Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto poślubi mojego syna

Polecane posty

Gość gość
W nowym sezonie najlepszy jest ten niby strongmen, zalany tłuszczem grubasek, twarz nie skalana myślą i te zajarane nim pustaki - po prostu rewelacja przełączam kanał bo wolę reklamy niż to coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto poslubi mojego silacza?? Buahahahaha rozwala mnie ten program , czegos tak durnego jeszcze nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten napakowany grubas jest oblesny , fuj jak ja nie cierpie takich yyyy fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrdcgy
Ale z tej dziewczyny co szuka niby meza zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrdcgy
Ale z tej dziewczyny co szuka niby meza zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program to jest tragedia. już samo założenie - szukanie żony w tv jest dość głupie. wiadomo, że tak naprawdę ludzie chcą zaistnieć, dlatego udają kogoś kim wcale nie są. poza tym patrząc na tych "synów" to nic dziwnego, że do tej pory nikogo ie znalezli,. zeby 30letniemu facetowi mama robila sniadanie? wszyscy oni sa rozpieszczeni i powinni lepiej sie ogarnac zamiast brac udzial w kolejnych produkcjach tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi skąd biorą się pomysły na tak głupie programy? I cy ludzie naprawdę to oglądają? Najprawdopodobniej tak skoro powstają kolejne sezony, szczerze mówiąc jestem tym przerażony, kiedyś próbowałem obejrzeć kawałek ale nie dałem rady totalna prymitywna reżyserka, nie wiem jak można to oglądać. Podobnie jest z tymi serialami typu Trudne sprawy, Dlaczego ja Szpital czy jeszcze inne, powstaje coraz więcej nowych i to na każdym programie czyli ludzie muszą oglądać te banialuki inaczej by tego nie puszczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm tez sie zastanawiam kto to oglada chociaz ja sama Szpital czasem ogladne tez sie kiedys zastanawialam skad oni biora tych beznadziejnych gosci i te glupawe laski do programu i czy tym ludziom nie wstyd w ich rodzinnych stronach , przeciez robia z siebie wiekszych idiotow niz sa w zeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywistosci ( r mi zjadlo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta mega glupia laska tylko wstydu sobie robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff
Najlepszy to jest ten pseudo koksu, wielki taki a c***a niesamowita Jak on sie zachowuje przy tych szlaufach to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy to możecie oglądać? przecież to jest tak głupi program że aż żal nic więcej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wlasnie dlatego ogladam :) jest tak przerazliwie glupi ze az mnie ciekawi , wiem ze to brzmi irracjonalnie ale tak jest jest tak glupi ze az boli mnie psycha dusza i glowa jak patrze na Marte z tym kaczym ryjem jak cos mowi jak sie lize z tymi typami to az mi sie niedobrze robi ale dalej ogladam , ten upasiony atleta i ta laska od niego ktora mowi jak by miala klamre na nosie , brzydka jak psia sperma tez wywoluje we mnie odruch zwrotny ale kurfa ogladam dalej To chyba jakis rodzaj masochizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogladam to. Glupie moze jest. Ale skoro ogladam ti sie wypowiem. Dla mnie najbardziej sensowny jest Darek ten dj. Jego matka to tez calkiem sympatyczna kobieta, fajnie z synem sie dogaduje. Dobrze sie na ich relacje patrzy. Mysle, ze wybierze ruda Anetke. Marta przypomina mi Andree ze Zbuntowanego Aniola. Chuda, wysoka, te okulary. Niech wybierze Marciba, bo Krzysiek wizualnie i temperametem do niej nie pasuje. Mateusz to taka troche pipka. Niby napakowany, a wyglada grubo nie miesniakowato. Najlepiej gdyby byl z Justyna dziewczyna moze doprowadzilaby go do pionu bo jest konkretna. Najgorszy mimo wszystko jest Tomek. Jego wyglad przyprawia mnie o mdlosci. Jest straszny taki oblesny. Zachowuje sie jak dzieciak. Nie szanuje kompletnie matki. Ma wysokie ego i mniemanie o sobie a jest beznadziejny. Najlepszy popis dal gdy zawolal dodatkowa dziewczyne do programu ona po jednym wieczorze stwierdzila ze nie jest w jej typie i mu to powiedziala. A ten odstawil szopke przed wszystkimi ze naleza mu sie wyjasnienia itp. Przeciez mu powiedziala, ale musial zagrac przeciez nie mogl przyjac na klate ze sie komus nie spodobal. Mariolka najlepiej do niego pasowala tak samo glupia, durna i brzydka. Nie wiem co te inne dziewczyny w nim widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek jest zwyklym gamoniem i nieudacznikiem ochroniarz z marketu na junaku za 3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odcinku jak ten niby paker mial jezdzic na tej desce wodnej ( nie wiem jak to sie nazywa profesjonalnie) i zalozyl kamizelke to widac bylo sadlo , bebzun i boczki to nie jest wysportowany facet tylko silny grubas! bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny program a ten napakowany to cos strasznego, solara i lysy leb, m a s a k r a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ktos zna tych super przystojniaczkow to sie ponabijamy troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Tomka byla Kaja. Kaja byla w programie niby z przypadku bo zostala przez podobna sukienke wybrana zamiast innej. A Kaja ma w profilu na fejsie wpisane ze pracuje w studiu aktorskim STA. Czyli jest aktorka i pewnie nie tylko ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można szukać żony w programie telewizyjnym? Jest dużo innych możliwości. Przecież tyle ludzi to ogląda na każdym kroku są kamery. Matki do wszystkiego się mieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze spotkanie w obecności matki? co to za pomysł!!! jak można zgodzić się na coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×