Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misery1992

Dieta, ile mogę schudnąć?

Polecane posty

Gość Misery1992

Witam, od jutra zaczynam dietę. Nie ukrywam że zależy mi na jak największym spadku wagi, w dość szybkim czasie - dlaczego? Bo jestem w gorącej wodzie kąpana i niestety, ale muszę widzieć efekty natychmiast. Na razie ułożyłam sobie 5 dniowe menu które powtórzę 2 razy: Dzień 1: Śniadanie: Kawa +jogurt/owoc Obiad: 2 jajka na miękko Kolacja: koktajl Dzień 2: Śniadanie: kawa +jogurt/owoc Obiad: Pieczony Dorsz z brokułem Kolacja: koktajl Dzień 3: Śniadanie: kawa +jogurt/owoc Obiad: Zupa krem z borkułów Kolacja: Koktajl Dzień 4: Śniadanie: kawa +jogurt/owoc Obiad: Zupa krem z brokułów Kolacja: Koktajl Dzień 5: Śniadanie: Koktajl Obiad: Sałatka Kolacja: Jogurt plus kawa W między czasie dopuszczam kilka wafli ryżowych lub jabłko w ciągu dnia, między posiłkami, plus dużo wody i herbat. Myślę także żeby jednak zaczynać dzień od koktajlu, żeby mieć więcej energii. Od razu mówię: dajcie sobie spokój z gadaniem: a bo za mało kalorii, a bo lepiej 1 kg na miesiąc - albo moje ulubione: bo będziesz miała jojo. Od zeszłego roku schudłam już 20kg, głównie stosowałam dietę norweską, ale były też inne, zazwyczaj 2 tygodniowe, i jakoś jojo nie mam. Przechodziłam zawsze do racjonalnego żywienia. Od 3 miesięcy trzymam tę wagę, i chciałabym zgubić kolejne kg. Startuję z 72,5. Jakieś propozycje coby zwiększyć spadek wagi? Może macie jakieś własne doświadczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta wydaję się być dobrze ułożona :) Tylko przydałby się jeszcze wysiłek fizyczny i wtedy możesz sobie pomóc jakimś suplementem np. AquaSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dieta wydaję się być dobrze ułożona usmiech.gif Tylko przydałby się jeszcze wysiłek fizyczny i wtedy możesz sobie pomóc jakimś suplementem np. AquaSlim I naprawdę?? jesteś aż tak durna, czy po prostu chcesz jej wcisnąć do goovno? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie reklamuje to gowno na kazdym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni trwa ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co mi przychodzi do głowy widząc taki jadłospis to 'jojo' i 'za mało kalorii'. Moje doświadczenie jest takie: racjonalne zdrowe odżywanie plus aktywność fizyczna i tyle. Co nagle to po diable, szkoda zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Nie rozśmieszaj mnie z jojo. Kto będzie je miał ten będzie, bo zwykle jest tak : o dietka się kończy 8 kg mniej, idę do Mcdonalds. Owszem, raz kiedyś można, ale zwykle u takich osób nie kończy się na raz kiedyś, i skurczony żołądek znów zaczyna się rozszerzać. Ja trzymam się planu, wspomagam się kapsułkami zielonej kawy i już ponad 1 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Piłam aqua slim, czy coś daje? Ciężko stwierdzić, może tylko taki przymus że muszę wypić tę całą butelkę wody co jest dobre, a tak sama w sobie na odchudzanie raczej nie wpływa. Cóż, dietę przewiduję na minimum 2 tygodnie, liczę na minimum 5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Koktajl jest bardzo pożywny, składa się z jabłka, świeżego soku z grejpfruta, kiwi i mnóstwa szpinaku :) Śniadanie i koktajl pozostaną niezmienne, przekąski w między czasie także, a nad obiadami będę myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu zupełnie. To jest głodówka, a nie dieta. Dużo za mało kcal (= spowolnienie metabolizmu), zero tłuszczy (1/3 kcal powinna z nich pochodzić!), za mało białka. Tragedia jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Głodówka? Głodna nie chodzę. Przeczytaj uważnie mój pierwszy post: zależy mi na szybkich efektach. Na racjonalne żywienie przeskoczę gdy pozbędę się nadwagi, czyli przy moim wzroście mam do zrzucenia 7kg. I powiedzcie: Jedzenie jogurtów, owoców, warzywnych i owocowych koktajli, pieczonych ryb z warzywami,a nie smażonych : to wg Was jest tragedią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, jestem na diecie kefirowej , dzis koncze 2 dzien, tak jak ty musze zrzucic szybko dobrych kilka kg okolo 7-10 k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
No to obie wystartowałyśmy w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie ,bo nie mam z kim sie nawzajem motywowac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszecie, za mało kcal. To jest głodówka, która będzie miała odwrotne zastosowanie, a Ty szybko się zniechęcisz odczuwając co raz częstsze burczenie w brzuchu :D dołóż troszkę do śniadanka, może jakiś koktajl owocowy, na obiad na pewno dwa jajka nie wystarczą, może jakaś sałatka? :P jedz to co lubisz, nie za dużo, o stałych porach. No i ćwiczenia to podstawa, chociaż ta godzinka 3 razy w tygodniu na partie, w których chcesz się pozbyć tłuszczyku najszybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując cały dzień, ile zjadasz kalorii, 500? chyba nawet nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Głodówka? Głodna nie chodzę" Głodówka nie oznacza chodzenia głodnym tylko głodową dla organizmu ilość kcal, a w tym wypadku także głodówkę jakościową (znaczne niedobory składników odżywczych: tłuszczy, witamin, minerałów). 000 Poczytaj, do czego prowadzą takie "eksperymenty": www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe-t384532.html I tak, to JEST tragedia. Zdrowa dieta powinna zawierać do 300 kcal mniej niż zapotrzebowanie (czyli jakieś 1500-1600 kcal minimum powinnaś zjadać, a z twojego jadłospisu to nie wiem, czy połowa tego się uzbiera...) i spełniać te wszystkie założenia: 1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h 2. Należy w każdym posiłku spożywać „pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy) 3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i owoców 4. Należy dbać aby posiłek przed treningowy był bogaty w łatwo przyswajalne białko 5. Należy dbać aby węglowodany we wszystkich posiłkach poza posiłkami przed i po treningowym pochodziły z warzyw i owoców o niskim IG. Posiłki około treningowe powinny zawierać węglowodany o wyższym I/G 6.Należy dbać aby posiłek po treningowy zawierał węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1 7. Należy pilnować aby 25-35%spożywanych kalorii w diecie pochodziło z tłuszczy z podziałem na : 1/3 z tłuszczy nasyconych (zwierzęcych), 1/3 z tłuszczy jednonienasyconych (np. oliwa z oliwek, avocado), a 1/3 z tłuszczy wielonienasyconych (olej lniany, rybi , orzechy i nasiona itp.) 8. Należy unikać napoi innych niż: woda mineralna niegazowana, zielona herbata itp. 9. Należy dbać o to by każdy posiłek za wyjątkiem posiłków około treningowych składał się z naturalnego, nie przetworzonego pożywienia, należy unikać słodzików, konserwantów, polepszaczy itp. 10.Należy spożywać większe ilości węglowodanów tylko w okolicach treningowych (przed i po treningu) , posiłki te powinny być ubogie w tłuszcz. W innych posiłkach powinna występować przewaga tłuszczy nad węglowodanami pochodzącymi z warzyw i owoców. 000 Osoba niećwicząca (choć nie wyobrażam sobie odchudzania bez ćwiczeń...) zamieni w tych zaleceniach węglowodany proste na złożone. Reszta identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 dniach diety kefirowej -1,8 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc w ułożeniu diety proporcjonalnie do indywidualnych potrzeb,wyliczenie deficytu kalorycznego,pomoc w prowadzeniu diety. Tanio.Joannapawlowska90@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Wy czegoś nie rozumiecie: ja nikogo nie zachęcam do tego, mój organizm- moja sprawa. Wyniki mam świetne, a odchudzałam się bardziej rygorystycznymi dietami. 500 kcal? Nie rozśmieszaj mnie, bo sam koktajl ma ponad 200 kcal,a przekąski w między czasie w ciągu dnia również ok 200. Polecam czytanie ze zrozumieniem: chcę zrzucić SZYBKO kilka kg, następnie przejdę do racjonalnego odżywiania. 6-7 posiłków? Nawet dietetyk poleca 5 POSIŁKÓW przy odchudzaniu, a nie 7, tyle posiłków to dla kogoś kto czynnie uprawia sport, i nie mam tu na myśli biegania czy skakanki po godzince dziennie, także twoje "założenia" nie dotyczą się odchudzania, i nijak się mają do mojego organizmu. NIKOGO nie zachęcam, za "złote rady" grzecznie podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Na czym polega dieta kefirowa? I z jakiej wagi startujesz jeśli można zapytać? Ja 1,6 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165 cm, 68 kg moja waga startowa. Dieta kefirowa polega na picu tylko kefiru :) wypijam do 1 l kefiru dziennie 420 kcal plus woda , kawa , czasami zjem 1-2 chrupkie pieczywo nic po za tym,od dzis dorzucam cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
O kurcze, to przyznam że ostro, nawet jak na moje standardy. Ja byłam na diecie 500 kcal ale wytrzymałam 10 dni a powiem Ci że jak na to jak się męczyłam, efektów oszałamiających nie było, chyba 2,8kg mniej z tego co pamiętam, a waga startowa była sporo wyższa niż teraz. Bierz chociaż jakieś witaminy, bo szkoda żeby Ci się włosy i paznokcie posypały. Jak długo zamierzasz ją stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misery1992 szczerze ? mam ochote do 3tyg ale zobaczymy ,napewno musze wytrzymac do 19 stego wrzesnia. Musze wytrzymać nie ma ze nie , a ty ile czasu chcesz byc na tej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Minimum 2 tygodnie, zobaczymy jakie efekty będą, w każdym razie chciałabym zejść do końca września chociaż do 64 kg, więc jeszcze 6,9 kg przede mną. Na razie leci ładnie, mam nadzieję że dzięki tej zielonej kawie nie będzie jakiegoś zastoju jak czasami miałam. Ogólnie chyba sobie kupie jeszcze zieloną kawę w ziarnach do mielenia, albo saszetkach z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz coś o tej zielonej kawie napisać wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Poprawia metabolizm, zapobiega odkładaniu tłuszczu, spowalnia przyswajanie cukrów, i wspomaga odchudzanie. Ja biorę kapsułki zielonej kawy, które dodatkowo zawierają chrom i fasolaminę, drogie nie były, 29 zł za 30 kapsułek, więc starcza na miesiąc, ale dodatkowo będę piła zieloną kawę, zamiast zwykłej, jak dostanę ją gdzieś w zielarskim sklepie. Tylko że u Ciebie mały problem, bo bierze się jedną kapsułkę przed głównym posiłkiem, a Ty takiego nie masz. Tylko pamiętaj, jeśli chodzi o kapsułki to NIGDY nie zamawiaj przez internet bo nie wiadomo jaką truciznę Ci przyślą..lepiej wydać te kilka złotych więcej i kupić w aptece. Trochę długo chcesz pociągnąć, nawet ja bym tak nie pojechała, ewentualnie kilka dni jako detox organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ja biore cidrex plus 2 x dziennie tez przedposilkiem sie powinno wiecbiore rano przed 250 ml kefiru i mamspoko do 12 stej i od 15 nastepna , zmniejsza uczucie głodu i nie mam apetytu na słodkie , nigdy w zyciu tabsow z netu ;) ide cwiczyc :) a od pn basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misery1992
Po porannym ważeniu i...już 2,3 kg mniej! :) Czuję się dobrze, nie czuję jakiegoś ssania w żołądku czy innych rzeczy. Tempo pewnie się niedługo zwolni chociaż ta zielona kawa jest po to żeby nie było takiego dużego spowolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dieta to podstawa do zdrowego odchudzania a najlepiej z tym udać się do dietetyka, który dostosuję odpowiednią dietę. Do tego można dołożyć jakiś suplement np Aqua Slim, i efekty napewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×