Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto poślubi mojego syna

Polecane posty

Gość gość
jezeli cos gdzies jest to nie znaczy ze i unas musi byc:o to sa bardzo mierne programiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie oglądam ten program.... coś go ukłuło no a jak co za głupota .... miłość to nie film... program... ja mamusia..... to tylko program,,,, fikcja.... zabawa... przykoda.... pokazanie się w tv.... biedne te dziewczyny.. bo to i tak nic z tego nie będzie... biedne , głupie...... a faceci porażki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokażcie prawdziwy ślub a nie głupoty.... dziś zabawa a jutro się nie znają..... pokażcie finał........ ślub być może... hehehe głupota debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn- nie dawajcie debilnych programów.... żenada........ faceci mamisynki.... dupki..... d o roboty wiadomo mamusie górą...... fikc ja....... tvn-upadliście nisko..... takie ściemy... to już reklamy ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria super a intryga tej wrednej blondi zenada niech sie synem zajmie a nie niszczy milosc szkoda mi wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to ustawione jest, z jakies 3 miechy temu widzialam tą rudą w dlaczego ja a ta blondi dorotka byla w ukrytej prawdzie a taka czarna chyba od patryka wyst w teledysku disco polo pchaja sie na sile do telewizji potem ze mamy takie pseudo celebrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście że ma być jeszcze jedna edycja pana Miszczaka tak ułańska fantazja poniosła że dwie edycje nakręcili myśleli że tym będzie hit a tu lipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi strasznie zal Wiktorii dziewczyna pochodzila z biedy zakochala sie a przez manipulacje innej wszystko stracila zeczywiscie niezaslugiwal na nia trzymaj sie bardzo mi ciebie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytałam artukuł, że Artur z rodzicami mieszka w dwupokojowym mieszkaniu na Retkini w Łodzi (osiedle wieżowców).. to po pierwsze. Po drugie sama widziałam cycatą blondynę Dorotę w "Ukryta Prawda". Także aktorzy amatorzy i wszystko reżyserowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samym programie raczej nikt tego nie ukrywał że to nie ich domy bo parę razy padły słowa ku temu świadczące ,nawet wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda28l
Synowie są ok ale te dziewczyny to porażka, tylko chcą się pokazać w TV, puste jak słoiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnyy dobrzeustawiony
a kto normalny to g...no ogląda? Przecież to ustawka, nakręcone z udziałem statystów, tych programów teraz tyle co na...ł - "ukryta prawda(g****o prawda), "dlaczego ja" )( i ch..dobrze ci tak) i pierdyliard podobnych, robione przez debili dla debili. Miłego oglądania debile i debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to co czytam gość co mu szkoda Wiktorii czy ty ochujałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur przystojniak a ta cala Sylwia brzydka jak noc + jej zeby . Nigdy by nie pasowali do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur przystojniak a ta cala Sylwia brzydka jak noc xxx taki z niego przystojniak jak ze mnie baletnica IDIOTKI TEN PROGRAM BYL USTAWIONY wszystko wyrezyserowane, wynajete domy, ''aktorzy'' z gowien typu Ukryta Prawda i Szpital. Promocja zboczeń, rozpusty i chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO RPAWDA ZE WSZYSTKO USTAWIONE. ta cycata blondi była w ukrytej prawdzie ostatnio. to ta co powiedziała ze ktoraś ma chlopaka i odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno wszystko ustawione bo nie wierze ze ci faceci wybraliby te dziewuchy :-))) jeden z nich wyglada mi na geja...chybaPawełek... a le to chyba naprawde sa ich matki bo sprawdzalam na nk i tam mamusia Pawełka jest i wstawione sa z 2008 zdjecia Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta stara Pawła się nazywa?zaraz ja zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana na maxa
Najgorszy i najglupszy program jaki widzialam. Jedna wielka szopka. A te laski zenujace . Jednym slowem zallll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana na maxa
Co to za mezczyzni co sobie dziewczyny przyszlej zony nie umieja znalezc bez pomocy mamusi??? D**y wolowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana na maxa
Co to za mezczyzni co sobie dziewczyny przyszlej zony nie umieja znalezc bez pomocy mamusi??? D**y wolowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej wkurzał Patryczek z mamunią...mamusia się napaliła na Joasię ale na samym końcu ona wypaliła ze ma córkę a on na to" mi to nie przeszkadza"...taaa na pewno nie wiedząc o dziecku nic- zaraz zaakceptował to i już pierścionek wkłada...bezsensu wiadomo że to wszystko ustawka była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę oni od wczoraj puszczają powtórki tego badziewnego programu czyżby TVN.nie miał nowych hitów w zanadrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowości to dopiero pewnie na wiosnę będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a one naprawde poslubily tych chlopakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie TVN nie ma nic ciekawszego do pokazania jak te powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia ci uprasuje koszule, śmiechu warty program, a te ich matki to chyba z zakładu psychiatrycznego wyciągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd oni biorą takich pajaców i mami cycków.Przecież to aż wstyd wystąpić przed kamerą i robić z siebie takiego kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcą sobie pomacać i p*****ać to do burdelu a nie do telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te mieszkania nie sa ich,moja daleka ciocia ma piekny dom i mieszkanie i wynajmuje do takich programow jak dlaczego ja trudne sprawy i ukryta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×