Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Andzik87
Dzen dobry dziewczynki;) Anja ale ci zazdroszcze ze jestes juz po wszystkim. Ja dzis zostalam obudzona przez synusia chwile po 7;) jestem juz po sniadanku ale leze dalej. na obiad planuje rosolek bo nie ma. przy nim duzo pracy;) no i dzis szkola rodzenia po poludniu:) juz nie moge sie doczekac:) Milego dnia:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana;) Anja gratulacje!!!! Juz masz wszystko za sobą, teraz juz tylko szczęscie przy sobie;) xx Kolejna mama rozpakowana, teraz już poleci ;) xx Kasia trzymaj się i duzo odpoczywaj;) xx Nie mąż juz oddelegowany do pracy,a ja siedze jak yeti taka nie wyspana. Cała noc bolały mnie biodra i się budziłam. Na siku wstałam raz, siadłam na kibel i coś mi poleciało. Od razu się wybudziłam bo myslałam ze odeszły mi wody i zaraz bede rodzic;d to chyba jednak popuściłam nieświadomego sika;d dobrze ze do kibla a nie do łóżka;d xx Jak tylko wstałam z łóżka od razu miałam chec na frytki!! wiec dzis na mobiad rybka z frytami;) xx Cieszę się ze po wizytach wszystko ok;) xx Muszę isc zjesc sniadanie bo mała wierci mi od srodka dziurę w pepku;d xx Poza tym juz jutro jedziemy z nie mezem do mojego ginka na to usg zeby potwierdzić czy Maja zostaje Mają czy może jednak Wojtusiem. Juz mam jakiegos stracha xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) xx Anja coś pięknego po prostu, bardzo bardzo gratulujemy :) a to że wstałaś i opiekujesz się małą - piękne po prostu :) xx kasia a ile maleństwo waży ? dużo zdrówka i sił dla was obojga :) xx claudina to jeszcze pochodzisz sobie z brzuszkiem :) a córunia śliczne ma wymiary hehe chyba będzie właśnie jedną z mniejszych jak się okazuje, no ale tak naprawdę okaże się przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje że nie obrazicie się jak troszkę ta naszą tabelkę zweryfikuje :) szczególnie ty Anja :) a stokroty w ogóle w niej nie ma nie wiem dlaczego, może się zechce dopisać :D Rozpakowane ❤️ Anja----------------27l---------1dz------------09.11---------Hania Czekające 🌻 Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada---------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada----------Nadia/Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja:-) ale mnie zaskoczylas:-) szybko Ci poszlo. Gratulacje:-) ciesze sie razem z Toba no i brawo za odwage i szybkie wstanie na nogi - bede brac z Ciebie przyklad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze inaczej, teraz już wszystko będzie o nas wiadomo hehe Agagula jestes teraz 1 w kolejce :D Rozpakowane ❤️ Anja----------------27l---------1dz------------09.11------Hania-----3250 kg Czekające 🌻 Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada---------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada----------Nadia/Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła data eh, nie wiem gdzie mam głowę dziś :D ostatni raz :D xx Rozpakowane ❤️ Anja----------------27l---------1dz------------09.10----- -Hania-----3250 kg Czekające 🌻 Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada---------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik87-----------27l---------1dz------------03 listopada---------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz-------------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada----------Nadia/Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------Synuś Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasia jak dzis u Ciebie? Xx Claudina - piekne wymiary:-) gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Izus - fajna tabelka:-) Wczoraj wieczorem tak mnie rozbolal kregoslup i pipulka ze nie maz chcial jechac do szpitla. A ja poszlam do wanny i caly czas sie zastanawialam czy to sa skurcze!? Myslalam ze to juz - masakra:O ale w koncu przeszlo i poszlam spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja- ja rowniez gratuluje:) i swietnie ze dla Ciebie cc nie okazala sie taka masakra:) zdrowka dla Was :) xxx Kasia powodzenia:) xxx iza swietna tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula teraz to przez kazde bole kregosłupa czy pipki bedziemy wpadac w panike ze to juz;) Ja wiem sama po sobie, a podobno spokój jest najwazniejszy-tylko ja muszę jeszcze to opanowac bo nie zawsze mi wychodzi;) xx Iza no super tabelka, szkoda ze zostało mi jeszcze37dni. Niby nie duzo a jednak jak dla mnie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Palka zebys wiedziala:-) normalnie jestem spokojna ale wczoraj...nie chcialam zeby to bylo juz:O Mi zostaly 22dni. Nie dociera to do mnie...a jaka bylam nerwowa jak na pytanie M czy to juz nie wiedzialam czy to juz...:-( Chcialabym sie obudzic i miec juz Synka obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się czesto zastanawiam skąd bede wiedziała czy to juz czy nie. Teraz panikuje ale jednak uznaje kazda niby "oznake" za fałszywy alarm, a co bedzie jak bedzie to już a ja nadal bede myslała ze jeszcze nie?? Ze to mnie tylko cos boli, uciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Palka urodzimy w domu:-) tylko nie wiem jak sobie z posladkowym poradze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to juz wyczyn;) ale podobno nie ma rzeczy nie możliwych;d xx Dziś Matki Boski Pieniężny;) całkiem zapomniałam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne. Po pierwsze Anja ogromne gratulacje!!!! Bardzo się cieszę, że tak dobrze zniosłaś cc i że z Hanią wszystko dobrze :) Kasia dobrze, że pojechałaś do tego szpitala, ja sama nie wiedziałabym co zrobić. Tam się Tobą zajmą jak należy, żeby maluch jeszcze chwilę posiedział w brzuchu. Informuj nas i powodzenia :* Agagula nie dziwię Ci się. Też bym miała stracha na Twoim miejscu, żeby nie zareagować za późno. Będzie dobrze kochana. Izuś tabelka pierwsza liga, bardzo mi się podoba :D Miłego dnia dziewuszki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka Ja po sniadanku i narazie nic nie robie Xx Izus fajna tabelka ale ja bym zrobila tak zeby byly te dwie daty. Data planowanego porodu tak jak byla i dodac jeszcze date kiedy sie faktycznie dziecko urodzilo a potem jego wage tak jak zrobilas. To by bylo ciekawe ktora kiedy urodzila i mialybysmy obraz ile przed terminem albo ile po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Powiem to glosno...trudno... Ciezka jest koncowka ciazy...stres i nerwy :-( Nie chce jechac za wczesnie bo mnie tam nerwy zjedza a za pozno nie moge bo na cc zeby nie bylo za pozno:O Osiwieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Gosia mam pyt. Do Ciebie a właściwie to do siostry Twojej. Mogłabys jeszcze raz tez cennik albo ja napisze co by mnie interesowało. Chciałabym tylko poszewki na poduszeczki z troczkami, same poszewki ale pyt. Mam takie ze ja mam te 2 krótkie boki łóżeczka pełne i czy mogłaby twoja siostra 2 małe poduszki zastąpić 1 duża zeby na cały bok była wymiary 35 na 55cm. Jaka byłaby cena. Tak mysle nad dwoma kompletami. No i pewńie poszewki na koldre i podusie tez by sie przydały do kompletu... Xxx A ja taka mam chęć zeby gdzieś iść, a powinnam odpoczywać i do tego ciało jakies słabe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Anja, wielkie gratulacje i uściski!!! Teraz odpoczywaj i napawaj się widokiem malucha... A my tu ciągle w gotowości:) Xxx Właśnie obejrzałam "Porody" na Polsat cafe czy coś. To nie na moje nerwy! Rozszlochałam się jak wariatka... Łojezu, w życiu już tkiego programu nie włączę, może mężowi zaproponuję, żeby sobie przypomniał, jaką harówką jest dla kobiety poród... Czy wy lubicie takie programy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja po sniadankuu wróciłam jeszcze dołóżka i spałam do 10 jak nigdy;) mąz mnie telefonem z pracy obudził;) xxx Rosołek juz się gotuję do tego zrobie troche spaghetti zeby mąż dojadł. xxx Maly sie cały czas kreci a teraz ma czkawke;) uwielbiam to uczucie;) xxx Jeszcze 3 dni i koncze 37tc. Musze zacząć powoli uswiadamiac synka zeby juz powoli zaczal sie szykowac do wyjscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Matosza ja unikam takich programów bo zaraz rycze. wczoraj ogladałam powtórke na dobre i na złe i dwie babeczki rodziły a ja ryczałam jak krowa przed tv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Dzięki, Andzik, znacyz się, że nie zwariowałam... Ja też ryczałam, ale nie mogłam wyłączyć, bo chciałam z tymi dziewczynami być do końca:) Ale szarpało mną strasznie... Dobrze ci, że sobie pospałas. Ja miałam bezsen od 1 w nocy do trzeciej, może teraz tez spróbuję się zdrzemnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO TERAZ W RAMACH PROJEKTU “PIEKNO NARODZIN / NARODZINY ŻYCIA”TWOJA SESJA NOWORODKOWA LUB REPORTAŻ PORODU ZA DARMO! Witam, Jeśli Twoje dziecko lub dziecko Twoich przyjaciół przyjdzie na świat w niedługim czasie , zapraszam na zupełnie darmową sesje noworodkową lub reportaż z porodu. Poszukuję zatem świeżo upieczonych rodziców, którzy marzą o tym by tak piękne chwile jak pierwsze dni życia lub chwile przyjścia maleństwa na świat - uwiecznić - w niesamowity sposób. Najlepszy wiek na sesje noworodkową to od 7 dnia życia aż do 3 tygodnia. Dlaczego tak wcześnie? Maluszek wtedy dużo śpi głebokim i spokojnym snem, co więcej on sam układa się w pozycjach w jakich był w łonie matki. Cała sesja jest bezpieczna a rodzice sa cały czas z maleństwem. Dlaczego zatem sesja za darmo? ze względu na chęć rozbudowania mojego portfolio w zakresie fotografii noworodkowej. Do tej pory pracowałam jako fotograf w dużej Paryskiej firmie i pod jej skrzydłami a takze i szyldem sie rozwijałam. Działam na terenie woj. Śląskiego, Opolskiego oraz Małopolski. Zapraszam Maleństwo nie może być starsze w dniu sesji niż 21 dni. Zainteresowanych rodziców proszę o wiadomość: fotocudnarodzin@gmail.com I ciut o mnie... Mam na imię Ania, Prywatnie jestem mama dwóch cudownych chłopców, Z wykształcenia Pedagog Zawodowo Fotograf od 9 lat. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja gratulacje!!! Buziaki dla Haneczki!!!!! Super, ze mialas ja od razu przy sobie! xxxxx Iza tabelja extra, tylko czemu ja mam synka nadal ;)??? Jakby ktos mogl poprawic plissss, bo ja synka nie moge miec, mam za duzo rozowego ;) xxxxx Agula, Palka ja rodzilam a mimo to i tak pewnie nie bede wiedziala kiedy do szpitala jechac ;) xxxx Kasia trzymaj sie i odzywaj sie. Dostalas zastrzyk? Pupa boli, co ;(? xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matosza, Andzik, mnie raz, ze te programy wzruszaja to troche przerazaja. Swego czasu ogladalam porody w Anglii i jak w jednym programie dziewczyne zostawili sama w pokoju zeby odpoczela a ona wstala po cos i urodzila SAMA to mi sie odechciali ogladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ags a ja myslalam ze mi napiszesz ze tego sie nie da nierozpoznac;-) zaczynam fisiowac. Xx Wlasnie wciagnelam 3 jaja z kurzej dupki z majonezem:-D Ciut mi lepiej... Xx Teraz chodzi za mna arbuz albo gruszka... Xx Ja tv nie ogladam...ale pewnie bym plakala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matosza ja oglądam ten program i też zawsze ryczę ale ogolnie mi sie podoba, oswajam się ze szpitalem ;) Powiem wam ze po wczorajszej wizycie bylam troche rozczarowana że poród się nie zbliża bo dla mnie ta końcówka też juz jest ciężka i się dłuży. Mój gin mówi żeby do szpitala nie jechać szybciej niż skurcze co 5 min i trwające 60 sekund chyba że odejdą wody. Mówi że w domu się lepiej znosi ból a w szpitalu już jest wieksza adrenalina i to spowalnia akcję a poza tym podłączają pod ktg i jak się leży to też akcja zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
cześć dziewczyny, dawno nie pisałam bo nie mam po prostu siły już jak wieczorem uda mi się siąść przed kompem, ale jestem z wami cały czas i czytam na bieżąco:) Anja- wielkie gratulacje:) oby Ci się synek zdrowo chował, dużo spał i mało płakał:) Andzik, mój też ma często czkawkę- uwielbiam to uczucie, nawet ostatnio w pracy dzieci zrobiły wielkie oczy- a cemu brzuch pani tak skace?:):) tak to było wyraźnie widać:) xxx Matosza, też obejrzałam porody na polsat cafe, choć obiecywałam sobie, że nigdy już tego nie zrobię przed swoim- no i oczywiście tak się zestresowałam, że nie mogłam pół nocy spać... xxxx magdalenka, iza,- super pomysł z tą tabelką;) xxx Kasia, trzyammy kciuki, żeby wszystko było dobrze, rozwarciem się nie przejmuj, ja w poprzedniej ciąży 3 mce chodziłam z 2 cm i urodzilam w terminie, a teraz mam już też ponad 2cm xxx Pałka, skurczy porodowych nie pomylisz z innym- one w przeciwieństwie do innych nie przechodzą po zmianie pozycji, albo ciepłej kąpieli, czekamy na wieści od Ciebie co do płci maluszka xxx Agagula, czy Ty masz mieć wyznaczone cc? ja byłam wczoraj na wizycie i mój napisał mi już skierowanie do szpitala- będę mieć planowane cięcie 4 lub 5 listopada,( z powodu komplikacji po pierwszym porodzie) no chyba ,że będzie konieczność rodzić wcześniej, bo z kolei wyszło mi też wysokie ciśniene 160/99 a przed ciążą miałam 80 na 60 zazwyczaj- trochę się wystraszyłam, ale mam mierzyć co 6 godz i dzwonić jakby co. xxxx Malwi, też mam na wadze plus 11, ale ostatnio pożeram dosłownie WSZYSTKO więc pewnie skoncze naplus 15:) xxx promyczek, my właśnie zdecydowaliśmy sie na ten CYBEX ATON 3 z bazą i jest faktycznie ciężki ale mega solidny, wydaje mi się że maxi cosi są też nieco lżejze i szersze ale płytsze, xxx dziewczyny nie martwcie się wagą- każdy aparat usg pokazuje inną- mi ginek zawsze mói, że to przybliżone wartości i nie ma co się tym sugerować, teraz wczoraj koleżanka urodziła córkę- dzień przed porodem na wizycie miała mieć 3800 wg aparatu jej lekarza, w dniu porodu wg usg w szpitalu wyszło jej 4100 i byla przerazona, jak urodzi takie wielkie dziecko, a ostatecznie mała urodziła się z wagą 3250....ja miałam podobnie przy starszym synku, też bardzo duże różnice w wartościach, także nie ma co się tym martwić:) wszytkim miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina jakbym mogla rodzic sn to pewnie do szpitala wogole bym nie dojechala bo tyle bym zwlekala:-) Tylko mnie nastraszyli ze mam przyjechac od razu po pierwszych skurczach zeby zdazyc z cc... A u nas w rodzinie to kazda jakos szybo rodzila wiec powoli lapie cykora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×