Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

ohoho ale tu cisza my wrocilismy z dzialki pol godziny temu i bartek po szybkiej kapieli wciaga butle. dzis zerwalam swoje pierwsze plony pod postacia rzodkiewki ;-) jeszcze musze w piatek posiac cuklienie i ogorki i koniec potem tylko plewic i podlewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja :) mam chwilę bo młody śpi a m pojechał na mecz :) xx też szukam jakiegoś krzesełka do karmienia...fajne te co Madzia linka wkleiła... xx rybkę daje póki co ze słoiczka - tą z marchewką bo w zestawie ziemniak, cukinia mu nie smakuje... xx Anja i jak nocka? xx Andzik - ale masz zdolniache :) xx musimy chyba buggygym w Gdańsku zorganizować ;) ale u nas to dużo jest darmowych zajęć pod kątem fit ;) xx Neska rano też próbowałam...sił mi brak i muszę się śpieszyć żeby m zdążył do pracy - więc to takie bieganie w biegu ;) hehe dobre to na bicie rekordów ;) xx biszkopty mam petitki bo mają znaczek instytutu matki i dziecka - jakoś tak... xx Ags - Ty to masz nosa do interesów ;) po co do pracy Ci chodzić? zamawiaj od nas i sprzedawaj u Was :) xx Madzia - wejdź na stronę gerbera czy jakąś inną gdzie są podane składniki obiadku z rybką i masz gotowca co dodać :) xx Repetytorium - u nas z gaworzeniem jest tak różnie - zależy od dnia - ostatnio było baba ale m uparł się nauczyć go mama i tata więc teraz jest cisza ;) byłam wczoraj u koleżanki która ma 11 miesięcznego synka i on też w ogóle nie gaworzy - piszczy tak strasznie głośno że Mieszko był wystraszony ;) także spokojnie :) xx Emcia - zdrówka dla Adusi i miłego pobytu na mazurach :) xx Nfocat - nie poddawaj się - pisz do nas :) xx koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nfocat jak pisalam posta to Ciebie jeszcze nie widzilam...jakis cud normalnie ;-) do kostki wrzucilam linka. Ale moge nagrac Ci filmik:-) ale juz raczej po weekendzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny. Te sprawy nocnikowe to pewnie trochę przez przypadek ale chce małego uczyć do nocnika żeby się już przyzwyczajal. Xxx Światło na korytarzu i łazience zrobiony;-) gril zjedzony. Było pysznie:-) Xxx I najwarzniejsza wiadomość dzisiejszego dnia to to ze będę ciocia. Mój brat i jego dziewczyna są w ciąży. Dzis sie pochwalili. Juyri zaczynaja 11 tc.Na wigilię maja termin. Tak się cieszę:-))) aby mały minus bo w Holandii mieszkają;-) Xxx IDE spać dziewczynko:-****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat, dobrze, ze juz lepiej z Toba. Super, ze Jeremek bedzie zębaty :). Moja by wszystkich gryzła tymi kłaczkami swoimi. xxxx Agagula, Emi tez piszczy, ze az uszy bolą. Tragedia :/. Nie dziwie się, ze Miesio sie bał. A z tym interesem to jeszcze trzeba miec jakas kase na poczatek na towar a z tym u mnie ciezko. A prace swoja lubie. Najbardziej to bym chciala taki dom opieki w Pl otworzyc, ale to jest po za moim zasiegiem finansowym. xxxx Andzik a jaki fotelik masz na oku? xxxx Emila, zazdroszcze wypadu na Mazury i wogole takiego fajnego relaksu. xxcx Repetytorium, moja dopiero kilka dni temu zaczela gaworzyc. Dada, daddi ;)mamma, bara (Bartek mowi, ze to jego tak woła) i jeszcze co jej sie tam uda powiedziec ;) xxxx Wczoraj bylam w pracy na szkoleniu, bo juz w ten weekend mam dyrzur. Ciesze sie na ten powrot, bo wszyscy mnie bardzo fajnie przyjeli :-). Jedyne co mnie martwi to jak mezu da rade z dzieciakami tym bardziej, ze w sobote Bartek musi byc o 12tej na treningu, bo ma egzamin na niebieska belkę, a w niedziele rozdanie medali na zakonczenie sezonu piłkarskiego. Oj bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik super, ze rodzina sie powieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Safari wydaje mi się że w tym chicco nie powinno farbowac.. My mamy pomarańczowe i po marchwi nie ma śladu a buraka jeszcze nie dawałam ;-) Te krzesełko ma też funkcję leżaczka i pałąk z zabawkami ale Adasia już z tego wyrosła ;) a materiał jest cudowny jak dla mnie, właśnie nie taka ceratka standardowa X Andzik zazdroszczę klimy ;) u nas też upał ale chyba jutro ma być chłodniej :/ Fajnie z tym nocnikiem, też mam zamiar pomalutku oswajac Adę, ale najpierw niech nauczy się sama siedzieć :-) X Repetytorium u nas sylaby raczej sporadycznie, za to samogloski chyba wszystkie śpiewa ;-) X Ags fajnie, że masz prace jaką lubisz, to na prawdę bardzo ważne :-) a mąż na pewno da sobie radę ;-) X Iza kiedy wyjazd do Anglii? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyżur dyżur dyżur!!!! Repetytorium powinnam brac Cie za przykład i tez ksiażki czytać, Odpuscilam ten temat totalnie a kiedys uwielbialam czytac :( xxx Emilia nie ukrywam, ze marzy mi sie isc troszke wyzej w tym co robie, ale musiała bym zdobyc dodatkowe uprawnienia, a kurs jest dosc drogi. Firma nie chce za niego zapłacic , bo wiedza, ze odejde, bo u nich nie miala bym mozliwodci awansu ze wzgledu na podzial stanowisk. Nie ma team leaderow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Nfocat wspolczuje przezyc z jelitowka, tez kiedys mialam, nie chce tego sobie nawet przypominac :P X Ags super ze lubisz swoja prace. Masz zawod w ktorym latwo mozna sie wypalic zawodowo ale tez przynosi mnostwo satysfakcji i radosci. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Pomaganie innym daje poczucie spelnienia w zyciu. X Agagula fajna kostka, my jutro jedziemy cos wybrac i musze znalezc tez jakies sandalki bo upaly nadeszly w koncu :) X Bylam wczoraj u sasiadow na grilu. Wrocilam o 1.30 a wstalam juz po 6, ale bylo warto. Bylo super, Posmialam sie na maxa, pogadalam, wypilam kilka drinkow i wrocilam. Ale dzisiaj padam :P ale rano polecialam biegac, ledwo dalam rade :P Jutro jedziemy na bioderka 3 raz. M poszedl na ryby a dzis ja pelnie dyzur z synkiem. A wy co porabiacie? Jak Wam minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Neska u nas dzień szybko minął. Najpierw masza i procesja. Potem goście a potem my w gości. Xxx Jakoś nie mam upatrzonego fotelika. Zależy mi żeby był rozkładany. Muszę trochę poczytać w mecie;-) Xxx Intensywny week się zapowiada. Jutro grill po jutrze popijawka z SIS a w niedziele basen i zakupy;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Boziu dziewczyny właśnie skonczylam porcjowac królika. Pierwszy raz to robilam i nawet mi poszło. Będę teraz Leonkowi gotować zdrowe mięsko. Bp do tej pory ciagle kurczak indyk i łosoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas wczoraj tez szybko dzien zlecial. po poludniu pojechalismy do moich rodzicow na grilla malego a na duzego umowilismy sie na sobote. xx teraz jak tak goraco postanowilam wychodzic z bartkiem z rano i potem dopiero po 16stej. i zaczelam dzis rano. maz do pracy przed 8 rano a my z bartkiem w miasto. bylismy we wroclawskim parku oczywiscie i dwoch mniejszych parkach i na zakupach pampersy 6pak chusteczek nawilzanych , truskawki i takie tam :-) tak zawalilam wozek ze ledwo wnioslam to moje szczescie plus zakupy na 4 pietro. xx bartek sie tak cieszyl na hustawce w parku ze zastanawiamy sie z mezem czy mu w pokoju w suficie na hakach nie zawiesic takiej zwyklej hustawk. xx wrocilismy pol godziny temu wiec od 8 rano to juz padam na twarz tym bardziej ze wyszlam bez sniadania. zrobilam bartkowi deser, zjadl wlasnie i siedze chwile odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik fajny wam sie weekend zapowiada, zazddroszcze xx neska no to poimprezowalas, fajnie sie tak odchamic ;-) xx Ags ja tez cie podziwiam za twoj zawod. tez kiedys myslalam o takiej pracy ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza. Wszyscy korzystają z długiego weekendu? My wczoraj byliśmy trochę pozwiedzać pospacerować zrelaksować się w 2 miasteczkach :-) miło zrobić coś innego zwłaszcza ze to tak blisko nas bo niecałe 20km. U nas dziś upały 33 stopnie . Wczoraj cały dzień poza domem a dziś za to donowo i na balkonie w cieniu :-) co myślicie o małym basenie na balkon na takie upały macie jakies? Xxx I wszystko zapomniałam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u nas jutro ma bc 31 w cieniu rano na dzialke potem chowamy sie w domu a po poludniu na umowionego grilla do dziadkow i wujkow jedziemy i wracamy w niedziele xx dziewczyny macie cos na komary i owady dla niemowlat ponizej roku bo juz bym chciala kupic bp jak sie wieczorem dluzej siedzi bo cieplo to juz lataja krwiopijcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda - spray na komary z chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej jesteśmy i my. Xxx Safari super te miasteczka. Pozazdroscic Xxx Magda u nas tez upały. Od rana spacerujem a kolo 11 wracamy do domku Xxx Wczoraj był ten grill i Leonek był mega grzeczny i lizal się z czerwona sałata. A jak mama mu wzięła to był ryk;-) a i my pojedlismy bo same smakolyczki były. Łosoś z kokosem i syropem klonowym. Szaszlyki po gruzinsku Xxx A dzic wieczorem Drinkuje z moja SIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja, ja tak na momencik bo ledwo patrzę na oczy... dziś mieliśmy rodzinny bieg do źródeł - 3,5km po mega upale...czułam się jak po maratonie ;) wejście do wody było...przyjemne ;) xx Ags - i jak tam mężu? poradził sobie z dziećmi? a jak w na szkoleniu? (mam nadzieję, że nic nie przekręciłam;) ) xx Andzik - udanego drinkowania :D Sis pełnoletnia? ;P no i gratki z okazji powiększenia rodzinki :) xx Madzia - my w tym upale wylądowaliśmy na plaży - maskara - wolę zimę ;) a jak Bart zniósł tą temperaturę? xx Neska - i jak zakupy? udane? ja nie lubię chodzić po sklepach :/ wiecznie się zastanawiam czy aby na pewno to mi się przyda... ;) no i jak po wizycie na bioderka? xx zrobiłam Mieszkowi deser - jogurt, banan i biszkopt - wrąbał wszystko! za to obiady zrobiły się beee... xx no i niemąż zabrał mnie do fajnej knajpki na obiadek...fajnie było się tak odstresować - chociaż przy synu nie jest to proste...zapodam fotkę jak go zajęłam ;) hehe xx miłego dalszego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arla
Odrazu widac ze pogoda dopisuje bo na forum pustki:) My w sumie tez cale dnie poza domem. Wyjezdzamy z rana i wracamy na wieczorne kapanie. Wczoraj bylismy w Krynicy Morskiej. Pochodzilismy po plazy i po calym kurorcie. Zjedlismy gofry obiadek i na wieczor zjechalismy do domku. Dzisiaj bylismy nad morzem w Sobieszewie. Ten sam schemat. Czyli plaza a pozniej spacery obiad i powrot do domu. Jutro do moich rodzicow na grilla i weekend zleci :) Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula tam sis pełno letnia. 26 w rym roku;-) z druga na razie nie pipije bo ma 9 Xxx Zamiast drinków pijemy wściekle psy;-) Xxx Leon padł przez ten upał;-) Xxx Jutro shopping;-) i basen;-))) Xxx Wasze Zdrówko:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Andzik zdrowko, zdrowko, jak dzisiaj samopoczucie? ;) ja ostatnio po wscieklych mocno sie rozchorowalam, ale teraz na grilu polam whisky z cola i na srugi dzien bylo calkiem spoko. Mam nadzieje ze Wasza babska imprezka udana. X Agagula sukienki na wesele nie kupilam. Mam jeszcze miesiac wiec moooze cos znajde a jak nie to trudno pojde w jakiejs co mam. Michalowi kupilismy jezdzik (tak to sie chyba nazywa), ale bedzie musial jeszcze troche do tego podrosnac. No i ta kierownice. X Arla kurcze super. Brzmi jakbyscie ciagle byli na urlopie. Zazdroszcze Wam morza na codzien :))) X U nas dzis sie ochlodzilo. M pojechal na ryby, za 2 godzinki ma wrocic, mlody spi a ja wstawiam wode na kawe. Zadnych planow na dzisiejszy dzien jeszcze nie mam. Co tu wymyslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomnialam Wam sie pochwalic. Dzisiaj Michal przespal pierwsza noc w swoim pokoju :) zasnal po 18, pobudka o 4.30 na butle, zjadl i dalej spal do 7.30. Czyli niezle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bioderka super. Lekarz mowil ze nastepna kontrola jak juz dobrze zacznie chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Neska gratulujemy nocki i bioderek. Xx Agagula zazdroszcze tej plazy Xx Wczoraj bylo u nas najwiecej 32 w cieniu. Masakra. Rano bylismy na dzialce posadzilam ogorki i cukienie potem w domu sie chowalismy i po 14stej pojechalisny do moich rodzicow na tego grilla. W aucie klima wiec spoko a tu na wsi posiedzielismy do 17stej w domu jeszcze a potem na ogrod do 20stej na kocyku sie bawilismy i w tym bawelnianym rampersie nie bylo mu goraco bybajmniej normalnie sie zachowywal. W nocy taka duchota jeszcze byla i troche sie krecil, oczywiscie nie bylo mowy o zadnym przykryciu Xx Dzis tez sie ochlodzilo fajnie tylko dalej troche dyszno. Xx Bartek dostal od mojego brata chrzestnego prezent na dzien dziecka. Te pyzle duze na podloge takie fajne piankowe z fisher prices alewlasnie nie literki tylki kazdy puzel z innym obrazkiem w zwierzatko kolorowe super. I do tego dostal dwa kupki niekapki wiec jestesmy zadowoleni i bedziemy uczyc sie pic z kubeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie wiem czy wam się chwalilam ale idą Bartkowi górne jedynki. Patrzyłam juz widać białe kreski na dziaslach. A marudny od kilku dni , standardowo trze oczka i nos, ręce ciągle w buzi i plamy na brodzie czerwone i trochę steka w nocy tak jakby mu się coś złego śniło. Czekam teraz kiedy pekna dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam No więc !!! ostatnio w dzień mamy napisałam długaśnego posta odnosząc się miedzy innymi do twojego pytania o leki Arla ale z tego co widzę wyświetliło się tylko pierwsze zdanie i zapięłam foca na kafe wrrrrrrrr xxx U nas powolutki i do przodu .Dostałam okres :( zwykły normalny .Mały nadal nie ma ząbków głównie jest na rękach bo maruda straszna, jak się go posadzi to siedzi przez chwile ale sam do siadania się nie garnie tak ogólnie to bez zmian z gadki t babababa ale ostatnio nawet tego nie mówi raczej nie śmieje się w głos tylko szczerzy te swoje różowiutkie dziąsełka :) ogólnie jest kochany na dzień mamy dostałam czekoladę .Z jedzeniem raczej nie ma problemu .Długi weekend obfitował w grillle oczywiście wszystkie u nas kładłam się po 1 w nocy ok 2 karmienie a o 6 już na nogach żyć nie umierać :P. i tak 3 dni pod rząd codziennie z inną ekipą bilans strat nie najgorszy bo tylko talerzyk i szklanka :P Po tych upałach zastanawiam się czy ta turcja to dobry pomysł :( xxx ok nadrabiam xxx arla ja jeszcze biorę piankę na oparzenia ,sól fizjologiczną, kropelki do noska i wapno ale to raczej dla starszaka te rzeczy co ty wypisałaś szczerze to zazwyczaj biore wszystkie leki które mam w domku tak w razie w zresztą będziemy hotel w hotel więc jak coś to się czymś wesprzemy :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ags i inne maluszki gratuluję nowych ząbków xxx kasica dość już tych szpitali, i czytamy twoje posty :)przynajmniej ja czytam :P xxxx 100 latek dla miesięczniaków xxx witaj mamuśka i ogromne kondolencje :( tak jak już dziewczyny napisały życie jest niesprawiedliwe a tobie pzostaje mi życzyć siły i wiary w lepsze jutro xxx emilka dobrze że podróż się udała xxx co do paznokci to tak jak kasica jak wyjdzie :P xxx my już po trzecim szczepieniu wysłałąm tate a co :P ogólnie spoko i bez objawowo .Pytałam o to wstrzymywanie oddechu i jest to normalne ale dziękuję wam wszystkim za odpowiedź xxx anja jak ty ogarniasz to wstawanie :( o boziuuuuu xxx arla u mnie ze smoczkiem jest to samo kupiłam ten 6+ ale go nie chce próbuje co jakis czas. I ty narzekasz na kg przecierz ty jesteś chudzinka xx safari ja ostatnio kupiłam takie krzesełko i jestem mega zadowolona http://allegro.pl/krzeselko-fotelik-do-karmienia-3w1-keter-kekk1108-i5065042054.html nie wiem czy są w innych kolorach bo ja akurat mam salon i kuchnie biało czarne z dodatkiem zieleni więc mi siadł idealnie xxx malwi ja nadal karmię raz w nocy ok 1-2, młody potrafi spać tylko w łóżeczku swoim xxx andzik super z tym nocniczkiem ale pamiętaj że tak naprawde dziecko musi być swiadome potrzeby zeby to miało rece i nogi co nie znaczy ze nie warto przyzwyczajać :)i gartuluje bycia ciocią xxx magda dobrze ze wymianę okna masz jużza sobą xxx nfocat super ze czujesz się już lepiej xxx dzidzia się budzi jak kogoś pominęłam to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek fajne masz tez to krzeselko takie inne niz wiekszosc fajne fajne xx kurcze ale mialam placz przed chwila. bite 20 minut placzu i 10 takiego zalenia z usypianiem na rekach. stawiam na te gorne jedynki. bidulek moj. teraz juz spi ale jeszcze przez sen wzdycha tak po tym placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny;) Gosia u nas tez zebow brak jak na razie. moze cos tam sie rusza powoli bo marudek sie zrobil i kupli zadsze sie zrobily ale na dziaselkach nic nie widac. xxx Neska a jak mały spi w pokoju obok to macie nianie czy otwarte drzwi zeby go słyszec? xxx Magda biedny bartuś oby zabki szybko wyszły;* xxx Kasica jak Adrianek? czemu was tak dlugo trzymaja w szpitalu? xxx leon coraz odwarzniejszy na basenie. podoba mu sie. bedziemy sie starac chodzic w miare systematycznie. xxx po zakupach super. kupiłam małemu rampersy do spania i bodziaki na krótki rekawek. xxx juuz wam ostatnio machłam mega posta i go nie było;( xxx A po drinkach z sis ok;) juz nie moge sie doczekac nastepnego razu;) xxx No i pokluciłam sie z moja mama. bo wiecznie zarobiona czasu nie ma do wnuczka przyjechac. a ile ja tam bede jezdzic. siadla mi powiedziałam jej co mi lezy na watrobie i sie rozłaczyłam. i tak na pewno bedzie ze ja ta zla z wnukiem do babci nie jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×