Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz24562456

Może kocha na swój sposób? Kocha?

Polecane posty

Gość Łukasz24562456

Parę miesięcy temu poznałem świetną dziewczynę, z którą wielu chciało być. Ogólnie jest nieśmiała. Niedawno wyznałem, że chcę być kimś więcej niż przyjacielem, ona powiedziała, że możemy spróbować. Jednak przez dłuższy czas nie okazywała swych uczuć. Wszystkie przytulenia i rozmowy musiałem sam inicjować. Nie mogłem tak wytrzymać więc zapytałem co czuję. Ona powiedziała, że nie wie do końca, więc zaproponowałem jej przyjazń. Ona prawie płakała, ja widząc to zapytałem czy coś czuję i czemu płacze. Ona powiedziała że może coś czuję, a na pytanie o płacz odpowiedziała, że "skoro tylko przyjazn"... Dodam, że zawsze była nieśmiała przez dzieciństwo. Ona może coś czuć, bo takie odniosłem po tym płaczu wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dupkiem. bo ona na pewno coś czuję tylko nieśmiałej dziewczynie trudno to wyznać :P Gdybyś był prawdziwym facetem to byś nie proponował przyjaźni tylko dlatego, że ona jest nieśmiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz24562456
Problem w tym, że często mnie olewa i zmienia zdanie co do swoich uczuć i dlatego tak zrobiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To postaraj się ja ośmielić, a nie od razu rezygnujesz :P Gdybyś ją kochał to byś tak szybko nie zrezygnował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×