Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

Tasiemiec na odchudzanie?

Polecane posty

Cześć! Spotkałem się ostatnio ze znajomą z byłej pracy. Typ kobiety strasznie gadatliwej i lubiącej mówić o sobie. Pominę szczegóły, bo nawet ich nie pamiętam ale jedna rzecz zwróciła moją szczególną uwagę podczas paplaninie o odchudzaniu. Dziewczyna powiedziała, że zamówiła jaja tasiemca. Zamurowało mnie. Chciałem się upewnić czy oby na pewno nie chodzi o jaką potoczną nazwę dla magicznych suplementów na odchudzanie- nie. Każdy z pewnością wie jak działa tasiemiec i jak niebezpieczne mogą być skutki jego występowania w organizmie. Najgorsze jest to lekceważenie zagrożeń. "Leki" pochodzą z czarnego rynku i nikt nie kontroluje procesów związanych z produkcją. Do czego są jeszcze w stanie posunąć się ludzie? Tak bardzo wkurza mnie myślenie dużej części społeczeństwa- będę żarł i nałykam się larw tasiemca z internetu, a za tydzień będę wyglądał jak ultraslim model! F**K YEAH litości.. Zetknęliście się w ogóle z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to skutek mody na "szkielety" Masz rozmiar XS to jesteś cool Rozmiar L wyklucza cię ze społeczności ;) i żeby nie było, ja mam M.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuj w życiu bym nie łyknęła tabletek z jajami tasiemca. Wolałabym prawie nic nie jeść i katować sie na siłowni niż to zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×