Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Gość gość
Zamówilam potem poczytałam opinie i pomyslalam kurcze dałam się naciągnąć. Ale powiem wam, ze nie zaluje . z przeszlo 63 kg spadlam na 59, a zostało mi jeszcze 6 kapsułek. Skutki? Brak apetytu na słodycze, zupełny.wszystko wydaje mi się za słodkie. Przestała spłodzić nawet herbatę i mam mniejszy apetyt. Jak dla mnie rewelka. Jedyny skutek uboczny to to, ze mam ochotę na ostre, a tak wszystko ok. Ja ze swojej strony polecam chociaż wiadomo, ze na każdego inaczej będą działały( moja koleżanką schudla na thermline , a ja po tym jadlam jak opentana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycha78
Moja znajoma schudła na nich 8 kg w ciągu miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Tabletki schudłam 25 kg w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelek2012
Super produkt ! Schudlam 10 kg w przeciagu miesiaca. Polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć .Tabletki polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_kowalska
Ten Środek jest rewelacyjny, pierwszy raz, odniosłam takie efekty, po 2 miesięcznej kuracji, straciłam 18 kg bez zbędnego wysiłku , oby tak dalej, szczerze polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocycle Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, hialuro ultra, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych, które potem są sprzedawane na lewo i prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Moi Drodzy!!!Mam 28 lat jestem matka partnerka itp. a przy tym osobą wiarygodną !!!!!! te całe tabletki obiecujące cud świata jaki dokonają na Twoim ciele to jedna wielka ściema!!!!!!!!!biorę to juz trzeci tydzien i nic zero jakich kolwiek objawów jakiegokolwiek działania waga jaka byla taka jest a nawet może trochę przytyłam,także ja was proszę z całego serca nie bądźcie naiwni jak ja i nie wierzcie w to oszustwo!!!!ja dałam tym cwaniakom zarobić 300 zl obiecuja cuda wynajmuja ludzi zeby pisali te wszystkie pochwalne komentarze,swoją drogą sama jestem zła na siebie że w to uwierzyłam sadzę ze w sposób naturalny z jakimis tam niby tabletkani tez niby naturalnymi nie ma szans schudnąc 10 kg czy nawet 15 kg cóż bylam zdesperowana i uwierzylam . bądzcie ostrożni !!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam o pomoc, nie odebrałam przesyłki od kuriera, ale nie napisałam oświadczenia odstapienia od umowy. Dostałam przedegzekucyjne wezwanie do zapłaty. Co robić? Jak im zapłacę to pieniądze w błoto, ale boje się komornika. Czy straszą tylko, czy powinnam dostać jakieś postanowienie sądu o nakazie zapłaty.?Może ktoś juz przeszedł przez ten piekielny proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_30
Witam! Potrzebuje jakiejs wskazówki otóż zamówiłam 1opakowanie wspaniałych tabletek lipocare za 68zł,kurier miał je dowieźć do mnie i miałam zapłaćić kwote 68zł.Natomiast chwile przed odebraniem paczki przeczytałąm wiadomośći na temat tabletek i zrezygnowałam z odbioru tych tabletek a dziś otrzymałam przedsadowne wezwanie do zapłaty 131,99zł.Nie wiem co z tym zrobić ...spotkał ktos juz sie z taka sytuacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_30 Jakiś czas temu zamówiłam Renevhair i tak samo jak Ty odmówiłam kurierowi i dziś przyszło mi wezwanie do zapłaty również na kwotę 131,99 i też nie wiem co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wasze wypociny kobietki i się nie dziwię, że faceci was zostawiają. Na forum może prawdziwych klientek jest ze 3, reszta to naganiacze zachęcający do kupna czegoś zupełnie zbytecznego. Pomogło, jestem podjarana itd. Nie ma środków cud. Najem się ciastek, albo wyjem słodycze dzieciom a potem wezmę tabletką. Tylko dyscyplina w jedzeniu, regularne posiłki, troszkę ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema nie było i nie będzie tabletek cud po prostu trzeba przestać żreć a zacząć się odżywiać i ruch , ruch ******** waga spadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość All
Również nie przyjęłam przesyłki od kuriera i dostałam "Przedegzekucyjne wezwanie do zapłaty" na kwotę 131,99 zł. Według polskiego prawa można odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 10 dni. Wysłałam im od razu maila z oświadczeniem o odstąpieniu, jak widać mają to gdzieś. Nie wiem, czy są jakieś kruczki prawne, którymi mogą się zasłaniać. Myślę, że chyba nie, bo to oni nie spełnili podstawowych wymogów, np. poinformowania klienta o składzie preparatu (a jest to zwykła morwa biała dostępna w naszych aptekach), czy o warunkach umowy i płatności wiążących klientach. Najlepiej skontaktować się z lokalną organizacją ds. ochrony konsumenta. Zwrócę im ich koszty kurier + poczta = 64 zł i ani myślę płacić za zwrócony towar. Sami niech go zjedzą, może im zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w te te wszystkie powyższe opinie , ja nie schudłam ani grama i stoi mi 1 opakowanie specyfiku, bo nie mogę oddać, firma nierzetelna , nie wierzcie w zapewnienia, że można zwrócić, nie odbierają telefonu. Zwróćcie uwagę, że rzetelne sklepy internetowe podają adresy a sprzedawca tego badziewia nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani,nie wierzcie w te pierdoły o cudownych środkach na odchudzanie,sama nie jestem szczupła i też padłam ofiarą bo zakupiłam Lipocare bez przemyślenia i jak za parę godzin przeczytałam opinie internautów to zrezygnowałam dzwoniąc pod ten sam numer i odebrał konsultant pijany że ledwie go rozumiałam bo jak mówiłam że mam na imię Beata to zwracał się pani Aneto i anulowałam zamówienia które po 3 dniach i tak konsultant dzwonił że jest w drodze,ale odmówiłam przyjęcia bo było anulowane.po 2 tygodniach dostałam papiery "przedegzekucyjne wezwanie do zapłaty" w kwocie 217,99zł co towaru na oczy nie widziałam i straszyli mnie zajęciem moich poborów lub majątku a po 10 min. dostałam telefon ze sprawdzeniem z Warszawy czy posiadam samochód(to chyba nie była zbieżność!).Byłam z tym na policji i sprawdzili i nawet się uśmieli bo tych lekarzy i firmy windyfikacyjnej nie ma i mogę spać spokojnie.Już znam swoje prawa że ci oszuści mnie już nie zastraszą!Ludzie,ja popełniłam błąd,ale wy tego nie róbcie i nie dajcie się zastraszyć,bo to firma widmo!Pozdrowionka na święta.Buziaczki. P.S. Nie dajmy się zastraszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogla meridia zostalo mi 30szt wazne 02/2015 moze ktos chetny christina198586@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWIOLKA
Hallo wlasnie je kupilam i nie moge znalezc info jak je brac..i ile??PROSZE O POMOOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosła i dałam się nabrać. Waga nawet nie drgnęła,aptyt miałam chyba jeszcze większy.Nr tel 70 380 30 14 gdzie niby można żądać zwrotu gotówki jest fikcyjny .Kiedy się zorientowałam,że takiego nr.wogóle niema to zasdzwoniłam do konsultanta z zapytaniem "co dalej",a on mi odpowiadział,że tylko przyjmuje zamówienia,lub żeby dzwonić na ten fikcyjny numer. To złodziejstwo i okrutne fałszerstwo.Ja waże 65 kg i to jeszcze nie jest tragedia,ale żeruje się na osobach,które chcą a nawet powinny stracić kilogramy.NIE KUPUJCIE TEGO ŚWIŃSTWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zażywała Lipocare i efekt ZEROWY. Nie polecam. To czyste nabijanie ludzi w butelke. Nie wiem KTO pisze te super pozytywne komentarze??? Chyba sami zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA oszustwo!! Zapytajcie o adres fiemy..ameryński. A instytucje które rzekomo je polecają NIE ISTNIEJA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma efektu zerowego gdy zażywa się tabletki na odchudzanie a do tego dochodzi ****** zmniejszenie kaloryczności posiłków. Gdy ktoś lubi dobrze zjeść ,dogadza sobie , zalicza szał kupowania w sklepach tłumacząc bo trzeba coś jeść tylko ,że to coś jest nadmiarem lub zbyt częste , zakup spożywczy zaczyna swój los w jamie ustnej a kończy na posiedzeniu muszli a reszta nie strawiona zalega , je duże ilości mięsa ,kiełbasy , schabowych inaczej obżera się mięsem ,siedzi w fotelu i łyka tabletki które mają zrobić za niego odchudzanie - jest w błędzie ,że schudnie. Lipocare jest pomocny w odchudzaniu i u jednej osoby odchudzi więcej z kilogramów wagi a u drugiej mniej a u innej może nic nie dać bo ma silnie spowolnioną przemianę materii .Jest to możliwe ,że ktoś pisze ,że schudł 12 kg a inny pisze ,że nic nie schudł ,że to ściema . Aby przekonać się o tym czy ktoś zachwala produkt nie stosując go , musisz się przekonać ale jak - po prostu kupić go i stosować . Jeżeli nic nie dadzą tabletki , to trzeba zasięgnąć porady lekarza i zbadać sie czy nie ma chorób utrudniających ochudzanie np .metabolicznych ,endokrynologicznych ,tarczycy ,przemiany materii i innych a samemu zastanowić się czy nie popełniam błędów w odchudzaniu .Dobrze byłoby u niektórych do Lipocare dołączyć preparaty naturalne na odtruwanie organizmu ,wątroby czy na toksyny w organizmie .Nie będę pisała ile schudłam stosując te tabletki ale wiem po sobie ,że tabletki działają ale nie u wszystkich tak znacznie czy zadowalająco . Reasumując moje efekty -jestem zadowolona z kuracji tymi tabletkami i bez tabletek w moim przypadku samą dietą bym nie schudła i nie jest to wypowiedź sponsorowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tendeusz
Kochane Puszyste !! Na pewno mój głos będzie skasowany , ponieważ naciąłem się strasznie na ten produkt. Mam dość sporą nadwagę i zgodnie z rada p.Pawłowskiego w rozmowie telefonicznej zamówiłem 19.11.2014r , 4 opakowania na schudnięcie 20 kg. Szokują mnie wypowiedzi typu: rewelacja, schudłam w miesiąć 7 lub 10 kg. Bujda szyta grubymi nićmi. Ja po 3 tygodniach miałem ubytek wagi aż…… 1,3 kg. I to nie dzięki Lipocare a wyeliminowaniu kompletnie słodyczy i białego pieczywa. Zgodnie z zapisem o gwarancji zwrotu pieniędzy w związku z niezadowalającymi wynikami , zareklamowałem produkt. Odesłałem go na adres jaki widniał na paczce . Po ok. 2 tyg. paczka wróciła z adnotacją : „adresat nieznany”. Zadzwoniłem na numer podany w ofercie i otrzymałem od p.Dominiki Szewczyk nowy adres : Biotyinvest ,Wa-wa, ul Świętokrzyska 30,lokal 63. Wysłałem tam tą nierozpakowaną paczkę za potwierdzeniem odbioru. Do dnia dzisiejszego żadnej reakcji. Piszę pisma, dzwonię i rozmawiam z różnymi konsultantami (5 osób) aby na koniec dostać nr. do Działu Reklamacji - 708870810 po wykręceniu którego usłyszycie : „Połaczenie nie może być zrealizowane. Prosimy o kontakt z Działem Pomocy”. Koło się zamyka. Dzisiaj jest 19.01.2015 i cisza. Jak któras z Was ma cierpliwość na pisanie pism reklamacyjnych i wielokrotne dzwonienie w sprawie reklamacji to…..serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszusty nie kupujcie.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć złodziejom i frajerom
Ale się uśmiałam z tej lektury! Pominąwszy już zdemaskowanie przestępców rozprowadzających kolejne rzekomo odchudzające świństwo…, ale jak można być tak naiwnym, żeby uwierzyć w pochlebne opinie na temat tego czy innego specyfiku. Ludzie - nie macie mózgów, czy może macie IQ poniżej 80??? Przecież na pierwszy rzut oka każda z pochlebnych opinii aż śmierdzi kłamstwem. "Osoby", które chwalą rewelacyjne działanie Lipocare, to jeden i ten sam oszust/tka i naciągacz/czka. Identyczny ton wszystkich tych komentarzy po prostu sam się narzuca, wystarczy porównać błędy składniowe, koszmarną stylistykę, brak polskich znaków i literówki, wtrącanie „AAAAA” lub „hahah” jako wyraz zachwytu, niepoprawne końcówki lub ich brak, typu: sprawdziłą i schudłam", "kolezanka zostawiłą", "ja czytałąm opinie", Lepie sluchac sie, " wczoraj dostałąm paczuszke", „czuje sie piekna”, „mialam mdlosci i musialam przerwac”, sei ze meni smiali, „Widziałąm reklame”, „stosuje juz tydzień” itd. To tylko przykłady z kilku pierwszych wpisów, a można nimi zapisać dwie strony. Naprawdę wierzycie, że tyle niby różnych osób piszących odrębne komentarze popełnia identyczne błędy? Przecież od razu widać, że to wypociny jednego i tego samego analfabety/tki lub osoby nie umiejącej posługiwać się klawiaturą! To zwyczajne świństwo robić nadzieję perfidnie wciskając kolejne goowno – dlaczego ci ludzie jeszcze nie siedzą w kiciu? Nie mam problemu nadwagi, ale wyobrażam sobie jak mogą czuć się kobiety, na które kolejny rzekomo cud specyfik nie zadziałał. Ze swojej strony polecam obliczanie wartości kalorycznej spożywanych produktów, unikanie słodyczy i tłustości, wzbogacenie diety o owoce i warzywa oraz niejedzenie kolacji. No i żal jak się czyta takie bzdury, że 6 kg na miesiąc to duży ubytek wagi. Tyle, to się chudnie z palcem w nosie bez żadnych tabletek w ciągu 2 tygodni na diecie 1000 kalorii, kapuścianej lub norweskiej, które można modyfikować na różne sposoby i nadal działają. A dodatkowa rada, to nie kupować kolorowych babskich szmatławców – tam nawet rady jedna kuma drugiej kumie są wyssane z palca, w zależności za reklamę jakiego leku wydawca bierze kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcześniej brałAM thermafit - efekty zerowe i na dodatek ciągle miałam jakieś mdłości. Przy Lipocare Cytotheraphy wszystko jest ok, biorę tydzień i na razie 3 kg mniej.Wykonanie pudełka oceniam 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe2555
siema, Tez jestem zdania, zlodzieje, zlodzieje Nie dostalam przesylki, zaplacilam,rozmowy z tymi pseudo konsultantami jest bez sensu,podaja falszywe numery do dzialu reklamacji itd.. Napisalam e-maila i postraszylam sadem zobacze czy cos sie wydarzy. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×