Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Dziewczyny i ja się dołaczam do narzekajacych na zakupy;/ w sklepie chodze jak kaczucha, czuję ucisk na pęcherz, puchną mi kostki,po prostu jakaś masakra. Teraz wszędzie poruszam się samochodem;/ osttnio wybrałam się z nie męzem na spacer który trwał 20min. xx Dzis posprzątałam cała chate, pojechałam do sklepu na małe zakupy i padam na twarz. xx Ja bede miała pobierane próbki na paciorkowca w czwartek na wizycie. Gin mówił mi ze z piczki i okoloc o***tu. xx Teraz wcinam sobie obiadek bo wcześniej się nie wyrobiłam. Kotlety mielone ziemniaczki puree i suróweczka mniam tak za mną chodziło jak nigdy;d xx Ags ja też bym nie wzięła takiego materaca;/ a na miejscu tej dziewczyny to bym się wstydziła zaproponowac, wiedząc w jakim jest stanie. xx Iza idz do lekarza, bedziesz spokojniejsza,a napewno też da ci cos co przyniesie ulgę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dziewczyny kilka razy jakies lekkie przeciagniecie poczulam ale to nie to co zawsze:/ nie wiem czy po prostu ma ciche dni czy cos jest nie tak. xxx iza idz do lekarza bo pewnie masz stan zapalny i bedzie trzeba wziac jakies leki zeby przeszlo :) a wyniki moczu robilas ostatnio ?? byly ok?? xxx ja tez autem pod sklep podjezdzam ale mimo to dzisiajesza wizyta w tesco , mrowce i sklepie z art dla dzieci mnie zmeczyly :) prze kazdym stawianym kroku najwiekszy dyskomfort sprawia uczucie ze wnetrznosci mi na pecherz spadaja i chce mi si eiku ciagle:) xxx gosia zawsze stanik mozesz odeslac choc rozumeim ze to dodatkowy koszt i czas oczekiwania na zwrot kasy. a rozmiarowke ta firma alles ma pelna wiec mozna wybierac:) jak zamowie i przyjdzie to dam Ci znac jak oceniam jakosc i wyglad piersi :) xxx wy sie kurcze martwicie o karmienie a ja mam tak ze jak przycisne podczas lezenia lub snu piers to budze sie z mokrymi plamami na koszuli i na przescieradle:) tez tak macie?? xxx agagula ty jesz makaron tak tylko ze smietana?? wlasnie z niemezem stwierdzilismy ze pierwsze slyszymy o takim daniu :) xxx dziewczyny jakie masci do pupy niemowlaka polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
nfocat ja polecam bepanthen, ma dwa zastosowania jedno to wlasnie do pupy niemowlaka, a drugie do popekanych sutkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Szalone wąchaczki :D, my na szczęście nie wachamy nic :P ale zapach benzyny to zawsze lubiłam :) Takze Kochane moje ja pochodze jeszcze w dwupaku :P i to tydzień, tzn chodzeniem tego nie nazwę raczej wylegiwaniem sie na szpitalnym wyrze ale zobaczcie jak zaoszczędzę w domu na prądzie, gazie i jedzeniu hehe. Profesor mowil ze min. 21-22 październik takze ten tydzień i w następny dalej się zobaczy :P. W końcu jestem sama w sali bo od tych odwiedzin dziwnych ludzi to aż mnie mdlilo...siedzieli po kilka godzin a najlepsze bylo wczoraj jak przyszedł jakiś starszy facet do dziewczyny obok i walil tak stechlym alkoholem ze myślałam iż pawia puszcze w miedzy czasie pytając czy moze zamknąć mordę bo tak sie darl w rozmowie...koszmar, przynieśli zarlo i jadl na parapecie no myślałam ze wyjde z siebie pomijam fakt ze jak weszli pierwszy raz to mnie obudzili a ja nienawidzę jak mnie sie budzi kiedy uskuteczniam popoludniowa drzemkę wrrer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
martyna ja znam 3 zastosowanie- uzywalam jej do "gojenia" tatuazu :) podobnie alantan lub alantan plus:) kurcze te masci sa malo wydajne raczej i tluste dosc- nie jest to rpblem przy pielegnacji pupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My uzywalismy alantan masc, teraz tez kupimy i kupie jeszcze linomag-ponoc tez dobry. Zawsze tego kremiku daje sie troszke a nie moge sobie przypomniec kiedy w ogole skonczylismy go uzywac. Ale chyba w miare szybko, jak pupa nie byla czerwona to nie smarowalam. Xxx Bylam na zakupach w biedronie i kupilam dwie paczki pampersow dla najmlodszego-az jestem z siebie dumna ze cos sie ruszylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co gbs to ja dostalam ta paleczke do domu i musze sama zrobic wymaz po 20tym, gin mowila ze z pochwy ale jak gdzies dotkne okolic o***tu to nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags..... :) o tynku to słyszałam ale o spalonym drzewie to nie :D Ale rozumiem bo czasem jak tak wącham to mam ochotę się jej napić. Asiek ..... No to miałaś wczoraj obleśnie na tej sali. Rozumiem cię dobrze bo w 1 ciąży leżałam ostatni m-c w szpitalu. Także masakra z tymi odwiedzającymi czasem wkurzają i przeszkadzają strasznie. Jzuś....... ty idź do lekarza bo się zamęczysz bidoczku. Strasznie to uciążliwe co przechodzisz, ba! - nie do zniesienia nawet. A ja po wizycie. Wszystko ok . Miałam wymaz na tego paciorkowca z obu miejsc. Nawet nie poczułam kiedy gin. go pobrał także luz. Mam przyjść za 3 tygodnie i będzie robił szczegółowe badanie usg ile dzidzia waży i cała reszta. Ciśnienie 120/80 , badania dobre , także tylko czekać zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam i rzeczywiście mam zapalenie, ale nie pęcherza a układu moczowego, dostałam antybiotyk ale moja rodzinna mówi że do porodu będę świerzutka i nic boleć nie będzie. Wyniki robiłam jakieś 2 tyg temu, wtedy kiedy miałam mieć wizytę i było wszystko ok więc to teraz jakoś się musiało do mnie przypałętać. Przez tydzień mam brać antybiotyk a potem zrobić wyniki znów i jak coś będzie nie tak to posiew :) ale z tym to juz do gina :) i ja byłam u niej bo ona wieczorami przyjmuje na świątecznej i nocnej opiece w szpitalu i od razu dała skierowanie na mocz i wiecie co - 15 min czekałam na wyniki hehe jak się chce to można najwidoczniej :) xx co do maści do pupy to nam położna mówiła właśnie o bepantenie, linomagu i alantanie ale to kremy nie maści :) trzeba patrzeć by nie zawierały tlenku cynku ;) my będziemy używać alantan plus właśnie :) i alantan tez jest dobry na popękane sutki :) xx asiek fajnie że młody sobie jeszcze posiedzi, a współlokatorki wspólczuje hehe ale teraz sobie sama wypoczniesz :D xx zimowamamo gratuluje zakupu hehe xx Agagula nie mam ani kory ani rumianku, ale zaraz wypróbuje wrzątek :) mam nadzieję że naprawde nic nie oparzę :) xx meg hehe właśnie czekanie pod koniec najbardziej się dłuży hehe xx nfocat a co do ruchów to ja słyszałam że teraz właśnie może ich być mniej, bo mniej płynów jest i dzieci mają mniej miejsca, jak malutki się rusza i ogólnie go czujesz to chyba nie jest źle. A jak popukasz go w brzuch to reaguje ?? xx Ags hahah nie no jeszcze by tylko brakowało żeby chciała go z powrotem hehe ale się uśmiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dobrze, ze juz wiesz co Ci dolega i teraz bedzie juz lepiej. xcx Meg, najgorsze, ze nie moge sie powstrzymac. Nawet teraz jak widze to dziure w scianie to mi slina cieknie. Pewnie jakbym miala kominek to znow bym to drzewo podjadala. xxxx Ja mam ten bepanthen i sudo w razie czego. xxxx Asia, odwiedzajacy jak dla mnie sa najwiekszym koszmarem. Do tego powinny byc jakies odzielne sale, zeby ich przyjmowac. Ja jak w ciazy z Bartkiem na patologii lezalam, dostalam jakis zastrzyk rozkurczowy po ktorym sie bardzo zle czulam a do wspollokatorki maz z corka przyszedl ok 5la i ta mala sie darla, biegala, ogolnie myslalam , ze oszaleje a nie bylam w stanie nawet z lozka wstac :( Dobrze, ze juz niedlugo bedziesz to miala za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat - ugotowany makaron, mnostwo smietany no i ja na slono choc znam przypadki ze slodza...Pycha:-) A wersja na szybko - zamiast makaronu chleb polamany i utopiony w smietanie:-) uwielbiam! Xx Izus wracaj szybko do zdrowia i mocz kuper - nie zaszkodzi:-) Xx Kolorowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
a moj Maly spokojniejszy i zaczynają mi mówić że mi brzuch opadl Trzymam się wersji koniec października więc być może :) xxx mam zgagę, bolą mnie piersi a dzisiaj jeszcze glowa A tak to w ogóle nie czuję że niedlugo rodzę xxx Mój zadowolony bo mam ochotę na seks calą ciązę :D z malymi wyjątkami :D xxx powoli kompletuje torby xxx w piątek KTG w przyszlą środę wizyta Nie mogę się doczekać, a tak samo się boję Mam nadzieję że Mój Maluszek podskoczyl z wagą xxx jak zwykle jestem w tyle z czytaniem, wiec jak nadrobię to bardziej szczególowo napisze, na razie ogólnikowo xxx dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Ags no z tymi odwiedzinami to koszmar, ja oczywiscie problemy z wyproznianiem bo to moja zmora w ciąży dostalam tabsy na poprawę perystaltyki jelit i uwierz mi, ze 3osoby a Ciebie goni do kibelka który jest w pokoju bez wygluszenia hehe nie mozna nawet w spokoju sie załatwić :P Izus dobrze ze poszlas do lekarki bo z układem moczowym dużo kobiet sie zmaga wlasnie w końcówce ciąży...a lepiej wyleczyć aniżeli miałoby przejść na dzidzie w trakcie porodu A paciorkowce to z jelit sie biorą, ogólnie organizm ludzki ma dużo bakterii ale dopóki sa w jelitach jest ok, gorzej jak przeniosą sie na choćby układ moczowy, to samo z e. coli. I innymi świństwami, a mi powiedzieli ze do cc nie jest potrzebny posiew i mi nie zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. .. nadrobilam co napisalyscie i uciekam spać. Xxx Iza oni jak chcą to wszystko mogą szybko ale z reguły to chyba się im nie chce i wszystko musi swoje odczekać. Ja mam ten plus ze u nas wszystkie prawie badania robią u siebie na miejscu, jedynie toxo robili w innym labo, ale to też ja nigdzie iść nie musiałam tylko sami wysyłali. Tu przed każdą wizyta nieważne czy mam na 8 rano czy 17 po południu idę do WC na siku a kubeczek wstawiam przez szybkę i na miejscu zanim do lekarza wejdę mocz jest juz zbadany. Tez zanim wejdę do lekarza to zawsze pielęgniarki pobierają mi krew, ważą mierzą, a u lekarza tylko na koniec kontrola badań, mnie i ewent. usg. I przed wizytami teraz tez pielęgniarki podpinaja mnie do ktg, już 3 razy miałam. Także to mi się tu podoba. Xxx A dziś dzwoniłam potwierdzić wizyty położnej jak urodze. I mamy się spotkać poznać pogadać w następną środę, wszystko ma mi wytłumaczyć i objaśni co jeszcze ewentualnie dokupić a co niepotrzebnie juz kupiłam :-) i co będzie należało do niej itd :-) Xxx Ok uciekam spać. Jutro mam w planach prasowanie w końcu moje 1 od niepamiętnych czasów, na siedząco oczywiście. Bo chodzić prawie nie chodzę już. Wystarczy ze chwile coś porobie i brzuch daje znać ze mam odpoczywać. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mnie dziewczyny trochę podreperowali w związku z tymi skurczami (są pojedyncze ale już nie tyle co wcześniej) dostałam jeszcze tabletki i do domku. W końcu się wyśpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
Hej dziewczynki :) Trochę się nie odzywałam, bo strasznie do kitu jestem. Wszystko mnie boli, ledwo chodzę i w ogóle chyba jednak chcę już urodzić. Mała tak kopie, że mam dość, czasem w pół mnie zgina :o Ma dziewczynka moc w tych kopytkach, nie ma co :P xxxx Dziewczyny w szpitalach, dużo wytrwałości Wam życzę :) xxxx Anja co u Ciebie? Jak malutka? xxxx Iza, dobrze, że poszłaś do lekarza i dał antybiotyk, do porodu bedziesz jak nowa :D A infekcja nie ma wpływu na wynik paciorkowca. xxxx Magda, fajnie, że ślub tak szybko, bo nie będziesz się stresować nie potrzebnie :) Co do zmiany nazwiska to nie ma z tym aż tak dużo zachodu i robisz to raz na całe życie :) xxxx Coś jeszcze miałam napisać komuś, ale zapomniałam. Nie wiem gdzie ja ostatnio mam głowę :o Nfocat i jak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
ooo wiem! zapomniałam się pochwalić! Spakowałam torby do szpitala!! :D i to dwie, Alutki i moją :P Jestem z siebie taaaaaaka dumna :P Został do spakowania krem do twarzy którego używam codziennie no i ładowarka i dokumenty, ale to już na ostatnią chwilę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
To chyba ja jako jedyna nie mialam tego wymazu na paciorkowca robionego W piątek widzę się z moim lekarzem prowadzącym to się zapytam, bo to dziwne :/ xxx Dziewczyny już co raz gorzej mi się śpi Mam chyba te skurcze przepowiadające, ale tylko w nocy Brzuch boli jak na miesiączkę i ja już zaczynam się bac ze nie zdaże do szpitala :D do męża planuje jechać dopiero za 2 tygodnie xxx ona oczekująca muszę się zmobilizowac w końcu bo mam też dwie torby ale takie niekompletne że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
CZeśc, dziewczyny! Xxx Iza, jak położna argumentowała to, że kremy do pupy mają byc bez tlenku cynku??? Bo prawie każdy taki preparat go ma, np. Linomag itp., a cynk jest genialny na odparzenia jak świat światem... W szoku jestem... Poza tym, ja nie znosilam tych tłuściochów, o wiele wygodniejszy i nie zatykający porów jest dla mnie np. Sudocrem. Ale każdy używa tego, co mu pasuje. Xxx Nfocat, jakoś mnie natchnęłaś do sprawdzenia ruchów małej i też mam wrażenie, że KAlina dużo słabiej się rusza. Może to rzeczywiście kwestia wieku ciąży, ciasnota itp.? Xxxx MAtko, z tymi odwiedzinami w szpitalu to rzeczywiście jakiś koszmar. Trzymajcie się Szpitalki! Xxx Agagula, twoja śmietanowe smaki mnie zachwyciły. Proste i pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie;) Jestem pod wrazeniem- wstałam dziś przed 10 i ani razu nie wstałam w nocy na siku;d z tym ze jak wstałam to leciałam biegusiem;d xx Moja mała zrobiła się spokojniejsza tzn nie daje mi juz mega kopniaków tylko sie kreci i przeciąga. Chyba ma mało miejsca. xx Ja mam torby spakowane ale ciagle nachodzą mnie mysli czy dobrze to zrobiłam. Na koniec muszę tylko pamiętac o dokumentach i ładowarce. I jeszcze muszę tą mała torbę do samochodu z przekąskami dla nie męza uszykowac;d xx zostały nam 33dni;d xx ide sie ogarnąc bo chce jechac na cmentarz;) xx Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny w ten paskudny dzien:( u mnie pada i jest brzydko. xxx Ja dzis mialam 2 pobudki. o 4 n si i o 6 bo mama mi siorke przywiozla. balam sie ze juz potem nie usne ale obie zasnelysmy i spalysmy prawie do 9. teraz leze i mabilizuje sie zeby obiad zrobic. xxx Izus kuruj sie:) xxx Karolina jeszcze troche i wszystkie dolegliwosc nam mina:) jak juz nasze dzieciaczki beda na swiecie to nie bedziemy pamietac o tych wszystkich bolach. xxx Ciekawe jak tam nasze mamuski sie czuja i ich malenstwa? xxx Zawiecha gdzie sie podziewasz? xxx moja znajoma dzis urodzila w nocy. Syneczka ponad 4kg;) xxx Dobra biore sie za robote bo zaraz do kanapy przyrosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej kochane. Wczoraj po tych zakupach rzeczywiscie nie zrobilam obiadu tylko padlam spac na godzine jakbym tydzien nie spala. Potem pojechalam po jeszcze nie meza do pracy i pojechalismy szukac tych obraczek i o zgrozo wtedy to sie dopiero nachodzilismy i objezdzilismy caly lubin. Masakra jest u tych jubilerow, wszedzie tylko wzorniki i wtedy zamawiasz na za 2tygodnie a od reki cos kupic to nic jedynie zwykle gladkie klasyczne bysmy mogli zalatwic ale nie mezowi sie nie podobaja te gladkie. I na samym koncu juz tacy wycinczeni ja ledwo szlam z kolka w prawym boku zajechalismy do reala do jubilera i tylko tam mieli kilka wzorow od reki do sprzedania i wybralismy takie delikatne ladne z wzorkiem i oboje jestesmy zadowoleni. Potem nie maz mi jeszcze bardziej poprawil chumor bo kupila nam w budce pod realem gyrosburgera i taki byl pyszny ze ho ho. Xx Wrocilismy to tylko was przeczytalam ale pisac juz.nie mialam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Izulinka dobrze ze juz znasz przyczyne, wyleczysz i bedzie wszystko dobrze. Xx Co do kremu to ja mam duzy sudokrem i kremik z nivea. Po tym co pisalyscie o sudokremie ze typowo na odparzenia juz itd to sie balam ze ten krem mi sie zmarnuje ale to jednak wszystko zalezy od skory dziecka bo szwagierka dostala w szpitalu probke sudokremu po porodzie i od tamtej pory uzywala tylko tego do pupu tylko tym smarowala caly czas pupcie i wcale skory nie wysuszalo ani nic. To byl jej jedyny krem do smarowania. Xx Bylam o 8 dzis u poloznej na to Gbs i zaplacilam 49zl i wymaz mi pobrala tylko z pipy. Cisnienie w normie i inne rzeczy. Na bol krocza powiedziala ze musi bolec teraz bo wszystko sie rozciaga a na te kolki przy chodzeniu powiedziala zebym kupila sobie espumisan nie wiem w jakim celu. Xx Po poludniu jade jeszcze do pani doktor na kontrole po szpitalu Xx Po poloznej bylam oczywiscie w biedronce kupilam winogron i banany, w rossmanie po ozdobe niebieska do wlosow pod kolor sukienki na piatek. Tylko nie wiem ch.ol.erka co z wlosami zrobic jak je sobie sama mam upiac czy nakrecic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja hoł :) u nas dziś deszczowo - ale pięknie :) xx Matosza - smacznego i na zdrowie :) ja kocham śmietanę :) xx Izulinka - i jak dziś zdrówko i pipulinka? lepiej ciut? xx ja śpię na siedząco a zaraz koleżanka ma wpaść - może zaproponuje jej wspólną drzemkę :P xx Ona oczekująca - brawo ;) teraz jak już torba spakowana to się dopiero zacznie - mój to mnie już chyba z 10 razy do szpitala chciał odstawić ;) xx ja byłam wczoraj na spotkaniu o cc - troche lipnie było bo większość kobiet to jednak sn była i znowu mało co się dowiedziałam...ale były też mamusie ze swoimi pociechami...o ja nie mogłam!!!! jakie to małe i śliczne było :) ale co ja się nasłuchałam o porodach sn i cc i opiece w tych naszych szpitalach :( aż mnie wszystko rozbolało i ciążo trwaj - odechciało mi się rodzić :( nawet zastanawiam się znowu nad szpitalem...z opowiadań dziewczyn WOJEWÓDZKI był najbardziej "opiekuńczy" ... xx miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Hej Kochane! Ja się wczoraj na wizycie trochę załamałam. Najpierw podłączyli mnie do KTG i wszystko było cudnie, tylko zero skurczy, brzuch ani myśli się spinać. Właściwie się nie zdziwiłam, bo jeszcze w ogóle nie czułam, żeby mi brzuch twardniał czy coś :-( Później ginka pooglądała mnie z zewnątrz i stwierdziła, że wszystko super przygotowane, jak dzieciaczek nie będzie za duży, to powinno się obejść bez nacinania. Ale później zaglądnęła do środka i okazało się, że szyjka twarda, długa, zamknięta, przez dwa tygodnie nic się nie zmieniło! Koszmar jakiś, kiedy a do cholery urodzę? Mogłoby już się coś zacząć dziać, zwłaszcza że mały waży już 2250. Za dwa tygodnie mam następną wizytę i dostanę skierowanie do szpitala na tydzień po terminie porodu. Na prawdę mam nadzieję, że uda mi się rozpakować wcześniej. A, no i na szczęście nie mam tego paciorkowca. Aż się zdziwiłam, bo w pierwszej ciąży miałam, a on właściwie nie znika jak już nas dopadnie. xxx tak w ogóle z tym paciorkowcem jest, że można go złapać praktycznie od wszystkiego. Z powietrza, przez bezpośredni kontakt, z jedzenia, bardzo często z mleka. Nam właściwie nie szkodzi, gorzej z maluszkiem, stąd to badanie pod koniec ciąży i antybiotyk przy porodzie xxx jeśli chodzi o noworodkową pupę, to ja dla Michała miałam tylko oliwkę, i po zmianie pieluchy lałam odrobinę na płatek kosmetyczny i natłuszczałam lekko pupę. I to też nie zawsze, ale jak trochę czerwona była. Awaryjnie miałam linomag na większe zaczerwienienia, ale bardzo rzadko używałam. xxx Izuś - dobrze, że szybko poszłaś do lekarza, postawi cie na nogi do porodu i będzie ok! Te nasiadówki z rumianku to dobry pomysł, tylko nie przesadź z temperaturą wody :-) xxx Ags - historia z materacem mnie zabiła. Ludzie to mózgu nie mają chyba... xxx nfocat - ze mnie nic nie leci kompletnie, nawet jak naciskam. Boję się, że znowu będę miała problem z karmieniem :-( xxx Asiek - współczuję tych odwiedzających. Teraz może trochę odpoczniesz jak jesteś sama. xxx a z tymi zachciankami zapachowymi, to macie nieźle! Ja do takich hardkorów nie należę i ostatnio mam tylko jedną zachciankę. Mogę pić pepsi litrami, chociaż staram się ograniczać do jednej puszeczki dziennie. Dziwne jest to dla mnie, bo przed ciążą nie znosiłam ani smaku ani zapachu pepsi, coli czy innych podobnych wynalazków. Widać kobieta zmienną jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :D U mnie bez zmian :) wczoraj sie dowiedziałam że moja kuzynka ma już swojego synusia niestety msc wczesniej i po cc bo było podejzenie zatrucia :) Ale z małym michasiem wszystko wporzadku :) Jak narazie nie zapowiada sie u mnie na cokolwiek, Wiec torba czeka w szafie spakowana w razie W to tylko pod pache i jazda na szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo :) piję od wczoraj sok z czarnej porzeczki, łykam żuravit, wziełam leki i o dziwo już czuc różnicę, tzn boli przy sisianiu, ale nie aż tak jak jeszcze wczoraj, i już w nocy i teraz w dzień robię normalne siku a nie takie 3 kropelki, więc idziemy naprzód :D xx dzięki za podtrzymanie na duchu, bo ja i moja panikarska natura właśnie wyczytałam że nawet nie leczony pęcherz może na małą przejść przy porodzie noi klops, i czytałam że nie zaleczony może ciągle wracać dlatego mimo domowych sposobów wolałam żeby lekarz obejrzał :D xx asiek, ona oczekująca własnie naczytałam się o tym paciorkowcu jak głupia, a tego czy od przeziębienia i bakteri w psioszcze może wyjść nigdzie nie było, ale teraz jestem spokojna :) tzn jeszcze nie bo wyniki po południu, a będę spokojna jak nic nie wyjdzie hehe xx karola jestem w szoku właśnie że nie miałaś paciorkowca, bo to jest obowiązek lekarza wysłać na to badanie, bo jeśli jesteś nosicielką to musisz w czasie porodu dostać antybiotyk, żeby nic nie przeszło na dziecko, a jak nie masz badań to antybiotyk i tak ci dadzą chyba i tak a może nie potrzebnie ? zapytaj koniecznie lekarza :D xx Agagula ależ się wymoczyłam, mysia miała jak w saunie, uczucie dziwne ale tak mnie trochę hm pogilało :P xx Safari fajnie masz :) ja jak rano się zgłaszam z siuśkami, bo każa mieć już ze sobą, to wyniki mam po 12 zazwyczaj, ale jak widać można szybciej, z tym że najpierw trzeba się nagadać bo rano pewnie więcej osób w pracy niz wieczorem, i pani laborantka się nudzi :D xx ona oczekująca GRATULACJE :D teraz już możesz oficjalnie czekać na poród :P xx Matosza właśnie tak to argumentowała, że cynk jest na oparzenia więc kremy z cynkiem stosować dopiero jak owo odparzenie się pojawi, a zapobiegawczo nie ma co takiej wrażliwej skórki tak silnymi kremami smarować :D dlatego do codziennej pielęgnacji używać kremów bez cynku, a w razie gdyby wyszło jakieś odparzenie to wtedy np sudocrem :) mówiła nam też o tym że sudocrem jest też jednym z najsilniejszych i jeśli nacodzień nauczymy dziecko na niego to w razie mocnego odparzenia on juz nie zadziała bo dziecko jest na niego uodpornione i wtedy to już ratują nas maści apteczne na które zazwyczaj się czeka :) ale wiadomo każda z nas zrobi jak uważa :) xx magdalenka strasznie dużo dałaś za to badanie :O xx miłego dnia :D chodź u mnie pada, a wczoraj było tak ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
cześć Brzuchatki! przybywam z dobrą radą dla wszystkich obolałych! otóż od kilku tyg czułam się do d**y, wszystko mnie bolało na maksa - szczególnie plecy i ten masakryczny ból bioder w nocy i rano. Z bólu już nie mogłam spać. Poszłam do gina - "to normalne, musi boleć. a jak pani nie może w nocy spać to zapiszę pani hydroksyzyne" - jak zgooglowałam co to jest to aż mnie ciarki przeszły. Ale inna koleżanka ciężarna poleciła mi masaż u fizjoterapeuty. Poszłam wczoraj, pokazałam gdzie boli, on coś ponaciskał, porozciągał, bołalo jak cholera. Po pół godz zrobiło mi się niedobrze i ciemno przed oczyma i powiedziałam że już mam dosyć i poszłam, ledwo wyszłam o własnych siłach i już totalnie się podłamałam. Ale po kilku godz nagle jakby lepiej. Wyciągnęłam męża wieczorem na spacer, szłam szybkim krokiem w tempie w jakim ostatnio chodziłam w 6. miesiącu. A dziś rano się budzę jak nowonarodzona!!!! ZERO bólu -jest mi mega lekko w biodrach, plecy nie bolą, czuję się cudownie i jestem przeszczęśliwa! Tak to ja mogę być jeszcze kolejne 9 miesięcy w ciąży, mam pełno energii! Wniosek nr 1 - końcówka ciąży wcale nie musi boleć!! Wniosek nr 2 - mój gin jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paciorkowca bede pobierac sama po 20 października i to bede miala skonczony 35tc. Xxx U nas przy odparzeniu sudocrem tylko pogorszyl sprawe wiec teraz go w ogole nie kupuje. Xxx Newt-mi przy synu w ogole mleko nie lecialo wczesniej a pokarm po porodzie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×