Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 ---------3444---sn gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel----3320/56--sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- -----Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena nata91lia----------23l-------1dz-----------21 listopada---------Nikoś nfocat-------------26 l-------1dz------------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz------------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
A mnie wlasnie podlaczyli pod oksy bo po 10 godzinach od.odejscia wod rozwarcie az na 1 cm:) jak nie pomoze to cc:) siedze sama na razie dlatego pisze z telefonu, moj nuemaz wlasnie wyjezdza.z domu bo o 3 go wygonili ze szpitala:) btw wody caly czas mi odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---- 3320/56----sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- -----Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena nata91lia----------23l-------1dz-----------21 listopada---------Nikoś nfocat-------------26 l-------1dz------------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------córka Neska851---------29l-------1dz------------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dziekuje za odpowiedzi odnosnie pologu. xx Karolina- fajnie, ze brzuszek sie ladny robi. Mi tez sie nie chce jesc za bardzo, i ostatnio co dzien pol kilo mniej. Ja tez jestem zmeczona a dzis mialam w ogole jakas depreche, ale wypilam kawke, ogarnelam sie i troche mi lepiej. Synek spi w lozeczku- zaczynam go przyzwyczajac, bo wczesniej budzil sie zaraz jak go tam wkladalam a chce miec lozko dla siebie. xx nfocat- wszystko moze zaczac sie nagle wiec sie nie martw, masz jeszcze czas :) o wlasnie doczytalam kolejny post :) 3mam kciuki!!! xx Gosiaczek- serdeczne gratulacje, ale sie nameczylas. Najwazniejsze, ze juz dzidzius na swiecie i ze sie czujecie dobrze. xx zawiecha- wiem, co czujesz, bo mialam podobna sytuacje z tymi skurczami przez 3 dni chyba xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga gratulacje, super ze juz w domku, buziaki dziewczyny :-D xx gosiaczek gratulacje, troche ci zeszlo, wazne ze daliscie rade, buziaczki xx nfocat trzymam kciuki by szybko poszlo :-D xx u mnie na razie troche tragedia :( mleka. nie mam ale mala ssie i ją dostawiam wiec moze dzis cos poplynie, ale ona jest taki glodomorek ze szok :-D od wczoraj jest juz ze mną, troche ciezko. mi. jest ale daje rade, najgorzej zejsc z lozka i wstac ale mala wynagradza wszystko :-D jutro chyba pojdziemy do domu, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosiaczek gratulacje, wazne ze dalas rade, ze sie dobrze czujecie i ze jestescie razem Xx Nfocat He he i kolejna mamusia nam sie rozpakuje lada chwila. Super, powodzenia Xx Zawiecha Nie trac nadzieji kochana. Na pewno dzidzia sie urodzi juz nie dlugo bo te skurcze na darmo cie nie mecza. Xx Zapalenie ucha ....jej wspolczuje. Zdrowka duzo i szybko Xx Ja dzis dlugo pospalam bo wczoraj od rana bylam na nogach. Musze cos porobic dzisiaj w domu tylko jeszcze nie wiem co. Na obiad tez nie mam weny. Meza dzis do wieczora nie bedzie bo po pracy jedzie do jednego dziadka znajomego scinac mu drzewa i pewnie wroci zmeczony. Ale za to te drzewo sciete mozemy zabrac w sobote na przyczepe dla moich rodzicow a tam bedzie czym palic wiec sie cieszymy ze opal za darmo. Xx Kurcze nie moge sie napatrzec na to sliczne male slodkie lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosiaczek gratulacje, wazne ze dalas rade, ze sie dobrze czujecie i ze jestescie razem Xx Nfocat He he i kolejna mamusia nam sie rozpakuje lada chwila. Super, powodzenia Xx Zawiecha Nie trac nadzieji kochana. Na pewno dzidzia sie urodzi juz nie dlugo bo te skurcze na darmo cie nie mecza. Xx Zapalenie ucha ....jej wspolczuje. Zdrowka duzo i szybko Xx Ja dzis dlugo pospalam bo wczoraj od rana bylam na nogach. Musze cos porobic dzisiaj w domu tylko jeszcze nie wiem co. Na obiad tez nie mam weny. Meza dzis do wieczora nie bedzie bo po pracy jedzie do jednego dziadka znajomego scinac mu drzewa i pewnie wroci zmeczony. Ale za to te drzewo sciete mozemy zabrac w sobote na przyczepe dla moich rodzicow a tam bedzie czym palic wiec sie cieszymy ze opal za darmo. Xx Kurcze nie moge sie napatrzec na to sliczne male slodkie lozeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, najgorsze jest to nasze czekanie, jakby to było takie proste, łapią skurcze, czy odchodzą wody, czy odpada czop i rodzimy.. a tu po drodze same niespodzianki, bo albo rozwarcia nie ma, albo skurczy nie ma, albo są skurcze i jest rozwarcie, a porodu nie widać, albo krwawienia jakieś. Ło matko zapomniałam już jak dramatycznie ciężka jest końcówka i oczekiwanie. Chociaż z synem nie miałam takiej tragedii. W ogóle fizycznie dużo lepiej się czułam, nic mi oprócz infekcji pipki nie dolegało. A teraz od miesiąca non stop mdli, czyści, o siku nie wspomnę nawet. Mała mnie drażni po pęcherzu, obity główką mam strasznie. Brzuch boli, mała fika i dalej nic się nie dzieje. Ruch nie pomaga, seks nie pomaga, nic nie zdaje egzaminu. Idę nakarmić małego i heja na zakupy, może poprawię sobie humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej my juz po lekarzu. juz na szczescie jest lepiej ale do niedzieli musimy sie jeszcze inhalowac i smarowac masciami. no i dostalismy skierowanie do kardiologa dzieciecego bo pani jakies szmery na serduszku slyszy. i przy okazji zapisalismy sie juz tez na usg bioderek.. Leos byl bardzo grzeczny u pani doktor. cala wizyte przespal. w poniedzialek jeszcze mamy sie zglosic na kontrole. xxx Maly teraz smacznie spi w nosidelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY adresowane do KOBIET W CIĄŻY oraz mam DZIECI w wieku 0-3 LATA, które organizowane są w największych miastach Polski. Zapoznaj się z harmonogramem najbliższych warsztatów i zapisz na listę uczestniczek. Na każda przyszłą mamę czeka gwarantowany upominek i ogromna ilość wiedzy! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratulacje!!!! Dzielna jestes babeczka!!!! Nfocat, powodzenia :). Doczekalas sie :) Oby szybko poszlo! xxxx Zawiecha i na Ciebie przyjdzie czas. xxxx Moja niunke brzuszek boli i cala noc na cycu wisiala. Ledwo na oczy widze :/. xxxGosciu , zadna tajemnica. Corcia ma na imie Emilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags, ja juz tak od 4 tyg nie spie w nocy.Moja mała w dzien ładnie śpi w w nocy o 3 potrafi sie obudzic i np do 7 nie spac tylko steka sie i wierci :/ nie jest najgorzej ale te nocy sa straszne! ja juz wyglądam jak zombi :/ ale z tego co słysze to teraz prawie kazde dziecko ma problemy z brzuszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik to dobrze z Leonkiem juz lepiej. My z Hanią idziemy w poniedziałek na USG bioderek i do ortopedy. Jeszcze tydzien i pewnie pierwsze szczepienie nas czeka. Denerwuje sie bo nie wiem jak Hania bedzie sie zachowywala u lekarza, w szpitalu niby byla znudzona jak ja badali wiec mam nadzieje ze nic jej sie nie odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj DOŁA....... :( Nie wiem czy to ta pogoda czy co? Masakra normalnie :( A wy dziewczyny czekające jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, nic nie mów :D myślałam, że sobie humor poprawię zakupami,a tu się okazało, że kasy na koncie jeszcze nie ma i to mnie dopiero szlag trafił :D ---> Ags, wiem, ale najbardziej dołuje mnie to, że symptomy porodu są, rozwarcie jest, a nic się nie chce ruszyć. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nic mi nie mów o dołach i nastroju, ja to się czuję jakby po mnie czołg przejechał;/ Do tego jeszcze ta pogoda;/ W ogóle straciłam apetyt, na wadze już nie przybieram, ale akurat to w doły mnie nie wpędza. xx Ciekawe jak tam nfocat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka, to witam w klubie zdołowanych :) mnie jeszcze dobiła przed chwilą moja gin, bo dzwoniłam do niej i jakoś tak nie jasno napisany miałam ten GBS, bo dzisiaj go w końcu odebrałam i zadzwoniłam, pogadałam chwilę - opowiedziałam o skurczach - a ta do mnie - to pani nie wytrzyma do mojego powrotu! - bo mnie od poniedziałku przez 5 dni nie ma! - noooożesz! ^^ nadzieją mnie łudzi i karmi, a ta mała łobuzica nie chce wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co mogłoby wprawić mnie w dobry nastrój, jeszcze do niedawna mogłam robić wszystko na jedNej nodze, a teraz najlepiej to leży mi się pod kocykiem jak księżniczka;) Jak to u was jest, jesli macie ciążę przeterminowana i macie zglosić się do szpitala po terminie to macie skierowanie?? bo ja mam iść jakby co za tydzien ale skierowania mi nie dał, pytałam mu się czy nie bede potrzebowac to powiedział ze nie, ale ja się jakoś boję ze bedą mi robic problemy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Witam w gronie dzien do d**y,dol goni dol!!!!! masakra maz aż wcześniej przyszedl z pracy,bo tak ryczalam przez telefon!!:(Palka ja tez czuje sie strasznie osłabiona!!!do tego dobijają mnie te zatoki,dlaczego ciągle cos mnie lapie w tej ciazy?!juz nie mam sily:(oczywiscie boje sie,ze mala będzie chora,do tego tez apetytu nie mam,i schudlam a wiec przytylam cale 8kg:/min.nie osiagnelam,ginka mowila o 9,5kg. Wczoraj mialam takiego powera i tyle radosci,a dzis wszystko mnie denerwuje,i wszystko w czarnych barwach widzę...poracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Pałka ja mialam skierowanie do szpitala w tamtej ciazy,a teraz moja ginka daje innym kobietom z tego,co widzialam. Na planowe przyjęcie,chyba musisz mieć skierowanie?!?zresztą pewna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Zawiecha Ty to biedna jestes,tez bym byla wkurzona ale moze jak w koncu trafisz na porodowke to od razu z rozwarciem 10cm???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium coś mi się tak wydaję, że jak mnie złapią skurcze już takie fest, to będzie od razu kryzys 7 cm :D ---> Ja niestety nie mam pojęcia jak to jest ze skierowaniami.. może któraś z mamusiek jak znajdą chwilę czasu to się wypowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---- 3320/56----sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- -----Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena nata91lia----------23l-------1dz-----------21 listopada---------Nikoś nfocat-------------26 l-------1dz------------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------córka Neska851---------29l-------1dz------------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Poczytuję was trochę, ale w ogóle nie mam czasu pisać.Starszy przywlekł z przedszkola zapalenie spojówek i kolejny raz anginę ropną. Ja oczywiście spojówki już załapałam i mało co widzę, a i kaszel mam koszmarny, więc od dzisiaj jestem na dwóch antybiotykach. Lekarz powiedział, że nie powinny zaszkodzić dziecku. Ha, ha. "Nie powinny" to nie całkiem to samo co "nie zaszkodzą". Mały zresztą też już kicha, najchętniej na cycu by wisiał bez przerwy. Oszaleję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi skierowanie ginek 3-go już wypisał na 25-go mam się zgłosić do szpitala. I tak chyba będzie bo nic się narazie nie zapowiada na poród. Matko co ciąża to inna zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hejka Mamuśki :) co do nastrojów...ciężko bywa i mnie choć ostatnio mój M jest bardziej wyrozumiały i mi od razu lepiej :) powoli zaczynam się rozkręcać :) mleka mam co raz mniej...szkoda gadać - doktorka mi dziś powiedziała że Młody ma kolki bo mu sztuczne mleko dałam... ogólnie my akurat nocki mamy dosyć przespane za to w dzień potrafi nie spać po 2-3 godziny i trzeba kombinować żeby nie płakał...jadę teraz na bobotiku - ciekawe czy pomoże... xx Gosiaczek - gratulacje :) a teraz odpoczywaj i zbieraj siły!!!! xx zapakowane Mamusie - cierpliwości jeszcze tylko kilka dni i wszystko się zmieni i u Was :) xx mnie coś wlazło w plecy i chyba muszę iść do lekarza bo chodzić chwilami nie mogę tak mnie rwie... xx jestem dziś taka wymęczona...a zaraz przyjdą goście...masakra xx coś miałam jeszcze napisać ale chyba nie trybię jeszcze za bardzo - sorki... xx aaa musiałam w tabelce poprawić parametry syna bo coś wcześniej mu zawyżyłam wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Zimowa, tak mała ma żółtaczka jeszcze w pon, robiliśmy badania poziom bilirubiny 7,99 teraz wróciliśmy z kontroli od lekarza, doktorka mówi ze jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×