Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak go sprowokować?

Polecane posty

Gość gość

Mam dzisiaj straszną ochotę na mojego faceta. Ale on raczej woli spotykać się w weekendy jak nie musi iść do pracy, itp. Jak mam to rozegrać żeby inicjatywa wyszła od niego a nie jak zwykle ode mnie? Czemu mi się chce a jemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
ile trwa wasz związek ? dziwnie że spotykacie sie tylko w weekendy bo tak zrozumiałam . może mu po prostu nie zależy , a może jest leniuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci radził seksowny ubiór. Pończochy, szpilki i krótka spódniczka i bez majtek. Na pewno by to zauważył. Paradowała byś po domu, jak niby nic od czasu do czasu delikatnie pokazując mu Twoje wdzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykamy się 3 miesiące. No dla mnie to też trochę zastanawiające. A proszenie o spotkanie jest trochę poniżające. Chciałabym żeby sam nabrał na mnie ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
może ma stres w pracy? a może jest zmęczony/leniwy i woli strzepać sobie pod p****la, niż jechać do Ciebie, starać się, szykować, zabiegać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
nie wiedziałem, że słowo p.o.r.nol jest na cenzurowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze tutaj szukasz? I chcesz sie zabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ma stresy w pracy, ale kto nie ma? Mi też nie jest łatwo, ostatnio miałam sporo na głowie. Nie to nie, koniec. Skoro nie chce się spotykać to ja też zacisnę zęby i nie będę się płaszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×