Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Dlaczego tak onieśmielam brunetnych?

Polecane posty

Typowy "facet" cykor, bez honoru ujawnia prywatne info na forum, pisze "mądrośći", ale podpisać się pod nimi BOI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuu i rondel sa rodzenstwem z jednego miotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje inicjały już dawno nie są tajemnicą na tym forum :( , podobnie jak zawód i wygląd . Jeśli bardzo Ci zależy to mogę podać swoje - G. P. Zadowolona? A co do odwagi to nie Tobie to oceniać . Zważ że ani razu Cię nie obraziłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby zabolało? A czego spodziewać się po cytuję bezczelnym, chamskim,bez jakiejkolwiek klasy cykorze bez honoru, czyli typowym facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuuu dziś Faceci generalnie nei szanują kobiet. Myślą tylko o SOBIE, o tym żeby się nie namęczyć, zeby dostać wszystko od razu. Romanse zawsze były i będą. No ale przecież nie do pomyślenia byłoby kiedyś żeby facet nawet nie próbował uwieść kobiety tylko prosto z mostu niemoralne propozycje. "Faceci" stali się bezczelni, chamscy, bez jakiejkolwiek klasy. Seks to dla nich nie rytuał (zdobywania, uwodzenia i samego seksu), tylko numerek jak niczym czynność fizjologiczna. Oczywiśćie są wyjątki. x Sztuka uwodzenia istniała, istnieje i istnieć będzie. Każdy facet to potrafi (mniej lub bardziej udolnie) pod warunkiem, że jest przekonany, że obiekt uwodzenia jest tego wart. Czy może być tego warta osoba zakładająca codzienne kilka monotematycznych topików (chcę brunetów, nie chcę brunetów, wszyscy bruneci na mnie lecą, żaden brunet mnie nie chce itp, itd), których jedyną treścią jest jakiś emot? Wątpię. Chcesz być szanowana zacznij szanować sama siebie (lub zgłoś się do psychiatry, jeśli jest to objaw choroby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×