Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaarolin1

nctf revolution na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
Te wszystkie achy i ochy pisze jedna osoba czy kilka? ;) zapomniałyście, że uzywając ten swoj krem podło wam na mózg i wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś sobei nie wyobrażam, że jedna osoba może pisać tyle komentarzy. Po prostu nie wierzysz, ze krem ma taki efekt, bo nie sprawdziłes/as i tylko wyrazasz bezproduktywna opinie na temat, ktory kompletnie Cie nie dotyczy. Ja stosowalam i mi bardzo pomoglo!! Warto na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereniasyta
doznałam drugiej młodości :))) bardzoooo polecam każdemu, kto chce byc znowu piękną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djarkowa
Jedyny taki krem w POLSCE, ktory faktycznie pomaga!!! SZALEŃSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny spam :o to musi być jakieś straszne guano, bo dobre produkty takiej żałosnej reklamy nie potrzebują :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny produkt Piotra Kaszubskiego. Naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znarszczki to odwieczny problem kazdej z Nas. Krem NTCF Revolution jest na prawde dobry. Warto skupic sie w koncu na tym, że w kazdym wieku mozemy byc ladne i nie miec kompleksow zwizanych ze swoim wygladem. Wystarczy tylko uzywac odpowiednich kosmetykow. Ja polecam NTCF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranowa
ja słyszałam, że ten krem robi furorę w stanach. od niedawna jest na Polskim rynku. Ja go kupilam w czwartek i myslalam ze dojdzie juz w piatek, no ale nei przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Delipox, ] Vitalash, \Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Lipocare, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: www.facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarszczki palacza byly moją udręką od kilkunastu lat. NTCF Revolution oporał się z tym w ciągu 9 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wand0a12
nareszcie znalazłam produkt, który zamiast naciągać kase u klientow i nie dając żadnych efektów, POMAGA W REWELACYJNYM TEMPIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorniczka
zmarszczki znikaja faktycznie, ale zanim dostalam paczke to musialam sie uporac z kurierem, ktory byl totalnym debilem ;/ Czmeu j natrafiam na takich ludzi, jakos moja koleznaka nie miala z tym problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu83
rewitalizacja skóry już po tygodniu. Faktycznie teraz ma wygładząną i odżywioną cerę :) kOcham ten krem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie szaleństwo. Krem rewalacyjny!!! Idealny dla skóry wrażliwe, nie podrażnia i daje zadowalające efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zlikwiduje trwale zmarszczek jedynie retinol i witamina c coś działa i tyle w temacie jeśli ktoś twierdzi inaczej kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursywaprzeciek
mnie caly czas meczyly moje zmarszczki w okolicach oczu. Nie moglam ich sie pozbyc. chodzilam na rozne zabiegi dermatologiczne, wydawalam kupę pieniedzy na bezefektywne kuracje. Dermatolog poleciłam ni NTCF Revolution i faktycznie!!! POMOGŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga_sieradz61
Ja dostałam krem w prezencie od wnuczków :))) Bardzo jestem zadowolona do tego stopnia, że kupiłąm sobie już 2 opakowanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jupi jupi.... już wiem co mam kupić mamie na urodziny!! Ktoś mi powie ile on kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi_56665
IDEALNY DLA KOBIET, krem na dzieńi na noc :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie ten młodociany oszust Kaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naciągacze szukający frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniakowalska
niewobrazalnie szybkie efekty!! dość z retuszowaniem swojego wieku różnymi fluidami i podkładami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopspamerom
Jacy naciągacze? Przecież to jest tylko forum i ludzie, kórzy korzystali z tego kremu wyrażają swoja opinie! Nikt tu nie naciąga. Ogarnijcie sie z tym spamem, ze ktoś tu oszukuje, wystarczy przeczytać różne historie i zobaczyc, ze on jest rzeczywiscie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaga34
Dołączam sie do opini ozoby z góry! Jak ktoś ma negatywne doswiaczenia z tym produktem to niech to napisze, a nie bawmy sie w oszukiwanie ludzi ze ten produkt to ściema itp. Ja osobiście nie brałam, ale duzo czytalam i widzialam naprawde bardzo duzo reklam i to nawet na dosc powaznych portalach wiec to nie moze byc jakies dziadostwo tylko rzeczywiscie musi byc bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamntcf
Po co chodzic na zabiegi liftingujące skóre, jak taniej mozna osiągnąc ten sam efekt w domu nie tracac przy tym miliona monet? bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze to bedzie zwykly krem na dzien i na noc, cos w stylu "Nivea". Po prostu nei sadzilam, ze on ma jeszcze dodatkowe wlasciwosci !!! genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, dzieki Waszym wpisom kupilam opakowania. Jestem kobietom po 40-stce i mam nadzieje, ze tez bede miala takie efekty. Wole kupic jeden krem skuteczny, niz kilka ktore nei daja zadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zakupiłam juz 2 opakowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×