Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Czuję że ludzie z forum są do mnie negatywnie nastawieni

Polecane posty

Gość gość
to też pokazuje jaka Ty jesteś zresztą wiele kobiet jest "taka" rety.. ja chyba naprawdę zostanę starym kawalerem nigdy nie zaakceptuje pewnych waszych zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty żałosna imitacjo kobiety, jęcząca o zainteresowanie faceta oceniasz czyjąś klasę? Na kafeterii można napisać każdą głupotę, ale są takie, po przeczytaniu których zbiera na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja jestem? Nie ufam osobom, które nei zasługują na zaufanie. blackheartbeat skompromitował się w mailach, to chamski facet, który przybrał maskę miłego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja mam honor sluzylem w wojsku i mam honor zolnierza Polskiego to jest 1 a 2 nie czuje do ciebie ani negatywnych uczuc ani pozytywnych tylko obojetnosc a 3 napisalem do ciebie specjalnie zeby cie zdemasowac :) zeby cie obnazyc a co nie znaczy ponizyc wiec nadal zachowalas twarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jestem. Użalająca się nad sobą samotna biedulka, której całym życiem jest kafeteria. Spójrz na siebie. Jeśli Ty jesteś wzorem honoru i klasy to im mniej tej klasy i tego honoru u innych tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakłamana i zdesperowana, a po części i w swej mądrości strasznie głupia popatrz, piszesz o wyższych wartościach a siedzisz tu i dyskutujesz z ludźmi, którzy wedle Ciebie nic sobą nie reprezentują sądzisz, że rozsądna i jak sama siebie określasz dojrzała kobieta wdawała by się w dyskusję z kimś takim jak my? to jest zadziwiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrobiłam mu przysługę i napisałam jakim jest dupkiem, żeby już żadna kafeterianka z nim nie pisala :) MIło z mojej strony, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie wnioski tego goscia :D i to bardzo sam inaczejbym tego nie ujol chodz w rzeczywistosci jestem prawdziwym zabijaka i rzeznikiem w typie Punishera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w wojsku uczą honoru na zasadzie ujawniania na forum prywatnych wiadomości? I kłocenia sie jak smarkacz, bo ktoś uraził twoje ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze zachowalem sie zalosnie nie oznacza ze jestem zalosny albo ze jak zachowalem sie jak d**ek nie oznacza ze jestem dupkiem tak mnie kusilo zeby to zrobic i zrobilem nie warto walczyc z wlasnymi pragnieniami wybacz fiku mikku ale no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja zrobiłam mu przysługę i napisałam jakim jest dupkiem, żeby już żadna kafeterianka z nim nie pisala usmiech.gif MIło z mojej strony, co?" Też miałam taki zamair, ale ja tak nei potrafię, jednak mam trochę empatii nawet względem dupków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha... i kto tu się kłóci? Fikuska Ty nawet nie widzisz tego, że ta kłótnię sama podsycasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciusiu, Ty jestes podstarzałym kawalerem, hipokrytą, ale tak, jesteś miły i przy tych wszystkich twoich dziwactwach, można Cię lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rety i nie rozumiesz, że to była mowa o Tobie że to Ty ta przysługę innym kobietą zrobiłaś pisząc jaki to on niedobry ja tego nie pisałem, ale wiem co to sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dobra ja lubie kogos prowokowac :D lubie i juz nie wiem czemu ale czuje ze fikusna jest na mnie zla ze urazilem jej ego skoro tak pisze napialaby mi nie mam ochoty z toba pisac i to byloby koniec a tu fiku dalej ze mna pisze no nie wierze ;) czyzbym dostal szanse apropo dupka nie znasz mnie i nie oceniaj :!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem teraz kto jest bardziej żałosny wy czy ja że was czytam i komentuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne typy ludzi. Niektórzy chcą Ci pomóc a niektórzy jeszcze bardziej dokopać. Takie jest już niestety życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś nowy idiota czy stary zmienił nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a tak powaznie fiku ma racje nie powinno sie ujawniac prywatnych korespondencji ale prawda jest taka ze fiku zyje w obludzie a ja wole umrzec za prawde chodzby w oczach fiku i waszych niz zyc w obludzie fakt nikt nie jest bez grzechu dlatego ja nie oceniam was czy fiku negatywnie badz poz. ale zgadzam sie z wnioskami goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×