Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamerK

3mies maluch od 4 rano stęka,kwęka,kolki?

Polecane posty

Gość dreamerK

Hej dziewczyny, pytałam w jednej z dyskusji o poniższe, ale nikt nie odpowiedział, więc może tu: mój 3- mies. synek miedzy 4- 5 rano zaczyna stękać, wypluwać smoka i popłakiwać przez sen. Nie otwiera przy tym oczek, ewidentnie śpi, ale coś mu przeszkadza. Ma tak niemal od urodzenia, tyle że nasiliło się w wieku 2,5 mies. Myślałam: może kolki, ale je Nutramigen AA, jest odbijany, prawidłowo karmiony, dostaje kropelki antykolkowe. No i z tego, co wiem, kolki kończą się, a nie zaczynają w tym wieku! Co o tym myślicie? Czy dzidzia którejś z Was tak miała? Kiedy wyrosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chce mu się pic , moze mu za zimno- za gorąco przynajmniej mój tak ma jak sie nad ranem kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a napina się?bąki puszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamerK
Pić raczej nie, dostaje z powodów zdrowotnych mleko rozcieńczone dodatkową pełną porcją wody (na 90 ml wody 2 miarki mieszkanki) i tak co 2,5 godz, nie mogę wiedzieć na pewno, co z komfortem termicznym, ale mam wrażenie, że to jednak chodzi o brzuszek. Ale kurcze, w tym wieku zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamerK
teraz, po tych zaleceniach dot. karmienia, z bąkami i napinaniami jest znacznie lepiej, ale zdarza Mu się popierdywać przez sen. No jakby kolka... Ale dlaczego tak późno, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Refluks? Albo chce mu sie kupę i go to wnerwia :) moja czasem tak ma i rano budzi sie z kupa. Tzn jak ja juz biorę z lozeczka to jest o obudzona całkowicie i juz ma kupę. Jeśli wiesz o czym mówie :) tzn nie da rady przez sen i steka. Tez tak koło 4 rano ale juz jej rzadziej sie zdarza. Ma 3 miesiace i tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×