Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Och, jestem taka elitarna

Polecane posty

słucham teraz Furii, polskiej perły black metalu, świetnego zespołu, który niesamowicie mnie zachwycił i mam przy tym świadomośc, ze mało ludzi zna ten zespół, a jakby go usłyszeli to by im sie nie spodobało, bo wolą muzyke łatwą i lekką :classic_cool: Napawam sie swoją elitarnością. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie odniesiesz do tego tematu? "znam kasieszatanistke1994! tak naprawdę ma na imię ania i mieszka w gdańsku" i treść tematu: "Mówiłaś, że już skończysz z nołlajfowaniem tutaj oraz na szołapie, bo mało kto wie, ale ona bywa też na SU usmiech.gif co prawda zachowuje się porządnie, niczego nie pokazuje, ale jednak od tych transmisji też sie uzależniła i od kontaktu z rozmówcami z szołapa. Sama dobrze wiesz, jak skończyło się twoje ostatnie prawie roczne nołlajfowanie pechowiec.gif nadal nie mogę uwierzyć, że chciałaś to zrobić... pechowiec.gif ostatnio dostałaś prace, odbiłaś się od dna, a teraz znów chcesz to zaprzepaścić? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plotka głosi, że to ostatnie nołlajfowanie zakończyłaś żyletkową próbą samobójczą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego wklejasz tu ten bełkot, wklej jakieś zdjęcie te anki, to będzie przynajmniej zabawnie :D bo jeszcze żadna z osób za które mnie uwazałyscie nie należała jeszcze do subkultury metalowej. ta anka pewnie też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Him_
Kasiaszatanistka1994..... j*e*b*a*n*a....... k*u*r*w*o....s*p*i*e*r*d*a*l*a*j....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×