Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dursley

Na Tarasie

Polecane posty

1..2..3.. Krotki fartuszek , ponczoszki z pasem , szpileczki I miotelka w rece. Cos chcesz zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwinnosc mego ciala zapada w pamieci. Wychyle sie przez okno , zeby omiesc parapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omiataj, tylko od strony tarasu... będe patrzył na Twoje rozstawione nogi :) nawet nie będe hamował ślinienia sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezdara ze mnie , spadla mi miotelka , podniose ja , tylko nie zagladaj pod fartuszek ! Teraz musze sie wspiac na drabine , potrzymasz zebym nie spadla ? Niczego nie ukrywaj , niech Twoje cialo mowi mi czego chcesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sam mój wzrok wiele Ci powie.....oczy na pewno sie szklą wchodź na drabinę, potrzymam ją to są dopiero widoki, a ja już mam ochote ich posmakować ale nie będe przeszkadzał w obowiązkach.....póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledne , zaszklone oczka ... Lepiej juz zejde , trzesa Ci sie rece , a w szpilkach trudno jest utrzymac rownowage na szczebelkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to tu jestem, by Cie asekurować i w razie czego chwycić... a szpilki na Twoich nogach są niezbędne, podobnie jak moje dłonie na Twoich pośladkach moje oczy nie są biedne na pewno, mają przed sobą rozkoszny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Mialam na mysli obledne , nieobecne , tkwiace w zpomnieniu. ) Wiec nie przestawaj na patrzeniu !! Dotykaj , piesc I ... daj mi rozkosz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim tarasie, przy takich widokach wzrok wpada w zapomnienie i pożądanie... pozwalam Ci zejść, ale tylko na taką wysokość by mieć Twój tyłeczek na wysokości swojej twarzy.....trzymam w dłoniach pośladki, mocno je ściskając, zdecydowanie.... rozchylam je, bo widze że do sprzątania nie nosisz majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniecajacy ten dotyk .... Czuje Twoj oddech na mojej pupie .... Nie spadniemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liżę twoje rozchylone pośladki, całym językiem, zachłannie, zostawiam mokry ślad....przesuwam dłońmi po Twoich nogach, pieszcząc je i drapiąc, rozstawiam Ci je szerzej, a mój język wędruje między pośladki liże na całej długości, od góry do dołu, drażniąc czubkiem....wracając dłońmi na Twoje pośladki daj Ci klapsa.....bardzo soczystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klekam przed Toba... Rozpinam rozporek I czubeczkiem jezyka draznie Twojego p (e) n (I) s (a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już na sam widok Ciebie zareagował po męsku... wyciągając go z moich bokserek możesz sie rozkoszować jego sterczącą wersją :) z Twoim zachłannym językiem do kompletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , ze lubie , kiedy przyciskasz moja glowe do sciany , gdy jestes w moich ustach... Zlize calego , wyssie wszystko co w nim masz.... patrzac Ci w oczy I rozkoszujac sie widokiem grymasow na Twojej twarzy.... Twoje zlecenie stale na dzien dzisiajszy wygasa za 5 min. A ja musze sie przetransportowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme Twoje usta na tarasie, tuż przy barierce.....przycisne Ci do niej głowe.....każąc ssać..... a swojego twardego pe/n/i/sa będe wkładał Ci szybko i głęboko, co chwila wypychając Twoje policzki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy już prze/r/ż/ne Twoje usta, staniesz tyłem do mnie przy barierce, mocno sie wychylisz, wypinając jak rasowa s/u/ka nie zastanawiając sie anie chwili, wjadę w Twoją soczystą ci/p/k/ę.....mocno posuwam, penetruje, pcham........złapie cie za włosy, wygne Cie w łuk i przelece ostro od tyłu na Twoim własnym tarasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dursley
Na moim wlasnym tarasie z osobistym asystentem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda , ciekawie tu bylo moze ktos z was tu jeszcze ma taki taras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
Miło tu było, a tak wogule to co się stało ze wszystkimi domownikami. Wracam z urlopu a ty ni widu ni slychu. Taras pusty tylko liście i wiewiórki biegaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×