid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie akurat lepiej sprawdzały się maści, ale to też pewno od osoby zależy. Przy czym ja myślę, że tak czy inaczej takie działania trzeba uzupełniać, oczyszczać skórę. U mnie pomogły bardzo peelingi TCA Chelatowe. Warto o to podpytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×