Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Repetytorium aż 1,5 roki karmilas? No niezły wynik! A potem jeszcze mm? Po co? Ja nie wiem ile będę karmić. Zakładałam że pół roku ale teraz planuję rok. Co do glutenu to jest on w mleku matki wiec dziecko kp ma ekspozycje na gluten od urodzenia. Tak czytalam na str mlecznewspacie.pl. Ja bede blw wiec gluten wprowadze spontanicznie razem ze wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmilam 13mcy bo zmienil sie smak mleka i tymek juz nie chcial, a szkoda bo pokarmilabym dluzej A moze by sie w tamdemie udalo pokarmic;) no ale sie nie udalo. Tego chce karmic dluzej, moze do 2rz. Xxx Ja juz nie pamietam jak to bylo z glutenem ale nie szczypalam sie z nim jakos bardzo. Napewno nie wprowadzilam nic przed skonczonym 6mcu. Xxx Magdalenkamz-no pewnie ze mozesz tak robic. Ja zawsze "gotowalam" na dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Claudina,karmilam 17miesiecy. Szczerze chcialam dluzej karmić!!!ale kp tak oslabilo mój organizm,ze w sierpniu mialam zapalenie pluc powazne,zapalenie oskrzeli,gardla,grzybice non stop,krwotok,no a pozniej taka jelitowke,ze myslalam,ze jej nie przeżyje i po prostu po niej z dnia na dzien odstawilam mala. Dla mnie to nie bylo wyrzeczenie,wszystko jadlam a i tak nie spalam i tak po nocach,także bylo bez roznicy,czy daje jej kilka razy pierś czy nie. Mm nie wiem,bo pediatra mowila,ze krowiego mleka do 3r.z.sie nie podaje,a ze w mm i Wit.i Wit d i wapń,myslalam,ze robie dobrze. Teraz bym w ogóle mm nie podawala,ale madry Polak po fakcie;) nie widzę tego cudu matczynego mleka,moja starsza sporo choruje,ma podejrzenie astmy wczesnodziecięcej choc w rodzinie u nas nie ma. Lekarze mówią,ze nie wiem jakby to bylo,gdybym jej nie karmila,niby nie wiem,ale sie jakoś zawiodlam. Teraz walczę o to kp,zobaczymy ile wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupilam nozyczki fryzjerskie i rozjasniacz sama sobie pocieniuje troche i podetne wlosy i rozjasnie koncowki ombre zrobie sobie zdjecia przed i po ale to dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Magda sama bedziesz robiła ombre??? o cholera, odwazna jestes dziewucha :-) mi tam sie podobają Twoje terazniejsze włosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repetytorium, ja nie wierzę po prostu w cud matczynego mleka. Swoich dzieci nie karmiłam piersią i jakos tak drastycznie nie chorowały/chorują. Antybiotyk jeden w roku, czasem 1 na 2 lata. Obok mnie mieszka dziewczynka 8 lat, karmiona piersią 5 tyg, mama miala boleriozę i dostała silny antybiotyk, musiala odstawić córkę. Dziewczynka nigdy nie brala antybiotyku i prawie nigdy nie choruje. Okaz zdrowia. Mój synek we wrzesniu zaczal przedszkole nie bral jeszcze antybiotyku, a jego wykarmiona piersią koleżanka z grupy brała do tej pory 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha odnośnie kp,to mnie strasznie wkurzalo,ze moi znajomi sie pukali w czolo,ze jestem nienormalna,ze karmie takieeee duuuuze dziecko!!!!ze po co,ze na co,ze wstyd!!!:/ dzięki za odp o gluten:)tak piszecie o tym blw,ze i ja musze poczytac i moze sie skusze??? moja zaczela podpelzywac do zabawek:) xxxx Magda ombre mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repetytorium, no a mnie z kolei powtarzali, ze jestem nienormalne, ze nie karmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
No Magda - odwazna jestes...nie znam nawet wprawionej fryzjerki ktora by sobie sama wlosy scinala. A jakie masz nozyczki? Degazowki czy zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle degazuwki sa do przezadzania wlosow. xx dobre wiesci wlosy obciete od razu lzej na glowie i ukladaja sie lepiej jutro farbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda czekamy na zdjecia. xxx ja juz zaczelam wprowadzac gluten. pol lyzeczki kaszki do mleka co drugi dzien zeby brzuszek przyzwyczaic. xxx no i maly dzis dostal pietwsze miesko. kurczaczka. ale mu smakowalo. xxx no i nakupilam mu dzisiaj kilka sloiczkow warzyw. pasternak cukinie kalafior brokula dynie i groszek zielony. xxx i siebie okupilam:-) nabylam kutreczki i buty:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super z tymi sloiczkami ja bede probowac ju sama robic bo juz ze 2 tygodnie je sloiczki a taniej samemu zrobic tym bardziej jak trzeba jeszcze mleko co 5 dni kupowac xx pocieniowanie mi sie podoba tylko jeszcze musze teraz grzywke na ukos dluzsza zapuscic. bardziej sie boje jutra bo to jednak rozjasniacz i ja chce delikatny efekt nie jakies blond zaraz jutro wieczorem wrzuce zdjecia bo zafarbowac zamierzam rano jak maly bedzie mial drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja pisałam o tych brzydkich kupkach. Byłam w przychodni to doktorka stwierdziła że ta krew to popekana sluzowka o***tu i kazała smarować alantanem. Jakoś mi się nie chciało wierzyć że to pomoże i miałam rację. Krwi pojawiało się więcej już nie takie nitki Ale takie gluty w tym sluzie. Poszłam prywatnie do pani ordynator która leczyla Maję w szpitalu, konkretna babka i po prostu się usmiala jak jej mowilam o tym alantanie i stwierdzila że to od skazy i że narazie zostaniemy na pepti i dała leki probiotyczne i przeciwbiegunkowe. Narazie jest lepiej czasem gdzieś jakąś mala nitka krwi Ale dopiero drugi dzień jesteśmy na lekach. Maja zasnela po myciu o 18.30 przed karmieniem, nie mogłam jej dobudzic i śpi do tej pory. Co do mojego n/męża to tak się poklocilismy że poszedł w p**du i powiedział że nie chce mnie widzieć więcej, a ja że nawzajem i już. Ja już nie wytrzymuje, nie mam już siły sama o wszystkim myśleć i wszystko ogarniać. Chcę mieć spokój by mieć siłę dla mojej miłości największej oczywiście majuni. Dziś bylismy zalatwic chrzest. Mamy 1 maja o 18, trochę późno ale innej możliwość nie było. Ile dawalyscie kasy księdzu?? Palka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam jeszcze napisac o wlosach bo mi wypadaja garsciami aż boję się je myć i czesac. W domu na podłogach pełno długich czarnych klakow, nieraz nawet na małej i w jej łóżeczku. Kupiłam w aptece szampon i odżywkę z dermeny, zobaczymy czy coś pomoże. No i też bym chciała jakąś dietę cud bo waga mi stanęła i te 4kg nie chce zjechać w dół, a wcale nie jem dużo. Palka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo jestem i ja :) przyznam się, że nie mam ostatnio weny do czytania i pisania, generalnie weny mam mało do życia w ogóle ale żyję dalej ;) zawsze wieczorami pisałam, przestałam bo wieczorami zawsze z Kamilem rozmawiałam, teraz on wieczorami pracuje a ja nie wiem co mam robić hehe u nas nie jest źle, nie próbujemy na razie nic i nie prócz mleka nie jemy bo zuzka przez brzuszek nie spała po nocach, ciagle się budziła itd więc dałam sobie na wstrzymanie i noce wróciły do normy - 2 karmienia i spimy całą noc ;) mamy problem żeby się dostosować do noewgo czasu, bo kąpałysmy sie o 19 a o 19,30 już spała a teraz jest jeszcze jasno i nie bardzo kuma o co kaman, więc kapiemy się o 19,30 i do 20 zabawiamy się na golasa a o 20 można już iść spać :) trafiło mi się mega super extra naj naj dziecko, jest tak pogodna, zaczepna, wesoła, gadatliwa, taka zywa że aż się dziwię skąd ona się wzieła :P moje dziecko potrafi wszystko, wczoraj na nogach nie miała butów, a nogi przykryte kocem, jechała w foteliku i zgubiła skrpetkę :D nogi były zawinięte w kocyk i nie mam pojęcia jak ona to zrobiła, ale cóż skarpety nie ma ;P zuzia juz jest dorosła, włosów ma już tyle, że myje je szamponem nie jakimś tam żelem dla niemowlaczków :) jest strasznym pieszchochem lubi wszystkie ciumkania, głaskania, każdą formę dotyku po prostu, to po mamusi ;) rozmaiwa na skypie i przez telefon z tatą, pisze do niego wiadomości na dotykowym telefonie, przegląda ze mną fb o poranku no jednym słowem jest dorosła ;) xx agagulo koleżanko ty moja !! w zasadzie wolałabym na zaproszeniu byc koleżanką niż konkubiną :P :P to kiedy wesele planujemy ?? bom muszę zrzucic ze 20 kg żeby jakoś przy swatowej wyglądać :D xx magda ja tez sama sobbię robię ombre !! ;) tyle że ja po tej czerwieni trochu przesadziłam z odcieniem brązu i jest hm ciemny ;) i nie mogę rozjasnić, chodx zaczynam go już ruszać. Podciąc samej też podcinam, ale jakąś fajna fryzure to nie zrobie sama, więc wybrałam się ostatnio. Ściełam to co brzydkie i farbuje dalej ;) xx agagula ja tez tak mam z włosami, jak mam dłuższe chcę krótsze, jak mam krótkie płaczę że chcę długie, nie moge zapuść bo zawsze zakocham się na zabój smiertelny w jakiejś krótkiej fryzurze i dupa blada... ;) miałam już chyba każdy kolor na głowie, blady, brązy, czerwoności, czernie, miałam włosy długie, krótkie, miałam boba, fryzurę na małgosię kozuchowską ;) golone boki, włosy prosto scięte, cieniowane no chyba naprawde wszystko, ale nie miałam ombree@ i teraz muszę je mieć choćby nie wiem co ;) a fryzjerka powiedziała że mi nie zrobi bo się boi, bo te wszystkie kolory siedzą mi we włosach i że jak zacznie się farbować to ona nie wie co wyjdzie ;) cienias z niej, ja nie pękam, do urodzin w maju bedzie ombreee :D xx andzik ty wiesz że jestes moją kulinarną gugu, chciała bym mieć chodź połowę twoich zdolności lub chodź chęci :) xx repetytorium 1,5 roku to kupa czasu :) jesteś wytrwała naprawde ;) a powiedz jak wyglądało karmienie jak córa miałą ząbki, jak zaczynała mówić ? ja boję sie gryzienia, i chyba się krępuje że jak zacznie mówić to bedzie się upominała sama gdzieś w duzym skupisko ludzi, bo chodx teraz nie mam problemu z karmieniem i karmie prawie wszędzie to jakoś fakt że zuzka powie coś w stylu mama daj cyc przeraża mnie ;) xx nfocat szkoda że laktacja padła, ale i tak kawał czasu karmiłaś :) na pewne rzeczy nie mamy wpływu po prostu, trzymam kciuki żebyście szybko odnaleźli się w nowym karmieniu i znaleźli mleczko :) xx anja rany ! przecież ty wygladasz super ! ja tam nie widzę że w ogóle w ciąży byłaś ;) xx neska ale ci dobrze hehe fajnie że zabawa się udała ;) xx gośćEmilia i jak po szczepieniu ?? xx właśnie dziewczyny kiedys coś któraś z was, chyba Anja pisała o maści znieczulającej na szczepienia, jak ona się nazywa ? xx boszzz najpierw nie moge się zebrać do pisania, a jak juz zaczne pisać to nie mogę skończyć :P ale kończę, łóżko wzywa a w nim mrucząca cieplutka kluska do potulkania, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Hejka My po szczepieniu, Ada ospała bardziej niż zwykle poza tym wszystko ok . X Anja a Hani na oko stwierdzili AZS, czy robili jakieś badania? Nam doktorka kazała przez 2 m-ce smarowac jakimś kremem z apteki i jak się nie poprawi to do lekarza, mówiła, że wygląda to na alergię, być może właśnie te AZS , ale kazała czekać... A ja nie wiem czy jest sens, może lepiej iść od razu do jakiegoś specjalisty? Widzę, że jednak na jakąś dietke się zdecydowałas, no i super, że tak zdrowo tym bardziej, że nie masz żadnej nadwagi, tylko po prostu chcesz się lepiej czuć sama dla siebie ;) X Neska super, że dobrze się bawiłaś :) X Agagula myślisz że to urok .. Może ją pod spodnicą poprzekladam , czy jak to tam leciało :P haha Twój facet nawet w odstającym brzuchu widzi pozytywy ;) W Twoim przypadku takie wyrzeczenie no no to dopiero wyczyn :D A tyle masz tej seksualnej energii, że chyba z połowę forum nią obdarzylas , w każdym bądź razie na mnie spłynęła ;) A tańczyć też uwielbiem i również kicam po chałupie :) X Nfocat ja też bym chciała pójść na jakąś szaloną imprezę, popić, potanczyc do białego rana , a później przespać pół dnia i na dodatek obudzić się z kacem hehe ojj boję się, że jak już to wszystko będzie możliwe, to ja już przestane mieć ochotę ;) X Dziewczyny może faktycznie coś jest z tą pogodą, bo Ada też jakby bardziej marudna X Magda fajnie, że sama już przyrządzasz posiłki dla małego, kto lepiej gotuje jak nie mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masc znieczulająca to Emla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Emilka, Hania narazie nie miała zadnych testo. Mozna powiedziec ze na oko, ale u nas ja to mam i ona to odziedziczyla niestety wiec u nas bylo łatwo z diagnozą bo mamy identyczne plamy na rekach. Na poczatku przez miesiac tez smarowalysmy sie jakims kremem ale potem obilo sie coraz gorzej, w pewnym momencie te plamy zaczely przechodzic w rany i trzeba bylo przejsc na sterydy. Tym przez 3 dni podgoilysmy super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Anja dzięki za odp, moja siostra ma AZS więc skoro to jest dziedziczne to być może i Ada się zalapala na to :/ kurcze mam jednak nadzieję, że to nie to , bo wiem , że siostra często się męczyła z jakimiś rankami i swędzeniem :/ X Pałka wspolczuje , że zostałas sama z mała, ale czasem to naprawdę lepsze rozwiązanie :) silna z Ciebie babka X Iza ale ta Twoja Zuzanka fajna :) i wcale się nie dziwię, że taka wygadana, jakoś mam wrażenie, że po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Pałka ja tez uwazam ze skoro miałas sie przez niego tylko denerwowac to dobrze ze sobie "poszedł". Jestes młoda i jeszcze sobie ulozysz zycie bez niego. U nas tez zdarzaj sie ciezkie dni, wiem ze moj nie m pracuje itp ale ja juz jestem tak zmeczona czasem ze bym go zamordowala chociazby za to ze nawet raz w nocy nie moze wstac do małej :/ Hanka wstaje co 3 h i jak wstanie zje to jeszcze potem pol godz zanim zasnie , ja spie po dwie godziny ciagiem ale dzis ide do pracy na pol dnia i Tatus zostaje z Hanulką wiec zobaczymy, moze doceni jednaka moja "pracę" :-) a i dodam ze zawsze ma cieply obiad jak wraca z pracy. Wiem ze caly dzien jest za kierownica i samej mi szkoda zeby był nie wyspany itp ale czasem juz mi sie tak skumuluje ze az kipie. xxx Izka, Zuza jest świetna :-) ja chyba Hani tez odstawie narazie te obiadki izobacze jak bedzie noc wygadala. xxx Dziewczyny moje dziecko turla sie po calym salonie :-) a ma z tego taka radoche ze az piszczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Iza fajnie ze sie odezwalas. I ciesze sie ze radzicie sobie w nowej sytuacji, kiedy dolaczacie do Kamila? Andzik ja tez zazdroszcze zdolnosci kulinarnych i juz chyba sto razy pisalam ze podziwiam Twoja organizacje. Anja z czego chcesz chudnac? Jak dla mnie wygladasz swietnie. Ale zdrowe odzywianie zawsze warto wprowadzic w zycie. Ja tez sie oszczedzam, waga cos tam spada ale pomalu. No ale jeszcze jestem cierpliwa. Chociaz w swieta robie odpust i nie moge sie doczekac sernika mojej tesciowej. Agagula biegasz jeszcze? Ja sie staram 3 razy w tyg chociaz jak patrze dzis za okno to nie wiem czy sie wybiore. Dzisiaj rano Michu dal czadu. Wstalismy ok 6 i po jakis 2 h byl zmeczony a nie dal sie za cholere odlozyc do lozeczka. Znacie to? Haha ale w koncu mi sie udalo i teraz spi. Magda ja sie nie umiem nawet jakos ladniej uczesac a co dopiero podciac wlosy czy zafarbowac. Szacun. oddajcie nam wiosne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palka wspolczuje!!!! Ale w sumie i tak bylas zdana tylko na siebie wiec po co Ci taki facet? Sorry ale ten Twoj nie maz naprawde zasluguje na porzadnego kopa w zadek. Moze sie otrzasnie jeszcze jak zobaczy ze to nie przelewki. A jak nie to krzyzyk na droge, ulozysz sobie zycie. Nie ma sensu meczyc sie cale zycie. Glowa do gory, bedzie dobrze. Jestes silna babeczka i masz dla kogo sie usmiechac. Powodzenia!! Anja jak ja Cie dobrze rozumiem. Chociaz m pomaga mi ile moze, to jednak tego czasu ma niewiele. Jak przychodzi po godz. 16, zje obiad to zostaje tylko godzina zabawy z synem bo o 18 juz kąpie. O 18.30 spi. W nocy wstajemy na zmiane. Weekendy przewaznie jest w szkole, broni sie w tym roku, wiec ma niezly zapieprz, bo nie dosc ze egzaminy, praca inzynierska to jeszcze zjazdy srednio 3 razy w miesiacu. A ja czasem marze o tym zeby miec chociaz pol dnia wolnego. A powiedz czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam ze za kazdym razem gdy padam ze zmeczenia itp mysle o Tobie Zimowa mamo, ze masz 2 takich maluchow do ogarniecia i stwierdzam ze nie wypada mi chyba tak marudzic ;) podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska, moj nie m wraca ok 18 wiec pomysl sobie jak ja mam przekichane :-/ Ja prowadze sklep z obuwiem damskim. Kiedys miałam 3 ale jak Hania sie urodzila to dwa zamknelam z powodu BRAKU CZASU i mozliwosci zajmowania sie nimi, zostawilam ten najlepiej prosperujacy. Zresztą w dobie kryzysu pewnie i tak by sie nie utrzymaly dluzej :/ A Ty co robisz zawodowo? ja z wyuczone zwodu jestem nauczycielem j.polskiegi i historii a marzyła mi sie zawsze logopedia ale jakos nie mialam weny zeby pojsc na pdyplomowke, chociaz teraz czesto o tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zla jestem . kupilam delikatny rozjasniacz zeby nie zrobic sobie kaczej zolci a on wcale mi nie lapie jak narazie, on nawet nie smierdzi a przeciez rozjasniacze cuchna . chyba nic nie wyjdzie z tego mojego ombre w dodatku bartek sie obudzil a niedawno co zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia moze musisz jakos dluzej potrzymac co? ja zupełnie sie na tym nie znam. Zawsze farbuje u fryzjera, ale jestem tak ciekawa efektu ze z niecierpliowscią czekam na zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale pogoda aż nic się nie chce :/ xx neska ja też co do włosów to jestem nie rozgarnięta nigdy się ładnie uczesać nie umiałam ale jak już nie mieszkamy razem z Izą :) to trzeba sobie radzić samemu nauczyłam się podcinać włosy farbować i nawet pleść dobieranego :P Michu ci już śpi od 18.30 matko!!!! ZAZDROSZCZĘ :) a nie było problemu z przestawieniem się jak czas się zmienił :) a jak zaśnie o 18.30 to do której śpi? :) u nas to jest ostatnia drzemka po 17 i o 18 sie budzi wiec fajnie masz :) xx Pałka oj bidulko zostałaś sama ale i tak przecież byłaś sama bo ci nie pomagał więc albo się otrząśnie albo nie dorósł do roli ojca i męża :/ dasz rade dzielna kobitka jesteś :) xx Aniu nauczycielka historii i polskiego o proszę :) a sklepik z butami fajnie fajnie ja bym tam nie mogła prowadzić takiego sklepu bo wszystkie buty bym chciała :) powodzenia w pracy :) fajnie że Hania po całym pokoju lata :) Adi to zapomniał chyba jak się na boczki obraca bo o obracaniu z brzuchu na plecy i z powrotem to nie ma mowy :) xx Emilko mam nadzieje że to nie AZS ale jak mówią że to dziedziczne więc może mieć ah te biedne dzieci :/ dobrze że po szczepieniu wszystko ok. xx Madzia powodzenia z farbowaniem też czekam na foty :) xx Repetytorium gratuluję długiego karmienia piersią :) gluten no po 6 miesiącu jak coś ale jeszcze sama nie wiem. xx Zimowa mamo rózwnież gratuluję długiego karmienia piersią :) xx nfocat kurde szkoda tej laktacji :/ dobrze że chociaż troszkę cycem karmisz a z mlekiem trzymam kciuki żebyście już znależli odpowiednie :) u nas na zaparcia działa sok z samego jabłka, mały pije sobie troszke i wieczorem jest juz kupka wiec moze i u was zadziała. xx neska super że impreza udana. gratuluję przyszłego nowego członka rodziny :) xx agagula super że masz czas dla siebie jak chłopki na spacerze, mój też codziennie bierze małego na spacery a ja odpoczywam wtedy chodz ostatnio taka pogoda że narazie nie spaceruje z nim tylko ja rano na zakupy go biore a tak to siedzimy w domku:) ah ty to taka kocica w łóżku chyba jesteś ten twój n/mąż musi być bardzo zachwycony że mu się taka kocica w łóżku trafiła :P xx Madziu no u nas też troche marudno noce są masakryczne w ogóle Adi zapomniał pare rzeczy jakie robił może to rzeczywiście skok nie wiem :) a co do gotowania to jasne że możesz robić na dwa dni ja tak robiłam z córcią :) i super że chrzciny udane i macie to juz za sobą :) xx chyba wszystkim napisałam ale jak zwykle nie wiem :) mały śpi ja ide zjeść jakieś sniadanko i trzeba się ubrać Mamusie których dzieci są marudne dawać mi je tu cioteczka się z nimi pobawi :) KOCHAM DZIECI!!!!! :) i chyba bedę się edukować na nauczycielke w przedszkolu albo żłobku :) może być nawet pomoc w żłobku lub przedszkolu :) oby tylko była styczność z dziećmi lece trzymajcie się cieplutko w ten pochmurny dzień :) A Izo tobie nie odpisze bo dziś bedziemy się widzieć hehehehe a jutro zakupki to nic że świąteczne ale znając mnie i Ize to pewnie dzieci obkupimy :P BUZKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Kasia to na pewno skok, moja Ada też pozapominała o kilku rzeczach i czekam , żeby się skończył wreszcie, a ten skok ( chyba 4) może trwać nawet 6 tygodni ! Udanych zakupów jutro :) X A powiedzie mi dziewczyny tzn Kasia i Iza co Was " łączy " ? Na pewno już pisalyscie ale pewnie mnie nie było jeszcze na forum wtedy X My dziś w nocy jedziemy do Pl :) mam nadzieje, że nie będzie padał ciągle deszcz, bo ciężko się jedzie, póki co u nas słoneczko ale wciąż ten okropny wiatr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Co do wagi mi też zostało już tylko 5 kg do wagi sprzed ciąży , przez troszkę ponad 2 m-ce wypocilam ponad 9 kg :) No i do tych 5 kg jeszcze ze 4 muszę dodać, które odlozylam przez zimę jeszcze przed ciążą, ale i tak czuję się już o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilko jesteśmy z Izą bratowymi :) Ja jestem z jej bratem a ona z moim :) ale oni mają większy staż :P A Ada ile waży bo chyba nie pisałaś :) Udanej jazdy oby podróż minęła spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×