Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość French Kiss

Sin City?

Polecane posty

Gość French Kiss
Zapłaciłam rachunek za internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Niczym nie dzielę. Rozmyślam nad Wami. Nad Waszym kiepskim realnym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcona Kizi
Ja wiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego szlachciurę przyłapano kiedyś na pisaniu KIEP pod portretem króla Jana III, ale "wybrnął" tłumacząc, że to skrót od "Król Ian Europy Pan " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcona Kizi
Nie jestem chwalipiętą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laf, pięknie wybrnął. Ciekaw jestem jak można wybrnąć pisząc niektóre słowa pod portretem miłościwie panującego nam Bronisława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi dziś wyjątkowo mam rozrywkowy humor.Wykorzystałabym wreszcie kogoś seksualnie.Wiem,że to nie szarlotka,że nie pasuje,tak się obnażać,ale no mam ochotę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.no kogo???Pancerni i wuj Tom tylko w wyliczankach.Pacjentów?Ze słabych,schorowanych nie będę miała zamierzanego finału.No kaka na całej linii.A do brzegu daleko...:-D Może trzaśniesz energiczniej z bicza i coś się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
No tak, na Twój temat Awario w Piwnicy wiele można było przeczytać. Z resztą już chyba nawet wspomniałam o tym. Jaką satysfakcję daje ci oddawanie się na forum, ekshibicjonistką jesteś? Czy uwięziona, samotna w domu gdzie nawet listonosz nie zajrzy? Senor Toledo Tobie chyba tylko "patrzenie" pozostaje. Aż tak źle jest? Zamiast siedzieć nocami tutaj wyjdź do ludzi, zabaw się. Co Ty stróż jakiś jesteś z racji wykonywanego zawodu? Czy może tapicer? Lafiryndo, a jaka to rozrywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa, a nie za stary ja na Ciebie? Moje biedne, schorowane serce jeszcze wysiądzie, chociaż nie ukrywam, bacik całkiem dobrze jeszcze mi służy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
French, skoro tego nie czujesz, to nie podejmuję się tłumaczenia Ci tego. Nie oczekuję też żebyś Ty mi z kolei klarowała powody, dla których inwestujesz swój czas w czytanie naszych wygłupów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Przez niedopatrzenie zapomniałam o Kizi, gdzie Pan tam i ona. Ale w zasadzie jak mówi powiedzenie "jaki Pan taki kram" nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Podniecacie się tym forum jakby było Waszym drugim życiem. I tak, Wy naprawdę nim żyjecie. Tworzycie postacie, kreujecie się, szukacie wsparcia, przyjaźni, miłości, sexu. Tutaj? Zmieniacie nicki jeśli uznacie, ze tamten się wyczerpał bądź też bierzecie do serca to co ktoś o Was napisał, pomyślał. Utożsamianie się z własnymi nickami jest tak daleko posunięte, że nie potraficie określić czy to przemawiacie Wy czy Wasze stworzone postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Mój kot jak złamał nogę to przeczytał wszystkie książki Kurta Vonneguta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×