Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Matosza3
Kasia, super ze wychodzicie, nie ma jak w domu;) Xxx Promyczek, wspolczuje skurczów - ja tez mam wrazenie, ze mam mocniejsze i dluzsze niz kiedys. Poza tym zaczynaja sie czesto w krzyżu a nie brzuchu, co mi przypomina upiorne nole krzyzowe podczas porodu:( Xxxx Magda, gratuluje spontanu, ale masz wrazen przed porodem!!! Xxxxx Nofocat - a probowalas slodkiej przekaski? U nas to bardzo dziala na aktywnosc malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Malwi kolor wózka jest szary taki jakby dresowy :) xxx magda myśle ze kwestia nazwiska to teraz dosc luźna kwestia ja mam co prawda po mężu ale gdybym chciała zostac przy swoim to tez nie było by problemu xxx iza spoko ten ksiadz he he xxx natalia to ty teraz jestes odimprezowana na maksa a jak lokum podoba sie gosciom? Takie pieniężna niespodzianki zawsze są milutkie :) Super tez ten ekspander nie spotkałam się z nim wcześniej xxx co do czkawek to i u mnie młody ma i to zawsze tak długo trwa z jednej strony fajne a z drugiej takie troche irytujące :P xxx i alkohol też za mną chodzi obojętne w jakiej postaci chociaz najbardziej to chyba w formie jakiegoś smacznego likierku albo piwa xxx zimowa mamo w tym na cieszyńskiej? xxx pałka w takim razie cieszymy się razem z tobą że nie nie ma zmian xxx tak naprawdę to trochę zazdroszczę tym szpitalnym mamusiom :) obiadek pod nosek ,rodzinka odwiedza i dogadza ,żadnych obowiązków nic tylko leżeć i pachnieć :D i oczywiście czekać na cud narodzin...trzymajcie się tam dzielnie i doceniajcie te chwile wytchnienia xxx gość anja stary sposób to bawarka czyli herbata z mlekiem,dużo wody bo pokarm bierze się z wody,herbatki na laktacje i przedewszystkim staraj się tym nie stresować i mimo wszystko przystawiaj małą do piersi bo odruch ssania stymuluje pokarm. AAAA i po cesarkach często ten pokarm jest później xxxx ja chcę mc donalds oszaleję przy was !!!!!!!!!! xxxx asiek daj znać co i jak ? xxx ania to w takim razie trzymam kciukaski za powrót do domku xxx newt jak po wizycie? xxx masakra przymierzyłam wczoraj chyba z 15 staników do karmienia i totalna lipa zaczełam od C skończyłam na E a i tak we wszystkich te cyce wygladają okropnie,niekształtnie i są obwisłe buuuu.Spotkałyście sie moze z biustonoszami dla matek karmiących ale na fiszbinach ? xxx agagula już naście do porodu jak to fajnie brzmi xxx malwi u mnie tylko z pochwy xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi ja mialam tylko z pochwy - ale tak mnie bolalo, ze jeszcze po badaniu troche trzymalo:O Xx Grupe krwi zalatwilam bez problemu na podstawie ksiazeczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gosiaczek ja mam na fiszbinach...ale malutki rozmiar:-P Chociaz polozne ciagle trabia ze ma byc bez wiec kupie sobie zwykly sportowy:-) Nascie brzmi fajnie - ale co o tym pomysle to serce mi przyspiesza;-) Xx Ciekawe czy uda mi sie zaliczyc male szkolonko w ten weekend. Jade z moim M i zabieram torbe szpitalna w razie W... Ja to niestety w domu za dlugo nie posiedze bo moje mysli mnie wykoncza...a tak to czas chociaz leci szybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam i mam co nadrabiać. Widzę że nastroje fajne i myślami coraz bliżej porodu, wcale się nie dziwię bo mam to samo. :) Ja wizytę mam dzisiaj po południu. Lekarz mówił że mam być dziewczynka, a ja ostatnio muszę co dzień śledzia zjeść. Poza tym miałam takiego bóla na wieśmaca że tydzień za mną chodził,a jak go zjadłam to było mi niedobrze. I jeszcze coś...: Od chyba 2 tygodni siedzę z nosem wetkniętym do kanistra z benzyną. Hhaahaa no codziennie muszę iść do garażu po to żeby powąchać benzynę..... :D Ale mega mi się ten zapach podoba nie mogę się powstrzymać poprostu. Tak mi wtedy dobrze .... :D lepsze od orgazmu serio! :D Mam jeszcze straszny problem z oddychaniem. Czasem to zwyczajnie tylko siedzę i oddychać nie mogę.Jeszcze tak nie miałam z żadną ciążą. Ucisk na przeponę czy coś. Mam nadzieje że to minie bo przy porodzie nie dam rady. No i ucisk na pęcherz. Straszny czasem............ i sikanie po parę kropel a napór jak na całe wiadro :) :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosia ja mam jeden sportowy kupiony juz w pepko za 10zl. a wczoraj mi m zmowil 2 na fiszbinie i z lekko usztywnianymi miseczkami. bialy i czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat piękny jest byłabym przeszczęśliwa jakbym taki dorwała na te swoje wdzięki- ale ja muszę przymierzyć mam naprawdę spory biust i jeszcze niegdy nie udało mi się kupić biustonosza tak w ciemno zeby ładnie leżał nawet przed ciążą jak kupowałam to najpierw muszę z 20 pare zmierzyć zeby coś ładnie leżało ,chyba mam jakieś nietypowe te piersi zawsze walcze z tym żeby mi materiał tych cycuchów nie spłaszczał albo żeby bokami nie wyłaziły bo wtedy koszmarnie wyglądają jak jedna ,wielka ,rozlana masa.Koszmar nie nawidzę tej cześci garderoby a teraz w ciąży to już wogóle :(:( :( jak wczoraj mierzyłam te sportowe to było to równoznaczne z tym jakbym ich nie miała .Cyce rozlały się na brzuchu ,mówię wam koszmar. xxx meg powodzonka na wizycie i uważaj z tą benzyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newt A no u nas ładnie :) od jakiegoś czasu dopiero :P Już wczoraj myślałam że pojade na porodówke :) Ale jednak nie czas na mnie ^^ Mam nadzieje ze nie bede miala problemów z pokarmem bo z Kacperkiem po 2 tyg mi zeszło mleko. Tez piłam te herbatki na laktacje ale jednak nic mi nie pomogło ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dziewczyny a ja teraz kombinuje z laktatorem...najpierw chcialam sie wstrzymac do porodu ale polozna mnie nastraszyla ze warto miec juz w szpitalu swoj... A na dodatek mam wklesle sutki :O Powoli wszystko zaczyna mnie przytlaczac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gosia-tak w tym na cieszynskiej Xxx Karmienie zaczyna sie w glowie, bo teoretycznie nie ma czegos takiego jak brak mleka (jakby sobie rodzily babeczki z przed kilkudziesieciu lat?), trzeba wyluzowac w glowie i karmic. Im bardziej sie stresujemy tym faktycznie pokarm zanika-ale jest to wina tylko i wylacznie stresu. Im czesciej podamy butelke z mm tym bedziemy miec mniej pokarmu. Ja potrafilam cale dnie spedzac na karmieniu, od rana do wieczora chodzilam w pizamie a mlody tylko ssal i ssal a niewiele spal. Xxx Do mnie przyplatalo sie prawdopodobnie zapalenie zatok:/ nigdy tego nie mialam a tu masz ci los...musze isc chyba do jakiegos lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym porodzie miałam swój laktator w szpitalu i faktycznie bardzo mi sie przydał :) też mam problem z brodawkami i ciężki mi było karmić młodego bo nie mógł sobie poradzić i dostatecznie mocno chwycić sutka. Niestety w naszym lenickim szpitalu WOJEWÓDZKIM nie mogłam liczyć na pomoc pielegniarek które poinstruowałby mnie jak sobie z tym poradzić żeby dziecko zjadło., miaały one za dużo latania żeby skupić sie na jednej pacjentce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. Dziewczyna z wizytami zycze powodzonka. Ja mam jutro wizyte a rano o 8 gbs u poloznej ale nie mam pojecia czy z jednej dziurki czy z dwoch :) Xx Do listopada jeszcze tyle dni a juz mi sie tak ciezko chodzi ...masakra jakas Bylam w tesco popatrzec na promocje i brzy okazji wykorzystac bon minus 20zl na odziez wiec kupilam rajstopy, koszule mojemu do slubu i sobie trafilam sukienke niebieska habrowa w promocji na 50zl bo odebralam tez dzis paczke z allegro ze stanikiem ciazowym i sukienka czarna ale wlasnie na czarno nie chce do slubu isc wiec wzielam w tesco ta niebieska. Fajna nawet w piersiach i pod piersiami dopasowana ze widac mi talie mimo nadwagi i teraz brzuszka a na brzuszku i w dol przzed kolano sie tak delikanie rozszeza wiec i fajna i wygodna. Xx Ale wlasnie co do tych zakupow to pod sklepy podjezdzam autem a pochodze troche po sklepie i normalnie ze sklepu wychodze juz jak kaczka bo w krocze boli :( Nie wiem jak ja bede chodzic jeszcze za dwa czy trzy tygodnie. Xx A slub to szybko i spontanicznie bo chcemy przywitac naszego synusia jako maz i zona. Zreszta 10 lat razem to i tak duzo wiec ten slub po takim czasie to dla nas tylko formalnosc dla synka zeby potem sie tez ksiedzu przy chrzcie nie tlumaczyc itd. Xx Jejku pisze do was lezac na.lozku i normalnie jestem opadnieta z sil. Pierdziele....strajkuje dzisiaj i juz obiadu nie robie bo nie mam sily. A jeszcze po 16stej jak Z wroci z pracy jedziemy za tymi obraczkami i znowu bede musiala czlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowamamba, ja tez rodzilam Bartka w Legnicy. Polozna pokazywala mi kilka razy jak karmic ale co z tego jak nim maly chwycil piers to bylo albo badanie albo kapanie albo odwiedziny i tak wkolko. Tak na prawde karmic udalo mi sie dopiero w domu. A ile ma Twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończył roczek :) Ale powiem ci że jak byłam tam na porodówce to pielęgniarki ne interesowały sie nami wgl mi nawet pościeli mnie zmieniły.. ale pewnie trafiłam na taką zmiane bo co kobitka to inna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja to naprawdę jakaś pechowa jestem, jak całą ciążę była okazem zdrowia, tak teraz ciągle coś się mnie czepia ;/ jeszcze trochę smaram to przeziębieniu 2 tyg temu, a od wczoraj tak mnie piczka boli przy sikaniu, że az mi się słabo robi. Wczoraj tak się zaczeło, ale nie zwróciłam na to uwagi bo ostatnio generalnie mnie tam coś ciągnie, boli i wgl więc myśle ok spoko. Ale ja jestem tym przypadkiem co w nocy do wc wstaje góra 2 razy, a dzis w nocy tragedia co 2 godziny jak z zegarkiem w ręce, a ból niesamowity. Łykłam żurawit, czuje sie dzis wgl okropnie i boli mnie wszystko więc dosłownie cały dzień przespałam, ale wieczorem idę do mojej rodzinnej lek bo sie kuźwa wykończę. Sikam co chwilę, a jak kończę to boli jakby mnie ktos tam podpalał. Nie musze mówić że moja panikarska natura od rana wypatrywała oznak porodu, ale to nie poród a jakies zapalenie, na sam kuźwa koniec :O jestem zła i obolała i od kilku dni chodzę tylko i narzekam, sama mam siebie dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda- chodzenie po sklepach to teraz udreka. Musialam sobie buty kupic, bo ciezko mi sie zawiozuje i nie mam jakis takich na niskim obcasie, zeby poczlapac po corke. Maz zawiozl do sklepu, to ja najpierw cos sobie szybko upatrzylam, poprosilam pania o podanie mi kartonu z butami, bo byl wysoko a ona akurat na drabince no i sie zaczelo: sciaganie kurtki (juz sie zmeczylam) potem powoli jeden but..drugi but.. rozpakowywanie nowych butow- normalnie jak cala ceremonia, no ale kupilam te buty z zamkiem na niskim obcasie- super wygodne i na jesien jak znalazl. Tak mi sie chcialo slodkiego, ze zrobilam sobie buleczke z miodem i teraz mnie pali.... nfocat- jak tam ruchy maluszka? Kasia- dobrze, ze wszystko sie uspokoilo, teraz to tylko czekac na wlasciwa akcje Co do alkoholu- to mi od poczatku ciazy strasznie mi sie chce: piwo, wina czerwonego ehh. Tylko, ze jak maz wypije to mi strasznie smierdzi piwskiem, fee Gosiaczek- ja jak bylam w szpitalu to wlasnie czekalam na obiadki :) fajnie jak ktos poda, tylko, ze wieczorem trzeba i tak miec swoje- bo jestem juz glodna a do rana daleko a w brzuchu burczy MEg- To Ty jestes teraz wybuchow dziewczyna- uwazaj z ta benzyna ;)) w tym tygodniu ide pobrac krew i zaniesc siuski a w poniedzialek wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek ja też mam problem z zapaleniami od połowy ciąży tej i poprzedniej tak samo .. Do tego mam teraz anemie ostatnio przechodziłam jelitówke a teraz ostatnio grype .. więc tez wesoło nie mam ale przy oddawaniu moczu nie mam takiego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znowu jak przed ciaza bylam okazem zdrowia tak w tamtej ciazy szlam rodzic z antybiotykiem bo mialam silne zapalenie slinianek, teraz znowu to zapalenie zatok ktorego nigdy w zyciu nie mialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, ale mnie pocieszylas, bo juz myslalam, ze to ja jakas inna jestem ;). Uwielbiam zapach benzyny, czarnego harpica do WC, proszku do odswiezania dywanu a jak maz wywiercil dziure w scianie to skubalam tynk i jadlam :/. W ciazy z Bartkiem jadlam spalone drzewo z kominka :/. xxxxx Iza podejdz do lekarza, przepisze Ci cos bo moze to pecherz, ja kiedys czesto mialam takie infekcje i furagin zawsze pomagal. xxxxxx Dla mnie sklepy to tez tragedia. xxxxx Wczoraj pojechalismy z Jarkiem do jego kolegi z pracy na chwilke i tam dziewczyna tego kolegi pyta co mi potrzeba dla malej jeszcze. To ja mowie, ze materacyk ale, ze nie spiesze sie z tym bo mam kosz mojzesza to w razie czego niunka bedzie w nim spala. Kolezanka na to, ze ona ma po corce materacyk i moze mi dac. Ja, ze dziekuje ale mam juz upatrzony i kupie jak trzeba bedzie. No ale ona twardo mi przyniosla i pokazuje a tam plama przy plamie. Kurde, dawno nie bylam w tak niezrecznej sytuacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ags - z tym materacem to chyba jakiś żart?! Ludzie to wstydu nie mają... xx ja maluję paznokcie i zmywam ;) te zapachy też mi pasują ;) xx Iza - może póki co zrób sobie nasiadówkę? pomocz trochę pipkę to może choć ciut pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
właśnie ugotowałam sobie głęboki talerz makaronu i wewaliłam całą śmietanę 18% i jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że to pęcherz dlatego idę do lekarza a nie na porodówkę :D hehe ale boli niesamowicie :O i to mnie właśnie wkurza, że całą ciążę nic się nie działo, ot parę razy miałam jakąś infekcję ale brałam leki i ok nic nie bolało, nic się nie działo, a teraz nie dość żę wszystko zaczyna boleć ciągnąć i rwać to jak nie przeziębienie to pęcherz :O mówię wam jestem jakaś lewa :D nie nadaje się do ciążowania :D xx ja do karmienia taki typowy mam jeden, taki bawełniany i cycory rzeczywiście są w nim rozlane, ale za to sportowy jest ok i o dziwo lepiej je trzyma niż ten do karmienia :) ten sportowy też kupiłam w pepco, ale chyba 15 zł dałam bo tam były 2 rodzaje, droższe i tańsze, i ten droższy o te 5 zł :D jest taki grubszy, w sensie materiał i nawet daje radę. A co będę nosić na wyjścia jeszcze nie ogarnełam, bo ja cycorki tez mam spore, a jak pojawi się mleko to jesczze urosną a ja bez fiszbin i na sztywno to się nie ruszam :) ale to jeszcze zobaczę :) xx Agagula nam położna w szkole r mówiła że na wklęsłe sutki idealnie się sprawdzają te nakładki silikonowe, i nie ma żadnych problemów z karmieniem :D xx zimowamamo witaj w klubie chorowitków hehe się coś uczepiło jakby już nie mogło odpuścić do porodu eh xx ja paciorkowca tez miałam z 2 dziurek ;D dziewczyny a jak myślicie - bo ja się nie znam ale chyba aż zapytam ginki wieczorem - bo ja jutrpo odbieram wyniki na paciorkowca właśnie i teraz jak mam tam jakąś infekcje albo stan zapalny to ten paciorkowiec może się pojawić ? w sensie z czego on się jak cos to bierze i czy nie powinnam zrobic 2 raz hm xxx magda fajna sprawa ztym ślubem, super szybki spontan ;) xx a ja znowu lubię zapach nie tyle samej benzyny co dymku z auta :) jak byłam mała to pół dnia na siedziałam przy drodze żeby sobie wąchac jak auto przejedzie, teraz mi troche przeszło ale zapaszek lubię dalej :D xx wiecie co ja to czasem tak psioczę na tą moją babeczkę, bo ona taka troszkę wśc****a jest, wszystko wie lepiej i wszystko wiedziec musi, ale jej pomoc jest po porstu bezcenna. Przyszła dzis do mnie bo nie wychodziłam z pokoju, spałam i sie zapytała czy ugotować nam obiad, żebym sobie leżec mogła :) wzruszyłam się :) a w środę przyjeżdża mamunia, bo ma urlop i mówi że chce mi pomoc posprzątać po malowaniu, żebym nie musiała się mocno męczyć :) a ona znowu jest taka że nie wtrąca się w nasze sprawy, jest z nami ale na tyle na ile my ją dopuścimy, więc ciesze się ogromnie, zwłaszcza że naprawdę ostatnio czuję się okropnie i tak sobie myślę że jak bym miała w domu dziecko starsze to wiecie że chyba nie dałabym sobie rady zająć się nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie zastanawia skąd bierze sie ten paciorkowiec. Ja oba wyniki miałam dodatnie. Z małym dostałam antybiotyk więc małego to omineło dostałam 2 razy jakbym dostała przed porodem raz to mały był by kłuty i dłużej bym leżała w szpitalu a teraz nie wiem jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
nasiadówkę - napar np. z rumianku albo kora dębu o której pisała Zawiecha - a jak nie masz nic z tego to chociażby ciepła woda - tylko sobie ,,kurki" nie oparz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Gosia, ja kupiłam po prostu zwykły dobry stanik, a w sklepie zrobili mi za 20 zl zapięcie "karmik:, czyli wlasnie klapki do karmienia. Też w każdym miękkim wyglądałam strasznie, z rozpaczy zainwestowałam w przeróbkę normalnego i wiem, ze bedzie trzymal jak nalezy... Xxxx Iza, ty narzekasz i masz się dość, ja się za to awanturuję. Nosi mnie jak nie wiem... Sama sie zastanawiam, czy tak bedzie do porodu, czy jest szansa, ze mi to napięcie puści... Xxx Nfocat - i jak ruchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ciekawe co u zawiechy? xxx zimowa ja już o tym pisałam odkąd pracuję w sklepie to niestety przez te cholerne klimy ciągle mnie zatoki dopadały w tej ciąży dopóki pracowałam to też mi się przytrafiło .Ja mam komplet leków od lekarza ale zadnego z nich nie można brać w ciazy więc polecem paczkę majeranku zalać wrzatkiem ,dosypać łyżkę soli nakryć się ręcznikiem i siedzieć tam około 15 minut tylko uwarzaj na poczatku zeby sobie noska nie sparzyć przy wdychaniu tego gorącego powietrza .Sama zobaczysz że już podczas odczujesz ulgę .ja to stosowałam dwa ,trzy razy dziennie i mi przeszło.OPrócz tego woda morska xxx kurcze byłam w pepco w bielsku i w żywcu i nie było tam biustonosza na mnie xxxx agagula ja też się ciągle zastanawiam czy przed czy po ten laktator kupić ale chyba się zdecyduję przed, i ja tez mam wklęsłe sutki nic się nie martw jest na początku trochę trudniej ale dasz radę.Zresztą tak naprawdę maleństwo powinno mieć w buzince całą tą brązową otoczkę-brodawkę a nie samego sutka xxx magda to zakupy udane i to najważniejsze xxx izulinka zdarza się nic się nie martw jak to pęcherz to dwa ,trzy dni i powinnaś się pozbyć piekącego problemu xxx ags mogłaś jej powiedzieć że preferujesz tylko nowe rzeczy :P xxx same" narkomanki" na forum he he he oczywiście żarcik taki głupiutki ale jak tak przeczytałam kilka postów pod rząd to każda coś "wącha" tzn lubi wąchać a mnie od tych wszystkich rzeczy boli głowa xxx a paciorkowiec też nie wiem skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja zlapalam zapalenie dziasel, moze od tego tynku ze sciany ;/. Wczoraj mnie tak buzia bolala, swedziala, ze myslalam, ze oszaleje. W ruch poszedl corsodyl i paracetamol. Dzis jest juz troche lepiej. Mam nadzieje, ze calkiem przejdzie i obejdzie sie bez denytsty. xxxxx Materaca oczywiscie nie wzielam, choc przeszlo mi przez mysl zeby wziasc i wurzucic , bo glupio mi bylo odmowic, ale balam sie, ze po czasie moze sie upomniec o zwrot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×