Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość repetytorium
Gosciu,a co cię to tak obchodzi,jak Ags dala na imie?! xxx dzięki temu wiadomo,ze gosc to zadna z nas,bo to zadna tajemnica nie bylo! xxxx Ags super!!!kurcze to trochę te skurcze Cię pomeczyly,ale najwazniejsze,ze udalo sie bez vaccum:)i w przyjaznych warunkach:)zazdroszcze troszke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Promyczku ja po pierwszej ciąży bardzo dlugo krwawilam,polog trwal lekko 5tyg.a moze i ciut dluzej,nawet polozna zaczela sie niepokoić,ale nic sie nie dzialo,tak po prostu mialam xxxx Moja malutka dzis bryka jak szalona!!!kurcze aż mi dziwnie bo ona taka spokojniutka. Mnie zaczely chwytać co jakiś czas bolesne skurcze no i brzuch pobolewa jak na okres. Ale na nic nie licze,ten tydz chce jeszcze pochodzić w dwupaku,jakoś sie nastrajam psychicznie do porodu i juz duzo lepiej znoszę te myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek, ja krawienia z plamieniami miałam przez równo 6 tygodni, po 6 tygodniach od porodu miałam zgłosić się do gin. Martwiłam się bardzo, bo znowu zaczęłam intensywniej krwawić. Okazało się, że dostałam okres, który trwał jeszcze dodatkowo 2 tygodnie. Więc w sumie można powiedzieć że zaliczyłam 8 tygodniowy połóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytorium, ja jak widzę "gość" to nawet nie czytam tego posta. ---> Magda, to super, drapnie, capnie z nienacka :) ja też nie dałabym się zapędzić do szpitala, o ile to nie jest 100% konieczne, wybrała bym jak ty opcje przyjemniejszą dom.. i mężuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
zimowa gratulacje!! :* xxx newt również gratuluję i fajnie że poszlo szybko :) xxx Malwi jestem zadowolona i to bardzo Następny poród tylko tam :) xxx Martyna gratulacj! :) xxxx promyczek gratulacje! xxx Kaasiaa jak szybko łał! Pozazdrościć :) gratulacje!! xxx izulinka jeszcze raz gratulacje :) xxx safari gratulacje i Tobie! xxx gosiaczek powodzenia! xxx jak tak czytam Wasze porody to myślę że mój był hoho taaaaki długi :D xxx ja czuję się super Wczoraj miałam położną Ściągnęła mi szwy i taka ulga mogę nawet skakać :_D xxx Aleks co raz bardziej marudzi Jakmi przesypiał cały dzień to teraz już się kręci popłakuje I non stop chce jeść xxx Za tydzień mam wizytę w przychodni zobaczmy ile przybrał xxx Jestem mega niewyspana i zmęczona Wiem że to normalne ale jestem pychiczie troszkę przeciązona xxx misiula pytałaś kiedyś czy potrzba ubranka w Tuchowie Ja nie wiedzialam i wzielam ale potrebne są na wyjście tylko bo szpital zapewnia Ale jak masz swoje to możesz ubierac tylko mówisz położnym żeby nie zabrały Są takie fajne babki że wszystko Ci powiedzą :) xxx straciłam 8,5kg Zostało mi 4 nadprogramowe kilogramy Brzuch mi się wklęsły zrobił i na szczęście ani jednego rozstępa Alew ogole nie mam apetytu Jem bo wiem że muszę , jedynie słodkie bym jadła :D Mój Maluszek teraz śpi BuziKI DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dziewczyny zostaje w domu. Bez sensu zebym szla lezec do szpitala skoro wszystko jest dobrze. Pojade jak sie rozkreci albo odejda wody. Tym bardziej ze nasz szpital przyjmuje od razu na 3 dni. U mnie by nie bylo opcji tak jak wy piszecie ze lekarze was badaja, mowia ze za male rozwarcie albo skurcze i odsylaja do domu czekac,u mnie od razu na oddzial nawet bez powodu konkretnego. Xx Ags ale mialas fajny porod na prawde i fajnie ze tak szybko poszlo. Xx Ciekawe co u gosi Xx Ja leze. Dzis sie troche nachodzilam i jeszcze teraz wlasnie skonczylam prasowac cala posciel na lozeczko i od razu je ubralam. Jest sliczne :) Ale krocze i plecy po dzisiejszym dniu bola jak cho.le.rka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Jaś miał po pieluchach Pampersa zaczerwienienia (dostaliśmy w prezencie) od początku jego życia ( a ma 7 tyg.) używaliśmy dady 1 i teraz 2. Nie śmierdzą tak jak oryginalne pampersy chemią. Po drugie jak Jaś ma mokro daje znać ;) przez co jest od razu przewijany i nie ma odparzeń. W pampersie leżał długo,bo tak od razu nie styka się to ze skórą. Opinie różne...ja jestem za dadą...bo na oryginalnych można zaoszczędzić, bo dłużej dziecko w tym s**tcie przeleży i od razu nie przecieknie...ale czy o to chodzi? Mój mały również dobrze reaguje na kąpiel w szarym mydle...i nie potrzebne mi oliwki....sudocremy i inne wynalazki...Koleżanki stosowały i jak "napaćkały"wszystkim dzieciątka wtedy zaczęła się gehenna...My stosujemy wszystko stare, wypróbowane i przede wszystkim najbardziej naturalne.Polecam spirytus do pępka. W szpitalu przepisali i stosowali octenisept (następne gów**) przez co Jaś męczył się z pępkiem 3 tyg. Musieliśmy dobrze go zasuszyć..(właśnie spirytusem)bo się paćkał, po tym octenisepcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej ja po wizycie i jestem zalamana, bo gin powiedzial ze szyjka zachowana i nawet nei ma zadnego rozwarcia ani nic :( nic nie zapowiada zeby maly mial sie urodzic :( :( w srode mam isc na ktg, 25 jak sie nie urodzi to do gina i 27 do szpitala :( a mialam nadzieje ze chociaz szyjka sie skraca , a no i maly wazy ok 3400 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Nfocat,spokojnie,masz jeszcze ponad tydz do terminu,to naprawdę dużo czasu!!!:)jestem w takiej samej syt.jak Ty:)nie ma co sie zalamywac,trzeba cierpliwie czekac:) xxxx ciekawe jak Gosia,pewnie juz z Maluszkiem:) xxxx ale mnie brzuch boli,no i pędzi mnie na kibel...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------???------3dz------02.10-----synek------- 3500/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3360/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 ----Córunia-----3,444---sn CZEKAJĄCE: Matosza-----------38l--------3dz-----------07 listopada---------Kalina Misiula24---------25l--------2dz-----------09 listopada---------Mikołaj kita1987----------27l--------1dz------------14 listopada--------córka magdalenkamz-24l--------1dz-----------15 listopada--------Synuś Marita1990-------24l--------1dz-----------15listopada --------Bartek Pałka89-----------25l--------1dz-----------16 listopada--------Maja ania3211----------31l--------2dz-----------18listopada--- -----Hubert Magdalenka_moja788---22l---1dz-----19 listopada------Magdalena nata91lia----------23l-------1dz-----------21 listopada---------Nikoś gosiaczek847----30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel nfocat-------------26 l-------1dz------------23 listopada--------Jeremi repetytorium----29l--------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha---------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851---------29l-------1dz------------25 listopada---------Michaś Meg333------------36l-------3dz-----------25 listopada---------Nikola Mila85--------------29l-------1dz-----------29 listopada---------Hania xxx od razu wbiłam się w tabelkę z terminem z @, bo wtedy mam się zgłosić do szpitala na wywołanie, choć mam nadzieję, że coś wcześniej ruszy, bo małemu tak dobrze w brzuszku, że jeszcze mi do 5 kg dosiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
no gosia juz pewnie po :D xxx repetytorium wiem ze jeszcze ponad tydzien ale wiekszosc ma jakies symptomy, rozwarcie czy skrocona szyjke a mi gin powiedzial nawet ze brzuch nei opadl :( kurde noo jakos poczulam sie rozczarowana :) Ciebie przynajmniej goni do wc :) moze sie rozkreci ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ListopadowaMama
czytam Was sporadycznie i właśnie odkryłam, że byłyście bardzo pracowite. Gratuluje mamusiom! I z wielka sympatią zazdroszczę. U mnie synek juz się wprawdzie opuścił, ale jeszcze nie siedzi mocno w miednicy. Nawet nie mam za wielkich skurczy przepowiadających. Może dlatego, że pije dużo magnezu. Termin mam na 23. Listopada, wiec może jeszcze nie ma co się smucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek- z tym śniadaniem o 3 w nocy i kawą poszalałaś :P to nieźle Ci tam ta położna pogmerała jak z 4,5 zrobiła 10 . Ale dałaś radę i fajnie, że tulisz już synka :) xxx zawiecha- jak to mówią kobieta zmienną jest :P więc jak mała wyjdzie, to z klasą :P xxx Magda - pewnie, w domu najlepiej i dla Ciebie i dla męża i dla synka :) xxx Gosia czekamy :) xxx Andzik - fajnie, że Leoś rośnie zdrowo i że masz czas na ogarnięcie domu :) xxx Ags , ale super z tym porodem w wodzie i że wspomnienie po drugim porodzie będzie lepsze niż po pierwszym :) Emilka śliczna :) xxx Karola fajnie, że już doszłaś do siebie i kg lecą :) synek przystojniacha a jakie włoski super ma :P xxx repetytorium to może Ty kolejna ?:P xxx ja dzisiaj umyłam 3 duże okna, jutro reszta :P Muszę wszystko posprzątać na błysk, bo nie dało by mi to spokoju , w końcu moje gniazdo dalej wije, musi być idealne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat - zaskoczy Cię z dnia na dzień, Gosia też nie miała żadnych konkretnych objawów, nawet ostatnio pisała, że lekarz po ktg powiedział jej, że szkoda na nią papieru i sama też nic nie przeczuwała, a tu proszę, seks na wieczór, a rano już wody . To jest przepis na sukces widocznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzynastego wszystko zdarzyć sie moze....Natuś przyszedl na świat silami natury po 12 godzinnej walce.Wazy 3320 mierzy 56cm.Oboje czujemy sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Gosiu gratulacje!!!biedna pewnie wymęczona po takim maratonie,ale najwazniejsze,ze wszystko jest ok:)wypoczywajcie buziaki!!! xxxx nie sadze,zebym byla kolejna haha ja pewnie przyczajony tygrys ukryty smok,i tak mnie będzie smyralo do daty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Dziewczyny chyba odeszły mi wody jadę na ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia kochana moje gratulacje!!!!:) Xxx Nfocat - hah widzisz tak to jest-"nie znasz dnia ani godziny ;) daj znac co i jak i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Gosia- dzielna byłaś! gratulacje dla całej Waszej rodzinki:) X Nfocat- kochana jazz niedługo będziesz ulic swoją kruszynke!!! Powodzenia:) X Zimowa, tez teraz karmisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczyny, Wszystkim swieżo upieczonym mamusiom ogromne gratulacje no i wytrwałosci dziewczyny :-) Gosia, dzielna zCiebie dziewczyna uhhhhh 12h. Moc była z Tobą :-) Chciałam Wam tylko napisac ze w LDLU jest promo na pampres 2, z 37,90 na 29,99 72 sztuki. Co prawda my jeszcze uzywamy jednyeczek ale za ta cene opłaca sie zrobic zapas :-) buziaki dla Was i Wazych pociech :-) no i oczywiscie dla mamusiek jeszcze w dwupaku.....wysypiajcie sie laski bo potem nie bedzie tak kolorowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Hej jestem w szpitalu wodu mi przed polnoca zaczely odchodzic i tak sie sacza do Teraz. I czop zaczyna odchodzic. Na razie.jestem na patologii bo nie ma rozwarcia i czekamy co dalej, choc skurcze coraz mocniejsze i co 5 minut. MAsakra o 19 gin powiedzial ze nici z porodu a o 24 odeszly mi wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat....powodzenia!!!! koniecznie daj znac jak Ci poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat-mam nadzieje ze szybko ci to pojdzie;) Xxx Malwi-tak karmilam, chociaz w ogole u nas noc mega kiepska bo jak nie jeden to drugi sie budzil w koncu spalismy w 4u nas w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nfocat trzymam kciuki. powodzenia:) xxx Gosiu moje gratulacje;)odpczywaj i nabieraj sil:) xxx My juz wstalismy ale jeszcze lelamy sie w lozku;) xxx i dzis kontrola u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iza, Ags, Safari wielkie gratualcje;) Gosiu dla ciebie równiez gratulacje;) Niezle się posypałyście;) nfocat powodzenia;) xx U mnie beznadzieja z masakra jakas;/ Oczywiście na 3dni przed terminem złapało mnie choróbstwo. Mam zapalenie ucha;/ boli już drugi dzień jak cholera, ucho całe spuchnięte w środku do tego boli połowa twarzy. Dostałam antybiotyk i kropelki, marzę teraz zeby przez najbliższe 2dni nie urodzic bo chyba nie dałabym rady. w nocy nie spie z bolu jestem padnieta rano wstałam to mnie ciagle mdli;/ Byłam wczoraj u gina na ostatniej wizycie, wszystko ok mała ma urodzić się ok 4kg;/ jesli nie urodzę do terminu to za tydzien w piatek ide do szpitala z ciaza przeterminowana. xx Powodzenia wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Haha Nfocat,ale jaja a tak narzekałaś:D!!!powodzenia!!!trzymam kciuki!!!! xxxx kurcze czuje presje normalnie,ze kazda leci jak po sznurku!!!niby chce tydz wytrzymać,ale tez nie chce zostać ostatnia.... xxxxx Palka zdrowka duzo!!!!mam nadzieje,ze do porodu sie wyleczysz!!!!kurcze no na ost prostej...ja to cala ciaze przechorowalam wiec juz przyzwyczaiłam sie z lekka;) xxxxx Zimowa mamo no te noce ech........wspolczuje,mam nadzieje ze dzieciaki będą juz ladnie spac.... xxxxx ja cala noc pieknie przespalam,rano biegunka c.d.nie wiem czy to jakiś zwiastun,czy zbieg okoliczności,pożyjemy zobaczymy:)choć dużą czesc z Was czyścila sie po kilka dni,wiec chyba u mnie jeszcze troche!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Misiulina chyba tez juz po?!? xxxx Dziewczyny a Asiek sie odzywa na FB???tu juz dawno niczego nie pisala,ciekawa jestem co u nich?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
O proszę! Nfocat i jak tam u Ciebie? ---> Repetytorium, nic mi nie mów, bo urodzisz przede mną. ---> Więc tak.. wczoraj od 16 zaczął boleć mnie brzuch - typowa miesiączka. Około 18 poszłam się wykąpać, o 20 bóle zaczęły się rozkręcać i przeradzać w skurcze. Brzuch twardniał mi co chwilę, śmiałam się, że śmiało moglibyśmy grać w kosza :) o 22 wzięłam M w obroty, bo akcja zaczęła nabierać tempa. Skurcze nadal szalały. Wizytę czyszczącą w WC zaliczyłam 3 razy. Byłam w szoku bo ostatnio nie mam za bardzo apetytu i jem jak chomik. Po seksie mała się uhiperaktywniła i szalała z godzinę. Po północy położyliśmy się do łóżka. Obudziłam się o 3.34 i cisza ^^ TRAGEDIA. Dzisiaj od rana dalej zaczyna się ból brzucha, ale nawet nie liczę na poród. Po południu idę na zakupy i mam wszystko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Hehe nfocat, dopiero Ci wczoraj napisałam, że zaskoczy Cię z dnia na dzień i poszło !. powodzenia! Swoją drogą jak widać nie ma reguły :) Gosia też narzekała i proszę, może to kolejny sposób :P z drugiej strony my wszystkie po swojemu narzekamy jedna bardziej, druga mniej, więc teraz jak ruszy, to ino raz :D xxx A propos - Gosiu gratuluję synka , 12 h walki oj biedna, ale na pewno Twój Natuś odpłacił Ci tą mękę :) wracajcie do sił , uściski dla Was ! xxx Pałka- zdrowiej i zbieraj siły na poród ! Pocieszę Cię - ja też mam jakieś zapalenie w uchu, mdłości okropne również...mój synuś też już prawie 4 kg :) xxx repetytorium- nie mów hop, wszystko się może zdarzyć, teraz to już u każdej z nas może być wybuch :P xxx Moja nocka, to dzisiaj jakieś nieporozumienie. Nie dość, że wszystko mnie bolało (to pewnie po tych oknach), to jeszcze całą noc czuwałam czy to już, jak bym miała to przeoczyć :P już coś się w głowę robi od tego czekania :P a mój synek, to już od początku mnie nie słucha! Po tacie chyba :P xxx No cóż, dzisiaj myje kolejne okna, a w nocy chyba skicham się z bólu, ale i tak czy siak boli, ma boleć i będzie boleć, więc już trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
A mnie wlasnie podlaczyli pod oksy bo po 10 godzinach od.odejscia wod rozwarcie az na 1 cm:) jak nie pomoze to cc:) siedze sama na razie dlatego pisze z telefonu, moj nuemaz wlasnie wyjezdza.z domu bo o 3 go wygonili ze szpitala:) btw wody caly czas mi odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×