Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Zawiecha gdzie Ty się podziewasz? Mam nadzieję, że to chwilowy brak internetu... Kobieto wracaj!!!!! Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Matosza------------38l---------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi repetytorium----------29l-------2dz-----------23 listopada--------Asia zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Drogi Gościu! skoro jesteś taka szczęśliwa i dobrze Ci się układa w życiu to należy się z tego cieszyć i pogratulować - nie zazdrościć. Mam nadzieję, że dalej będziesz żyć w spokoju i w szczęściu swojej rodziny - więc skoro jesteś taka zadowolona z życia dlaczego gnębisz kobietę w ciąży? Wspieramy się tu nawzajem i nie wiem dlaczego Magdzie mamy tego odmówić? to nie jest forum o mężach, kochankach i kasie... nie każdy miał widocznie tyle szczęscia co Ty. Powinnaś w takim razie być współczującą osobą a nie tak bardzo krytykującą :( pamiętaj, że zło wraca do tego który źle życzy (zwłaszcza kobiecie w ciąży). Proponuję zmienić Pani forum na takie gdzie kobiety mają większe problemy i oczekują Pani wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Gościu.....my tu nie piszemy ze sobą dlatego ze kazda ma męza, stabilne zycie rodzinne i finansowe wiec uwierz ze zbedne są Twoje komentarze bo to i tak nie wpłynie na relacje ktore nawiązałaymy na tym forum. Zresztą jak dla mie to kazdy jest kowalem własnego losu i układa sobie zycie dla siebie a nie dla kogoś, skoro Madzi odpowiada taka sytuacja to nikt nie ma prawa tego komentować. Madzia głowa do góry i nie ma co sie przejmowac takimi "anonimami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gościu...pozwól, że jeszcze Cię zacytuje...".do tego jestem szczupla,wysoka..." skoro tak piszesz to wybacz ale do tego jesteś jeszcze GŁUPIA!!!!!!! co wzrost i waga ma do rzeczy???!!!! Już miałam nie pisać ale jak doczytałam jaka z Ciebie "laska" to aż mi ręcę opadły - taki głupi pustak z Ciebie wyszedł - współczuję mężowi ;) no i uważaj bo jak przytyjesz to Cię zostawi :D hahaha ale mnie rozbawiłaś!!!!! szczupła i wysoka :D hahaha taki nik powinnaś sobie ustawić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula, czuje sie w miare ok. Ciesze się ze dotrwałam do dzisiejszego dnia :-) teraz odliczam do nastepnej wizyty za 8 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
czesc Dziewczyny:) OOOoo widzę, że jakis forumowy Troll się pojawił:O to jest minus for publicznych:( tylko, że bardzo mi się nie podoba ton wypowiedzi tej osoby, bo jakieś zarzuty o pedofilię?!?!?!, to bardzo poważne oskarżenia!!!! kurdę co to ma być? nie można zgłosić tego do redakcji Kafeterii???żeby IP sprawdzili tej osoby???? Agagula zgadzam się z Toba w 100%! to nie forum o związkach a o listopadowych mamach!!! mam tylko nadzieję, że nie znikniecie na FB, bo ja np. nie mam takich kont, a już sie przyzwyczaiłam do czytania Was:) xxxxxx Agagula ja śpię na wznak, jak leże na bokach, mała mocno kopie!- tylko wtedy hehe, staram się zasypiać na boku, no ale jak się przekręcam w nocy to juz wpływu nie mam na to, a często się budzę na plecach własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki;) Szkoda ze gosciu nie ma tyle odwagi zeby przyznać kim jest, albo powiedziec Magdzie prosto w oczy co myśli. Forum nie jest zadedykowane tematowi o ktorym pisze, wiec albo głupia ,albo p*****lnieta. Współczuje twojemu męzowi i dzieciom tepej matki!! Zal, Zal, Zal!!!! xx Madzia jednym zdaniem; miej w/y/j/e/b/a/n/e, a bedzie ci dane;) xx Ja dziś pospałam do 9.30, trudno mi w to uwierzyc, 5 razy sprawdzałam godzine;d Dziś wraca moj Ł muszę ogarnać domek i ugotowac obiad. Zrobię mu rosołek i tak jak pisałam sałatkę gyrosa. Pogoda piękna az chce się zyc. Zostało mi 59 dni;) Idę na śniadanko;) i do roboty Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agagula----No bo przecież poza mężem, to bycie szczupłą i wysoką jest gwarantem udanego życia rodzinnego:D:P eeeee nie komentujmy tego i już:) XXXX Anja ale super, już tuż tuż:)dzidzia donoszona można rodzić:) XXXXX Kurczę wczoraj zjadłam gałkę loda! a pogoda jest piękna przecież!!!a dziś gardło drapie, nos przytkany masakra jakaś:O zaraz cerutin w ****** wapno pójdą, córa zdrowa to ja ją zaraz zarażę:O ja mam jutro wizytę i tak się jakoś denerwuje jak nigdy...spać nie mogłam, nie wiem martwię się czy Mała odpowiednio podrosła, czy to normalne, że tak rzadko się rusza, czy lekarka w ogóle zrobi USG? XXXXX Aha jakis czas temu pisałyście o Octaniseptcie, ja mam trochę uraz do tego cud specyfiku! jak ur to też kazali psikać tym na pępek i na początku sami to robili, już w szpitalu mówiłam im, że brzydko mi pachnie z tego pępka- to pow. żebym częsciej go wietrzyła itd. w sumie wyszło na to,że schizuję! a w 8 dobie życia wezwałam położna, bo mi się ten pepek nie podobał cały czas!no i pojechalismy na pogotowie chiriurgiczne, gdzie chirurg trzęsącymi się rękami- przejął się, że taki maluszek! musiał odcinać ten kikut!!!i mała dostała maści z antybiotykiem i cos tam jeszcze, już nie pamietam. Podejrzewam, że jakaś bakteria w szpitalu mogła tam się zagnieździć i po prostu zaczął gnić:O także jak dla mnie do pępka nie jest to dobry produkt...ja go stosować nie będę, tylko co w zamian nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dobra lecę na zakupy:) dobrego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Osobo anonimowa, gościu: jeśli masz prywatne sprawy do omówienia z Magdą, to pisz do niej prywatnie i - jak normalny człowiek - pod nazwiskiem. Psucie wątku na forum publicznym to nie jest żaden sposób komunikacji. My nie znamy dokładnie ani jej sytuacji życiowej, ani dotychczasowych przeżyć. Łączą nas z nią zupełnie inne sprawy. A liczba błędów, jakie robisz pisząc, czyni z ciebie osobę - delikatnie mówiąc - bardzo mało wiarygodną. Żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla i wysoka
agagula,nie musze martwic sie swoja figura bo nawet w koncowce ciazy nie wazy tylce co Magda przed....a napisalam,to odnosnie zarzutu o to,ze niby czegos Magdzie zazdroszcze.jak wiadomo,jest ona postawna kobieta i w tym kontekscie to napisalam.bo jak rozumiem,kazda z was,chcialalby miec jej posture?placzecie tutaj nad kazdym kg,a mi zarzucacie ze jestem szczupla i wysoka?i pewnie,ze chwale sie tym i jestem z tego powodu bardzo zadowolona:)nie wiem,kto jest tutaj glupi ale na pewno nie ja.glupich szukajcie w swoim gronie... bije z was hipokryzja i tyle.to co "mąż"Magdy wyprawia jest piętnowane a tutaj prosze jakie kółko wzajemnej adoracji. dziwie sie,ze nie jestescie na tyle odwazne i szczere aby to napisac. wasz cyrk,wasze małpy. licze na to,ze sznona magdalena obali,moje jakze kłamliwe posty. bo jak kazda z was wie:jest niska i szczupla,ma meza,ktory jak ja poznal byl kawalerem,nie ma zadnych dzieci,a co za tym idzie nie placi alimentów(z tym nieplaceniem to akurat prawda:))i nie spala z duzo starszym facetem przed ukonczeniem 15 r.ż. spr sobie w KK co grozi za sex z osoba ponizej 15r.ż....i jak sie nazywa taka osobe,która uprawia sex z osoba młodociana. miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki :D xx ja dziś postanowiłam że zrobię kluski śląskie :D nigdy w życiu nie robiłam, ale teraz jako przyszła mamuśka muszę nauczyć się gotować nowe rzeczy co nie :) hehe co do spania to ja róznie oj różnie, nigdy nie budzę się w pozycji w jakiej zasypiam :) ale staram się nie spać na wznak ale że tak powiem ciężko mi to przez sen kontrolować :) wczoraj zaczełam opakowanie nowego leku który dostałam na infekcję w psioszce, jest on oczywiście dowcipny i jej całą noc się męczyłam tak ze mnie "wypływał" :O w dodatku jest jakis taki lepki i gęsty a zasnełam bez majtochów i obudziłam się na siusiu i musiałam iśc się umyć bo aż uda mi się lepiły, no masakra :( że nie wspomnę że po nocnej kąpieli sen był lichy :( eh xx ja też miałam się nie wypowiadać na temat gościa, ale hm pisze o takich rzeczach o jakich Magda nam tu nie mówiła i szczerze mówiąc ja też pomyślałam tak jak Agagula że to ktoś chyba z otoczenia Magdy, na poprzednim forum też byłam prawie od początku i nie pamietam by Magda pisała coś o swoim związku, co nie zmienia faktu że jesteśmy tu i łączy nas poród w listopadzie a nie kwestia związków, finansów itp eh xx Agagula Mieszko to śliczne imię :) w ogóle wśród naszych maluszków sporo będzie miała śliczne, niepowtarzalne imiona :) xx Anja to teraz już możesz odetchnąć głęboko :) niunia już donoszona :D xx a mi mimo że pogoda piękna to się nic nie chce hehe leżę w łóżeczku i nie mam na razie zamiaru wychodzić, jakas taka słabiutka jestem :P xx miłego dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla i wysoka
agagula,hm nie rozumiem jedengo.gdzie ja gnebie kobiety w ciazy????skad taki zarzut i liczba mnoga?napisalam prawde o magdzie i tyle.ona sama wie ze to prawda,a nie ma odwagi do konfrontacji. jakbym wziela wasze zdjecia z fb,umiescila je na roznego rodzaju portalach i wypisywala nieprawde to byloby gnebienie.nie mialam pojecia,ze pisanie prawdy jest zle odbierane i negowane.. same jestescie w ciazy,macie rodziny i dziwi mnie,ze tak lajtowo podchodzicie do samego faktu nieplacenia alimentów. no i do mam corek-rozumiem,ze bylybyscie przeszczesliwe jakby o x lat straszy rozwodnik z dziecmi zabawial sie z waszymi nastoletnimi córkami?no coz,widac taka sytuacja jest przez was do zaakceptowania,a wiecej jest czyms naturalnym.bo widac,u wiekszosci z was to po prostu norma. p.s ja ma sie meza,to pisze sie maz,jak ma sie konkubenta to nie nazywa sie go tak.chyba proste i logiczne.ale widac Magda czuje sie gorsza z tego powodu i chociaz na forum ma meza. mimo wszystko,pozdrawiam. nadal bede z wami pisala,ale juz jako staly bywalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ale coś ty sieę kurde tak tej Magdy uczepiła ?? kim ty jestes żeby oceniać moralność innych ?? ja tez nie mam męża - myślisz że czuję sie z tego powodu gorsza ? otóż nie :) przyjdzie taki czas że być może będę żoną i tak samo pewnie Magda piszesz tu o dzieciach, alimentach, sexie z nieletnimi a ja ci powiem szczerze że mnie to mało obchodzi bo mi nikt nie dał prawa do oceniania innych w takich kategoriach. Życie różnie się układa, a każdy powinien przede wszystkim zaglądać w swoje gniazdo i o nie się martwić. Nikt tu nie jest hipokrytą - ja sama nie popieram uciekania od zobowiązań i takich rzeczy ale ja nie znam Magdy, jej partnera, nie wiem jaka jest sytuacja to jest jedynie wirtualna znajomość mająca na celu wspólne wspieranie się w ciąży, nie mnie oceniać jej życie. I tobie też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ja dziś po wczorajszym dniu leniuchowania siły odzyskałam :) zalałam właśnie galaretkę - mam też brzoskwinie - zostało mi upiec biszkopt ;) no i gołąbki... póki co mam ryż przygotowany ;) hihi xx repetytorium - a u mnie jest odwrotnie - zawsze jak chce "wkurzyć" młodego kładę się na wznak bo on wtedy tak szaleje że aż mi tchu brakuje :) no i jestem wysoka i szczupła - więc szczęśliwe życie mnie czeka ;) heheheh xx Izulinka to jak Ci te kluski wyjdą to daj znać jak do tego doszło - też spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Agagula - podoba mi się opcja dnia odpoczynku, jutro biore to warsztat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda, pozistale dziewczyny - to musi byc ktos z Twojego otoczenia bo nam takie szczególy z Twojego życia nie są znane. To może mama tych dzieci na które nie sa płacone alimenty ?? albo jakas (szczupla i wysoka) szkolna koleżnaka skoro zna Cie magdo od co najmniej 15 roku życia? Na pewno ktoś kto ma powód by publicznie prac takie brudy xxx szczupła i wysoka przestan p**************-c ze cos popieramy czy nie bo nie o to chodzi w tym forum i w przeciwienstwie do Ciebie prywatne sprawy kazdej z nas zostawiamy w spokoju - nie nam oceniac jakiekolwiek sytuacja , zwlaszcza majac tak mala wiedze. No i wybacz ale bije od Ciebie jad i zal wiec radze Ci uporaj sie ze swoimi problemami bo szkodzisz sama sobie , a takie wpisy na forum swiadcza tylko o wysokim poziomie frustracji. BTW ja rowniez nie mam męża, i zyje w zwiazku kohabitujacym !!! wcale nie placze z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gościu..."szczupła i wysoka" (widzę, że Ci się to spodobało :) ) po co dalej ciągniesz ten temat? powiedziałaś co chciałaś i powinno Ci ulżyć...wątpię żebyś była jedną z nas... gnębienie kobiety w ciąży było napisane w liczbie pojedyńczej - czytamy ze zrozumieniem. Jeżeli ktoś pisze na forum o CIĄŻY takie rzeczy co Ty to znaczy że gnębi drugą osobę - skoro jesteś taka obcykana w życiu Magdy uczep się jej faceta a nie kobiety w ciąży która teraz ma dbać o swoje zdrowie i zdrowie dziecka - nie jest jej potrzebny dodatkowy stres! skoro dalej siedzisz na forum i piszesz - to idąc twoim tropem myślenia (mam nadzieje, że rozumiesz co piszę) to jesteś bardzo nieszczęśliwą kobietą. Masz taką fajną rodzinę a siedzisz tu i skupiasz się na innych zamiast na cudownej rodzinie! Magda ma w sobie bardzo dużo odwagi bo pisała o swojej figurze, pisała o tym, że jej partner jeszcze nie jest jej mężem - tego nie ukrywała przed nami - a mogła bo to nie jest istotne na tym forum! nie wymagamy takich informacji od siebie. Kto tu lajtowo podchodzi do niepłacenia alimentów albo jak piszesz do całej reszty? no kto? wymień jedną osobę? to że nikt na nią nie naskoczył i na forum o CIĄŻY nie interesował się tym, nie wiedział o tym to nie znaczy że popiera... Tylko zrozum kobieto, że my tu skupiamy się na ciąży... z tego co Magda pisała jeździ do swojej mamy z partnerem - więc jakimś cudem ten człowiek został zaakceptowany przez jej rodzinę - więc odpuść... skup się na swojej figurze - idz pobiegaj - to odpręża :) a co do męża...kobieto...ja też mam konkubenta, kochanka czy jak go sobie nazwiesz - lepiej ci? Teraz wróć do pierwszej strony forum i przeczytaj wszystko jeszcze raz - bo ja też od początku piszę o nim jako moim mężu... ohhh ale kłamczucha ze mnie.... pomimo iż jestem wysoka i szczupła co miało mi zapewnić szczęśliwe życie okazało się iż żyję na kocią łapę.... no masakra co nie? kobieto - odpuść bo krzywdzisz w ten sposób osobę która na pewno i tak swoje już przeszła... bo rozumiem, że robisz to aby sobie ulżyć? tylko w naszych oczach to Ty jesteś teraz podła i zachowujesz się poniżej krytyki a nie Magda... proszę Cię - odpuść już- chyba nie chcesz żeby ktoś przez te twoje komentarze wylądował w szpitalu z nerwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Matosza a co ja się będę spinać :) MĄŻ (nie mąż) w pracy z pysznymi kanapkami, kotek nakarmiony, pranie powieszone - żyć nie umierać :) 1000 poduszek, jedzonko i piciu i ODPOCZYNEK :) potem może być za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
nfocat tak jak piszesz - ktoś z bliskiego otoczenia... a co na obiadek porabiasz? :) coś dietetycznego żeby nie przytyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wkurza takie stwierdzenie, ze cos tam popieramy. Skad wiesz co ja popieram a co nie? Tu kazdy pisze to co chce I nie musi sie ze wszystkim uzewnetrzniac na publicznym forum. A co mnie to obchodzi kto z kim sypia i czy ktos jest gruby czy chudy???? My tu piszemy o tym jak ciaze znosimy, o oczekiwaniu na dzieci, nie o tym czy mamy mezow czy partnerow, bo tylko w Polsce jest idiotyczne okreslenie konkubent :/ Jestem w szoku, ze ktos takie rzeczy postanowil wywlec na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla i wysoka
Agagula, widzisz mam czas na forum.jestem szczesliwa a na forum zagladam i isze.idac twoim tokiem rozumowania,to wy wszystkie jestescie nieszczesliwe bo tutaj piszecie. to co napisalam to jest prawda.moze Magda,bedzie miala tyle cywilnej odwagi,ze zechce zdementowac jakze kłamliwe fakty na swoj temat. ok.temat o ciazy,ale poruszane sa rozne tematy.tak wiec dlaczego mialam nie poruszac tematu alimentów? odnosnie wagi Magdy.nie mam do tego nic.ja akceptuje innosc.ale skoro miallabym jej zazdroscic,wiec m.in wymienilam otylosc.przeciez nigdzie nie napisalam na temat jej wygladu w obrazliwy sposob... mam zastrzezenia do tego nieplacenia alimentów i samego jej faceta.ot tyle.jakby pisal na forum to pisalabym do niego,a tak napisalam do niej. p.s Aga,wiesz czym sie roznimy.ty musisz jesc dietetycznie aby byc szczupla,a ja jem co chce:)takie geny. a nick faktycznie,bardzo przypadl mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam meza, ale kurde niska jestem, to dupa, chate wynajmuje i to jeszcze mala :/ Ale mam zycie do duuuupyyyy, ide sie upic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz kuzwa ja tez grzesznica zaszłam w ciążę z konkubentem;d moj Ł tez nie jest moim mężem ,ale to niczego nie zmienia. Papier w szufladzie nie jest ważny tylko uczycie ktore nas łaczy. Kiedys może i zostanę żoną , ale narazie nie mam parcia na ślub, na nic nie naciskam gdyż moj Ł czyt. konkubent jest rozwodnikiem, co prawda bez dzieci, ale zawsze już z jakimś bagażem. Więc co może powinnnam skreślić go od poczatku wraz z cała moją rodziną, która go zaakceptowała od razu tylko i wyłączne dlatego ze jest "facetem z odzysku". SZCZUPŁA I WYSOKA- nie bądz taka do przodu bo nie wiesz co cię jeszcze w zyciu czeka. Zawsze możesz znależc sie w podobnej sytuacji. Wszystko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Nazywam sie Ela- tez jestem listopadowa mama a dokladniejj= mam termin na 16. listopada. Czytam Was od jakiegos czasu. Na pocztaku ciazy sie udzielalam, ale potem temat jakos upadl. Pisze, bo nie che, zeby ten temat sie rozpadl przez niektorych zyczliwych... czytajac, staram sie nie czytac rzeczy nie na temat. Jak odpowiadacie, to prowokujecie ta osobe do odpowiedzi i pozniej moze byc gorzej... a to by bylo przykre.. Fajnie sie Was czyta :) 3mam za Was kciuki. Jeszcze nie spakowalam sie do szpitala i robie liste, co zabrac. Jest to moja 2 ciaza. Pierwsza corcie urodzilam w 37. tyg i boje sie, ze teraz tez bedzie wczesniej. ( no to sie odwazylam napisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula- dzisiaj na leniwo bo nie chce mis ie gotowac :) nie lubie tego za bardzo :p- ziemniaki kalafior i jajko sadzone:D szczupla i wysoka - ALE KOGO TO KURWA OBCHODZI ZE MAZ CZY NIE MAZ MAGDY COS TAM ZROBIL CZY NIE ZROBIL !!!!!!!?? Ciebie widze zywo to interesuje i jestes osoba najbardziej przejeta sytuacja Magdy, ale nie widzisz ze Twoje problemy nie znajduja posluchu na forum ??? wiec przestan sie wysilac , albo wskaz nam wyraznie cel w jakim sie trudzisz bo go kuzwa nie znajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
no dziewczyny - tego to się po Was nie spodziewałam - okazuje się że tu na forum to same kłamczuchy i grzesznice ;) hihihi niech żyje sex bez ślubu :D oj Szczupła i wysoka - gdybyś przeczytała jeszcze raz to co napisałaś i to co ci odpisałam to zrozumiałabyś że z każdą kolejną wypowiedzią robisz z siebie idiotkę i sama sobie zaprzeczasz... jednak ten twój maż chyba nie jest taki szczęśliwy z tobą jak ty z nim... a może on jest teraz u mnie? w moich ramionach? bo wiesz...ja lubię samotnych mężczyzn...w końcu nie mam męża więc moja figura mi już nie pomoże co? a gdybyś była na tyle inteligentna i sprytna to przeczytałabyś sobie że jadam wszystko, więc również mam szybką przemianę materii - chociaż myślę że znowu nie zrozumiesz co napisałam więc postaram się pisać na twoim poziomie - często robię kupę przez co mogę jeść co chcę i jestem szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups!....... Aaaale nieprzyjemnie się dziś porobiło. Czytam i nie dowierzam. :( aż pisać się nie chce. Żałosne jednym słowem. Matosza ja też boję się porodu i to coraz bardziej. Najlepiej było 1 raz bo na luzie szłam. Nie wiedziałam jak i co i to było najlepsze. Teraz jest inaczej. Bardziej jestem wszystkiego świadoma ale jednocześnie przerażona. (no nie cały czas.....ale momentami jak najbardziej.... ) :) Ale tak to już musi chyba być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
To mi lżej, że nie sama łapię taką spinkę. Trzeba odwracać uwgę zatem od złych myśli. Zatem idę zjeść coś dobrego, na tym się skupie chwilowo:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Chciałam Was tylko gorąco pozdrowić, bo nie mam nastroju i siły żeby pisać, tylko ryczę, leże i śpię... teraz ryczałam bo nie umiem pisma do Taurona napisać... Jak moje hormony dadzą mi żyć to wpadnę mam nadzieje z pozytywną energią:):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×