Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość in thr shadow

ochota...

Polecane posty

Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Już jestem. Witaj. Prace skończyłem i pakować się zaczynam. Już nie mogę się doczekać poranka chyba nie usne. :) A jak tam u ciebie dzwonilas. Lepszy humor miał dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
Witam Wstrząśnięty ;). oj nie dziwię Ci się, że usnąć nie będziesz mógł, tak niewiele do spotkania w końcu ;). już pewno myślisz o tym jak ją dorwiesz. dzwoniłam...przeziębił się trochę, leży w wyrze i film ogląda. ale nastrój ma w porządku dziś. chciałabym z nim w tym wyrku leżeć...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Juz nie długo będziesz mogła się przytulić i ogrzać go by wyzdrowial. Ja jutro już będę mógł się przytulic i poczuć zapach kobiety. Będzie gorąco i będzie się działo. Sąsiedzi się nie wyspia hi hi :) A ty masz już jakiś plan jak go przywitasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
hmm ale będziesz miał dobrze ;). a sąsiedzi to pewno sami będą mieli rumieńce tak gorąco będzie. wariantów powitania mam kilka ;). każdy jeden gorący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Tylko uprzedz sąsiadów ze głośno będzie. :) ;);). Żona mówiła coś o bieliźnie, ale szczegółów nie chciała zdradzić po za tym ze do ściągania za dużo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dugo jestescie ze swoimi partnerami, ze tak za sobą szalejecie? in the shadow, dlugo z nim jestes? ;) zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
23:34 ja jestem ze swoim trochę ponad 4 lata ;). Wstrząśnięty...też myślałam, żeby mu w bieliźnie już otworzyć, potem może jakiś gorący taniec...który mi z niecierpliwości przerwie pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
sąsiadkę najbliższą to mam taką, że by się nie obraziła tylko jeszcze powiedziała, że dobrze, że widać, że nam ze sobą dobrze... :P jakbym uprzedziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
No moja w bieliźnie mi nie otworzy, bo dzieci. Ale od piątku sami będziemy przez weekend to jeszcze się zdążymy poganiac w bieliźnie i bez. I znowu w i bez. Z kuchni do pokoju z pokoju do łazienki i tak w kółko. Szampan, truskawki i takie tam.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
no ja mam taki plan, chyba, że będzie zimno i będzie mnie musiał najpierw ogrzać i rozgrzać :P. ale mam nadzieję, że chłodno nie będzie. oj to będziecie mieć cudowny weekend ;). my całego weekendu tylko dla siebie raczej mieć nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Nie zapomnij o szampanie. Na mnie działa jak afrodyzjak zwłaszcza pity z pępka lub zluzowany z piersi. To chyba te bąbelki mi w głowie musuja. No i oczywiście żebym tyko róży bukietu Nie zapomniał odebrać. Juz zamówiony. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
jej i róże będą. chyba każda kobieta od ukochanego mężczyzny lubi je dostawać ;). i jeszcze wspólna kąpiel z moim kochaniem mi się teraz marzy oprócz tego szampana :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
No coraz lepsze pomysły. Będzie się działo. Przeprosze cie narazie ale musze się spakować i wyszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
Wstrząśnięty miło Cię było poznać i mieć w Tobie kompana w trudach tęsknienia za kimś ukochanym ;). teraz to już będziesz miał przyjemniejsze rzeczy na głowie, więc pewno więcej tu nie zajrzysz, ale jeśli to zapraszam. dziękuj***ardzo. pakowanie dobrze idzie? jest już radosne podniecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Ruszam na samolot. Narazie stoję na stacji. Całąnoc nie spałem z podniecenia. Ty pewnie zaczynasz przygotowania aby ten dzień był perfekcyjny :) Postaram się odezwać w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Lotnisko się kłania jeszcze 3godz i będę w powietrzu. Nie dziękuj to i dla mnie była przyjemność podzielić się swoimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
jasne, jeśli będziesz miał chwilę zajrzyj ;). nie dziwię Ci się, że nie spałeś :D...teraz się nie wyśpisz z radości, że to już, że już ją widzisz ;). miło mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Witaj. Już pierwsza noc za nami. Powitanie było gorące. Kwiaty pocałunki przytulanie, no i noc pełna rozkoszy. Niestety musiała iść do pracy, ale za to będę miał czas przygotować obiadek i obmyclic plan na resztę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
U ciebie też chyba gorące chwile ostatnich przygotowań bo to już dziś się spotkacie. :) Życzę Ci jeszcze bardziej gorącego powitania i żeby tytułowa ochota została zaspokojona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in thr shadow
Wstrząśnięty póki co zazdroszczę, ale i cieszę się, że takie namiętne przywitanie miałeś ;), że w końcu mogłeś ukochaną zobaczyć i poczuć. bardzo szczęśliwy, że to już, że już jesteś obok Niej, prawda? oj tak, już się nie mogę doczekać, aż Go zobaczę. co dobrego pichcisz ? ;) dziękuj***ardzo, owszem przygotowania w toku...chce już w końcu nie tylko usłyszeć jego głos, ale poczuć też ciepło jego ciała pod dłoniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Siedzę w nocy po kolejnym stosunkowo udanym dniu. Szczegółów nie będę opisywał bo mi się nie chce, wpadłem tylko na chwilę zobaczyć co słychać u ciebie. Moje kochanie śpi bo jutro do pracy. A ja siadlem przed monitorem i filtruje zapach kobiety unoszący się w powietrzu. Coś pięknego. A u ciebie jak? Udało się zrealizować wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Oj. Widzę że powitanie bardzo intensywne, cieszy mnie to bardzo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×