Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam, że coraz więcej facetów lubi grube kobiety...

Polecane posty

Gość gość

chude nie mają brania tylko o rubensowskich kształtach... wszystkie moje grube kolezanki mają fajnych facetów, a te chude i niby ładne lalunie ciagle zmnieją partnerów, nie mają nikogo na dluzej, albo sa same... jak to jest? Ja jestem posrodku, ale sie nie licze bo mam wstretną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Kobiety z wyglądem chłopięcym nigdy brania nie miały Deski tereski itp Natomiast grube teraz się wycwaniły i latają za chłopami Jak im tak nie wstyd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubaski to tłuste maciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne lalunie mają branie, do wyra. prawie tylko i wyłącznie. a grubaski owszem, latają za facetami, bo wiedzą, że raczej chłop sam z siebie za nią nie będzie się uganiał. a to często fajne babki są i czemu mają nie mieć nikogo? miłości nie mierzy się kilogramami. to tylko w necie każdy frustrat seksualny wypisuje obraźliwe hasła pod adresem grubszych babeczek. sama byłam kiedyś "lalunią", wizualnie, bo mentalnie niekoniecznie. i baaardzo długo szukałam faceta, który chciałby związku. znalazłam, przytyłam parę kilo, zrzuciłam mini i jest mi cudownie. jestem przeciętną kobietą, za którą czasem ktoś się obejrzy, mam sporo fajnych znajomych i fajne życie z cudownym facetem, na cholerę mi wieczna dieta, głodówka, nerwy i stres, że nie spełniam jakichś posranych wymagań chuj wie kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube tez znajduja facetow.niektorzy wola grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam :) :) Wszystkie grube laski jakie znam, mają beznadziejnych facetów (przeważnie też grubych). Nie wmawiajcie sobie, że otyłość przyciąga facetów ;) Faceci akceptują tłuszcz u kobiety jedynie w rejonie tyłka i piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdhooolenie o szopenie, kazdy zdrowy facet jak będzie mieć do wyboru lakse o figurze Iriny Shayk a Adel czy Ewka Farna, wybierze tę z figurą Iriny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Babol
Te grube zgrabne to mają max duże wymagania od facetów i nie każdy je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf - nie wnikam jakie są twoje standardy "beznadziejności" skoro ograniczasz je do wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy faceci biorą się za grube bo u zgrabnych po prostu nie mają szans....tak z braku laku, oć cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie gruba kobieta to taka która o siebie nie dba i nie ma silnej woli poza tym nie chciałbym z taką seksu uprawiać. Sam mam nadwagę ale odchudzam się bo sam chce być szczupły i chcę mieć szczupłą dziewczynę. Grube jest brzydkie u kobiet i u facetów. Nie ma się co oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.23 uprawiać to ty możesz jedynie pole jak pojedziesz do starej na wioche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze najpierw ustalmy jaka to jest gruba ,bo dla niektorych kobieta 55 kilo to juz grubas ;) a tak serio zapuszczone sierdzace potem grube cialo to masakra zarowno dla faceta jak I kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, jest niewielki procent (2-3) facetów, które chcą grubasek. Najbardziej pociągające są te zgrabne, szczupłe, ale też z dużym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Wśród tych 40+ to może i wiele facetów lubi pulchne panie, ale z kolei nie znam nikogo wśród młodych, kto by je preferował. Nie znam też żadnego młodego szczupłego faceta z otyłą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w tym rzecz, że mężczyźni preferują grubaski, ale jeśli te szczupłe ich odrzucają, to trzeba szukać wśród tych, co mają nadmiar kilogramów, bo lepsze to aniżeli samotność lub związek z atrakcyjną, ale sfochowaną lalunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest grubych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy lubia chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być sam niż miałbym być z grubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie kragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mamy coraz mniejszy wybór a jak już uda się wyrwać jakąś szczupłą to zaraz okazuje się że ma się co najmniej za gwiazdę z Hollywood :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode sa szczuple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39330sszxaaweq
Ojj nie zauważyłam, by lubili grube. Wychudzone szkapy też wzięcia nie mają, sądzę, że największe powodzenie mają kobiety których waga wynosi wzrost - 105 - 115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39330sszxaaweq
Nie napisałam dokładnie chodzi mi o wzrost odjąć od 105 do 115 czyli np kobieta o wzroście 165 cm ważąca w przedziale 50 - 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie kazda kobieta jak sie starzej ,to TYJE !!! juz nie ta przeiana materi-szfankuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te OTYLE,z nadwaga wiecznie robia propagande ,ze tylko OTYLOSC ,nadwaga --jest sexy ,ze tylko otylosc,nadwaga -oznacza prawdzuwa kobiete ,a glupi faceci w koncu w to wierza... a baba nadal sobie robi co chce tyje PRZYCZYNY NADWAgi: to 1.LENISTWO tak naprawde !!! bark konsekwencji ! 2.Choroba to sa 2 przyczyny nadwagi ,nie oszukujmy sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK Mozna bzykac brzydkie cialo ... :O pelno celulitu.. Cialo z zastojem tluszczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39330sszxaaweq
Ja przytyłam przez 7 lat 10 kg - nawet nie wiem kiedy to się stało. W LO ważyłam 52 kg przy 165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×