Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 18 lat, wyglądam na mniej a interesują się mną TYLKO

Polecane posty

Gość gość

mężczyźni około 30 lat i więcej. Chciałabym stworzyć fajny związek z rówiesnikiem ale niestety nikt w moim wieku mnie nie chce. Z czego to może wynikać? P.S. Mówiąc interesuje się nie mam na myśli chamskiego podrywu na ulicy (bo taki oczywiście też jest w wydaniu meżczyzn w każdym wieku) ale o normalnym nawiązywaniu relacji. Działam w różnych organizacjach, chodzę na koncerty, wieczorki filmowe itd. i tam właśnie spotykam starszych mężczyzn. Nieraz dostawalam zaproszenie na kawę itd. a od rówiesników NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starzy chcą się ustatkować osiemnastką :) I myślą, że jak Cię wyrwą to będą się chwalić przed kolegami. Albo pedofile jacyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że to nie są jacyś nieudacznicy. Wręcz przeciwnie, z reguły to normalni mężczyźni, dobrze zarabiający, mili, inteligentni. Można z nimi fajnie spędzić czas ale mimo wszystko jak dla mnie dzieli nas za duża różnica wieku żeby się bardziej angażować w taką relację. Mam dopiero 18 lat i różnica 15 lat to dla mnie dużo za dużo:P Proszę oceńcie obiektywnie czemu tak się dzieje, że interesują się mną mężczyźni z takiego przedziału wiekowego a nie rówiesnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że właśnie dlatego, że chcą się ustatkować i mieć bardzo młodą, ładną żonę. Ale dla mnie to głupie, przecież taka różnica wieku jest zbyt duża. Oni są chyba niedojrzali emocjonalnie. Bez urazy ale jeszcze dzieciak z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×