Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość repetytorium
Matosza:(czyli ty dwa krzyżowe mialas?!mnie pocieszaly polozne,ze rzadko sie zdarzaja dwa u tej samej kobiety...no ale teraz jak mam okres,to brzuch mnie w ogóle nie boli a krzyż szaleństwo...smieje sie,ze dziecko mnie popsulo:)u mnie najpierw bylo za wczesnie,a za chwile niby za późno na znieczulenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
My dzis bylismy w mopsie,odnośnie becikowego,pozniej w US załatwiliśmy te zaświadczenia,i wiecie,ze je zgubilam!!!nie wiem jak i gdzie mi wypadku. Wróciliśmy do domu to nie dość,ze zmeczona na maksa bylam to plakalam chyba z pól godz.ze zlosci i bezsilności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja prosiłam o znieczulenie to położna powiedziała krótko "W ŻADNYM WYPADKU NIE MOZEMY PODAC ZNIECZULENIA" mówiła to podniesionym głosem ;< a teraz jak czytam na stronie szpitala to tak znieczulenie można są różne rozwiązania a g****o prawda jedynie ten prysznic 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Dobra Kobiety idę spac,po meczu:)dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Malinowanambo,aTy na kiedy masz termin,bo w tabelce Cię nie widzę...no takie realia w tych polskich szpitalach!!!jak ja juz odlstywalam z bolu,ryczalam i ja i maz,poszedl do lekarki,zeby mi pomogli bo cierpie i nie mogę wytrzymać!przyszla jakas lekarka-ona nie cierpi,rodzi dziecko!!!o i taka byla interwencja lekarki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Alez mecz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek super gratulacje :D jak tylko będziesz w stanie to dawaj nam tu znać co i jak, bo cioteczki czekają :D xx stokrota, Anja wy też dajcie nam znać jak maluszki, jak wy się czujecie :D xx jej jak na razie u nas same cesarki, bo asiek miała mieć cesarkę :D xx ona oczekująca noi gdzie ja teraz kurde zmieszczę talerz głęboki ?? hm moja torba spięta i rozciągnięta na max :D no tabelka extraklasa :P xx gosiaczek super że znalazłaś woziu idealny :D xx ja tez mam brzuch cały popękany, smaruję go dalej ale już nie tak natarczywie jak wcześniej, mam po prostu skłonność do rozstępów, ale striptiz to robić będę przed nie mężem tylko więc skoro widzi mnie z wielkim bebolem, ważącą przeszło 80 kg bo chodź przytyłam 9 kg to ja mówiłam zaczynałam z 7 na początku więc jeśli to go nie rusza i on mnie akceptuje to ja tym bardziej nie mam z tym problemu :D xx repetytorium no gratuluję spakowanej torby :D teraz zostaje już tylko czekać :D biedna ty z tymi zaświadczeniami hehe może się znajdą jeszcze :D xx malinowamambo ty rodziłaś w Legnicy tak ? bo w Legnicy nie ma znieczulenia, jedyną formą rozluźnienia jest prysznic i gaz, ale gaz też nie zawsze można podać i trzeba też pamiętać, że nie zawsze pomaga,a czasem wręcz po nim jest taki odlot że nie jest się w stanie samej urodzić i kończy się np vaccum xx jej na takie emocje w meczu są że aż chyba z tych emocję zacznę rodzić :P xx dostaliśmy dziś dyplom i już teraz oficjalnie możemy zostać rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czytałam strony od deski do deski więc nie widziałam info o zastrzyku, ale mnóstwo moich znajomych rodziło rodzi rodzić będzie i nikt nigdy nie dostał żadnego zastrzyku. Owszem jest zew op ale to tylko do cesarek się wykorzystuje :) najlepiej dowiedzieć się z pewnego źródła i po prostu udać się do szpitala, ja kończę teraz szkołę rodzenia właśnie w wojewódzkim, i nikt nic o znieczuleniu nie wie :) chodź wiem z pewnego źródła że jest w planach na najbliższe lata, ale na razie półki co to tylko plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Asiek gratuluje malenstwa :-) mam nadzieje ze juz doszliscie do.siebie po cc. Ja niestety jestem.jeszcze w szpitalu bo malutka ma zoltaczke i musimy sie naswietlac. Jesli chodzi o pokarm to ja bylam nastawiona tylko i wylacznie na karmienie piersia, ale dopiero wczoraj pokazal.sie pokarm no i odciagam i daje malutkiej z butelki.bo.cysia juz nie chce. Jak bede w domu to nadrobie czytanie, teraz udalo.mi.sie przeczytac zaledwie 3 strony wstecz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Gość Anja, no to wspolczuje, ja miałam nie zgodzić sie na Wit K ale tak mnie zakrecila ze doustnie podano i mam nadzieje ze po tym G****zoltaczka mu nie wyjdzie. Mialam ciecie o 14 ale niw mogli mi ciśnienia zbic i dopiero teraz z lozka będą mnie powoli sciagac. A zmiana poloznych do odstrzelania nocne...uciekam bo przenoszą mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Iza, gratuluję dyplomu!:) Xxx Repetytorium, na drugi poród szłam z nastawieniem, że albo zniecz. zewnatrzopn., albo ich pozabijam:))))) I dostalam, choć nie na początku, troche trzeba była pocierpiec. Brakuje anestezjologów, dlatego tak żałują zoo. Bo wydaje mi się, że w standardach okoloporodowych stoi, że zoo jest bezpłatne i dla każdego. NIestety, okazało się to widzę tylko teorią. Ja tez się boję, że nie będą chcieli mi dać, bo trzecie dziecko, to na pewno bedzie szybko. O nie, nie bede sprawdzać, czy bedzie szybko, czy nie, poproszę zastrzyk. Xxx Trochę mi wścieklizna przeszła, może już nie wróci???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) czuję się tragicznie;/ Całą noc nie spałam, zasnełam dopiero o 7 i wstałam o 8;/ Kręciłam się z boku na bok z powodu bolu bioder, było mi duszno więc otworzyłam okno teraz mnie trochę drapie w gardle. Na dodatek miałam tak płytki oddech,ze czasem nie mogłam złapać powietrza. Mała non stop się kreciła i przeciągała, czułam jakby bawiła się moimi jajnikami;d Nawet miałam myśli czy czasem cos się nie zaczyna, ale jakoś odganiałam te myśli. xx Anja, asia trzymajcie się dzielnie i ucałujcie swoje kruszynki;) xx Ja to nawet nie myslę o zoo bo u mnie w szpitalu nie dają;/ xx Idę zrobić sobie kawe może mnie trochę postawi na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Asiek daj znac jak Ci poszlo wstanie z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Witajcie dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie, udzielałam się tu jakis czas temu. Jestem co prawda z październikówek, ale chciałam Wam sie pochwalić, że 5 października urodziła sie moja druga córeczka. Tydzień przed czasem. Poród siłami natury. Ku pokrzepieniu dodam, że zaczął się niespodziewanie pobolewaniem brzucha, co oczywiście zbagatelizowałam :-) Po krótkim czasie okazało się, że bolą też plecy i to tak jakoś regularnie :-) No więc zmierzyłam czas między bólami - skurcze jak nic - co 5 min. Szybki prysznic - żyłam nadzieją, że to jeszcze nie to :-), może ciepło akcję wyciszy :-) No ale nic, skurcze coraz boleśniejsze i częstsze. Czas jechać na IP. Była godzina ok 20-20.30. Na Izbie wywiad, papierki no i badanie - rozwarcie 7-8 cm, na porodówkę. Tam planowane godzinne ktg - nie zdążyli. Miałam tylko 15 min zapisu, bo rozwarcie [postępowało w zastraszającym tempie ;-) Było już 10 cm, więc na fotel porodowy :-0 Skurcze parte - przy trzecim urodziła się Agatka :-) Także porody są różne - nie nastawiajcie się negatywnie - mnie bardzo szybko poszło, trochę bolało, ale do zniesienia. To drugi poród i był szybszy niż pierwszy :-) Bez znieczulenia, bez wspomagaczy. Życzę szybkich rozwiązań. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej kochane. Ja mam dzis zmulasty dzien. Bylam w kwiaciarni zamowic jakis maly bukiecik dla siebie a teraz leze i nic mi sie nie chce. Xx Asiu gratulacje. Witamy malenkiego julianka.Buziaczki dla niego a dla ciebie zdrowka. Xx Izus super ze wozeczek sie podoba Xx Jeju oczy mi sie zamykaja i niepamietam co jeszcze chcialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :) xx Anja współczuję tej żółtaczki, w domku bys już sobie na spokojnie odpoczęła a tak to szpital dalej eh.. xx asiek jak tylko dasz radę pisz jak ci poszło, jak sobie radzisz i dlaczego Juli tak szybko wyszedł ? ze względu na ciśnienie ?? xx Matosza mi też się wydaje że to o anestezjologów chodzi, bo zzo w każdym szpitalu mają, ale na pewnie rzeczy wpływu nie ma po prostu :) xx Marita jesteś?? bo ty jednak na Wałbrzych się zdecydowałaś nie? nie wiem czy się dowiadywałaś jak tam jest ze znieczuleniem właśnie, bo generalnie jest, jest dla każdego ale położna mówiła nam że np w zeszłym roku było tak że za darmo było tylko dla tych którzy mieli zaświadczenie że ukończyli szkołę rodzenia, nie ważna jaką i gdzie ale że ukończyli. Dla pozostałych koszt 400 zł, ale mówiła że nie wie czy dalej tam tak jest, więc jak myślisz o znieczuleniu to może lepiej się dowiedz :) xx Pałka hehe ja też tak mam, że spać ni da rady, wszystko boli ciągnie i jeszcze latam co godzine półtora do wc :) a z oddechem też tak mam, ale ty jestes 36 tydzień jak ja nie więc to juz ponoc ostatni tydzień takich duszności i płytkości oddechu, bo macica osiągneła szczyt i teraz już idzie niżej :) jeszcze parę dni i ma byc lepiej oddychać :D xx jako że ostatnio nic nie robiłam bo czułam sie nie bardzo to roboty mam o tyyyyyle, ale dziś przyjedzie mamuśka to pomoże :D ja ze swojej strony nastawiłam pranie :D i nie sądzę żebym coś więcej zrobiła dziś :P P.S mam sraczunie :) wiecie co sobie wkręcałam rano heheeheeh do terminu równo miesiąc a ja codziennie zwiastuje poród :P jak mi przyjdzie rodzic w terminie to będę siwa jak moja babcia :D xx miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Witam wszystkie piękne brzuchatki i te juz bez brzuszka:) Na poczatku: gratuluje naszym koleżankom, które poród maja juz za sobą. Dużo zdrowka i wytrwałości dla Was:* X Tyle tematów poruszylyscie, ze nie sposób odnieść się do wszystkich - takie mam zaległości:D Stanik kupilam dopiero jeden - taki sportowy z pepco za dyszke. Dokupie chyba jeszcze jeden. Siara pociekla mi dopiero raz i to z jednej piersi, ale na razie się nie martwie. Wczoraj kurier przywiózł mi juz fotelik - wzielismy maxi cosi citi tak jak planowalam:) Miałam szczęście, bo akurat kobieta sprzedawała nowke za 299zl (w tym przesyłka), bo dostała w smyku jako gratis do wózka a dla siebie juz miała fotelik:) Na allegro kosztują jakoś minimum 370zl, w smyku 429 wiec kilka groszy w kieszeni:) Wypatrzył tez u którejś z Was na FB fauny organizer na lozeczko i taki tez zamowilam, bo kurcze nie mam szuflad u Małego w meblach to ma pieluchy będzie jak znalazł. Do szkoły chodze juz w kratkę, bo mam juz zgodę na indywidualny tok nauczania. Wczoraj byłam u gina, pobrał mi wykaz na tego paciirkowca (z pochwy i o***tu) i od razu w przychodni zostawilam 40zl na ta "przyjemność". Wynik posiewu wyszedl dobrze - bakterii nie ma, wiec koniec badan! USG juz nie robił, ale powiedział ze mam wszystko pozamykane i na wcześniejszy poród się nie zapowiada. Także przede mną chyba jeszcze przynajmniej miesiąc sapania i naruszenia, ze cos tam boli a cos strzela:D Ale na razie daje rade biegać po sklepach, wiec nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Mfor oczywiscie ze pamietamy;-) gratulacje i pozdrowienia:-) Xx Palka ja od dluzszego czasu spie tylko na prawym boku. Lewe biodro od razu zaczyna bolec i jakby mi skurcz w nie wchodzil... Na plecach sie dusze... Xx Anja cierpliwosci kochana i nie poddawaj sie z podawaniem piersi! Xx Asiek - jestesmy z Toba! Duuuuzo sily dla Ciebie:-) Xx Brzuch poki co caly... Xx Dzis wizyta. W ksiazeczce ostatnia pusta tabelka wiec chyba czas rodzic;-) troche sie denerwuje ale to juz norma:-) Xx Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfor chyba troszke innego nicka miałaś tak czy owak ogromne gratki i dziękujemy za pocieszenie ,rzeczywiście szybciutko ci poszło ,super oby więcej takich szybkich porodów.Gratuluję córuni ,życzę dużo zdrówka i ucałuj od nas maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak ja zdecydowanie Wałbrzych:) Byłam tam jakiś czas temu i znieczulenie jest dla wszystkich na życzenie, ale niby dobrze wcześniej przyjechać na konsultacje z anestezjologiem (50zl). Ja chyba nie chce znieczulenia, wiec nie będę się z nim spotykać. Około polowy listopada mam tam tylko pojechać i umówić się na ewentualne wywołanie jakby nic się nie działo. A co do "sraczuni" to tez mam od kilku dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA byłam ostatnio w szpitalu tym naszym legnickim, bo koleżanka szła na konsultacje do Czeszejko-Sochackiej, siedzialam z dwie godziny i slucjalam płaczu maluszkow:) Siedział z nami mąż kobiety, która miała cesarke i jak wiózł taki dumny swoja 4,5kg córeczkę to az mi łzy pociekly - jakbym to ja urodziła:D Nie chciało mi się stamtąd wychodzić tak mi złe male piszczace glosy podobaly:) X Rozstepy niestety mnie tez nie ominęły, ale jakoś to przeżyje:) Na wadze mam +10,5kg także pewnie do 13-15 dojde jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArita lepsze 50 zł za konsultacje niż 400 za znieczulenie hehe wyzyskiwacze :D też pewnie jakbym weszła na położnictwo to bym stamtąd nie wyszła :D ale zostaje już tylko ostatnia prosta :D xx Agagula czekamy na relację z wizyty :) ostatnia rubryka mówisz :P no to na Ciebie już czas najwyższy się zbliża :D xx MFor takich wieści nam teraz trzeba, ku pokrzepieniu serc :D haha gratuluje córeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze lepsze 50zl:D Jakoś zarobić muszą... O tak Mfor takich relacji nam trzeba! X My dziś się wybieramy na sesje brzuszkowa - trochę późno, ale ze mamy za free to trzeba skorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium- niech dzidzia jeszcze sobie posiedzi w brzuszku. Nie wiem jak wygladaja bole krzyzowe, ale moze jakis nerwobol Ci wskoczyl? Moze jakis delikatny masaz, ciepla kapiel by pomogla? Wczoraj mnie strasznie glowa bolala i troche kregoslup a od razu przeszlo jak mi maz troche pogniotl kark, szyje i kregoslup. Gdzies czytalam, ze czesciej ma sie bole krzyzowe przy porodzie jak lozysko jest zlokalizowane na tylniej scianie, czy to prawda? xx repetytorium- nie dziwie, ze sie zdenerwowalas po tym jak zgubily sie zaswiadczenia. Mi wszystko ogolnie leci z rak. A co do lekarki to jakas nienormalna. Chociaz mi kiedys lekarz tez powiedzial, ze bolu mi nie zabierze a inny, zebym sie zglosila ponownie jak bedzie bardziej bolalo i po kilku dniach wyladowalam w szpitalu na zabiegu- super!!! xx Swiezo upieczone Mamusie- jak tam sobie radzicie? xx Moj maz chyba czuje, ze termin niedlugo, bo przymocowal kołki do przewijaka :) xx Izulinka- gratuluje dyplomu! :)) XX MFor- gratuluje i fajnie, ze za duzo sie nie nacierpialas! xx Ja dzis oddalam siuski i pobrali mi krew. Na dworze pochmurno, mgla i maz sobie zazyczyl gulasz wiec musze ruszyc pupe i isc do sklepu :) xx Powoli zaczynam sie stresowac przed porodem a raczej tym momentem zanim trafie na porodowke, bo jak juz bede na miejscu i mnie przyjma to raczej bede sie czula dosc bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek 1111Julian 2350 i 48 ROZPAKOWANE: Stokrota33-------???------3dz---02.10------synek------350 0/57---cc Anja----------------27l----- 1dz---09.10------Hania------3250/56---cc Asiek1111--------30l------1dz---14.10------Julian-----235 0/48---cc CZEKAJĄCE: Agagula-----------31l---------1dz-----------01 listopada--------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-----------01listopada---------syn newt ----------------37l--------2dz----------01 listopada---------Adaś Andzik87-----------27l--------1dz----------03 listopada---------Leon Claudina-----------27l--------1dz----------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz----------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz----------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz----------09 listopada---------Marysia Misiula24----------25l--------2dz----------09 listopada---------synek Katka84------------30l---------2dz---------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz---------11listopada- --------Córa kita1987-----------27l---------1dz---------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz---------14 listopada--------córka izulinka7-----------24l--------1dz----------15 listopada--------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz---------15 listopada-----Nadia/Artur magdalenkamz---24l--------1dz---------15 listopada--------Synuś Marita1990---------24l--------1dz--------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz--------16 listopada--------Maja promyczek85------29l---------2dz-------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz--------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz--------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :-) my wstalismy dzis o 9, zjadłam płatki na mleku i czytam forum, a co odswieze nowe wpisy hehehe :-) Wczoraj zrobiłam strogonow, ale bez kukurydzy wiec mam obiad tez na dzis :-) Miałam wczoraj prasowac ale skoro robiłam dwudniowy obiad to stwierdziłam ze prasowanie zostawie na dzis, zobaczymy co z tego wyjdzie. Robię tez ostatnie pranie dziecinnych rzeczy, słonko mamy w końcu to moze cos szybciej poschnie. Nocka nienajgorsza , 2 pobudki na siku :-) biustonosze mam same sportowe, kilka nawet chyba 5 bo dostałam od szwagierki, wlasnie schna i bede mierzyć moze chociaż 3 bedą pasowaly :-) ale brzydko w nich wyglądają cycuszki strasznie... Tz bym najchętniej na wyjścia zakładała usztywniany. cos jeszcze miałam pisać ale nie pamietam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha..... Mfor gratulacje.... Taki poród to chyba każda by sobie wymarzyła jak odpisalas... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×