Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dursley

Na Tarasie

Polecane posty

Gość princeessss
Już ściągam szybciutko :-p Bo jak pić chardonnay w majteczkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Spróbujesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Jakoś sobie z tym poradzimy ;-) Najwyżej Dursley Ci pomoże :-)Chodź bo jeszcze chłodne...w końcu chardonnay miało 8 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówie, że potrzebuje pomocy :) z Twoją c/i/p/ką sobie poradze :) uwielbiam sie zatapiać i zachłannie wysysać jak najdłużej.....Dursley wie jak sie dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Więc rozszerzam mocniej nogi, ja wiem że ty sobie najlepiej z nią poradzisz... Tylko ja sobie wtedy nad sobą nie radzę a właściwie nie panuje...:-p Odpisałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@princeessss spokojnie, mocno przytrzymam a im bardziej będziesz wierzgać, tym lepiej ;) jeszcze chwyce mocno za Twoje pośladki, porozchylam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
O tak od razu mi lepiej i bardziej wilgotno :-p zrzuciłam też bluzkę i stanik... bo ostatnio lubiłeś moje cycuszki? Nie wiem tylko czy to wypada tak całkiem nago na tarasie Dursley...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@princeessss komu jak komu, ale Dursley przeszkadzać to na pewno nie będzie ;) i masz rację, lubiłem i lubie Twoje piersi :) i lubie też jak sie tak roznegliżowujesz w mojej obecności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Ja też to uwielbiam... w twojej obecności nie mogę się powstrzymać. Od razu mam ochotę usiąść ci okrakiem na kolanach. Ale znowu rozglądam się czy nikt nie patrzy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@princeessss kobieta pewna siebie i swoich wdzięków ;) dosiadaj sobie mnie wedle uznania, przytrzymam Cie, ścisne za tyłeczek......zwilże piersi językiem.....pogryze sutki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
No pewna, pewna..:-D W sumie byłoby to nawet ciekawe jakby ktos sobie popatrzył. Już jestem taka mokra z rozkoszy, wiercę się na tobie niecierpliwie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@princeessss to może ja wwiercę sie w Ciebie skoro juz nie masz majteczek :) nabijesz sie mocno i głeboko.....zacisne dłonie na twoich piersiach, a Ty poskaczesz na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Z przyjemnością... siadam na tobie i wbijasz się głęboko we mnie :-p bardzo lubię tak sobie poskakać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Już siadam... pochylam głowę do tyłu i wiercę się znowu na twoich kolanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Trzymając za włosy? Cudownie! Podskakuję na tobie w dól i w górę, jak chcesz możesz trysnąc mi na cycuszki... obrócić sie przodem do ciebie? Tylko nie puszczaj włosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@princeessss odwróce Cie jednym ruchem....wbije sie jeszcze w twoje usta trzymając za włosy posune, mocno spenetruje.... po czym rozładuje sie na Twoich piersiach....trzymając za włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Może przenieśmy sie do naszego sekretnego pokoiku bo na tarasie jakoś chłodno...? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Ooo kotka.. chcesz popatrzeć? Możesz nas pofilmować, będziemy puszczać wieczorem na tarasie na projektorze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
a cóż tak cicho wieczorkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bo wszyscy czekaja na gospodynie pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
oj kocico bo znowu cię zawiode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
chcesz by cię zawieść czy zawieźć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×