Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Hmmm zależy co Cie interesuje:). Ostatnio trafiłam na 2 fajne sklepy - jeden to www.kosmetykizameryki.pl - sklep z kosmetykami, a drugi to www.plushers.com gdzie możesz samemu zaprojektować zabawkę. Oba fajne i niedrogie, szczególnie ten drugi, bawiłam się kreatorem zabawek całe popołudnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatka09
ja ostatnio tutaj kupiłam prezent na rocznicę dziadków: http://www.crystal-house.pl/ - mają bardzo fajne produkty, niezłe są te rzeźby. Jak ktoś lubi takie rzeczy, to będzie urzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sklep-hurtownia wysokogatunkowa odzież znajdziecie tam bluzeczki bluzki itp. www.freesk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.freesk.pl wysokogatunkowa bawełna super jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam perfumerię internetową perfumytaniej.pl. Perfumeria ma bardzo duży wybór perfum po atrakcyjnych cenach. Perfumeria otworzyła jakiś czas temu sklep stacjonarny w Krakowie na Dietla 50. Mają dużo niższe ceny niż Douglas, czy Super-Pharm. Dlatego też warto odwiedzać sklep raz w miesiącu, zeby zobaczyć jak się zmienił asortyment i co nowego jest na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mebelki dla dziecka z Lululaj.pl mają naprawdę ciekawe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.alkapask.pl fajny sklep z galanterią skórzaną produkty są wysokiej jakości, w niestandardowych rozmiarach, dobre cenowo, naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kosmetyki bardzo wysokiej jakości to polecam sklep www.coletia.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_K
jesli chodzi o kosmetyki to polecam www.muabeautystore.com i www.galilu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaKarol
To ja jeszcze dorzucę sklep Meblomoda ;) www.meblomoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rosebelle znacie? Jetsem mega zachwycona tymi kwiatami, dostałam od chłopaka taką różę na urodziny i wymsiłam od niego gdzie kupił bo byłam ciekawa czy mają jeszcze jakieś inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawadiacka
Moje odkrycia tego miesiąca to stilago.pl markowe ubrania; sklep.kari.com dobrej jakości buty i swietne promocje; tanioutlet.eu outlet agd rtv z naprawde niskimi cenami; i ezebra.pl z kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciateczkowy_potwor
no jasne :) ja bardzo dużo rzeczy kupuje w fasardi - uwielbiam ich ciuchy, a często i dla męża i dla córeczki coś kupię :) mają dostawę szybką, ceny fajne, czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i sprawdzony sklep internetowy z mebelkami dla dzieci to Lululaj.pl mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli kupuję coś w internecie to tak naprawdę szukam sklepów które mi zagwarnatuję prędkość prawie taką jakbym sama się zebrała i pojechała. Fajne też jak sklep ma asortyment szerszy niż w galeriach handlowych, dlatego po kolei :) Jeżeli chodzi o książki, prezenty itd to oczywiście: http://www.merlin.pl?, a co do kosmetyków to uwielbiam http://www.topdrogeria.pl/. Ubrania to jednak kwestia taka, że muszę pójść i pomierzyć więc kupuję te rzeczy w galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli na przykład szukacie biżuterii i eleganckich upominków, to polecam sprawdzony sklep www.ambertic.pl zamawiałam u nich upominki biznesowe dla kontrahentów firmy, w której pracuję i bylismy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijolka
Jak szukacie taniego sprzętu AGD i RTV to polecam tanioutlet.eu. Złożyłam u nich już drugie zamówienie. Gotowe już zakupy na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekturowa
Ostatnio zauważyłam, że dużo osób pisze o tym tanioutlet.eu. Coraz więcej zadowolonych osób. Widzę, że fajnie da się u nich zaoszczędzić. Sklep już chyba sprawdzony to i ja się skuszę na zakupy przedświąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×