Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amstaf v2.0

Polecane posty

dottore, od kiedy calujesz sie ze mna publicznie? .. nie wypada. co sobie obcy ludzie o nas pomysla ;).. a wlasciwie o tobie dottore :) gosciu, nie strzelam z broni palnej, jeno ustnej... to chyba nowa forma pacyfizmu. co prawda posiada troszke znieksztalcone dna, ale to wina szefa. zle krzyzowal :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dottore, zabieram twoje oswiadczenie do lozka, albowiem poniewaz z byle czym nie sypiam stanowi ono idealne okrycie :D ... dobranoc.. a niech tam.. nie jestem skapiradlo. dam ci cos do okrycia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała monitoruje wszystkie topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sędzina
Jest was dwóch, Oscar Pistorius: Lekkoatleta winny. Obaj w celi, jeden dożywocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało Ci 3/4 wyroku z długiego życia, amnestii nie będzie chyba że ostateczna. Albo ktoś się nad Tobą zlituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
Doktore co to za pesymizm w sobotę rano? :O Niestała to bardzo wrażliwa kobieta i nikogo nie pomija w Swej życzliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf tez jest wrazliwy rozplynal sie tak pieknie dla kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
To dobrze :), dla Doktore rzecz jasna ;). Gorzej tylko dla Kafetarianek-chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On żyje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna ze mnie prorokini... ale mysle, ze jest on z gatunku niesmiertelnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amstaf
Kiedy strzelałem w swoją skroń, okazało się że przez pomyłkę zaladowalem kapiszonami do korkowtza :P W dodatku kiedy podchodziłem do miejsca gdzie miałem to zrobić, okazało się, że napadło mnie stado pcheł, odmiana brazylijskich tancerek :D Tak naprawdę nie mogłem odejść, miałem wizję, że mam dla kogo tutaj opróżniać butelki dobrego humoru ;) Są oczy których chłop nie opuszcza ;) Duchełle soczysty strzał w du.upe z gumki recepturki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Frido mam 77 latełł :D pomimo to jeszcze chcę spotkać jaką wiedźmę, kto wie możne mnie ucałuje i okaże się że z tej ropuchy jaki księciulek się wyhodował ;) warto ryzykować wszak 77 latełł zobowiązuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido duhełłe pojawił się na rowerku, to jeszcze nie potwierdzone ale chyba założył te znane wszystkim różowe podkolanówki w jasnoróżowe paski odblaskowe :D Będę sie starał włożyć sznurowadło w jego wyczynowe klapki trekingowe :D Salut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaki w siusiaki, siusiaki w buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłony Amf ;) mam nadziej ze masz sie dobrze. Wróciłem bo prezydent ogłosił mobilizacje kraju w obawie ostatnich wydarzen politycznych wiec ja dostałem przydzial jako dawny mundurowy marynarz obrone przeciwlotnicza wybrzeza kafeterlandu! Dostałem nawet zmiane kategori na G! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×