Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość nie brać
Kolejne oszustwo. Tabletki biorę 3 tygodnie. Nie jem słodyczy, nie jem po 19, 2 raz w tygodniu siłownia - PRZYBYŁO MI 3 KILO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zglaszacie tego na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglosilam to do gazety redaktor powiedzila mi ze niebiora odpowiedzialnosci za zamieszczanie takich ogloszen...klient plai oni to pisza chociaz wiedza ze to oszustwo...moim zdaniem powinni wziac odpoiedzilnosc za oszusto na rowni z oszustami bo biora za to kase .wiec robia to z premedytacja...zarabiaja na klientach podojnie..jeden placi za gazete. Drugi za ogloszenie..z tym ze ogloszeniodawca jest nieuchwytny bo nieistnieje..szybko znika z kasa i umieszcza ogloszenie pod inna nazwa w kolejnych numerach gazet to tylko w polsce jest mozliwe w stanach gazete by zamkli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, proszę: nareszcie ktoś zdemaskował złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka gaeta np.zycie na goraco i podobne koloowe pisma powinny zamiescic nr.tel.na policje ktora zajmie sie zbieraniem poskodowanych i wytoczy proces..bez tego nikt niczego nieuzyska bo skala oszustwa to cala polska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro gazeta wziela kase za ogloszenie to policja niepowinna miec problemu z uzyskaniem informacjii o zlodziejach..skarbowy tez...jak ktos by kupil to w sklepie to afera gotowa a skarbowy i sanepid by go zniszczyli a tak to sa bezkarni..i jeszcze redaktorzy umywaja rece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoncie do redkjii zycia na goraco tl.225170331 lub biuro rklamy tej gazety 225163521 sami sie przekonacie ze mja klienta w d...i umywja rece od zamieszczonych ogloszen...to preceder z premedytacja wpierajacy osystow bo biora za to kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja biore te tab 3 tydzien i nic sie nie zmieniło cały czas 68 kg jestem załamana ze dałam sie nabrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pic na wodę. W ogóle nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marcik
I JA KOLEJNA naiwna???? dzis biore pierwsza tabletke... ale po ostanich komantarzach ...to az sie odechciewa .... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbacha
lipocare to pic bralam miesiac i nie schudlam nawet 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie dalam nabrac zlodzieje i tyle...szkoda gadac pierdo...ona gazeta juz nigdy nie kupie tego smietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę dopisać kolejną naiwną do klubu naiwnych, w moim przypadku gdybym przeczytała większą ilość komentarzy zrezygnowałabym z kupna tego "czegoś", brak jasnych informacji o o składzie (poza tym, że podobno są tam śladowe ilości witamin i minerałów), brak informacji o zasadach przyjmowania środka, podobno człowiek uczy się całe życie, odebrałam właśnie kolejną lekcję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jest nas naiwniakow bardzo duzo gazety to smietnik promujacy zlodziejsto bior za to kase i bluja na seszelach za glupotekupujacych te bzdury..jedna ielka bnda zlodziei..poinni tka gazete zamknc i pociagnac do odpowiedzialnsci karnej ze osukuj ludzi bo taka firma nieistnieje...ciekawe ile lpowki wzieli za taka reklame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodziobasi
Nie ma sposobu na idiotki1 J biorąc te "tabletki" przytyłem 5 kg1 Gdzie leży prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro grubaski
Mniej Żreć! Dieta MŻ, to najlepszy sposób na utrate wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam oszustów z pseudofirmy lipokare i durnych redaktorow również złodziei kolorowych gazet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, te tabletki to oszustwo, nie działają,nie dajcie się oszukać.dobrze że kupiłam tylko jedno opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocinka
Bzdura,jeszcze raz bzdura.Kolejny specyfik na odchudzanie.Fruktoza ,która podobno powoduje tycie,sama w sobie jest cukrem prostym.Jabłka,porzeczki ,maliny,sliwki zawierają fruktozę.Nie tyje się od fruktozy,tyje się od złej diety: węglowodany,tłuszcze w nadmiernej ilości,słodycze-czekolada,wafelki,pączki,ciasta,lody,nawet landrynki.Do schudnięcia potrzebne są: ruch,ograniczenie w/w,przejście na dietę z dużą ilością warzyw oprócz ziemniaków ,i białka,oraz owoce.Bananów nie polecam,zawierają skrobię,tak jak ziemniaki.Zadnych czipsów,paluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam to oszustwo...dostałam zamiennik delipox syffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostalam czwartego opakowania gratis tak jak mowili i teraz nie moge sie z nimi dogadac kazdy mowi co innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy producent na obowiązek podać na stronie skład leku, do tego pani Krystyna nagle staje się panią Beatą. Ten specyfik to jawne oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bełkot, marketing szeptany. Nikt sie nie da nabrać na takie tanie chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam wiele negatywnych opinnii i nie wiem czy naprawdę bierzecie te same tabletki o których tu mowa?ja biore 2tydzien.szału nie ma ale widze po ubraniach ze chudne.ruszyło się dopiero po 11 dniach brania.nie wiem ilekg. bo nie mam wagi. nie wiem czy tez tak macie ale ja odkad je biore to czuje goraco w srodku i bardziej się poce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile placą za pisanie o cudownych tbletkach...to oszustwo ..chinska podroba delipox przyslali..brak p polsku napisow pewnie w jakiejs stodole skladane i za przyzwoleniem redaktora gazety wpuszczone w obieg...poinni ich pozamykac ale slupa podstawija na ogłoszenie i policj ma tylko redakcje na widelcu a oni sprytnie nie ponoszą odpowiedzialności ..dopuki jej nie będą ponosili to sprzedadza niwniakom wszystko..w normlnej aptece by tego nie mogli zrobić bo sanpid i izba lek. Dobrła by się im do du...py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mace coś kupować to tylko w sklepach..apteki lub sklpy z ziołami..itp.inaczej na 100% jesteście oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbacha
ludzie nie kupujcie tego badziewia to jest jedna wielka sciema to jest wielka banda zlodzieji a przy telefonie do nich siedzi banda chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbacha
ciekawe ile zaplacili pseudo pani doktor januszewskiej zeby pieprzyla takie bzdury zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga. nie dajcie się nabrać, to nie działa.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×