Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość claudina
Anja tak pytałam z ciekawości bo fajny pomysł z tym brokułem, a wszyscy ktorych znam zaczynają od gotowanych marchewek i ziemniaków . ja myślałam tez np o cukinii, ale u nas to jeszcze 3 miesiące. Fajnie że HanI zasmakowalo ;) XX Ags to mega drogo tym bardziej ze to pewnie tanie linie xx Iza pochwal się!!! Czyżby niemąż coś zaproponował? :D xx moja Ulka też się mega slini, też mamy potop! Co chwilę ją przebieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska851
Iza to nas zaintrygowalas :D ale tez od razu przyszedl mi do glowy slub, hehe. Ags to faktycznie drogo, kurcze. Anja Hania jest przeslodka, super ze juz dajesz warzywka. Ja tez sie nie moge doczekac. Dziewczyny co tu taka cisza dzis? My w srode idziemy na ta rehabilitacje. Ale mysle ze nie bedzie zbyt wielu cwiczen, bo Michu coraz lepiej sobie radzi na brzuszku. Jutro wrzuce fotke. A u lekarza faktycznie lezal i nie snilo mu sie nawet wysilac :P Milego wieczorku laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
heja Andzik - współczuję xx Izulinka - a może braciszek dla Zośki? ;) xx była pielęgniarka środowiskowa - wiecie jaka była rubryka?! zdrobniałe imię dziecka - i ona do mnie że nie wie co wpisać :P ale pi..pa no i nie byłabym sobą gdybym czegoś głupiego nie wymyśliła...kobita pyta: "pani Imię?" odpowiadam Agnieszka...nazwisko, zawód,.....itd. itp...i następnie : imię ojca...zawód...i wpisuje co ja jej mówię...Mieciu, hydraulik...po czym zadaję pytanie....hmmm...mojego ojca?!!! :D haha oczywiście chodziło o nie męża - ojca Mieszka...a ja podałam swojego ojca :P sierota ze mnie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina - no chyba za wielkiej wiochy nie zrobiłam i patologią nie zawiało bo nie chce wracać ;) xx Anja - ja też jednak postawię na łyżeczkę :) dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny my "po słowie" od kilku dobrych lat :D :D ale tak, idziemy do urzędu :D xx madzia i mam pytanko bo wy przyspieszaliście ślub no nie? i ile płaciliście za przyspieszenie? xx ja czasem też już nie mogę sie doczekac rozszerzania diety,a czasem sie boję hehe bo ja bym chciała według blw ale wszyscy zawsze dawali papki i ja tez bym chciała robic papki :) poza tym ja to np boje się że nie bedę wiedziała kiedy i ile dać i takie tam różne, bo sram w gaciochy, ale marzy mi się takie roześmiane bobo ufajdolone marchewka, albo czyms innym równie super brudzącym :) xx agagula haha padłam :D :D ja tak miałam na początku jak Zuza się urodziła i rejestrowałam ja na 1 wizytę u pediati i oni mówią imię i nazwisko, to im mówię, a potem taki zonk i i mówię jeju a to imie i nazwisko dziecka tak, oni no tak, na to ja że zuzanna :D hehehe apropo takich smiesznych syt moje psiapsióła na porodówce przy skurczach dosyć już zaawansowanych i bolesnych odpowiada na pytania, i pytaja ją imię, nazwisko ojca, zawód wyuczony, ona na to -budowlany :p hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Agagula hehe ale się usmialam :D A apropo taty to ja taką anegdotke o swoim opowiem bo mi się przypominało. Dzwoni raz do mnie i mówi -Emila przywiez mi zapasowe kluczyki do auta - a czemu?- pytam - bo chyba bateria w pilocie padła i nie moge samochodu otworzyć - na to ja - a kluczykiem? - cisza nastąpiła w słuchawce po czym tata bystro odpowiedział - a no tak! Haha nigdy wczesniej ani później tak nie zabłysnął :D X Iza gratulacje :) X Ags ojej naprawdę drogo, moja siostra patrzyła bilety do mnie na teraz to za 2 osoby w 2 strony 300 zł wiec cena wręcz śmieszna a tu taka cena z kosmosu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Andzik- przykro mi. Xxx Milej nocki dziewczyny :-) moja ciamkala juz chyba od godziny wiec na śpiocha wzięłam ja żeby dać jej pić. Jak się obudziła to ciągnie i ciągnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć:) Andzik, wyrazy współczucia. X Izus, mam te same obawy przed podaniem jedzenia małej, tez czytam o blw. X Claudinka, super ze wycieczka sie udała! Pierwsze koty za płoty teraz narty co;)? X Mi nic nie wiadomo o żadnej położnej środowiskowej, nikt sie przynajmniej nie zapowiadał. X Moje dziecko oczywiscie juz nie spi i leżymy w pół mroku... Wpierdziela mi kołdrę i nawaliła w pampersa. X Na chwile obecna tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny u nas noc tragednia :/ chyba ten brokuł jenak nie podszedł.Wczoraj jeszcze byłsmy u alergologa i dostałysmy inne mleko skoro nutramigen nie pomogł i pani dr stwierdziła ze Hania musi miec bardzo uczulony organizm i nie kazala narazie jej rozszerzać diety :-( za dwa tyg kleik wprowadzic a za 4 dynia, merchewke i jabłko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Safari na pewno tak nie jest Mamy inną wrażliwość To że reagujemy inaczej nie znaczy że jest więź mniejsza Ja po prostu widzę na przykładzie innych mam ze moje podejście do mojego dziecka troszkę odbiega od większości ale kocham nad życie xxx a co do wieku to ja tylko na sobie widzę upływające lata naprawdę dziewczyny takie zmarchy mi się robią na czole :/// xxx nfocat ja mam majtkopasy Do obcisłych sukienek rewelacja! xxx Misiula ja tez nnie wierze w zadne takie rzeczy Tyle co mi mówi moja tesciowa orianskich zabobonów to z wózka zrobiłabym jakas opancerzona twierdze xxx Kasica Ags ja po szkole pielegniarskiej juz nic czytac nie musze :D xxx Kasica ja jak karmiłam jeszcze piersia to mi robił co 4-5 dni Niestety moja tesciowa siala mi panike i2 razy sprowokowala kupke u niego czym mnie doprowadziła do czerwonosci Nie miał twardego brzuszka nie płakał ani nie napinał sie wiec byłam spokojna Zwróciłam uwage dosadnie i sytuacja sie nie powtórzyła Dopóki jest spokojny nic sie ne dzieje xxx zawiecha ja nie zamierzam zadnymi dodatkowymi szczepic xxx Ags mój Aleks teżulewa Razbardziej raz mniej xxx gość Ania Agagula u mnie to samo Non stop ręcę wbuzi i śliny leją się że hej xxx Marita gratulacje zdanej sesji! xxx Andzik przykromi z powodu babci Trzymaj sie!:* xxx izulinka gratulacje! xxx Dziewczyn mój Mały po kąpieli tak wpóldo 8 - 8 śpi róznie RAZ się budzi już o 12 innym razem dopiero o 2 Ale jest tylko jedna pobudkaw nocy i druga nad ranem Ja się wysypiam!! :D i Mały jest spokojny Dla mnie sztuczne karmienieto było jak zbawienie xxx Aleks trzyma głowę że hej Jest taki stabilny na rękach ale nie sadzam go Przekręca sie z brzuszka na plecy i uwlebia tak leżeć ale z plców na brzuch jeszcze nie xxx Wczoraj szceepilismy 3 razy I mój dzielny chłopak nie zapłakał an i razu! Czuje się dobrze Nie było goraczki Nie ma zaczerwienień anizrostów Wczoraj do woeczora okłdałam altacelem Troszkę mi płakał ale zmeczony był i osłabiony wiec spał od szcepienia cały dzień z przerwą godzinną xxx Ja nie jestem zwolenniczką diet bo wolę jeść troszkę wiecej ale ćwiczyć Właśnie od czwartku ewentualnie piątku lecę na siłwonię i nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja moge leciec tylko wtedy gdy Bartek ma ferie wielkanocne, no i zawsze tak jest, ze w tym czasie bilety sa kilka razy drozsze. Ja sobie wczesniej zle sprawdzilam daty Bartka ferii i dlatego sie tak na wyjazd napalilam. Iza, Jarek nie mial jechac, bo nie ma urlopu. Cena jest za mnie i dzieciaki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
acha Aleks waży 5700 wiec jeszcze jest troszke mu brakuje do 6 z przodu :) ma 63 cm Wczoraj zaczął 14 tydzień i ubranka 62 musze pochowac bo sa za krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
ja juz cwiczyłam sama w domu Potem bylam chora odpusciłam i teraz zaczełam Z waga nie jest zle bo waze prawie tyle co przed ciaza ale jedrnosci zero Meżowi sie nie podoba ze chudne ale co mnie to Chce sie dobrze czuc ze soba On tyje to wystarczy :D xxx przedwczoraj ból jajnika nie pozwolił mi chodzić Za 2 tygodnie bedzie miesiaczka Akurat mam tak jak przed ciaza Zawze odczuwałam jajeczkowanie xxx Mały mi sie obudził a tu tyle roboty I idzie kupa bo steka i cały bordowy xxx miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
hej izus gratulacje ;-) super przyspieszenie u nas okolo 30 zl kosztowalo a slub 80 w sumie maz zaplacil +/- 120 zl. kiedy ten slub ? xx wczoraj bartus mi ciezko usypial caly czas poplakiwal nie wiem dlaczego. usnal kolo 21ej no ale dlugo go lulalam. xx wczoraj nam calkiem pralka padla...wkurzylam sie jak cholera teraz trzeba pralki szukac. dobrze ze w tym samym bloku miezka siostra meza to wczoraj zniosl jej malego pranie bo akurat jak mi sie nazbieralo jego ciuszkow to pralka padla xx no ja juz dzis na diecie. jestem po sniadaniu czyli kawie i burczy mi w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny podziwiam was za te diety;) mnie by sie nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Andzik przykro mi z powodu babci:( moje obydwie tez nie zyja i bardzo mi ich brakuje. Zaluje ze nie zdarzyly poznac prawnukow... Xxx U nas nadal katary i kaszle-mam nadzieje ze w koncu to minie bo maly poza szpitalem nie byl jeszcze szczepiony bo ciagle cos... Xxx Ags a moze uda sie trafic jeszcze jakas fajna promocje na bilety, czasem sa np takie promocje ktore trwaja np 2godz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Zimowa to była babcia mojego m ale to nie zmienia faktu ze bede za nia tesknic bo fajna babcia była tym bardziej ze moje ze dawon umarly. w czwartek mamy pogrzeb. i juz miałam stresa ze nie pojde bo nie bede miała z kim Leosia zostawic ale naszczescie siska załatwiła sobie wolne. xxx Mialam miec dzisiaj wizyte u gina ale przez ten mój nieszczesny okres znowu musialam przelozyc wizyte. to juz 3 tyg jak mi leci:( lekarz powiedział ze czekamy do soboty i jak co mam sie u niego pokazac bo to juz za długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Przypomnijcie mi proszę jakie nosidło polecacie? Jakiej firmy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi86
Cześć;) Jak Wam minął dzien Dziewczyny? X Zimowa, zdrowia dla chłopaków, żaby mały mógł sie wkoncu zaszczepić:) X Anja, o co chodzi z tym zatrutym organizmem? Jak do tego dochodzi? Narazie musi Hani mleczko wystarczyć:) X Ja płakałam przy pierwszym szczepieniu drugie zanioslam dzielnie. X Karolinka, co to sa te zrosty po szczepieniu? bo my tym razem mamy taki mały guzek w miejscu uklucia, czy to jest to? Czy to jest groźne? X Siedze jeszcze przy Marysi ale juz słodko spi, przeloze ja zaraz na brzusio i lecę jak zwykle na karmi, tv i rilax;);) X Ja rownież podziwiam za diety, Magda czekam na rezultaty na fb;) ja dziś tez sie czuje jak na diecie bo nic słodkiego nie zjadlam...:( X Marys dziś pierwszy raz dostała mleko z butli, tzn moje odciągnięte. Poszło jej całkiem dobrze:) czeka mnie dłuższe wyjście i bedzie musiała dostać jedzonko z butli. Tatuś tez dzisiaj trenował karmienie butla i zasnela mu przy piciu takze jak ich zostawię to dadzą sobie rade:) Musi sie jeszcze nauczyć włożyć ja w chustę, bo jak na razie nue miał okazji. X Pierwszy raz chyba odkąd spacerujemy Marys nie była na polku:( miała bardzo długa druga drzemkę i wyszło ze miałyśmy isc na spacer o 15 poszłyśmy sie ok 14,30 karmić i obie zasnelysmy hehe;) pozniej zaczęło padać, musieliśmy zjesc obiad i zaraz okazało sie ze juz ziewa i trzeba było sie isc kapac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malwi. Co do tej gulki to chyba właśnie zrost. U nas tez była. W sumie już mocno zmalała ale jeszcze odrobinka jest. Ponoć trzeba rozmasować, ale może niech się specjalistka wypowie. Karolinko pomóż :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz90
Malwi nawet mi nie mów o słodyczach. Właśnie jest wieczór a wjeczory są najgorsze ssie mnie żołądek. Oj dam radę dam musze sobie to powtarzać najgorsze pierwsze 4 dni . XX Andzik współczuję nawet jeśli to babcia męża. Mi 3 lata temu z dnia na dzień dziadek odszedł a po pół roku kolejny . Na szczęście zostały jeszcze dwie babcie i myślę czasem o tym i strasznie się boje ich śmierci. Strasznie przeżywam pogrzeby a po drugie strasznie je kocham. W Trzymaj się i wspieraj męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi nie zatruty tylko uczulony :-) nie wiem jak do tego dochodzi ale cholera mam wrazenie ze jest z nią coraz gorzej zamiast coraz lepiej :/ padam juz na twarz dziewczyny! mam nadzieje ze to nowe mleko może podziała.Trzymajcie kciuki za nas. Malwi, Mery to super dziewczynka, wiadomo było ze poradzi sobie z butelką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska-polecam Manduca! Jutro idziemy cos zalatwic na miasto i starszy zostaje z siostra a malego biore wlasnie w nosidle i zobaczymy jak bedzie bo rzadko go w nim nosze bo nie potrzebuje tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, to co sie z mała dzieje? Cały czas ten brzuszek ja boli? Spi w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nowe mleczko podziała o Hania bedzie sie lepiej czuła:) musi podziałać!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi, no własnie te nasze noce od zawsz były średnio przespane. Cały czas sie pręzyła i wyginala. Raz bardziej a raz mniej, Ale od kilku dni jest porazka, Ewidentnie ja cos boli no i pani dr( ordynator oddziału dzieciecego i alergolog wiec zakladam ze ma pojecie o tym co robi) stwierdziła ze nadl to ten brzuszke jej dokucza. A ja obstawiam ze do teo doszły pewnie jeszcze zęby bo mała przez sen wypluwa smoczka i gryzie paluszki. Mon nie m włozyl jej palca do buzki zeby sprawdzic dziąsła to powiedział ze az go bolało tak go sciskała dziąsełkami. Modle sie zeby to były zeby a nie nic neurologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja wspołczuje nocek i tez mam nadzieje ze to tylko zabki. xxx Ja juz podszykowałam obiad i siebie i jak tylko mały sie obudzi to lece do lekarza bo znowu mnie gardło boli. i do tego ciagle te poranne biegunki;( masakra. jestem mega osłabiona;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Anja badz dobrej mysli! Jestesmy z Wami:-) bedzie dobrze. Mieszko tez sie cala noc prezy i steka ale spi...tylko ja spie w pokoju obok bo przy nim spac by sie nie dalo od tego stekania;-) a dzis uwaga uwaga!! Mieszko pobil rekord:-) wczoraj 18-ta kapiel, 18.30 mleczko, 19.00 spal jak aniolek:-) 24.00 smoczek :-) 4.30 mleczko:-) hehe taki sen ze hoho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, noc marzenie!!! U nas o 24 smoczek by nie przeszedł:/ X Maryska byla dzisiaj łaskawa i spalysmy do 7:) teraz ma pierwsza drzemkę:) X Anja, oby to były zabki! X Andzik, szalejesz od rana;) X Neska, sory nie mandela tylko manduca;) dobrze ze zimowa szybko wyjaśniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×