Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Claudina, pisz do woli. Po to tu teraz jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Malwi za odpowiedź. Pytałam bo przymierzam się do diety eliminacyjnej i dlatego pytałam.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamusie Mam do sprzedania sporą kolekcje ubranek po mojej córeczce. Ubranka są znanych angielskich firm w bdb i idealnych stanach. Może któraś mamusia byłaby chętna chodz poogladać zdjęcia? Nie wiem czy uda mi się tu jeszcze dziś zajrzeć, w razie czego zostawiam swojego maila: modemaluszki@gmail.com Sprzedam naprawdę niedrogo :) Z góry dzięki i pozdrawiam. Życze wszystkim szcześliwego rozwiązania!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina, lekarz pierwsza klasa. Ja serio nie wiem co jest nie tak z tymi lekarzami :/ xxxx A dziewczyny jak wygladaja te chrostki? Moja mala na poczatku miala kilka takich ropnych, reszte czerwonych na ooliczkach, szyjce, klatce piersiowej i pleckach a teraz te na buzi takie wlasnie chropowate . Czytalam, ze potowki bledna na zimnie i faktycznie na dworze sa niewidoczne. xxxx Malwi faktycznie ostra diete masz. Ja sie nie moge powstrzymac przed slodyczami. Mleka tez juz nie pije ale do inki raz dziennie dolewam. xxxx Iza zazdroszcze, ze tak wszystko jesz :). xxxx Andzik, dzielny Leo! Moja bedzie plakac jak nic. Od urodzenia byla 4 razy kłuta i zawsze plakala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kp,na fb jest grupa karmienie piersia-moze dolaczycie do niej? Oprocz twgo ze niektóre kobiety to fanatyczki i mm jest najgorsza rzeczą to mozna sie sporo mimo wszystko od nich dowiedziec. Moze Claudina moglabys podpytac jak to jest jak dziecko ma nietolerancje laktozy? Na pewno napisza ci ze masz nie odstawiac dziecka od piersi alr musza byc jakoes inne rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie o ten Debridat. Dzis wykupilam. Doktorka mi nie podala ile tego dawac tylki pani w aptece napisala na kartoniku 2 x 2,5ml Wy tez tak podajecie czy inaczej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
cześć laski ja na moment wpadam wiec tylko o sobie. Mia ma dziś okropny humor. w ogóle w dzień spać nie chce płacze kręci się kopie i wije przy jedzeniu wypluwa sutka znów łapie i znów placze. w ogóle tak dziś od 4 po południu jest zle. teraz ja karmie i mam nadzieje ze w końcu zaśnie bo jutro 1 raz do pediatry i dobrze byłoby nie mieć najgorszej nocki. nie dawałam dziś SS ciekawe czy jest w tym coś bo w sumie nie wydaje mi się ze to o brzuszek by chodzilo. aha aa ona już tak nie śpi w dzień od kilku dni i je co godzinę w dzień. myślę że może ten 1 etap tego dojrzewania co pisałyscie może ma bo zaczęła bardzo mądrze się przyglądać...taka wpatrzona i skupiona...? a w niedziele tez juz 2 raz miałam zastój pokarmu po nocce guzki bóle masowalam brałam ciepłe kąpiele czesto przystawialam mala zehy xhoc troche sciagla pokarmu i po 1 dniu minelo :-) my też jadamy wszystko oprócz kapusty grochow cebuli czosnku i jaj a mleko tylko bez laktozy ale ze względu na mnie akurat. a i jutro mam też ginka. pozdrowienia dla wszystkich sorki ze tak tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
Dzięki Zimowa mama dołączę do tej grupy :) Ags powiedz czy dajesz Emilce witaminy?duzo czytam o problemach ktore mamy i niektorzy pisza ze to te witaminy moga tak uczulac i u nas zaczelo sie dokladnie odkad podajemy wit K. Jak odstawiłam to położna mnie opieprzyla, lekarz też mówił że nie wolno odstawiac więc daję cały czas. A pytam Cie bo wyczytałam że w UK się nie podaje ani D ani K - czy to prawda ze nie zalecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co im więcej myślę o tym lekarzu to mnie szlag trafia. Nie zlecił żadnych badań ani nic tylko po 3 minutach rozmowy juz stwierdza diagnoze ze to nietolerancja laktozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina, z tego co wiem to kiedys wit. D nie podawali ale teraz sie juz zmienilo, tyle ze zaczyna sie podawac jak dziecko konczy 4 tygodnie. Ja jak dalam Emilce w srode to dostala rozwolnienia no i od czwartku juz jej nie dalam, ale od jutra sprobuje znow dac. Wit. K mala dostala jednorazowo w zastrzyku od razu po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny widzę,ze tym razem dominują cienie,a nie blaski macierzyństwa,dziewczyny damy rade!!!nikt nie mówil,ze będzie latwo,no nie?!czas pędzi,za dwa lata zatesknimy za takim maluszkiem jeszcze:) Ags-dzięki,ze pytasz o Asie,bylysmy w szpitalu,porobili badania krew,mocz,rtg nic nie wykazalo-uffffff wiec następnego dnia po 12wypisalismy sie na zadanie do domu!jej dolegliwosci wiazaly sie z refluksem,przez to chrząka,sapie,jęczy krztusi sie,kaszle po jedzeniu...:/no i ulewa!!!masakra....czasami ulewa bardzo Malo a czasami jak smok:(pionizujemy,lozeczko pod kątem plus klin i roznie z tym jest. Np.teraz mama byla polozona po22, po 24mala sie przebudza,placze biore ja a tu pól pajaca mokre,kawalek klina,kocyk:/maz dostal.mega OPR ze jak jej pieluchę zaklada!!!!ze wszystko mokre!!dopiero jak na spokojnie sie przyjrzałam w lazience zauwazylam,ze to ulane jest nie zasikane. Nie wiem ile tak lezala,mam nadzieje,ze niedlugo i nie rozchoruje sie przez to:(a nie kaszlala ani nic!!!tak wiec bardzo mnie to stresuje!!! xxxx claudina moja starsza miala mega trądzik niemowlęcy,wygladala jak nastolatka przed okresem;)samo przeszlo a kazali mi smarować moim mlekiem,później octaniseptem i punktowo sudocremem,rukiankiem przemywac. Oczywiscie tez odst.caly nabial i.mega dieta eliminacyjna:/najpierw sie stresowałam,smarowalam chuchalam i dmuchalam,pozniej olalalm to i nie wiem.kiedy przeszlo ok 3 m. także spokojnie! xxxx Megg uwazaj jak.masz gorączkę to juz zapalenie!!!do lekarza!!!!kapusta jest boska,naprawde! Po karmieniu rob zimne oklady a przed cieple,ja robilam tak,ze maz prasowal pieluszki tetrowe i okladalam gorącymi piersi,pozniej mala dostawialam i zimne oklady. Jednak ja.mialam "tylko"zastój!!!bol tragiczny wspolczuje,jak masz gorączkę to chyba antybiotyk cię czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
My podajemy Wit.k i d,zg z zaleceniami,po ur tez dostala zastrzyk z Wit k. xxxx ktoś Palka???pisal o krewce w pieluszce tak to normalne,aczkolwiek wiem po sobie,ze stresujące!!!to jest jakby okres niemowlęcy na skutek odstawienia od hormonów mamy,u nad trwalo kilka 4-5dni i przeszlo. Moga to byc tez moczany które barwia mocz wlasnie tak na czerwono. To tez minie samo. xxxx Ja pije mleko,jem ostrożnie aczkolwiek większość rzeczy,poza smazonym na razie i jakieś wzdymajace i cytrusy. Ogolnie uwazam z owocami i warzywami,Niestety na slodycze mam chęć okrutna:(i czekoladę tez jadlam juz...a drożdżówki to niemal codziennie!:/zamiast schudnąć przy kp to cos czuje,ze przytyje! xxxx Malwi Zimowa mama ma racje,nie powinno sie stosować diety eliminacyjnej tak na zaś,wyklucza sie produkty,które uczulają dopiero. Przynajmniej mi tak i na szkole rodz i teraz w szpitalu kobietka od laktacji mowila!także,moze zacznij jesc wiecej i obserwuj po prostu?!chyba,ze cię ta dieta nie wkurza i nie meczy,to ok,w sumie samo zdrowie to,co jesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aaa no i zaskoczę Was,wiecie,ze ja juz po pologu?!1,5tyg trwal hehe aż sie położnej pyt.czy to normalne,bo z corka bite 6tyg trwal. Wiec juz i z mezem sie poprzytulalismy,a co:):P dobra klasę sie,ta akcja z ulaniem i mokrym pajacem mnie jakoś naszpikowala adrenaliną!!! xxxxx a mam pyt.czujecie swoje jajniki?!?ja to.mam wrażenie,jakbym owulacje miala.miec wszystko mi pulsuje,kluje tak jak na owu,co jest przecież niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium mnie już 2 razy bolały jajniki tak silno jak podczas owu ... xxx jeśli chodzi o Witaminy w Niemczech to nie wiem jak z Wit K bo ja jej nie podaje... za to D podaje codziennie od 8 dz. xxx mała się tak wymeczyla i nas ze spala 5godzin po tym. jupiii. od 23 do 4 mega :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem ze pytała któraś o menu na święta. ja jem prawie wszystko ale wiadomo kapusty grzybów i cebuli nie ma mowy wiec wszystkie moje ulubione potrawy wigilijne do odstawienia w tym roku. spróbowałam z mama zrobić pierogi z kasza gryczana i serem białym pycha i to mi zrobiła do zamrażarki. na słodko mam pierogi z białym serem. poza tym zrobię barszcz Czerwony, rybę po grecku bez cebuli i czosnku lub z mini ilością. ... i może łosoś pieczony w cieście francuskim. chyba wystarczy ... nas tylko dwoje będzie w tym roku... jest dużo stron z menu dla kp. aha aa robiła nam też mama placek marchwi owy z rodzynkami pychota. polecają zamiast keksa czy tam piernika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak myślałam jak zwykle tylko w Polsce lekomania i suplementacja czym się tylko da. Safari moja tez dzis przespala wlasnie ponad 5h! Nie moglam uwierzyc jak spojrzalam ktora godzina. Widze swiatelko w tunelu ze kiedys sie jeszcze wyspie!;) Repetytorium super ze z Asia to tylko refluks! "Tylko" ehh..wyobrażam sobie jak sie meczy ale dobrze ze nic poważniejszego. Dzieki za pocieszenie, ja w gruncie rzeczy też czuję że te krostki i problemy brzuszkowe to wszystko jest fizjologiczne i naturalne i przejdzie samo w 3 miesiacu, jak sie wnerwie to mam ochote pieprznac te wszystkie kropelki i witaminy do smietnika i chyba w koncu tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hej moj maly po wit k tez sie zle czuje, w ogole duzo osob narzeka na wit k, moim zdaniem nie jest ona jakos niezbedna zdrowemu dziecku bo przeciez wplywa na lepsza krzepliwosc krwi a zdrowym dzieciom krwotoki nie groza raczej. ale podaje wit d i k w jednym preparacie , bo osobno byla masakra. Wit d jest potrzebna bo zapobiega min krzywicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudina u nas też po odstawieniu K było ok bo my zapomnieliśmy jej podać raz hehe ale położna zapewniała że to na pewno nie nie od wit :) a ja wyczytałam że podaje się K bo teraz przy porodzie dzieci dostają tylko połowę tego co kiedyś a resztę muszą suplementować rodzice eh i ja też jestem w tej grupie i powiem ci że to naprawdę świetna sprawa, ja chyba tak naprawdę dzieki tej grupie karmie :) xx ja właśnie co parę dni sprawdzam na co moge sobie pozwolić i jak na razie Zuzka toleruje wszystko, jako że po ogórku nic nie było wczoraj próbowałam farsz z kapuchy i też było ok xx claudina apropo laktozy jeszcze, mojej przyjaciółki córka też miała mieć niby - stwierdziło to 3 lekarzy :) jadła specjalne mleko modyfikowane do ok roku życia. Jak miała cos ponad rok to przez przypadek dopadła się do kubka śmietany i wsuneła połowę. Moja psiapsióła nie spała kilka dni, każdą kupe sprawdzała po stokroć ale żadnych zmian nie było. Tak więc mała zaczeła jeść wszystkie produkty mleczne, tak jest zresztą do dziś a zdrowa jak rydz. Skaza cudownym trafem przez przypadek znikła :) xx Ags hehe ale macie z Bartkiem przygody :) zawsze coś się ciekawego dzieje :) xx w temacie zastoju to ja codziennie pod prysznicem pod ciepłą wodą masuję cycuszki, tak parę minut naprzemian, głównie w kierunku spod pachy do brodawki, przy tym wypływa troszke mleka. I chodź mam dużo mleka tak normalnie to zastoju nie miałam nigdy i mam nadzieję że tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas od trzech nocy pobudka co równe 3 h wiec dramatu nie ma :) ale tez jestem juz troche zmeczona ta monotonnią.Do tego zepsuło mi się auto i koszt naprawy wyniesie od 500 do 900 zł :( xxx małemu ten trądzik powoli schodzi niestety ma na buźce i od cycuszków do szyi taką kaszkę na skórze ,gdyby to było z proszku to miałby na całym ciele więc obstawiam alergię pokarmową ale nic nie zmieniłam w diecie od pierwszych dni jego życia,mleka i przetworów mlecznych nie jem wogóle nozdarzy mi się dwa plasterki żółtego sera zjeść.Mały nie ma problemów z brzuszkiem ,bączki i kupki idą lekko tylko to co wam pisałam o tym śluzie w kupce.ZA tydzień mamy szczepienie to podpytam z czego to jeszcze może być. xxx izulinka i jak u ciebie z mleczkiem bo u mnie po 4 dobie trochę lepiej ale jak wcześniej mogłam laktatorem z jednej piersi 120 ml ściągnąć tak teraz z jednej max 80 ml .Natomiast jak mały je to aż się dławi i widzę że sporo tego przełyka ...śmieję się że musiał sobie opracować inną metodę ssania od laktatora żeby mu żadna maszyna mlesia nie podkradała :P A i ja w drugiej dobie jak już miałam serdecznie dość to rozmroziłam jedną dawkę swojego mleczka i dałam z butelki potem mały się uspokoił i spał 3 h a mi sutki zdąrzyły odpocząć xxx magda fajnie że dziadkowie zadbali o miejsce do spania :) xxx malwi ja robię tak jak ty napisałaś karmię z jednej upewniam się że nie jest już głodny i jak nie to wtedy odciągam z drugiem .Przy nastepnym karmieniu zazwyczaj karmię z obu ale ja nie mam tak jak ty żeby mi mlesio kapało ja nawet nie mam twardych piersi jedynie sdą duże :D wręcz ogromne xxx co do marchwi to ja jej bardzo dużo jem w różnej postaci ale malutki nigdy nie miał z tego tytułu żadnych brzuszkowych problemów,jem bułki ,chleb razowy i zwykły.Myślę że to może być jeszcze ten trondzik niemowlęcy xxx anja u mnie się te kg zatrzymały i ani drgną no może przez ostatnie 2 tygodnie spadł mi 1 kg a mam dietę :( też chce zacząć ćwiczyć xxxx mi położna kazała codziennie gazik na palec nawijać moczyć w przegotowanej wodzie i myć buźkę maluszka w środku ,dzięsełka ,policzki od wewątrz,język i podniebienie żeby właśnie uniknąć pleśniawek xxx ags ja też na pierwszych zakupach chodziłam zakrecona :P i szczęśliwa :P Co do męża to naprawdę się stara :) mimo że już też wrócił do pracy.Co do tych krostek to u nas tak jak opisałaś tylko te na klatce piersiowej są czerwone ,takie kropeczki jakby xxx misiula podobnie jak ags u mnie było to samo że mały mało przybierał i miałam go dokarmiać na szczescie lekarka przed podaniem mm zaproponowała po każdym karmieniu ściągnięcie laktatorem reszty z piersi i podanie butelką i dzięki temu mały przybrał a ja nie musiałam rezygnować z karmienia piersią xxx meg i jak z tym zastojem ? lepiej już? xxx claudina dziękuję za odpowiedź tylko że ja właśnie nie jem nabiału :( kurcze mam nadzieję że to nic poważnego,czuję jak małemu się przelewa w jelitkach ale nie płacze ,nie ma strzelających tych kupek,wysypkę na buzince ma ale ciemieniuchy nie już sama nie wiem .A swoją radę niech sobie ten lekarz w d wsadzi jak mu się niechce pracować to może powinien się zastanowić nad zmianą zawodu xxx repetytorium ja jajników nie czuję a tez juz raczej po połogu z tym że u mnie to trwało 4 tygodnie jeszcze od czasu do czasu jakieś lekkie jasne plamki na wkładce.Szkoda ze mała ci tak ulewa ale dobrze ze badania wyszły ok xxx safari łosoś pieczony w ciescie francuskim brzmi fantastycznie, a ja pierogi zażyczyłam sobie z mięsem :P do tego barszczyk ,ryba po grecku i swój pieczony chlebek z ziarnami xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze na temat tej skazy białkowej .Mojemu Oliwciowi też niby przypisali tą przypdłość,miał suche plamy na buzi coś jakby liszaj do tego potworne kolki ,katowałam się dietą ,martwiłam się ,cudowałam a po trzecim miesiącu wszystko przeszło :).Jak to któraś napisała myślę że to czysta fizjologia i nie powinnyśmy dać się zwariować. Teraz trzymam diete tylko ze wzgledu na siebie i swoje kg ale martwi mnie ten śluz w kupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1710
Hej dziewczyny, długo nie pisałam ale jakas deprecha. Od początku moja Lena wisiała tylko na cycu. Ciagle tylko jadła a jak pojadla to zaraz kolki ja dopadały i tak w kółko, w nocy lepiej nie było. Chodziłam na rzęsach a tu trzeba jeszczestarsza dwuletnia trzeba sie zajac. Jak juz nie dawalam rady to podawałam mm i odrazu spała lepiej i juz brzuszek nie bolal. W piątek byłam u przyjaciółki pogadac(ma tez dwuletnia i teraz trzy miesięczna córkę) i opowiadając jej wszystko zaczęłam ryczeć z bezsilności. Poprostu juz miałam dość, byłam wykończona tym wszystkim. Przyjaciółka po dwóch dniach zaczęłam młodszej dawać mm bo zle łapała cyca i ciągnęła po godz. Teraz na mm od 2 miesiąca jak zje o 23 to o 8-9 rano budzi ja do karmienia. Ona wypoczęta, zrelaksowana a ja... Przetłumaczyła mi ze mm wcale nie takie zle i tak od piątku mała jest na mm. Śpi lepiej, brzuszek nie boli. Podawałam jej profilaktycznie infakol ale płakał przy beczkach od wczoraj nie podaje i jest wporzadku. Wydaje mi sie ze czasami te specyfiki wymuszają prace brzuszka i te maluchy sie męczą. Z pierwsza córka tez tak było. Niestety cieżko mi sie pogodzić z tym ze juz nie kp, mam wyrzuty sumienia ze Maja miała cyca 6 miesięcy ale Lena tylko miesiąc i jak sobie o tym pomyśle to rycze... Teraz forum troche depresyjne ale jeszcze chwile i hormony sie unormują, brzuszki przestaną bolec i będziemy pisać o samych szczęśliwych sytuacjach :) Co do wit, to podaje teraz tylko D, bo przy mm juz K sie nie podaje, przynajmniej tutaj. Jutro idziemy na pierwsza wizytę, ciekawa jestem ile mała wazy i ile urosła :) Czytam ze duzo z nas ma tez problemy w związku, ja tez czepiam sie byle czego ale moj m dzielnie to znosi :) U nas tez ten trądzik niemowlęcy albo jakieś uczulenie od mm bo ma odkąd jej podaje. Jutro zapytam jak bede u lekarza. Ma tylko na buzi wiec mam nadzieje ze to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola nie obwiniaj sie szczesliwa mama to szczesliwe dziecko :) a zeby mama mogła byc szczesliwa to musi byc wypoczeta i tak to sobie tłumacz :) xxx właśnie mąż mi przywiózł auto od mechanika i okazało się że zapłacił 350 zł uffff co prawda tez szkoda no ale lepsze to niz 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dzieczynki;* Ja juz uspiłam Leosia i smacznie sobie spiocha i ja nadrabiam;) Zrobilismy tez juz od rana makaron do zupki rybnej na wigilie i na makiełki. mały grzeczniutki był;) Zaraz ide glowe umyc bo jade na zakupy z siska a mezu z synusiem zostaje;) mnie o dziwo nie było problemów z hormonami i maz z tego powodu sie bardzo cieszy bo przed ciaza tydzien wczesniej wiedział kiedy okres dostane;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja:) u nas noc cudna - w dzień nie mógł spać więc jak zasnął o 19 to spał do 2.30...potem mleczko i siusiu i znowu spanie do 6.30 :) pewnie pospałby dłużej ale śniło mi się że już pora karmienia i wstałam do niego przez sen i tak na prawdę wybudziłam się dopiero jak już trzymałam go na rękach szukając butli z mlekiem - której oczywiście nie było bo mi się to śniło...Młody zdziwiony patrzył na mnie co wyprawiam skoro on jeszcze śpi ;) szybko go odłożyłam i pospał jeszcze pół godzinki ;) no ale co za ciamajda ze mnie to szok!! xx co do becikowego...zebrałam kpl. dokumentów i postanowiłam przed wizytą jeszcze w razie w przedzwonić i upewnić się że wszystko mam...no i kur**wica mnie strzeliła bo oprócz tych wszystkich druków muszę wziąć aktualną umowę o pracę oraz wszystkie poprzednie świadectwa pracy za 2013! do tego zaświadczenie z pracy o zarobkach za maj 2013...pit mój i pity od pracodawców...normalnie cała lista dodatkowych dokumentów mi doszła!!!! czuję się jak złodziejka która chce wydębić od państwa tysiaka! ale mnie dziś nerw strzelił! xx nfocat - ja po cc też mam problem z jelitami - załatwiam się normalnie ale jeść za dużo nie mogę bo mnie od razu boli i skręca...także łączę się w boleściach. xx Meg - jak Twoje piersi? xx Claudina - ja już mam nadzieję że hormony mi przestały buzować choć wg mojego M dalej jestem nerwowa...a mi się wydaje że to on jest "inny" ;) trzymaj się! xx repetytorium - mój Mieszko też chrząka, czasem zakaszle i jak mu się uleje to masakra...ale to u niego normalne - bynajmniej jak szliśmy na szczepienia i mówiłam o tym dr to ona nie wiedziała w tym nic dziwnego...widocznie tak mają te nasze szkraby. xx Mieszko jest na etapie obserwacji cieni na suficie - wieczorem przy małej lampce robię mu "teatrzyk" na suficie na łóżeczkiem..ależ on się patrzy i uspokaja :) a ostatnio jak podchodziłam do łózia zobaczyć co robi to najpierw "szedł" mój cień i on tak się zaczął śmiać i cieszyć że i ja nie mogłam się powstrzymać od śmiechu :D xx miłego Mamusie, no i spokojnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
U nas na szczescie wszystkie papierkowe sprawy załatwiał maz ja tylko atografy dawałam;) no i wlasnie dzis weszła kasa za becikowe na konto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
pierwsza butelke debridatu podawałam po 2,5ml 2 razy dziennie a teraz lekarz zaleciła po 2 ml 3 razy diennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
hej dziewczyny mojego skarba chyba coraz częściej boli brzuszek bo przed kupka albo przy baczkach budzi sie i płacze i za chwile mu przechodzi co na to poradzicie? xx nfocat ja pytałam lekarza o ta plesniawke i przepisał mi nystatyne n recepte i kazał fioletować buzię w środku. I ładnie mu zeszło ale niestety to lubi wracać i jak tylko widzę coś białego w buzi u Mikołaja to mu przejade fioletem. xx A co do laktacji to maci racje bede go przystawiać często i starać się odciągać może pokarm wróci a jesli nie no to nic nie poradze. Ja niestety posłuchałam mojej położnej bo wystraszyłam sie bo powiedziała że bardzo mało przybrał na wadze i jeśli nadal tak bedzie to może dostać anemię, xx A jeśli chodzi o wagę to mi też przybyło 11kg i spadło 10. Widziałam że jak karmiłam to waga leciała ładnie w dół a teraz stoi i miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
aha mój mały też miał takie chrosteczki na całym ciele i to była wina kosmetyków bo miałam zesaw z J&J i musieliśmy zmienić na mydełko bambino oliwka bambino lub parafina ciekła i kąpaliśmy go w nadmanganianie potasu. i wszyswtko ładnie poschodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza. Myślałam że w nocy się wykończę i to dosłownie. No i jednak antybiotyk. Mam brać augmentin 2x1. Pytam czy mogę karmić a ona że mam mleko ściągać i przegotowywać. Kuźwa do bani jednym słowem. Pamiętam kiedyś brałam antybiotyk przy pierwszym dziecku i nawet ten sam z tego co pamiętam , nic nie gotowałam i było ok. Przykładałam wczoraj te liście ale aż miałam drgawki z zimna. A dosłownie za chwilę czułam zapach tej kapusty spod bluzki, bo aż się prawie gotowała. No nic........ trzeba wziąć ten antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Meg wspolczuje :-( mi przez antybiotyk padla laktacja. Mleka nie mialam gotowac bo chyba traci wtedy wszystkie wlasciwosci...tylko oslonowe na brzuch dla mnie i synula...ale ja przeszlam na mm w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×