Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego nie zrobią odcinka familiady "Metalowcy kontra fani techno"?

Polecane posty

no ale skąd wziąść odpowiednich przeciwników, bo odcinek "metalowcy kontra strażacy", "metalowcy kontra budowlańcy", "metalowcy konra rodzina Krawczyków" byłby głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziąć a nie wziąść kasiaszatanistka sie uwaza za taka inteligentna a ciagle bledy ortograficzne wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniastej non stop się to zdarza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tobą chyba nikt nie chciałby się tak ośmieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wystąpienie w teleturnieju uwazasz za ośmieszenie? Zresztą podałam link do odcinka 'postaw na milion" w którym wystapiła drużyna metalowców to czemu nie można tak zrobić w familiadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo takie coś jest żałosne, a ten teleturniej ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem sztywna, ale nie lubię takiego afiszowania sie swoim hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaka ty jesteś chora dziewczynko... Nie wierzę, naprawdę. Głupsza osoba nie urzęduje na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no jestem sztywna, ale nie lubię takiego afiszowania sie swoim hobby." to hobby to jakiś wstyd i tabu, może w twoim dziwnym świecie ale nie w tym w którym żyją normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tabu, ale co następne? Kolekcjonerzy znaczków kontra pasjonaci metalowych puszek? Poza tym do takich programów idą z zasady osoby które robią sobie wstyd samym swoim istnieniem, a nie chciałabym żeby ktoś mnie porównywał do attention whores śmiejących się z sucharów w familiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kolekcjonerzy znaczków kontra pasjonaci metalowych puszek?" Jak dla mnie spoko. Tyle że metalowcy(tacy typowi) to grupa znacznie łatwiejsza do wyodrębnienia i bardziej charakterystyczna, czy tego chcesz czy nie, wpisana na stałe w popkulture, toteż potyczka metalowców z fanami techno byłaby zabawniejsza i znacznie bardziej wyrazista niż między kolekcjonerami znaczków i pasjonatami metalowych puszek. "Poza tym do takich programów idą z zasady osoby które robią sobie wstyd samym swoim istnieniem, a nie chciałabym żeby ktoś mnie porównywał do attention whores śmiejących się z sucharów w familiadzie" Och, jaka dama, co to nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem trochę od ciebie poważniejsza, Poza tym może i metalowcy są "wyraźni", ale to nie jest szara masa podobnych ludzi. I nie chciałabym być kojarzona z nimi tak samo jak w********y mnie te pajace w rozowach w toku mówiące o tatuażach i o tym jak kochają zwracać na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszaniasta wynocha do szkoly sie uczyc ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ja jestem trochę od ciebie poważniejsza, " no kurde zazdroszcze, moge być taka jak ty? zawsze chciałam być smutnym ponurakiem co nigdy nie robi nic dla jaj. "Poza tym może i metalowcy są "wyraźni", ale to nie jest szara masa podobnych ludzi. I nie chciałabym być kojarzona z nimi tak samo jak w********y mnie te pajace w rozowach w toku mówiące o tatuażach i o tym jak kochają zwracać na siebie uwagę." A co to ma do występu drużyny metalowców w teleturnieju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że do takich programów zgłaszają się tylko ludzie którzy na siłę chcą jak najwięcej uwagi - nikt normalny się tam nie pcha, tylko desperaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×