Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość French Kiss

Sin City?

Polecane posty

Gość gość
Jakie ma to znaczenie, grunt to, że dobrze się bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak to będzie zdyskwalifikowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd, błąd, koleżanko:) ale fakt, mnie się podoba.. mimo, że co do prawdy ma się 15 prosęt:P:) Znasz Koke?:D Pozdrawiam.. Kobieto, marnujesz na tym forum się- zatrudniam Cię- jako Łosobistą sekretarkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? Przecież jest sam sędzią w swojej sprawie :p Trudno tu o obiektywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę bez ironicznego jaja te analizy. Takie pitu pitu, nie przymierzając. Może forma nadejdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka.."Opowiadanie erotomanki" a nie dziennika:) Dobra spadam, bo nocna mnie czeka:D Trzymajcie się Bebełłe i Chłopełłe:"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to pisze facet nie zauważyliście? i ja już wiem kto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? :O O ja głupia nie zauważyłam tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Tood. To CiZia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy byście chcieli żeby pojechała po innych, nie po was. Słodka ze swoją tendencją do panikowania. Pokazała tu na pierwszej swoją chwiejność. Jeszcze by się załamała albo wyzywać w amoku zaczęła Co się Francuzce dziwicie. Ściągaj beret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka się nabija a wy od razu ze chwieje emocjonalnie. Za miła źle, wkurzona też źle. Wy jej po prostu nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja?:-) byłam wczoraj i dalej się doprosić nie mogę.to jak mnie widzą?FE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam KOMICZNE (kiedyś udzielał się na forum uczuciowym, ponad 23 tys. wpisów... ) , baaaaaardzo inteligentny i fajny, lekko prowokujący mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Wasz dystans do siebie jest godny podziwu. Nigdy nie reagujecie impulsywnie, a odpowiedzi są co najmniej wyważone. Podchodzicie do wszystkiego dojrzale, bez emocji, przecież wiecie, że to tylko nicki na forum. Na szczęście od kilku dni próbujecie udowodnić jak bardzo w realu jesteście potrzebni. A paluszki swędzą. Si! Bon. I Fałszywa Ewa znudzona (nudna?) trzydziestka z rudymi włosami pod pachami. Fakszejwing to jej nowe motto, o czym mogliście przeczytać ubiegłego wieczoru podczas kiepskiej libacji alkoholowej. Jej atutem są piersi zwane naleśnikami. Czy przez to, że jadalne, czy dlatego, że takie długie ciężko stwierdzić, badania trwają w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej. Wyniki zostaną zamieszczone w Detekywie 16.04.2018. W wolnym czasie puszcza bąki pod kołderką. Ulubiona pieszczota: golenie nóg depilatorem Braun. Kończy na udach. I Solarz w berecie z antenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co się tak wymądrzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Serdeczne pozdrowienia dla boskiej w wylocie. Miewam się całkiem dobrze ;) I Kreska, zaczęłam Cię czytać ale nie mogę oderwać się od Słonecznego Patrolu. Jak tylko przestaną biegać wrócę do lektury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska w drodze na OIOM
Ło Matko !!! Wracam z aerobiku ledwo dycham, a tu taka niespodzianka. Chcesz, żebym na zawał zeszła :( Ten wylot to od pistoletu ;) Miłej zabawy:) ja muszę ochłonąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Boski nielocie ja Cię na aerobik nie zapisałam. ;) Teraz to na Waszych tematach dopiero jest niezdrowo DYSTANS! Ludzie, DYSTANS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, Janusz Dusza wyszedł z psychiatryka i od paru dni znów trolluje na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kreska_
ano dystans, tylko smieszne jest to, ze ktos kto proponuje ow dystans sama go nie ma wcale. Tak to jest jak nie zna sie mechanizmow tak prostych I podstawowych jak to, ze to co piszemy swiadczy o nas samych. Oznacza to tyle, ze wlasne wady dostrzegane u innych sa przedmiotem ostrej krytyki bez uszczerbku na wlasnej osobie. tj. projekcja, proces przeniesienia wlasnych wad na inna osobe, gdzie mozna ja bezkarnie krytykowac. To tylko zaledwie wierzcholek gory, bo wiedza kosztuje jak I niewiedza tez zreszta. haha Powiadasz, iz zaczynasz mnie czytac ? -a jak tego dokonasz jezeli jestem czysta niezapisana karta hmm ? Ja juz Ci moge postawic diagnoze, iz Twoj proces ksztaltowania dojrzalej osobowosci ulegl zatrzymaniu, a zludzenia wywolane przez projekcje powoduja bledy w postepowaniu. Bardzo ciezko zdemaskowac Twoj mechanizm, poniewaz rzutujesz (dokonujesz projekcji) swoje wady, dazenia, uczucia na innych I nie uswiadamiasz sobie tego mechanizmu. (zrodlo -psychomanipulacja tj. wywieranie wplywu. Teraz Twoj ******mysl ale nie wymyslaj, bo odnaze wszelkie braki w niewiedzy Twojej. Pozdrawiam z usmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska Luiza
Mała uwaga Maleńka :) nieloty siedzą w domu i pierdzą w kanapę a ja latam :D Jak nóżka ? nie swędzi od gipsu ? bo jak człowieka swędzi, a nie może się pograpać to go taka złość bierze, że ma ochotę komuś przypier.....:P nie czujesz się tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiss, nie mówiłam, że nie masz przyjaciół i rodziny, tylko, że nie spędzasz z nimi czasu. Przeoczyłam, że to był Twój pierwszy wieczór. Nazbierało się już kilka wieczorów, a Ty ciągle jesteś z nami. Szukając odpowiedzi kim są ludzie na forum, patrzysz w lustro? However, masz plusa za Słoneczny Patrol :) Erika Eleniak rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kreska_
test :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Po przeszło miesiącu prócz większego bałaganu nic się tu nie zmieniło. Utwierdza mnie to jednak w przekonaniu, że nic poza kafe nie robicie. x Dlaczego większą przyjemność czerpiecie z forum erotycznego niż z prawdziwego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość French Kiss
Odezwał się Prawdziwy Master w zakładaniu tematów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyleczyłaś już nogę French? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×