Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
Anja wcale ten twoj brzuszek taki duzy nie jest. Widzialas moj?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Andzik :) tylko waham sie bo ono ma tylko 120 na 60 cm. I czy to nie za mało zeby kiedys posłużyło jako łóżko, takie wąskie? A nie mam miejsca na lozeczko 140 na 70 niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, ja rownież kupuje łóżeczko w takich wymiarach, i na pewno wystarczy:) tylko nue wiem jak z tymi piduchami, bo one sa mocowanie na sznureczkach a w tym łóżeczku krótsze boki nie maja szczebelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik no widziałam widziałam, Twoj troche mniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari, fajne to lozeczko a wymiar standardowy dla lozeczka dzieciecego. Tez mam lozeczko o takich wymiarach. te szczebelki sie dopiero pozniej wyjmuje jak dziecko zaczyna samo z lozeczka wychodzic wiec tez fajna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Safari 60/120 to standart:-) tez takie mamy:-) i mam zamiar dluuugo z niego korzystac:-) Xx Ja sie polozylam bo od rana bolal mnie kregoslup i padlam:-) alez mi teraz dobrze;-) co by tu teraz zjesc?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Gosiaczek co malemu robisz z kurzajkami? Duzo tego ma? Gdzie? My walczylismy z jedna z kilkoma korzeniami.. i zadne preparaty nie pomagaly.. pomogla dopiero cytryna + ocet Po kurzajce ani sladu, przedewszystkim nie bolalo.. Xxx Twoj syn trenuje pilke nozna? Jaki ma rozmiar nogi? Gdzie kupowaliscie najmniejsze korki dla niego? I w jakim rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki fajne macie brzuszki:) a ja jakoś w porównaniu z Wami mam mój nisko usytuowany, i dziwnie to wyglada...:/ i pępek mi za niedługo wyjdzie a chciałam tego uniknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izulinka - mi moglabys wszystko wytlumaczyc:-) Twoj jezyk do mnie przemawia :-P Xx Andzik ja tez wole wersje masazu przez meza:-D zwlaszcza krocza:-P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku, zleciał mi dziś dzien niesamowicie. W nowym lumpku fajne rzeczy kupiłam małej 2 bodziaki i jednego welurkowego spiocha, wyglądaja jak nówki nieśmigane. Widziałam tez piękny kombinezon ale chłopięcy za jedyne 9zl. W rossmanie kupiłam tylko zel do mycia ciała i włosków od 1 dnia zycia z hippa bo innego nie było, wszystkie powyżej 1miesiąca. Ale okazja była bo z ta karta rossne zamiast 21 to zapłaciłam 16zl. Niestety tych podkładów poporodowych ani nakładek na wc nie było wiec na allegro musze zamówic. xx Własnie pokłocilam się z moim , wkurwił mnie swoim głupim gadaniem. Muszę isc poprawic sobie humor, chyba zrobie budyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znów zgaga zaczyna maltretować :( Rano czuję się świetnie, mogę góry przenosić, a pod wieczór koszmar jakiś. Jak cudownie jest się czuć dobrze, bez żadnych dolegliwości :) Nie doceniałam tego przed ciążą :P Jutro mamy rocznicę ślubu z mężusiem :D Zastanawiam się co tu upichcić i może upiec z tej okazji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
My tez bedziemy zamawiac lozeczko 60na 120 to standardowy rozmiar i do 3 latek dziecko luzem moze tam spac. Xxx Dziewczyny ja wiem ze ciagle marudze ale takie mam uderzenia goraca tzn ciagle mi tak goraco szczegolnie na twarzy ze az mnie czolo i poliki pieka ....czy to moze miec zwiazek z cisnieniem ??? Bo po za tym goracem nic nie czuje nie boli mnie glowa ani nic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Palka jesli chodzi o te podklady na lozko to ja mam 10 szt, jak nie zuzyje w szpitalu to bede miec do domu jesli jeszcze bedzie ze mnie dalej tak lecialo, a jak nie to na przewijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, nie, myślałam o tych wielgachnych podpaskach. Tych podkładów nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie trochę uspokoiłyscie z tym wymiarem bo w Niemczech jakoś częściej spotyka się to 140 na 70. Jedynie niezawodna Ikea ma tylko te 120 na 60. O łóżeczko się nie martwię tylko zastanawia mnie bardziej czy przyda się opcja łóżka .... od kiedy taka opcje będę mogła zacząć stosować? Aha i skoro już o łóżeczkach mowa to jaki materacyk kupujecie? Słyszałam że kokos gryka jest bardzo dobry. A co z tym pianka kokos? I w ogóle tymi innymi? Jakie wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dzieki, też zamówiłam sobie 10. Neska ja też najpierw nie kupowałam , ale dziewczyny pisały ze w niektorych szpitalach daja jeden na dobę wiec wole sie zabezpieczyc. a tych grubych podpasek tez mam 20, najwyżej się dokupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Musialam isc do sklepu! Zjadlam deser czekoldowy, zagryzam chipsami solonymi i popijam cola:-) zeby bylo ,,zdrowo,, mam jeszcze jogurt owsianke:-) Xx Podpasek xxxxl mam 2 paki a tych na lozko nie kupuje. Xx Magda a nie mozesz podejsc do przychodni i sprawdzic sobie cisnienie? U nas tez w aptece mozna zmierzyc. Albo u sasiadki? Starsi ludzie zawsze sobie mierza;-) A na wizytach zawsze mialas dobre cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Hej :) Ja tak z doskoku, bo full na głowie mam i nie bardzo jest kiedy pisać. xxxx Marita, super, że masz ten ZUS już z głowy!! Trzymam kciuki za pozytywną decyzję :) xxxx Agagula, proszę mi to szybciutko nakreślić o co chodzi z tym ''bezpiecznym maluchem'' :P Ja się skłaniam ku Zaspie jeśli o poród chodzi, ale ostatnio spotkałam kumpele która dwójkę urodziła w Wojewódzkim ( sn i cc) i była super, mega zadowolona więc już głupieje... Jedyne Klinicznej w ogóle nie biorę pod uwagę. xxxx Łóżeczko dla małej mam 120x60 i materac gryka - pianka - kokos. Przy synu tez miałam i byłam z niego średnio zadowolona, ale teraz był w komplecie z wyrkiem więc nie wybrzydzam. Mojemu synowi łóżeczko niemowlęce starczyło do 18 miesiąca życia. Potem nauczył się skakać :P No i po łóżeczku. Dostał takie zwykłe z barierką zresztą z IKEI. xxxx Torbę nie wiem kiedy pakuję, nie mam szlafroka jeszcze i w sumie full rzeczy nie mam :P Nie wiem czy mnie to bardziej wkurza czy bawi, ale jakoś nie spinam się bardzo. Myślę, że urodzę w terminie więc mam jeszcze czas :) Podkładów tych na łóżko w ogóle nie biorę, szpital zapewnia i nie wylicza :D xxxx Neska, a którą rocznicę macie? Ojj ciasto bym sobie zjadła... Ostatnio murzynek za mną chodzi :P No i łączę się z Tobą w bólu jeśli chodzi o zgagę. Ponoć to na kudłate dzieci :P xxxx Anja, Stokrota, kurcze, Wy już zaraz rodzicie! Aż mi się Wasz stres udzielił... :P xxxx Ostatnio zastanawiałam się która z typowych listopadówek urodzi pierwsza. Bo termin jak wiadomo, jest orientacyjny i wszystko może się zdarzyć :) xxxx Jutro mam wizytę u ginka, ciekawe co u małej... Odebrałam dzisiaj wyniki i są świetne, wszystko w idealnej normie. No i dalej toxo nie złapałam, bo robiłam już trzeci raz w tej ciąży. xxxx Newt ( bo chyba Ty o to pytałaś) ja te wszystkie serologiczne typu VDRL, kiła, hiv itp. będę miała robić na nastepną wizytę, już mi doktorek zapowiedział. U mnie z płaceniem za to luz, bo wszystko robię prywatnie a płacę za to niecałe 4 dyszki miesięcznie, bo mam taki wypasiony pakiet medyczny w pracy. xxxx Zmykam nogi ogolić i takie tam przed jutrzejszą wizytą :D Ufff na samą myśl jestem zmęczona :D xxxx Miłego wieczoru :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ona Oczekujaca akurat o Tobie dzis namietnie myslalam:-) Bezpieczny-maluch.com i tam wybierasz Gdansk:-) spotkanie jest 24.09 a ilosc miejsc niby ograniczona wiec zapisuj sie Kochaniutka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już córcię na wycieczkę spakowałam, dwa pokoje prawie do porządku doprowadziłam - zostało powieszenie firanek, ale już sił nie mam... Jutro reszta domku... Ale odkąd podwoili mi dawkę leku to całą noc przesypiam, przynajmniej tyle dobrego:-) Dobranoc dziewczynki, przespanej nocki życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Czesc dziewczynki :) my wczoraj wyszliśmy ze szpitala i odsypialismy nieprzespane nocki. Mamy brać tabsy na nadciśnienie i zakazy na wszystko, sprzatanie, dźwiganie, seksowanie :P (tu akurat nie problem bo M nie ma do porodu) no u dzisiaj od okulisty dostalam zalecenie do cc. Czyli przyjdzie 39tc i będziemy rodzic, no chyba ze maluch mi cos wykombinuje bo dzisiaj znowu skacze mi po szyjce i umieram z bólu :(. Leci nam 34 tydzień także lepiej aby posiedzial do konca 37 aby nie bylo problemu. Rozpisalyscie sie dużo i musze nadrobić troche no i nie spamietuje wszystkiego... Wlasnie slyszalam ze w biedro promocja na lovelle, moze kupie choc małemu pralam w plynie niemieckim sensitive i tez pewnie zle nie będzie..cisnienie dzisiaj znowu podwyższone takze podejrzewam ze trzeba będzie zwiększyć dawkę aha i slyszalam ze niekoniecznie musi Glowa bolec jak sie podnosi cisnienie. Lepiej od czasu do czasu skontrolować jak sie chociaż raz miało podwyższone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Zawsze u lekarza mam idealne cisnienie. A od zadnego sasiada nie pozycze bo nawet nie wiem kto ma bo nie mam zbyt normalnych sasiadow wiec tylko dziendobry na korytarzy i nara. A nim dojade gdzies do apteki to moze mi przejsc te goraco i tez tego nie sprawdze. Nie wiem moze to taki urok mojej ciazy takie uderzenia goraca. Dobranoc kochane i powodzenia jutro na wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Pospałam dwie godzinki i koniec. Zamiast przewracac sie z boku na bok postanowiłam zerknąć co u was słychać. xxx Ona oczekująca - dobrze wiedzieć, że to standard z tymi badaniami, a nie szaleństwo mojej gin! A pakietu medycznego zazdroszczę. xxx Dziewczyny, czy można iść do wybranego szpitala i poprosić o pokazanie porodówki i całej reszty? U nas jest taka wycieczka w ramach szkoły rodzenia, ale nie chce mi się na nią chodzić i tak się zastanawiam, czy jak pojdę sama to nikt mnie nie pogoni :-) Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Newt u nas jest tak, ze dzwonisz i się umawiasz, chociaż moze zdarzyć sie tak ze nie będzie możliwości bo sale będą zajęte. Ja tak umawialam sie z panią dr od jakiegoś czasu i w sumie z informacji skorzystałam teraz leżąc na patologii ale sal do porodu nie obejrzałam bo były zajęte. W sumie bardziej interesowaly mnie te poporodowe, opieka i jej zasady. A te zobaczyłam na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
A tak poza tym to dzien dobry :) chorujemy na bezsenność albo jakies poddenerwowanie bo spać nie możemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×