Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Agagula
Anja fajnie to wszystko sie zapowiada:-) ja krostkami sie nie przejmuje. Mieszkowi potrafi ich sie nagle kilka wysypac ale doktorka mowi ze to tradzik niemowlecy. No i po sudocremie schodzi:-) Xx Jeszcze chwila i bedziemy z naszymi pociechami szly za raczke...na kebaba :-D :-P haha Xx Magda Mieszko zazwyczaj spi juz kolo 19-tej ale my wstajemy kolo 7-mej :-P ;-) Xx Hura! Tlusty czwartek:-) Xx Zrobilam dzis oplaty i kuzwa przez wysoki kurs franka mi zabraklo:-( zlapalam dola:-( koniec kebabow:-( dobrze ze w lodowce mam zapas smietany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Aaa no i jutro zabieram syna na mecz pilki recznej:-) Ostatnim razem siedzial u mnie w brzusiu:-) to byly czasy...sa chwile kiedy teskno mi do brzusia...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Powodzenia dziewczyny na diecie :) ja tez raz zaczelam jakąś dietę i wytrzymalam do obiadu 1-go dnia hehe Rygorystyczne diety zdecydowanie nie dla mnie X Magda super że Bartus zaczął zasyspiac wczesniej, oby już tak zostało :) X Agagula, ja nic po 18 nie jem i jak czytam jakie pysznosci zajadasz to co wieczór mi slina po brodzie cienkie :P Dobrze, że Wasze wyniki ok :) X Kasica w tym że dziecko nie robi kupki codziennie najgorsze jest to że później nie mieści się ona w pieluszcze hehe mi pediatra powiedziała ze przy KP może być kupka 10 razy na dobę a może być tez 1 na 10 dni, więc nie masz się co martwić :) X Ags tu w belgii tez o co bym nie spytała lekarzy czy położnych to zawsze mówili że to normalne, na poczatku mnie to trochę draznilo, miałam wrażenie że lekcewarza wszystko, ale chyba mieli rację :) X Ja dziś tak twardo spalam, że jak moje dziecię nad ranem zaczęło "wołać" jeść, to się nie obudzilam od razu, a ze miałam sen z nią w roli głównej, to mi się te jej wołanie ładnie wkomponowalo. I dopiero jak się ocknelam, to zdalam sobie sprawę, że ja ją już jakiś czas slyszalam ;) oczywiście Ada była juz całkowicie rozbudzona, oczy jak 5 zł , banan na buźce i tak ponad godz zanim zasnęła he , więc miałam za swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lekarka poki nie ma goraczki to kaze chodzic na spacery. Wiec my mimo katarku i kaszlu chodzimy:) Xxx My budzimy sie o 6 bo tak od dwóch dni wstaje tymek, pierwsze spanie ok 8, pozniej po 10 (i tu zazwyczaj robimy spacer) i kolejne ida spac razem na dłużej po 12. Teraz kajtek zasnal po 11 i je cycka ale przysypia przy nim. Powinien miec spanie ok 17 i pozniej po kapieli czyli po 19 juz na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisze sprawozdanie z nocy A wiec Bartek zasnal za 15 dziewiątą wieczorem :) i SPAL do 1.30 wiec ok tylko dziś w nocy baczki nie Daly mu od razu po karmieniu zasnąć i Leżał w łóżeczku 1.5 godziny i pierdzial ale bez placzu wiec siedzialam przy lozeczku i przysypiajac czekalam aż on zaśnie i tak SPAL do 7.30 dzisiaj i teraz leży w lózku i sobie gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super że Bartus daje odpoczac mamie. Oby tak dalej. Tylko ja bym sie chyba polozyla zamiast siedziec przy lozeczku, chyba ze maly musi miec cie w zasiegu wzroku. Mysle ze nic by mu sie nie dzialo, bo samo siedzenie tez jest meczace, przynajmniej w nocy. Malwi jak Marysia? Powiem Ci ze Michal tez ma na raczce siniaka po wkluciu igly i takie cos twardego w kolo, ale nie boli go to bo nie placze jak dotykam. Mysle ze to moze byc obrzek. Bede obserwowac. My dzisiaj wybieramy sie na weekend do przyszlej chrzestnej Michala. Ona ma 2 dzieci wiec mysle ze wroce ze spuchnieta glową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula widze ze kebab jest niedłączną czescią twojego zycia :P ja nie przepadam ale moj m moglby wciagac codziennie. Milego weekendu laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ja też w nocy kładę się przy Mieszku...i zazwyczaj zasypiam pierwsza ;) Neska ja za kebabem nie przepadałam nigdy....nawet nie kupuję go w innych miejscach bo mi nie smakują...jest tylko jedno takie gdzie on jest tak pyszny i z taką ilością surówki że palce lizać ;) oni mi chyba coś tam dosypują żeby nie stracić klienta ;) no i to tak na prawdę jest kebap - ten ciachany na cieniutko... ;) a teraz dla odmiany żeby nie było mam w piekarniku bułkę z masełkiem czosnkowym :D dostałąm okres i cierpię :( a chłopaki na spacerze! wolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Agagula przez Ciebie dzisiaj zgrzesze i zjem kebab ;-) Jak Mieszko w nocy? Malwi hop hop? Łer ar ju?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej;-) ja juz sie cieszylam ze skonczyl mi sie moj ponad 2 tyg okres a tu dupa. 2dni bylo przerwy i od nowa;-( xxx Nie wiem co sie dzieje ale od rana strasznie mnie czysci. oprucz sraczki nic mi wiecej nie jest. xxx Ale szalejecie z tymi kebabami:-) ja to bym wolala surowki z baru w ktorym pracowalam. pyszna byla a szczegulnie z mlodej kapusty;-) xxx ja jutro caly dzien bez m bo jedzie z dostawa do niemcow;-) ale za to przyjedzie kolezanka siostry zrobic mi hybrydy;-) xxx Magda dobrze ze Bartus lepiej ci spi. xxx Zawiecha dobrze ze sie odezwalas;-) xxx dziewczyny nie pamietam co wam mialam jeszcze napisac:-( xxx aha okropna pogoda sie u nas zrobila. strasznie wieje i snieg pruszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja - Mieszko niby spał - ale cały czas się wiercił. Wstał o 6-tej...potem drzemka - i obudził się z mega placzem. Jak go tylko kładę na plecy jest ryk!? no i założyłam mu śliniak bo mamy potop ;) i nerwowy się zrobił... dlatego poszedł sobie z tatusiem na spacer ;) ja w ramach wolnego dostalam prykaz obejżenia filmu... "Edi" kurczę tak ryczałam że do teraz nie mogę się uspokoić ;) jak będziecie miały chwilę wolną to polecam! a co do obiadu....jeszcze o tym nie myślałam ;) a wątpię żeby M przyszedł ze spaceru z kebabem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja i jak kebab? dobry był ? ;) tak grzeszyć to by każdy chciał... ja będę miała pierogi z kapustą i grzybami z masełkiem :) a jak Hania? spała Ci normalnie? potop trwa? xx hop hop mamusie gdzie jesteście ;) xx Izuś zapomniałam Ci napisać że superaśnie że Ci się udało córunię wyćwiczyć i się już obkręca :D brawo! mój Mieszko znowu nie lubi brzusia...po szczepieniach mu się odwidziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Jestem Anju:) u mnie szał pal... Cały czas cos. I czasu brak:/ X Guzek po szczepieniu nadal mamy ale tez chyba nie boli:) smaruje altacetem. X Agagula, Anja u nas tez potop, banki puszcza z tej śliny tez używamy sliniakow. X Agagula, ani mi nie mów ze Mieszko nie spi przy ząbkowaniu na spacerach... To mi mary kurna dopiero da popalić...:/ X Dziewczynki, trzymajcie dziś za mnie kciuki żebym nie wymiekla, i poszła do baru i posiedziala chociaż do 24;) Mała juz spi jeszcze tylko z nia poleze chwile żebym była pewna ze spi mocno i idę sie robic;)!!! Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Malwi - moje kciuki są już dla Ciebie zarezerwowane ;) trzymaj się i nie daj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z plecków w ogóle nie ma mowy a na brzuszku z nerwów wygina nogi tak w jeden bok ale żeby się przekrecic to jesz cze chyba daleko do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Agagula nie jadlam kebab-a jednak. Zatapilam go mielonym z buraczkami u mamy ;-) u nas potop taki ze cala Polske zalewa a za kilka dni to i do Ags dojdzie ;-) a tak serio to pojechalam z Hania dzis do rodzicow i w ciagu godziny dwa razy zmenialam jej bluzke BO mozna bylo z niej slinie wykrecac. Jutro bedziemy probowac brokułka :-) Xxx Dziewczyny pochwale sie...u mnie -1 kg na wadze hahahaha to juz pierwszy krok do powrotu do formy :-p Xxx Madzia super ze nie macie juz problemow ze spaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Wiecie co moje dziecko dzis wykombinowało? Zostawilam ja na 5 min w lozeczku....wracam a ona jedna noge wystawila poza lozeczko ze jej zwisala a druga zmieniala piosenku w karuzeli :-) jutro Wam pokaze zdjecie na fb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Malwi kciukasy zacisniete. Baw sie dobrze i koniecznie juro zdaj relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja czeka my na zdjęcie. Xx U mnie dalej się Plan sprawdza. Bartus śpi juz od 20.30 a ja wlasnie wyszlam z wanny szczęśliwa i zrelaksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica00
hej mamusie jestem i ja :) udalo sie wczoraj i dzisiaj kupka byla:) malwinka ja tez trzymam kciuki baw sie dobrze i sie odstresuj troszke:) magdalenka nasz Adus tez jeszcze sie nie obraca a nasze dzieci sa z tego samego dnia wiec jeszcze chyba maja czas:) fajnie ze ci tak szybko zasypia my narazie przestawiamy malego zeby chociaz o 22 zasypial a nie o 24 :) same jedzenie i jedzenie kebaby pierogi buraczki az chlowiek sie glodny robi :) ale dobrze wcinajcie wcinajcie :) my dzis jedlismy bigosik i mały strasznie bąki puszcza :) pozdrawiamy i miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota33-------33l------3dz------02.10-----synek------- 350 0/57-----cc Anja----------------27l----- 1dz------09.10-----Hania-------3250/56-----cc Asiek1111--------30l------1dz------14.10-----Julian------ -2350/48----cc Agagula-----------31l------1dz------19.10-----Mieszko---- 3320/56----cc Malwi86-----------28l------1dz-----26.10------Marysia---- 3200/55----sn onaoczekująca--27l------2dz-----27.10------Alutka------3 120/51----sn andzik87----------27l------1dz-----29.10------Leonek----- 3640/55----cc Mmamba----------20l------2dz-----31.10-----Zuzia--------3 860/55----cc Karolinaaaaaa---26l------1dz-----03.11------Aleks-------3 250/55----sn Katka84-----------30l-------2dz----03.11------Radzio----- 2970/52-----sn newt ---------------37l------2dz-----04.11------Adaś--------3770 /57----sn zimowaMama---25l-------2dz-----07.11-----Kajetan-----3060 /53----sn promyczek85----29l-------2dz-----07.11-----Kubuś-------3 170/54---sn Martyna8---------26l-------3dz-----09.11------Nadia------ 3800/55----cc Kasiaaa91--------23--------1dz-----09.11-----Olek-------- -3460/54----sn Matosza-----------38 l-------3dz-----09.11.----Kalina-------3980/60----sn Claudina----------27l-------1dz-----11.11-----Ula-------- ---3855/53---sn Safari29-----------29l--------1dz----12.11-----Mia------- ----3270/51----sn izulinka7----------24l--------1dz----12.11-----Zuzia----- ----3500/56---cc Ags-----------------33l--------2dz-----12.11 -----Emilia--------3444-----sn Misiula24---------25l--------2dz------12.11-----Mikołaj- -----3300/54--cc gosiaczek847----30l--------2dz-----13.11-----Nataniel---3 320/56----sn Neska851---------29l-------1dz------13.11------Michaś--- ---3330/54-sn Marita1990-------24l--------1dz------13.11 -----Bartek----3600/54----sn nfocat-------------26l-------1dz------14.11-----Jeremi--- -3320/53--cc Jola1710---------30l-------2dz------16.11------Lena------ -3020/?---sn Mila85--------------29l-------1dz------17.11----Hania---- ---3040/54--c ania3211----------31l--------2dz-----18.11-----Hubert---- 3080/54--cc magdalenkamz-24l--------1dz------21.11------Bartek-----37 20/55--sn nata91lia----------23l-------1dz------23.11--------Nikoś ----4530/59---cc zawiecha---------24l--------2dz------24.11---------córka  repetytorium----29l--------2dz------28,11-----Asia------- - 3405/54--sn Meg333------------36l-------3dz-------30.11----Nikola---- ---4200/60--sn Pałka89-----------25l--------1dz-------8.12------Maja--- --4230/59---cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej dziewczyny, jak noc mineła? Malwi jak imprezka? do ktorej wytrzymałaś? My juz po próbie brokuła, troszke zjedzone troszke wyplute ale ogolnie chyba ok :-) jutro prób z brokułem ciąg dalszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczyny widzę weekendowo u nas:) Magda super,ze Bartek teraz spokojniejszy:)moze to jednak twój stres przy kp przechodzil na niego,tzw.kolka emocjonalna i teraz jak odpuscilas i dziecko sie wyciszylo???:) xxxx Iza i jak u Was przyrosty wagi Malej???ja wcz pognalam męża po wypożyczenie wagi,bo tez ta domowa mi spokoju nie dawala no i zonk,przez 3 tyg tylko 320g!!!wiec oprócz kup kolejny stres. Doradca powiedziala,ze troche Malo:(wcz karmilam czesto i co w jeden dzien 100g!!!!czyli mam za spokojne dziecko,przez co karmie ja za rzadko!!!!jak byla malutka to wisiala na cyckach,a teraz smoka dostaje na spacer i chyba tego skutek.buuuu mam ndz,ze nadgonimy i ze nic sie nie dzieje. Zresztą tydz mala katar tez miala. No nic trzymam reke na pulsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Safari fajnie,ze tabelkę znalazlas!!!:) xxxx Malwi jak imprezka:) xxxx Anja ile wazy Twoja Hania???pisalas kiedyś,ze Malo przybiera...jak podawanie warzywek idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
repetytorium Hania wazy 6kg, ale jak chodzimy na szczepienia to nic nie mowią ze cos jest nie tak wiec juz sama nie wiem. Narazie sie nie martwie tym. Moze na tych warzywkach troszke podgoni :-) a jak nie to jakąś kasze jej zafunduje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja fajnie ze juz warzywka wprowadzacie. ja tez juz nie moge sie doczekac;) xxx Dziewczyny doradzcie mi jakis dobry odplamiacz do ciuszków dzieciecych!!! Leon przez te lekarstwa wali mega kupy i czesto sie nie mieszcza w pieluche i laduja w nogawce. namaczam spieram od razu to kupsko ale i tak zołtawy kolor zostaje. xxx Ja juz 3 dzien z rzedy do poludnia sama bo tesciowa całe dniew szpitalu spedza. jej mama a babcie mojego m jest w stanie krytycznym i czuwaja nad nia;( Fajna kobitka z niej jest ale ma juz swoje lata (85) i strasznie schorowana jest;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć;) Mała mi juz spi takze chwila rilaksu:) X Wczoraj poszłam na impreze, ba nawet wysiedzialam do tej 24, początkowo stres mnie nie opuszczał ale pozniej poszło. Zrobiłam sie na bóstwo, poleciała masę komplementów ze figura po ciazy super, ze nie wyglądam na zmęczona itp takze troche sie poczerwienilam;) kurde tego mi było trzeba. X Rrpetytorium nspewno podtuczysz mała i bedzie dobrze!!! X Hania to nasz mały smakosz na forum:) brokuły mniam:) X Andzik, u nas tez nieciekawa sytuacja z dziadkiem męża- rak trzustki, z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej:( X Lecę na jakis film i chlapnąc karmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widac ze weekend xx malwi super zesie troche pobawilas na imprezie i oczywiscie milo dostac ttyle komplementow...na pewno byly sluszne xx repetytorium bartus sie juz troszke uspokoil wczesniej bo butla juz karmie okolo miesiace i dalam na luz w tej kwesti ylko teraz od kilku dni odkrylam przyczyne i bartus usypia duzo wczesniej wiec kolejny plus bo mamy z mezem kazdy wieczor od 21ej juz dla siebie...oczywiscie teraz bartus tez juz spi choc dzis usypialam troszke dluzej bo marudzil troszke ale wcale sie nie dziwie bo bylismy u moich rodzicow i zawsze jak od nich racamy to maly musi wieczorem troszke odreagowac xx a jeszcze bylismy z bartusiem dzisiaj na naszej pierwszej wspolnej wycieczce na zamku grodziec... porobilismy troche zdjec. jutro jakies wrzuce na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Andzik też miałam problem z plamami po kupkach , ja stosuje mydelko do odplamiania Dr. Beckmann , chyba w rossmanie kupilam. Zapieram bez wcześniejszego namaczania, namydlam i szczoteczka szoruje i mimo że plamy są jeszcze trochę żółtawe to pralka już sobie z nimi radzi nawet w 30 st :) Aha i nie jest to jakieś specjalne mydelko dla dzieci. Starość nie radość, młodość nie wieczność - niestety :( moja babciulka też bardzo slaba, nawet ksiądz już był z ost namaszczeniem, ale na szczęście babcia świadomość odzyskała i jest ciągle z nami :) X Malwi fajnie że wyjście się udało i te komplementy :) no pozazdroscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×