Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze prawi

Polecane posty

Szkoda ,ze stara ekipa już mało co tu luka,albo w ogole.Ja tu tez już bardzo rzadko wchodzę na kafe i bardzo sporadycznie, coraz mniej. Pozytywnie z tych starszych kafeteriuszek wspominam jak ex.D.Biil. mogę wtrącić slowko. Justek, Sadistic, Fanka ćos tam cos tam i jeszcze mi kilka umknelo Z tych nowych to nie kojarzę zbytnio bo ponad 4 msce miałam przerwy na kafe i wcześnie tez długą. Duuuzo nowych nikow i nie mam zdania na ich temat wyrobionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna skąd oni na tamtym forum mają tyle twoich prywatnych fotek?Piszą tam,że jesteś strasznie puszczalska (to nie moje słowa).Masz tam taką opinię,że ja pikolę...Dlaczego twój synek ma takie paskudne zęby?Robisz cos z tym?Niczego nie pisze złośliwie,żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia skąd mają moje fotki. Możesz podać link? Będę wdzięczna. A syn ma zęby kiepskie z powodu leków, które przyjmował. Oczywiście chodzimy regularnie do dentysty na impregnacje jednak musimy czekać na żeby stałe ( syn brał sterydy zwiewne plus leki przeciwastmatyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,przestań już tu miauczeć.robisz teraz z siebie taką biedną dziewczynkę,ofiarę wszystkich złych kafeterianek:O przestań publicznie gadać o sobie ze szczegółami to oszczędzisz sobie na przyszłość takich akcji.Zgrywałas się tu na taką cwaną a jesteś tępa.Sory ale tak jest.Po co opowiadałaś tu takie prywatne rzeczy?Ty naprawdę myślałaś,że nikt z twojego miasta nie siedzi na kafe i nie kapnie się,ze to ty?Zacznij w końcu kobieto myśleć,bo wyszło na to,ze wszyscy,którzy tu pisali,ze jestes mało inteligentna mieli rację.Wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna i wychodzą Twoje kłamstwa, pisałaś, że dzieciaki mają zęby zdrowe... straszna z ciebie kłamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiadomo dlaczego się tak rzucała jak sulimira pisała o próchnicy po mm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna 2014.10.17 To teraz powiedz mi droga Zojrano dlaczego moje dzieci zęby mają zdrowe, bez ubytków i próchnicy? Bo według twojej teorii dzieci karmione mm powinny mieć zęby w złym stanie, bo mm to takie chemiczne świństwo przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamstwo kłamstwem podparte.Wredna ty mówisz czasem prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mowi Jak sie przedstawia. Dawac link do tego Forum!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra ale z xciebie klamczucha i jeszcze sie pewnie nie wypowie. cale zycie twoje Jakie tu opwiedzialas to pewnie klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym link ale cykam się po tym co tu się ostatnio dzieje z tymi prokuratorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna jest za biedna nie stac ja na adwokata wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie widać,że im się nie przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie do jasnej cholery! Wyslijcie jej prywatna wiadomosc co o niej myslicie na fejsa a tu przestancie spamowac swiry internetowe! Dac ograniczonym umyslowo dostep do internetu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjeciu z bloga wygladasz tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha weszlam na to forum, co tak po niej jada i są zdjęcia i tam dzieciak jest ( takie zdjęcie w różowym śpiochu , z takim pryszczem na czole) i daaaawno sie tak z dziecka nie śmiałam corka jest suuuuuper ;) minę ma zaj***eszcza :):) sloooooodziak ;) ale co tam piszą o niej to obrzydliwe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za forum? Jak je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że fajny wątek został przemianowany na obgadywanie kogoś. Wracając do tematu- najlepiej czyta mi się roukolę, olabogę i shug avery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszą tam,że ma trójkę dzieci i każde z innym,i ,że chodzi do mopsu.Serio ,tak jest tam napisane.A ten blog tak ci wyszedl jak tej co założyła forum mamamistrz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna a do próchnicy i kłamstwa się już nie odniesiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamie też odnośnie pierwszego porodu.Tu za każdym razem pisze,ze rodziła 14 godzin,a na nk ma zdjęcie chwilę po porodzie i pisze,że rodziła 8 godzin:) rozumiem,ze na kafe trzeba troche ubarwić poród:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale wy wszystkie jesteście zdrowo pier/dol/nięte.Całą niedzielę, kiedy piękna pogoda za oknem siedzicie tu i napierdzielacie o jakiejś lasi z forum, nosz kurde nie rozumiem Was drogie matki, życia swojego nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co tam o niej wypisują wooooow na tym forum ciekawe ile w tym prawdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W książeczce wpisane jest 14 godzin :) 8 godzin spędziłam w szpitalu. 3 dzieci? A to ciekawe :) ja wiem o 2 i faktem jest ze syn ma innego ojca. A jeśli traktujecie tamto forum poważnie to powiem tylko tyle - brakuje niektórym inteligencji. I radze uważać i nie pisać tam nic ponieważ każdy zostanie tam zjechany od najgorszych. Jeśli nie wierzycie, spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie ze na tamtym forum są te tematy ponieważ administrator podobno je usunął. Także ddziękuję za informacje nawet tym, które mnie tu obrażają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziu-kolejna mitomanka kafeteryjna :-o weź już skończ kobieto póki ktoś rzeczywiście linkiem nie rzuci bo ci może ostro koło doopy narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×