Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaarolin1

nctf revolution na zmarszczki

Polecane posty

Gość gość
10 sekund w google, i już wiemy, że to kolejne oszustwo Kaszubskiego, takie samo jak Hialuro Ultra, Lipoxine, Błonnik beta i z 10 innych kantów: 000 wyborcza.biz/biznes/1 ,100896,15706393,Fikcyjni_lekarze__kradzione_zdjecia___u waga_na_biznesy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam robioną mezoterapie mikoiglową rollerem filorga z ampułką z nctf. I to na 100% jest skuteczne, nikt namolnie tego nie reklamuje. Ten krem kaszubskiego to kolejno oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stosowałam, próbowałam różnych kremów ale efektu jakiegoś oszałamiającego nie było, zastanawiam się nad zabiegiem jakimś wypełniającym, bo przy ustach i na czole mam już spore bruzdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,czy ktoś stosuje ten krem NCTF ??? Kupiłam ,ale nie otrzymałam nic prócz 2 opakowań kremów Krok 1 i 2 . Nie załączono mi jak się go nakłada,jak stosuje ,czy ktoś mi może powiedzieć jak go nakładać aby widzieć jakieś konkretne efekty kuracji?? Bo do tej por nic nie zauważyłam . Nakładam krok 1 po kilki min krok 2 ,i nie wiem czy dobrze go stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nieznana,telefon nieodpowiada,kontakt zerowy.po wpisaniu danych na stronie od razu bez sprawdzenia zatwierdza zamówienie i macie lipe.artykuły i opinie na temat odżywki wymyśla i pisze sprzedawca.nie dajcie się oszukać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukują. Zamówiłam a otrzymałam zupełnie inny produkt. Cena zawyżona, jak próbujesz zamknąć stronę to wyskakuje oferta z niższą ceną. Kolejna ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannagość
dlaczego wypisujecie takie bzdury otym kremie NTCF-revolution.To jest nic nie warte gowno.stosuje juz trzy tygodnie i zadnego chocby najmiejszego efektu.nie dajcie sie nabierac,oni szukaja tylko takich naiwnych inapychaja sobie portfele.Niema tez zadnej gwarancji ani zadnego zwrotu pieniedzy.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przesyłce dostałam 2 słoiczki kremu, ale bez jakiejkolwiek informacji o sposobie użycia. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć na ten temat? Z opisu na internetowej stronie można myśleć,że po nałożeniu "step 1" , należy nałożyć "step 2" jako katalizator. Bardzo nieprecyzyjne wskazanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZŁODZIEJSKA firma która wysyła ten produkt - przysyłają inne produkty zamiast NCTF REVOLUTION a póżniej nie można się dodzwonić - NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA OSZUŚCI !!! kupiłam ten produkt ze strony nctf-revolution (reklama w gazecie fakt) To wielka ściema!!! Na stronie jest zupełnie inne opakowanie niż przysyłają. Dostałam słoiczek z hialuro ultra zamiast nctf-revolution. Oczywiście efektów obiecanych nie widać . To zwykłe mazidło jakich w sklepach pełno w cenach ok.10zł. Oszuści (dziwie się że gazeta fakt pozwala się im u siebie reklamować bo sami szukają podobnych tematów a mają takie cacko na łamach swojego pisma) ha ha ha Nie polecam nikomu. Rozczarowanie i strata pieniędzy gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazeta toje imperium pomuje złodziejki proceder..daja ogłoszenia o kremie .fima nieistnieje to złodzieje ktorzy przedaja też lipokare tki sam spoob zaraiania ....ogłoszenie i infolinia która m za zadanie spławiać niwne baby ..oszusto..nie kupujcie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynjmują osoby które mają napedzać klientów na stronie internetowej i namawiać do zkupów ..to oszuści..biorą kase za pisanie tyh bzdur...uwaga uwaga na złodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiąc gazeta wyda kolejne ogłoszenia o cudownym preparacie a debile to kupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zlodzieje..kupiłam ih produkty na infolni mnie zastraszli...i baba rzuiła mi słuchawką to oszustwo...firma widmo...złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszubski to oszust powinien wziąc się za to prokurator..gazety kryją jego preceder bo biorą łape..i uważają że ne ponoszą odpowiedzialności..trzeba to zgłosić n policje..każda oszukana osoba w polsce..nieh to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga wypuścili kolejny syffff oliopeptide. To złodzieje i oszuśi..prześledzcie gazety wstecz...lipokare ..revoluion..i oliopeptide...to podukty tego samego oszustwa..gazety biorą łape za ogłoszenia...uwaga na złodzieji...firma nieistnieje..prysyłją syfff zamiennik chinski....nie djcie sie nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety muszę potwierdzić wszystko co moje poprzedniczki. OSZUŚCI!!! Wysłali co innego a teraz nie ma szans się dodzwonić. Od dwóch dni próbuję i nic, na e-maile nie odpisują. 100zł poszła się j..... a babcia nie rozumie że nie mogę wymienić jej tego. Jeden wielki szit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko gazety rekomendują ten krem ale też wp czyli wirtualna polska. Ja wysłałam z powrotem te oszukane kremy i co się okazało, że adres z którego została wysłana przesyłka nie istnieje. Kurier odsyła mi z powrotem. To świadczy o naszym kraju, że łatwo i bez konsekwencji można oszukać ludzi. Najbardziej boli ze gazety i pewne strony które uważany za godne zaufania współpracują z tymi oszustami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadzwonić pod wskazany w gazecie czy też i internecie nr telefonu i powiedzieć że chcecie reklamować otrzymany specyfik. Reakcja t.zw. konsultanta będzie wymowna. Zostałam oszukana i przestrzegam innych. Zaufajcie swojemu rozumowi. U mnie na moment chyba się wyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałam oszukana..to złodzieje nie dajcie się nabrać jak ja...fima to widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ta strona gdzie sprzedają ten produkt to wielkie oszustwo,nie dość że dałam się nabrać i zamówiłam ten produkt to jeszcze przelałam za niego dwa razy pieniądze, a kiedy zadzwoniłam i powiedziałam o zaistniałej sytuacji prosząc o zwrot nadpłaconej kwoty Pan odpowiedział krótko,że pieniędzy już nie odzyskam i rozłączył się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Zamówiłam ten rewelacyjny krem , niestety aż dwa razy. Każda z przesyłek zawierała inne opakowania, a sama konsystencja kremu była też inna.Nie były to kremy zgodne z reklamą i przedstawione w reklamie.Stosuję go już ponad 2 miesiące,ale żadnych zmian nie dostrzegłam. Czuję się oszukana, a właściwie na własne życzenie dałam się oszukać. Pozdrawiam naiwnych tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlozylam zamowienie i przyslano mi tylko jeden produkt ,zadzwonilam kazano mi go odeslac powiedziano ze dostane nowy i zostana mi zwrocone wszystkie koszty.Tak tez zrobilam jest juz miesiac i ani kremu ani zwrotu kosztow.uwazam ze sa to zwykli naciagacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie go kupic i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×