Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość ewe2555
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z e-sadem? Please musimy udupic ta zakichana firme kogucik!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też naiwnie zamówiłam te tabletki, ale im nie odpuszczę. Jestem chemikiem, moja koleżanka dokładnie przestudiuje ich skład, a następnie -jeżeli to oszustwo- stosując się tylko do litery prawa zgłoszę sprawę na policję i do prokuratury. Może ktoś się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
Czesc ludzie:) Bardzo Was prosze ,Czy moze ktos podac mi dane do tej firmy kogucik,czyli lipocare zamierzam ich pozwac o kradziez Potrzebuje co najmniej adresu Dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chciałabym też dowiedzieć się co naprawdę kryje się w tych "cudownych" tabletkach. Mam nadzieję, że po badaniach koleżanki chemika podzielisz się z nami odkryciem. Czy nie ma tam jakiejś trucizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tendeusz
Do „ewe 2555” . Przeczytaj mój wpis na stronie 14 . Jest tam podany adres, na który zwróciłem niewykorzystany produkt , zgodnie z zapewnieniem gwarantowanego zwrotu gotówki w przypadku niezadowolenia. Paczka za potwierdzeniem odbioru została przyjęta - ale nie przez „Biotyinvest” tylko na pieczątce jest „INFOKOMES” . Adres ten sam : ul. Świętokrzyska 30 lok . 63 , 00_116 Warszawa. „ewe 2555” czy coś wskórasz , wątpię . Kontaktuję się z nimi na telefony podane w ofercie od prawie 2-ch miesięcy. Żadnej reakcji. Paczka zwrotna została przyjęta 29.12.2014 r . Do tej pory nie otrzymałem zwrotu gotówki.. Pozdro ! Walcz z nimi , trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
Tendeusz super dzieki Ci bardzo,bede walczyc napewno i napewno dam znac jak sie sprawy maja. Pozdrawiam E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
skad wiesz, ze to prawdziwy adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tendeusz
Do „gościa „ z 17:49 Z zapytaniem przyłączam się do „ewe2555” Jesteś pewny tego adresu ????? Ja paczkę z produktem dostałem ze Świętokrzyskiej i tam ją zwróciłem. Mam potwierdzenie odbioru. ( Patrz wpis mój na str.15 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżej Michalik
Mam 52 lata i jestem kierowcą, chciałem schudnąć 4 kilo i udało się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja polecam ,przez trzy tygodnie stosowania zrzuciłam z 74 kg na 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje te tabletki 6 dzień ,jak narazie spadło mi 3 kg, mogłoby więcej , ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Świętokrzyska 30 lok . 63 , 00_116 Warszawa. tak to ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam,polecam ,polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jupi jupi -6 kg w 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
siema , Potrzebuje wiecej informacji ,ludzie please pomocy :( Nie wiem ja ten typ sie nazywa,imie i nazwisko zlodzieja wlasciciela tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda30
Proszę uważajcie.Ja zamowilam te tabletki,czekalam około 1,5miesiaca,wielokrotnie się z nimi kontaktowałam telefonicznie,zapewniali ze już wysylaja.Po 2tygodniach dalszego czekania zadzwoniłam i prosiłam o zwrot pieniędzy wtedy rozmowy były rozlaczane wielokrotnie z ich strony.Juz myslalam ze dalam się nabrać i udało im się mnie oszukać ale dzięki temu ze dokanalam platnosc paypalem odzyskałam pieniądze.Gdybym zaplacila karta to ani tabletek ani pieniędzy.To sami widzice jaka to jest firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb hahaha, ciekawe ile płacą temu osłowi co reklamuje to dziadostwo? rzekomo 9-10 kilo chudnie na 3 miesięcznej kuracji. Te komentarze po 70 kg to widać, że ktoś jaja se robi, ale wszystkie inne pozytywy pisane za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
Do Doda 30 Ja te bylam tala gluons I zamowilam te tablet ki ale nie dostalam identyczna sytuacja. Tez płaciłam paypalem,jak to zrobiłaś ze udało ci sie odzyskać kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
Miałam na myśli ze byłam głupia,sorry to telefon zmienia pisownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się temu oszustowi od Lipocare, Lipoxine, Błonnika Beta, Hialuro ultra i czorte jeszcze wie czego do dvpy dobiera: http://wyborcza.pl/1,75478,17412866,_Najmlodszy_polski_milioner__Piotr_K__ma_problemy.html BRAWO, tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dodatkowy artykuł http://wyborcza.pl/1,75478,17508052,Od_zera_do_milionera_i_wstecz.html?piano_d=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_67
Jedno wielkie oszustwo! Po pierwsze zamiast jednej tabletki dziennie, jak jest reklamowane, trzeba zażywać dwie, po drugie zamiast chudnąć zaczyna się tyć, ze względu na witaminy zawarte w preparacie, które pobudzają apetyt, a po trzecie i najważniejsze niszczą zdrowie - podnoszą niebezpiecznie ciśnienie krwi (krwotoki z nosa, uszu) oraz niszczą śluzówkę żołądka (wrzody). Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie otrzymalam ani tabletek ani pieniedzy nie odpowiadaja nawet na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego sprzedającego LIPOCARE i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra, NeoRest, NikoEnd, Bionea, młody jęczmień, Błonnik Pro, Phosphatix, Delipox, i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam od stycznia na przesyłkę zapłaciłem z góry złodzieje i krętacze 36 telefonów i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w grudniu 2014r. dopominałam się o zwrot pieniędzy. Bez reakcji. Czy ktoś może wie, gdzie należy zgłosić wyłudzenia, których dopuściła/dopuszcza się ktoś kto rozpowszechnia to coś niby na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYżej masz wszelkie dane do prokuratury: "Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×