Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto poślubi mojego syna

Polecane posty

Gość gość
dno dno program to masakra ,mamuśki to poj****e dewoty,tak jak synowie ich ,mamuśki potrzebują prawdziwego k****a w d***e co nigdy nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, jak można jeszcze bardziej się upodlić? Czy teraz facetów mamy sobie szukać poprzez ich ,,mamuśki,,? A matki kogo sobie wychowały? Jak zaprogramujesz, tak masz... - to ich synkowie.... Program ,,Kto poślubi mojego Syna" to obraza zarówno dla kobiet , jak i dla normalnie myślących mężczyzn... Pisze jako kobieta i matka - Panowie, czy już tak upadliście, że mamy muszą Wam wybierać kandydatki na dalszą drogę życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to te dziewczyny sa tam traktowane jak najgorsze z najgorszych , a najbardziej przez tego Patryka jak nazwal jedna z nich "prostaczka" tragedia, ustawka jak nic.... zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo.wlasnie ogladam program na TVN style o tym ze rodzice szszukają niani dla dziecka i tam ta niania to ta jedna dziewczyna z tego programu i ma więcej lat i inne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak glupie ze az brakuje slow i ten caly koles co gra Patryka raz ozorem chlapie a raz odgrywa pedala tfu co za zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możliwe jak te dziewczyny się dają poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dostaly role , tak graja :) przeciez to ustawka - mamusie synkowie i te ich wyj****e wille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie to oglądam i normalnie te dziewczyny nic nie robia tylko fochy strzelają. Kazda pragnie był numerem 1 i robi wszystko aby przypodobać się chłopakowi. Az zle się to oglada. Ciekawe kto pozwolilby w normalnym swiecie aby matka jedna z druga tak manipulowala w związku? i wybierala dziewczyne, co najmniej jakby to ona miała z nia mieszkac do końca zycia. Ponadto coz.. wszystko jest robione na pokaz a te dziewczyny sa mega infantylne. Nawet te majace -28 czy 30 lat.. no wprost nie mogę w to uwierzyć, ze one ekscytują się i przezywaja każdy uscisk faceta, kazde przytulenie. Jak 16latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Uwazam ze ten gumis z tatuazami ma najbrzydsze panny. I jeszcze ta maszkare przywlokl ale beka :-) W sumie jego matka dbrze jej powiedziala, przespal sie z inna a ta mu jeszcze sniadanie niesie do lozka, glupia dziopa. Ten blondynek jak sie w parku spotkal to wygladal jak ofiara losu jak chlopiec 7 letni ktory cos przeskrobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutkie!A nie przyszło wam do głowy, że mając takie domy synowie nie wyprowadzą się z nich ,tylko wprowadzą tam swoje przyszłe żony,które niestety muszą się nauczyc życia pod jednym dachem z teściową.Ale teściowa nie diabeł!!!!!........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież te domy tez nie są ich. Zwróćcie uwagę na Zdjęcia kręcone w sypialniach. Czy one tak by wyglądały u młodych facetów? Normalnie LUDWIK XIV?Albo sypialnie mam? Widać ze wynajmują to i udają ze to ich. Po kątach widać walizki, na oparcia suszace się ręczniki. Są puste, nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
oczywiscie ze nie ich, gdzie tych prostakow byloby stac na taki dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydawało raz że dom w którym mieszka Konrad z mamusią to ten sam co mieszka Robert z M jak miłość .Jakby ten sam ogród z tymi drzewami i sam dom na zewnątrz tak mi się skojarzyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karwaszzz te laski nie mają honoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Zmieniam zdanie, najbrzydsze i najglupsze panny ma najglupszy typek Patryk. Jedynie maja racje w tym, ze powinien ozenic sie z mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czy Patryk powinien poślubić jakąkolwiek kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Tak, Ewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to jest grane :) ale scenariusz tak kiepski ze az sie zygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna tego goscia co ma mame z ciemnymi wlosami w koku byla ostatnio w ukrytej prawdzie :D taka blondynka, co ostatnio ja wywalil. nawet tak samo sie tam tak wyklocala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj bodajze mignela mi w tv jedna z tych dziewczyn co ostatnio odpadla Dorota ta co takie miala pretensje i odeszla z hukiem. Grala w ktoryms z tych seriali ukryta czy inne tego typu. Grala kochanke wlocha ktory mial pizzernie. Tam miala na imie Izka. W kto poslubi mojego syna Dorota ciekawe jak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam ani jednego odcinka i jakoś nie żałuję. Wszystko co pokazują w tv jest chyba rezyserowane... Juz wolę obejrzeć "Ukrytą prawdę", gdzie wiem, że grają "aktorzy", a nie jakieś gowno, gdzie wmawiane jest ludziom, że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze to jest reżyserowane. Tak jak mówią moje poprzedniczki, ta cala Dorota grała w ukrytej prawdzie czy czymś takim. Także podejrzewam, że te wszystkie dziewczyny to jakies podrzędne aktoreczki, które chcą się pokazać, a to wszystko to jedna wielka sciema. Nawet wczoraj co to miało być?Jakieś intrygi, ta z zębami jak koń tak źle mówiła o ukraince a matka od razu to łyknęła, jak w jakiejs telenoweli. Ściema i już! A domy? Czy któraś oprócz Beaty i konrada wygląda na taką, która stać byłoby na taki dom? Nie sądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj to już było chyba apogeum poniżania się tych głupich dziewczyn :D To nie możliwe zeby być aż tak durną :( Ciekawe czy ta co to wczoraj dała jednej z tych matek nr.telefonu chłopaka tej rudej zadzwoni pod ten nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta Oliwia ruda grala jako statystka w ktoryms odcinku milosc na bogato :) takze wszystkie to 'aktoreczki' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej powiedziała, że początkujące aktoreczki mające tak duże parcie na szkło, że idą na casting nawet do tak durnego programu jak: Kto poślubi mojego syna. Wszystko, tylko, żeby się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program jest straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś to bierze na serio to ma pewnie jakieś problemy psychiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program jest reżyserowanym- wiem bo moja znajoma która odpadła jako pierwsza musiała udawać ze ma dziecko i wiedziała w którym odcinku odpadnie- dostała kasę za odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobne programy są za granicą. wszystkie nasze są na zagranicznej licencji tak jak seriale np. "Niania", teleturnieje itp. moja koleżanka mieszkająca w Niemczech ogląda np. "rolnik szuka żony". u nas też jest taki ale ja nie oglądam żadnego tego typu programy bo to jest żenada :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×