Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Hmmm zależy co Cie interesuje:). Ostatnio trafiłam na 2 fajne sklepy - jeden to www.kosmetykizameryki.pl - sklep z kosmetykami, a drugi to www.plushers.com gdzie możesz samemu zaprojektować zabawkę. Oba fajne i niedrogie, szczególnie ten drugi, bawiłam się kreatorem zabawek całe popołudnie;P

polecam perfumerię internetową perfumytaniej.pl. Perfumeria ma bardzo duży wybór perfum po atrakcyjnych cenach. Perfumeria otworzyła jakiś czas temu sklep stacjonarny w Krakowie na Dietla 50. Mają dużo niższe ceny niż Douglas, czy Super-Pharm. Dlatego też warto odwiedzać sklep raz w miesiącu, zeby zobaczyć jak się zmienił asortyment i co nowego jest na promocji.

Gość gość
ja polecam www.alkapask.pl fajny sklep z galanterią skórzaną produkty są wysokiej jakości, w niestandardowych rozmiarach, dobre cenowo, naprawdę warto

Gość gość
A rosebelle znacie? Jetsem mega zachwycona tymi kwiatami, dostałam od chłopaka taką różę na urodziny i wymsiłam od niego gdzie kupił bo byłam ciekawa czy mają jeszcze jakieś inne :)

Gość zawadiacka
Moje odkrycia tego miesiąca to stilago.pl markowe ubrania; sklep.kari.com dobrej jakości buty i swietne promocje; tanioutlet.eu outlet agd rtv z naprawde niskimi cenami; i ezebra.pl z kosmetykami

Gość ciateczkowy_potwor
no jasne :) ja bardzo dużo rzeczy kupuje w fasardi - uwielbiam ich ciuchy, a często i dla męża i dla córeczki coś kupię :) mają dostawę szybką, ceny fajne, czego chcieć więcej :)

Gość gość
jeżeli kupuję coś w internecie to tak naprawdę szukam sklepów które mi zagwarnatuję prędkość prawie taką jakbym sama się zebrała i pojechała. Fajne też jak sklep ma asortyment szerszy niż w galeriach handlowych, dlatego po kolei :) Jeżeli chodzi o książki, prezenty itd to oczywiście: http://www.merlin.pl?, a co do kosmetyków to uwielbiam http://www.topdrogeria.pl/. Ubrania to jednak kwestia taka, że muszę pójść i pomierzyć więc kupuję te rzeczy w galeriach.

Gość gość
jeżeli na przykład szukacie biżuterii i eleganckich upominków, to polecam sprawdzony sklep www.ambertic.pl zamawiałam u nich upominki biznesowe dla kontrahentów firmy, w której pracuję i bylismy bardzo zadowoleni

Gość minijolka
Jak szukacie taniego sprzętu AGD i RTV to polecam tanioutlet.eu. Złożyłam u nich już drugie zamówienie. Gotowe już zakupy na święta :)

Gość tekturowa
Ostatnio zauważyłam, że dużo osób pisze o tym tanioutlet.eu. Coraz więcej zadowolonych osób. Widzę, że fajnie da się u nich zaoszczędzić. Sklep już chyba sprawdzony to i ja się skuszę na zakupy przedświąteczne.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować